اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام تکمبا برخورد با خط حمایت

ویرایش توسط shm : https://www.traderha.com/member/6547-shm در ساعت 06-26-2013, 12:08 PM

نظر

• تحلیل به روش JENKINS
      19/06 یک کف، 25/06 یک کف
      شاید به اندازه 2 تا 3 BAR دیگه بریزه

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
        لیزینگ خودرو غدیر

در تایم هفتگی قیمت در یک روند صعودی قرار دارد و رو اصلاحی 78.6 درصد نزدیک خط روند شاهد الگوی reciprocal ab=cd هستیم . در صورت شرایط مساعد انتظار رشد قیمت در مرحله اول تا محدوده 70 تومان و در مرحله دوم محدوده 90 تومان را داریم .

نتیجه :

با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
          وپست

از خط میانی چنگال حرکت کرده که در صورت لمس و شکست خط سوم چنگال انتظار صعود بیشتر را داریم .

تو این قسمت تحلیل و ترید بورس ایران تا حالا حدود 10 تا تحلیل گذاشتم که همه رو امروز که تو صفحات 48 تا 53 بودند چک کردم از جمله

صعود برای 1 فسرب 2 دکیمی 3 کروی 4 زنگان 5 وبانک و...... اما انصافا هیچ کدوم به پای این نرسیدن چون

علاوه بر طعم شیرین صعود با افزایش سرمایه 700 % درصدی همراه بود که خودتون ببینید چی می شه دیگه ........ خداییش چقدر سر خرید این وپست تحقیر و تمسخر شد این سهم .!!!

ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 06-26-2013, 10:27 PM

نظر

• خاذین

با توجه به محدوده حمایتی محکم و صعود مناسب از کف انتظار افزایش قیمت تا 112 تومان را داریم .

یه موج الیوت الکی هم به خاط خالی نبودن عکس گذاشتم اما برا صعود در کل عالیه .......... ( Jeep)

نظر

• رکیش

الگو alt bat = صعود تا سقف کانال

فقط خدا خوب گاز بده تا یه حال بکنیم رو 760 وارد شدم و اصلا حوصله دنده کمک و قفل کن و این چیزا رو ندارم می خام یه راس بره سر کوه وایسه .......

نظر

• پارسان :

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• شسم

پترن Bat را تکمیل و موج 5 الیوت را تمام کرده که آماده صعود است .

نظر

• یه سوال : دیتای که شما در اختیار دارید به صورت لایو هست یعنی آخرین قیمت که در چارت مشاهده میشه الان در بورس عرضه و تقاضا میشه و در برد ها به نمایش گذاشته میشود یا دارای تاخیر هست ؟ اگر دارای تاخیر هست تا چه مقدار تاخیر قابل اغماض می باشد؟

پ.ن: از اینکه سوالات مبتدی در زمینه بورس ایران میپرسم عذرخواهی میکنم ، اطلاعاتم صفر هست
                    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                      یه سوال : دیتای که شما در اختیار دارید به صورت لایو هست یعنی آخرین قیمت که در چارت مشاهده میشه الان در بورس عرضه و تقاضا میشه و در برد ها به نمایش گذاشته میشود یا دارای تاخیر هست ؟ اگر دارای تاخیر هست تا چه مقدار تاخیر قابل اغماض می باشد؟

پ.ن: از اینکه سوالات مبتدی در زمینه بورس ایران میپرسم عذرخواهی میکنم ، اطلاعاتم صفر هست
                      سلام آقا خلیل
                      تا اونجایی که من اطلاع دارم و با این دو نرم افزرا کار میکنم وبلدم هر دو تقریبا به صورت لایو وآنی هست ولی در مفید تریدر خط عرضه وتقاضا نمایش داده میشه ولی در رسا این طور نیست و تقریبا سرعت مفید بیشتر از رسا هست
                      در کل اگر اقا مصطفی جواب شما را بده فکر کنم بهتره چون ایشون با چند نرم افزار دیگه هم که در مورد بورس هست کار میکنند
                      (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• [quote=خلیل رحمانی;74132]یه سوال : دیتای که شما در اختیار دارید به صورت لایو هست یعنی آخرین قیمت که در چارت مشاهده میشه الان در بورس عرضه و تقاضا میشه و در برد ها به نمایش گذاشته میشود یا دارای تاخیر هست ؟ اگر دارای تاخیر هست تا چه مقدار تاخیر قابل اغماض می باشد؟

عمو خلیل گلم , سلام عرض میکنم :

من برای تحلیل ( سهام ) بورس ایران از نرم افزار متاستاک ورژن 6 استفاده میکنم و دیتای اون رو هم از نرم افزار ره آورد نوین میگیرم , ره آور نوین پولی هست برای یکسال حدود دویست خورده ای هزینه داره و تغریبا میشه گفت دیتای اون کامل هست و هر یک دقیقه هم آپدیت میشه .

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                          یه سوال : دیتای که شما در اختیار دارید به صورت لایو هست یعنی آخرین قیمت که در چارت مشاهده میشه الان در بورس عرضه و تقاضا میشه و در برد ها به نمایش گذاشته میشود یا دارای تاخیر هست ؟ اگر دارای تاخیر هست تا چه مقدار تاخیر قابل اغماض می باشد؟

عرض ادب خلیل جان
                          ی شرکت نرم افزاری در ایران لایسنس متاتریدر از شرکت اصلی خریداری کرده و کارگزاری مفید هم تحت عنوان مفید تریدر اونو در اختیار سهامداراش گذاشته
                          قیمتها با تاخیر 5 تا 10 ثانیه آپدیت میشه و دو خط افقی مربوط به پائینترین قیمت فروش و بالا ترین قیمت خرید در آن مشاهده میشه
                          تقریبا اکثر امکانات متا تریدر در آن فعال هست از جمله سفارشات شرطی

در کل بورس ایران هم فرصتهای ناب سرمایه گذاری و شکار زیاد داره و در 5 ماه گذشته فکر میکنم حدودا ده شرکت قیمت سهمشون 100 درصد رشد کرده که همیشه اینگونه نیست
                          هر سوالی داشتی همه رقم در خدمتیم

نظر

• وبشهر در حال تکمیل الگوی ab=cd

نظر

• ولصنم

در این سهم با توجه به الگوی bearish bat انتظار نزول قیمت را دارم . با توجه به این که ظرف زمان صعود با توجه به تحلیل زمانی زیر پر شده است.
                              قیمت تا prz های مشخص شده میتواند نزول کند ولی با توجه به خط میانی چنگال اندروز و هارمونیک reciprocal ab = cd احتمال بیشتری برای نزول قیمت تا prz2 هست.
                              پس عزیزان در این ناحیه مهم منتظر کندل برگشتی باشید.
                              موفق و شاد و پر سود باشید

گویند بهشت و حور و کوثر باشد
                              جوی می و شير و شهد و شکر باشد
                              پر کــن قـدح بـاده و بـر دستم نِه
                              نـقدی ز هزار نـسیه خوش تـر باشد

نظر

• از استاد عزیز آقای مصطفی تقاضا دارم چند سهم جدید برای خرید معرفی نمایند .

نظر

پردازش ...
                                X