اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط رضا11 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

ممنون از توضیحاتتون

من هرچی این جدول و نگاه میکنم نمی دونم منظورتون چیه؟میشه برای سه سهم خاص مثل همین شپاس توضیح بدید؟

و اینکه سهام شناور کجای سایت تی اس مشخصه؟

ایا این جدول و روزانه از خرید حقیقی و خقوقی نوشتید یا جایی از تی اس ای چنین جدولی هست؟

ببخشید اگه سوالاتم مقدماتیه

ممنون میشم توضیح بدید

شناور سهم را از بررسی معاملات روزانه سهم بدست آوردم

برای همین سهمهایی که بیشتر بررسی کردم تقریبا عرضه های اولیه نیمه دوم سال 91 هست مثه تاپیکو و فارس و شپاس و .....

تو تی اس ای شناور را به این صورت نزده

نحوه بررسی معاملات هم به این شکله

که هر روز بعد از اتمام بازار این فایلهای word را بر اساس اطلاعات معاملات سایت تی اس ای بروزرسانی میکنم

به شکل زیر

این آمار معاملات آخرین روز شپاس هست (تاریخ 92/08/26 )

که بعد از بررسی تعداد خریدار حقیقی و حقوقی تعداد فروشنده حقیقی و حقوقی

اونها را وارد جدول اصلی میکنم

ردیف 131 اطلاعات معاملات امروز

امیدوارم منظور را خوب رسونده باشم

موفق باشید
    موفقيت روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsentavakoli نمایش پست ها
      شناور سهم را از بررسی معاملات روزانه سهم بدست آوردم

برای همین سهمهایی که بیشتر بررسی کردم تقریبا عرضه های اولیه نیمه دوم سال 91 هست مثه تاپیکو و فارس و شپاس و .....

تو تی اس ای شناور را به این صورت نزده

نحوه بررسی معاملات هم به این شکله

که هر روز بعد از اتمام بازار این فایلهای word را بر اساس اطلاعات معاملات سایت تی اس ای بروزرسانی میکنم

به شکل زیر

این آمار معاملات آخرین روز شپاس هست (تاریخ 92/08/26 )

که بعد از بررسی تعداد خریدار حقیقی و حقوقی تعداد فروشنده حقیقی و حقوقی

اونها را وارد جدول اصلی میکنم

ردیف 131 اطلاعات معاملات امروز

امیدوارم منظور را خوب رسونده باشم

موفق باشید

ضمن تشکر مجدد

داده های جدول و متوجه شدم.فقط میشه بگید مثلا برای این نماد در چه تاریخی تعداد خریداران تغییر قابل ملاحظه ای کرده ؟میشه با عدد توضیح بدید؟

ایا این روش فقط برای سهام هایی که عرضه اولیه انها یک سال قبل بوده قابل استفاده است یا برای سادگی این سهام رو انتخاب کردید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط رضا11 نمایش پست ها
        ضمن تشکر مجدد

داده های جدول و متوجه شدم.فقط میشه بگید مثلا برای این نماد در چه تاریخی تعداد خریداران تغییر قابل ملاحظه ای کرده ؟میشه با عدد توضیح بدید؟

ایا این روش فقط برای سهام هایی که عرضه اولیه انها یک سال قبل بوده قابل استفاده است یا برای سادگی این سهام رو انتخاب کردید؟
        مثلا در تاریخ های 15 و 25 آبان میانگین خرید های حقیقی برای هر نفر بالای 10 هزار و 8 هزار سهم هست

البته تا حدودی الان دارم بر اساس تجربه کار میکنم

فرمولی بر اساس حجم ماهانه و میانگین خرید حقیقی ها و ضریب قدرت کل خریداران تهیه میکنم که به یه سیگنال واحد برای خرید سهم برسم

در صورت جواب دادن این سیستم انشالله به نحوه محاسبه و عملیاتها را به اشتراک میزارم
        موفقيت روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد

نظر

• سلام-بسیاری از دوستان چندروز که روی فسرب مانور میدهند،خوبکه نگاهی مجددبه نمودارش بیاندازیم . (دیتاها تا 4شنبه هفته پیش است)

در نمودار زیر 2 سناریو مطرح میشه:
          1- تکرار مستطیل قرمزرنگ 1 (هایت لایت شده) دلایلی برای تحققش میتوان ذکرکرد=حمایت جدی روی کف قیمتی223تومن-واکنش به مووینگ ها-واکنش به فیبوهای 78%و61.8% - در مکدی الگوی 2قلو زده- در تحلیل زمان هم فقط 61.8% atp که دربالا میتوان مانور داد.

2- قیمت مسیر کانال خودش رابایستی طی بکند-شواهد بر شکلگیری الگوی باترفلای هست بدیل فیبوهایی که اتفاق افتاده ودرحال تکمیل نمودن قیمت وزمان خودش هست- تحلیل های زمان هیچگونه تاییدی برای برگشت نشان نمیدهد-ضمنأ یک سد محکم داینامیک بنام خط روند جلوش هست- برگشت های خوبی که داشته در کف کانال صورت گرفته- فیبوهای قیمتی وزمانی وحمایت کلاسیک حدود 180 را نوید میدهند.
          ازهمه مهمتر، این الگوی محبوب جناب نیما هست.
          پیروز باشید
          ویرایش توسط rasool.farham : https://www.traderha.com/member/7170-rasool-farham در ساعت 11-18-2013, 04:07 AM
          أللَّهمَ صَلِّ عَلی مُحمَّدوَّالِ مُحمَّد

نظر

• بورس تهران درباره افزایش زمان معاملات بازار سرمایه از پس فردا(چهارشنبه) به کارگزاران و فعالان بازار سرمایه اطلاعیه داد.

