اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ببخشید. شما برای تحلیل وبصادر از نمودار لگاریتمی استفاده نکردید. اگه امکان داره میشه راهنمایی بفرمائید تا بدونم چطور میشه بفهمم تا برای تحلیل یک سهم باید از لگاریتمی استفاده کنم یا ساده؟ متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
      بستگی به رفلکس داره.

دیفالتش لگاریتمی هست.
      ببخشید. شما برای تحلیل وبصادر از نمودار لگاریتمی استفاده نکردید. اگه امکان داره میشه راهنمایی بفرمائید تا بدونم چطور میشه بفهمم تا برای تحلیل یک سهم باید از لگاریتمی استفاده کنم یا ساده؟ متشکرم

نظر

• چرا توصیه به استفاده از دیتای تعدیل نشده دارند
        به هر حال جان مورفی هم گفته باشه باید یک دلیل بیاره
        من یک موینگ 200 بزارم رو نمودار اگه دیتا تعدیل نشده باشد چطور تشخیص بدم فاصله واقعی قیمت با موینگ چقدره
        البته من فقط منظورم دیتای تعدیل شده براساس افزایش سرمایه است
        چون افزایش سرمایه کنف یکن میکنه
        ************************************************** *************************
        برنا اندیشه_فرید هلالاتداستان تعدیل نمودار در نرم افزار مفید تریدر...همان طور که می دانید اخیرا از نرم افزار مفید تریدر جهت تحلیل در بازار سهام تهران استفاده می کنم و استفاده از این نرم افزار را به دوستان قدیم و جدید هم توصیه کردم.در روزهای گذشته مشخص شد که به دلیل درخواست هایی که شرکت تدبیر پرداز برای ارائه دیتای سهام به صورت تعدیل شده داشته اقدام به تغییر دیتای نمودار ها به نمودار های تعدیل شده (Adjusted Price) نموده است.امروز جمعه به نمایشگاه بورس غرفه تدبیر پرداز رفتم و از ایشان خواستم که نمودار ها را به صورت قبلی و تعدیل نشده بازگردانند. تدبیر پرداز قصد دارد دو سرور جداگانه ایجاد کند که یکی برای افرادی باشد که می خواهند تعدیل کنند و یکی برای افرادی نظیر من و شما که تعدیل نمی کنیم. من به نظرات دیگران احترام می گذارم اما شخصا تعدیل نمودار را توصیه نمی کنم. تا زمانی که سرور جدید مفید تریدر آماده شود بنده با نرم افزار پارس رسا که در واقع متا تریدر 4 است کار می کنم چون دیتای آن دست نخورده است. برای دانلود این نرم افزار به قسمت لینک های سایت رفته و بر لینک دانلود نرم افزار تکنیکال کلیک کنید.برای ارتباط با تدبیر پرداز و ابراز نظرتان با این شماره ها 89306600 – 89306161 تماس بگیرید.داستان تعدیل کردن که فعالان بازار های سهام خارجی بدان Price Adjustment می گویند برای بستن شکاف های بزرگ قیمت در نمودار پس از افزایش سرمایه سهام است. در کلاس پیشرفته برای شما توضیح داده ام که تحلیل تکنیکال باید در نمودار قیمت صورت پذیرد در حالی که تعدیل نمودار بر اساس سود و سرمایه جدید، نمودار قیمت را به نمودار بازده تبدیل می کند. قبول دارم که در نمودار بازده نیز می توان روابط تکنیکال را کشف کرد اما ایرادات بسیاری نیز خصوصا در ابزار هایی نظیر فیبوناچی و یا اسیلاتور ها ایجاد می شود که نتیجه تحلیل را به طور اساسی تغییر می دهد.در این نوشته قصد ندارم به دوستانی که نمودار را تعدیل می کنند چیزی را ثابت کنم. اما خطاب به دوستانی که در کلاس ها بوده اند می خواهم بدانند که تعدیل نمودار در منابع موثق تکنیکال توصیه نشده. به عنوان مثال در قسمت Chart School سایت Stockcharts.com توصیه ای برای تعدیل نمودار دیده نمی شود حال اینکه سایت مذکور متعلق به جان مورفی نوسینده کتاب معروف تحلیل تکنیکال است. در فروم سایت Stockcharts.com برخی تعدیل کردن را توصیه می کنند اما قسمت های آموزشی که به شخص جان مورفی باز می گردد خالی از توصیه به تعدیل نمودار است چراکه ایرادات بسیاری به نمودار تعدیل شده وارد است. حتی کتاب جان مورفی که به لطف کامیار فراهانی ترجمه و چاپ شد هیچ اشاره ای به تعدیل کردن نمودار ندارد.

