اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• جم

نمودار کوتاه مدت نه برای تحلیل بلکه فقط برا نشون دادن تراکم قیمتی پشت ترند نزولی که آماده پرتاب است .....

دقیقا جم در آینده مث پتروشیمی مارون می شه ...... اتان سوز هم هست که کاری با گاز ماز نداره .......

نظر

• دوستان یه سیگنال 100 % می خوام بدم ......

بیاید تو بورس ایران نگاه کنین ببینین از چه صنعتی خوشتون میاد ....... یا اصلا ببینید از اسم کدوم سهم خوشتون میاد

بعد به کارگزار بگید تمام پولتون رو از اون بخره ......

هر کس ضرر کرد من ضررش رو صاف می کنم ....

واقعا میگم ...

چون الان همه چیز داره رشد می کنه و اصن لجام گسیخته است ......

از چفیبر بدتر وجود نداشت خودش گفته من دستگاهام داغونه و غیره .... از دو ماه پیش تا الان 3 برابر شده ....

من خداییش بعضی مواقع جدی میگم با تاس انداختن می خرم مث خرید وصنعت چند روز پیشا !!!!!!!

نظر

• سلام
        پلاسک تشکیل الگو باترفلای و تقریبا در اواخر کار تشریف دارن. ودر انتهای موج 5 و شروع اصلاح
        پلاسکH1.jpg

نظر

• دوستان برای آپلود عکس به یکی از این دو مراجعه کنند
          http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/
          http://www.uplooder.net/upload-image/
          سپس قسمت مشخص شده در کادر رو کپی پیس کنند
          عکس هاتون هم با فرمت jpg باشه بهتره
          يادمان باشد
          اينجا هستيم تا با نظرات همديگر آشنا شويم​ و خودمان بهترين تصميم را بگيريم

نظر

• نوشته اصلی توسط sasanmn27 نمایش پست ها
            سلام
            پلاسک تشکیل الگو باترفلای و تقریبا در اواخر کار تشریف دارن. ودر انتهای موج 5 و شروع اصلاح
            [ATTACH=CONFIG]2494[/ATTACH]
            اگه میشه نمودارتون رو بزرگ آپلود کنید
            ولی نظر من در مورد پلاسک اینه
            بنظرم هنوز موج 3 تموم نشده
            احتمال پایان موج 3 در نمودار مشخصه
            ولی خودم احتمال 360 رو برای پایان موج 3 با توجه به الگوی پرچم بیشتر می دونم
            يادمان باشد
            اينجا هستيم تا با نظرات همديگر آشنا شويم​ و خودمان بهترين تصميم را بگيريم

نظر

• با توجه به نظر اساتید به حرکت فولاد (تاپیک درد دل های بورسی رو ببینید )
              من چون سهم فخوز دارم این تصویر میزارم
              خط قرمز پررنگ حرکت فولاد هستش که در همگرایی کامل با فخوز هست

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                دوست عزیز ما حصل تمام اون تکنیکال یاد گرفتن ها و اندیکاتورها. و شلوغ کردن میز کار نهایتا منجر به ایجاد یک سیستم معاملاتی میشود که شاید با کسب تجربه بیشتر در فارکس خیلی از اونها رو دور بریزید
                همینطور اینقدر تجربه ترید دارم که دکستاپ تریدر رو ببینم بفهمم کجای کار قرار دارد. ضمنا گفته من رو میتوانید تست بگیرید
                ولی چون درخواست. معرفی سهم کردید. وغدیر. و پارسان. و شخارک
                اگر سی سی آی مثبت شود میخرم
                قیمتها. 695-1066-4004

ارادتمند استاد معامله گری با بخت و اقبال
                مثل اینکه این تاپیک خیلی مشتری داره
                قیمتها ۷۵۰،۱۱۱۰،۴۱۱۲
                یا من خیلی خوش اقبالم