به گزارش تسنیم؛ بورس اوراق بهادار در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به مصوبه هیات مدیره شرکت بورس اوراق بهادار تهران از روز چهارشنبه 29 آبان زمان جلسه معاملاتی کلیه بازارها از ساعت 12 به 12:30 افزایش می یابد.

بر این اساس کلیه کارگزاران و فعالان بازار سرمایه باید هماهنگی لازم در خصوص اطلاع رسانی به معامله گران و مشتریان خود را به عمل آورند.
            همواره بیاد داشته باشید آخرین کلید باقیمانده، شاید بازگشاینده قفل در باشد

نظر

• شتران

پترن AB = CD تکمیله فقط ظرف زمان مونده که کامل میشه تو هفته آینده ......

نظر

• چرا من نمیتونم تو تاپیک های دیگر مثل درد دل های بورسی پست بزنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.cv نمایش پست ها
                  چرا من نمیتونم تو تاپیک های دیگر مثل درد دل های بورسی پست بزنم ؟
                  سلام

برای اون قسمت باید به اقای ..... (pcmtrader) پیغام خصوصی بدید . در صورت تایید ایشون دسترسی شما فراهم میشه .
                  با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
                    شتران

پترن AB = CD تکمیله فقط ظرف زمان مونده که کامل میشه تو هفته آینده ......

سلام عمادجان
                    من هم همینطور فکر میکنم. توی چارت زیر، خط عمودی سبزرنگ بر پایه تحلیل زمانی، احتمال صعود این سهم رو نشون میده. امیدوارم مفید باشه

*رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود*رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود*

نظر

• به نظر غشاذر و غشصفا اماده صعود باشند

لطفا یه نفر زحمت تحلیل و بکشه

ممنون

نظر

• نظرتون در مورد فایرا چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟
                        LiFe Is A GaMe

نظر

• کبافق
                          با فرض شروع موج جنبشی از نقطه B, نمودار پس از 25 روز خود را به نقطه C رسانده. پس از آن فشار فروش وارد شد و نمودار وارد فاز اصلاحی شد تاکنون که تقریبا 24 روز گذشته و فرصت فروشندگان رو به اتمام است.در حال حاضر ما در نقطه حمایتی ای قرار داریم که از 3 منظر انتظار حمایت داریم.1-انتهای الگوی AB=CD معکوس 2-خط روند بلند مدت 3-اصلاحی 78% از موج BC. امکان تشکیل الگوی سروشانه معکوس را نیز می توان به عنوان گواهی برای برگشت نمودار به سمت بالا در نظر گرفت. از لحاظ زمانی 28 آبان تا 1 آذر انتظار میرود سهم به سمت بالا برگردد.
                          نقطه ورود: شکسته شدن خط گردن 2280 تومان
                          حد ضرر:2000 تومان
                          هدف اول:سقف قبلی قبلی 2600 تومان
                          هدف دوم: 2800 تومان
                          ویرایش توسط masoud0455 : https://www.traderha.com/member/10451-masoud0455 در ساعت 11-19-2013, 08:10 AM
                          موفقیت بر روی ستونهای شکست شکل می گیرد...

نظر

• واتی
                            شروع موج جنبشی واتی (پس از بازگشایی نماد واتی) از تاریخ 7 اسفند91 الی 12 مرداد سال جاری بوده که این مدت رشدی 337% تجربه نموده! سپس از 12 مرداد بخش اعظم خریداران شروع به نقد کردن خریدهای خود کرده و نمودار وارد فاز اصلاحی شد که در حال حاضر نیز در فاز اصلاحی قرار دارد.با توجه به اینکه موج جنبشی 68 روز به طول انجامید و تا به امروز 69 روز از موج اصلاحی می گذرد انتظار واکنش هایی از سهم داریم. یکبار حمایت در 530 تومان و دو بار حمایت در 620 تومان صورت گرفته.واکنش سهم را باید نسبت به این حمایت ها رصد کرد تا بتوان در نقطه ورود مناسب با هدف میان مدت وارد شد. از دید من شکستن مقاومت قرمز رنگ در شکل می تواند نقطه ورود مناسبی باشد با هدف 1200 تومان و حد ضرر 600 تومان.
                            ویرایش توسط masoud0455 : https://www.traderha.com/member/10451-masoud0455 در ساعت 11-19-2013, 09:52 AM
                            موفقیت بر روی ستونهای شکست شکل می گیرد...

نظر

• لیزینگ خودرو غدیر : در صورت تثبیت قیمت پایانی بالای خط الگو هدف قیمتی میان مدت 150 تومان.
                              ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نظر

• وآتی یه همراه شیران به صورت خود جوش بسته شد...

در 5روز آخر کاری وآتی، حقوقی باز هم به صورت خود جوش نزدیک به 5 میلیون سهم خریده...

ببینیم چی میشه....

نظر

پردازش ...
                                X