نظر

• فملی . پول بک به کانال شکسته صعودی وبا حجم زیاد
          ویرایش توسط naderi630 : https://www.traderha.com/member/12525-naderi630 در ساعت 01-04-2014, 08:09 PM

نظر

• ثفارس...بدون شرح

نظر

• کولاک فاراک

نظر

• نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                نیاز به یک عالمه اندیکاتور نیست
                برای خرید سه شرط لازم است
                قیمت بالای موینگ ارزش خرید
                سی سی ای مثبت
                و قیمت زیر آخرین کف قیمتی نیامده باشد
                شپنا
                فقط یک دونه رو داره
                ضمن اینکه از ۳۲۰۰ سیگنال فروش شده است ولی تو ایران نمیشه فروش زد
                یک الیگیتور ساده اگه رسم کنید در این عدد دستور خروج داده شده است
                اگر هم بره بالا چیزی جز شانس یار شما نبوده است
                ولی سهمی مثل شخارک فقط یک سی سی ای مثبت لازم دارد تا وارد شوید

ارادتمند استاد معامله گری با بخت و اقبال
                سلام Meta جون اگه به این راحتی که شما میگی باشه!!!!! الان نصف دنیا مولتی میلیاردر بودن

نظر

• [QUOTE=Meta;113879]نیاز به یک عالمه اندیکاتور نیست
                  برای خرید سه شرط لازم است
                  قیمت بالای موینگ ارزش خرید
                  سی سی ای مثبت
                  و قیمت زیر آخرین کف قیمتی نیامده باشد
                  شپنا
                  فقط یک دونه رو داره
                  ضمن اینکه از ۳۲۰۰ سیگنال فروش شده است ولی تو ایران نمیشه فروش زد
                  یک الیگیتور ساده اگه رسم کنید در این عدد دستور خروج داده شده است
                  اگر هم بره بالا چیزی جز شانس یار شما نبوده است
                  ولی سهمی مثل شخارک فقط یک سی سی ای مثبت لازم دارد تا وارد شوید

با سلام. ممنون مي.شوم اگر موینگ ارزش خرید را توضيح دهيد

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi1355 نمایش پست ها
                    سلام Meta جون اگه به این راحتی که شما میگی باشه!!!!! الان نصف دنیا مولتی میلیاردر بودن
                    بسیار هم راحتر از اینها
                    بنده روشهای بسیار سود آوری را در تالیف جدیدم
                    معامله گری با بخت و اقبال نوشتم
                    بهرحال این سیستم رو در تاپیکی در اینجا دارم توضیح میدم
                    هیستوری سهام موجوده میتونید تست بگیرید
                    فراموش نکنید از استراتژی میتوان تست گرفت ولی از تحلیل نمیتوان
                    برای استراتژی استاپ میشه تعریف کرد
                    اگر کسی از دوستان به mq5 مسلطه پارامترها رو برای نوشتن اکسپرت و تست گیری در اختیارش میزارم
                    دلیل اینکه همه مولتی میلیارد نمیشن از جمله خوده من اینه که سرمایه نیاز است تا ما بتونیم بازی کنیم
                    اونم الان که بورس سبزه والا تا الان خبری نبود
                    و نکته بعدی اینه که شما مطلب تکنیکال یا فاند رو یاد میگیری ولی روش استفاده شما رو از دیگران متمایز و شاید مولتی میلیارد کنه اگه روش استفاده من مثل استادم باشه استادم از من برتره مگر نو آوری داشته باشم
                    همه ما فوتبال بلدیم و دلمون میخاد گلزن اصلی اس میلان بشیم
                    این یک باگ سیستمی در روش تریدرهای ایران است فارکس در برابرش ایمن شده

ارادتمند استاد معامله گری با بخت و اقبال
                    ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 01-04-2014, 10:18 PM

نظر

• با سلام
                      صرفا جهت بررسی

نظر

• بدون شرح

نرم افزار عالی و بسیار مفید پویاتک برای دریافت داده های بورس ایران برای نرم افزار های آمی بروکر - دینامیک تریدر- ادوانسد گت - متا استوک و ...
                        http://broker-fa.com/forum/f38/%D9%8...tml#post111939

لینک دانلود نرم افزار
                        http://www.pouya24.com/Download

بدون شرح (حتما ببینید):
                        http://broker-fa.com/forum/f64/%D8%A...tml#post114111

نظر

• سلام بر دوستان
                          آکنتور
                          h1-mofid-securities-co-temp-file-screenshot-51672-png.jpg
                          الگوی بت و مثلث که تشکیل شده و از نظر موج شماری الیوتی ذر تایم فریم یک ساعته درحال پایان اصلاح و در تایم فریم 4 ساعته دحال ساخت موج 4 و آماده میشه برای ساخت موج 5 باقدرت عالی در مکدی در حال ساخت یک واگرایی مثبت
                          فایل ضمیمه اشتباه اضافه شده و نتونستم پاکش کنم
                          فایل های پیوست شده
                          ویرایش توسط sasanmn27 : https://www.traderha.com/member/11034-sasanmn27 در ساعت 01-05-2014, 12:12 AM

نظر

• بورس و فارکس مطمئن ترين روش افزايش سرمايه و كسب درآمد
                            كسب در آمد و افزايش سرمايه در بازار بورس و فارکس ثروت باد آورده نيست!!

نظر

• شیرین خراسان

"Sometimes your best investments are the ones you don't make."
                              Donald Trump

نظر

• وبصادر (مثلث)

نظر

پردازش ...
                                X