ارادتمند استاد معامله گری با بخت و اقبال

نظر

• با سلام خدمت آقای amaleki
                  من هرچی تلاش میکنم که عکس بزرگتری در پیج قرار بدم موفق نشدم . اگه نحوه این کارو برام توضیح بدید ممنون میشم
                  اما در مورد پلاسک من تایم فریم 4 ساعته رو تحلیل کردم که بنظر من و موج شماری من انتهای موج 5 است و در تایم 1 ساعته نیز همینطور . اما در تایم فریم هفتگی موج 3 که اونم تقریبا در انتهای راه قرار داره و تقریبا اماده میشه برای ساخت موج 4 . البته اینو هم در نظر بگیرید
                  ویرایش توسط sasanmn27 : https://www.traderha.com/member/11034-sasanmn27 در ساعت 01-05-2014, 09:20 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hagat نمایش پست ها
                    با توجه به نظر اساتید به حرکت فولاد (تاپیک درد دل های بورسی رو ببینید )
                    من چون سهم فخوز دارم این تصویر میزارم
                    خط قرمز پررنگ حرکت فولاد هستش که در همگرایی کامل با فخوز هست
                    عاون وزیر صنعت ،معدن و تجارت:
                    صادرات شمش و محصولات فولادی آزاد شد فولاد نیوز: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: صادرات شمش و محصولات فولادی بدون محدودیت، میزان و نوع محصول تا پایان خرداد ماه 1393 آزاد شد.
                    به گزارش «فولاد نیوز»، محمدجعفر سرقینی ، اظهار داشت: تصمیم مذکور به منظور حمایت از تولیدکنندگان و با توجه به مصرف داخلی اتخاذ شده است.
                    واحدهای فولادسازی کشور در هشت ماهه نخست امسال بالغ بر10 میلیون و 549 هزار و 191 تن فولاد خام تولید کرد که این میزان نسبت به دوره مشابه سال 91 رشد 9 درصدی را نشان می دهد.
                    شرکت های فولادسازی کشور طی دوره مورد بررسی میزان شمش فولادی خام خود را به 9 میلیون و 655 هزار و 102 تن رساندند.
                    مجتمع فولاد مبارکه اصفهان در بین تولیدکنندگان این بخش با تولید سه میلیون و 861 هزار و 401 تن رتبه نخست را به خود اختصاص داد.
                    فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان نیز به ترتیب با دو میلیون و 462 هزار و 57 تن و یک میلیون و 386 هزار و 995 تن جایگاه دوم و سوم را کسب کردند.
                    براساس این بررسی، 73 درصد تولید فولاد کشور توسط سه شرکت مذکور در هشت ماهه نخست امسال تامین شد.
                    همچنین شرکت های دیگر شامل هرمزگان با تولید 715 هزار و 382 تن، خراسان 470 هزار و 477 تن، سبا 467 هزار و 934تن، فولاد آلیاژی ایران 241 هزار و 226 تن و گروه ملی صنعت فولاد ایران 220 هزار و 119 تن تولید فولاد داشتند.
                    به گزارش ایرنا، طی هشت ماهه امسال 11میلیون و 124 هزار و 883 تن انواع محصولات فولادی از جمله میلگرد، تیرآهن، ورق عریض، ورق گرم، ورق گالوانیزه، کلاف و لوله توسط شرکت های فولادی تولید شد.

http://www.fooladnews.com/show_news/...F-%D8%B4%D8%AF

نظر

• نوشته اصلی توسط sasanmn27 نمایش پست ها
                      با سلام خدمت آقای amaleki
                      من هرچی تلاش میکنم که عکس بزرگتری در پیج قرار بدم موفق نشدم . اگه نحوه این کارو برام توضیح بدید ممنون میشم
                      اما در مورد پلاسک من تایم فریم 4 ساعته رو تحلیل کردم که بنظر من و موج شماری من انتهای موج 5 است و در تایم 1 ساعته نیز همینطور . اما در تایم فریم هفتگی موج 3 که اونم تقریبا در انتهای راه قرار داره و تقریبا اماده میشه برای ساخت موج 4 . البته اینو هم در نظر بگیرید
                      از خوبی های این فروم اینه که برای بارگزاری فایل و تصویر به شما فضا میده و از همینجا هم میتونیید برای دیگر فروم ها هم عکس بزاریید ..
                      در قسمت بالای صحفه بارگزاری تصاویر و فایل ها را کلیک کنید و تصویرتون رو در اونجااپلود کنیید و قسمت لینک برای انجمن رو در محل نوشت مطلب کپی پیست کنیید

نظر

• سلام

سلام

وقتی وارد سایت بورس تهران میشم میگه باید برانامه فلش را نصب کنی اما چندین بار امتحان کردم هر دفعه پیغام زیر را میده لطفا یکی از دوستان راهنمایی کنند چکار کنم مشکل حل بشه ؟ ممنون
                        فایل های پیوست شده
                        ویرایش توسط ocean : https://www.traderha.com/member/4229-ocean در ساعت 01-05-2014, 10:25 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
                          سلام

وقتی وارد سایت بورس تهران میشم میگه باید برانامه فلش را نصب کنی اما چندین بار امتحان کردم هر دفعه پیغام زیر را میده لطفا یکی از دوستان راهنمایی کنند چکار کنم مشکل حل بشه ؟ ممنون
                          سلام
                          دوست عزیز شما باید نرم افزارAdobe Flash Player 11.7.700.169را نصب کنید مشکل حل میشه...
                          نتونستم نرم افزارشا برات اپلود کنم تو اینترنت سرچ کن ...
                          ویرایش توسط Mehrdad : https://www.traderha.com/ در ساعت 01-05-2014, 10:52 PM

نظر

• اساتید عزیز
                            شخارک
                            بنظرم داره آماده میشه برای یک صعود مناسب . . .
                            در تایم فریم روزانه موج 4 رو تموم کرده و ساخت موج 5 رو آغاز کرده
                            در تایم فریم هفتگی اما در حال تکمیل موج 4 میباشد

نظر

سلام

سلام
                              باید با ..... شکن دانلود کنی .برای ای پی های ایران اجازه دانلود نمی ده!

نظر

سلام

http://dl5.downloadha.com/mojtaba/92...dha.com%29.zip
                                رمز فایل: www.downloadha.com

نظر

پردازش ...
                                X