اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط domino.moh3n نمایش پست ها
    فاراک

شکست خط زوند نزولی و تشکیل تاپ جدید.

سلام دوستان

چندی پیش تحلیلی از سهم فاراک رو خدمتتون ارائه داده بودم، پس از شکست خط روند نزولی قیمت یک پول بک زیبا به سمت خط روند شکسته شده انجام داد و امروز شروع به رشد کرد.
    در اندیکاتور مکدی هم شاهد تغییر فاز از منفی به مثبت هستیم.

نظر

• قشرین

اگر shadow یی که در میانه ی راه با خط روند تماس دارد را در نظر نگیریم خط روند معتبر و زیبایی تشکیل شده. نکته ی جالب این که امروز قیمت با خط روند برخورد کرد.

نظر

• زامیاد : تشکیل الگوی مثلت هم در نمودار قیمت و هم در RSI
        ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نظر

• سلام دوست گرامی واقعیتش من دوست دارم در بورس کار کنم همانند فارکس اما نمی دونم از کجا باید شروع کرد ایا همانند فارکس پلتفرم معامله داره نحوه خرید و فروش ان ایا لوریج داره نداره ؟ خلاصه اگر لطف کنی کمی واقت بذاری توضیح واضحی بدید خیلی از شما ممنون و سپاسگزار خواهم بود .

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
            دوستان یه سیگنال 100 % می خوام بدم ......

بیاید تو بورس ایران نگاه کنین ببینین از چه صنعتی خوشتون میاد ....... یا اصلا ببینید از اسم کدوم سهم خوشتون میاد

بعد به کارگزار بگید تمام پولتون رو از اون بخره ......

هر کس ضرر کرد من ضررش رو صاف می کنم ....

واقعا میگم ...

چون الان همه چیز داره رشد می کنه و اصن لجام گسیخته است ......

از چفیبر بدتر وجود نداشت خودش گفته من دستگاهام داغونه و غیره .... از دو ماه پیش تا الان 3 برابر شده ....

من خداییش بعضی مواقع جدی میگم با تاس انداختن می خرم مث خرید وصنعت چند روز پیشا !!!!!!!
            سلام دوست گرامی واقعیتش من دوست دارم در بورس کار کنم همانند فارکس اما نمی دونم از کجا باید شروع کرد ایا همانند فارکس پلتفرم معامله داره نحوه خرید و فروش ان ایا لوریج داره نداره ؟ خلاصه اگر لطف کنی کمی واقت بذاری توضیح واضحی بدید خیلی از شما ممنون و سپاسگزار خواهم بود .

نظر

• سلام ایا بورس ایران مانند فارکس میشه بصورت اینترنتی خرید و فروش کرد یا باید از طریق تلفن کردن به کارکذار خرید و فروش را انجام داد ؟

نظر

• با اجازه اقا عماد که این سهم رو معرفی کردن .
                بیمه البرز برخورد به خط روند صعودی .
                دوستان برسی کنید .

نظر

• آکنتور : کنتورسازی باز هم در حال تشکیل مثلث هم در نمودار قیمت و هم در RSI که باعث قوی تر شدن الگو می شود.!!!!
                  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نظر

• نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
                    سلام ایا بورس ایران مانند فارکس میشه بصورت اینترنتی خرید و فروش کرد یا باید از طریق تلفن کردن به کارکذار خرید و فروش را انجام داد ؟
                    rezaei1348
                    سلام دوست گرامی واقعیتش من دوست دارم در بورس کار کنم همانند فارکس اما نمی دونم از کجا باید شروع کرد ایا همانند فارکس پلتفرم معامله داره نحوه خرید و فروش ان ایا لوریج داره نداره ؟ خلاصه اگر لطف کنی کمی واقت بذاری توضیح واضحی بدید خیلی از شما ممنون و سپاسگزار خواهم بود .

دوستان عزیز . بله بورس ایران هم میشه اینترنتی معامله کرد. اول باید برین یک کارگزاری و کد بورسی بگیرین بعد از طریق نرم افزار معاملات برخط یا انلاین خریدو فروش انجام بدین . البته فروش فبل از خرید تو بورس تهران نداریم یعنی اول باید بخرید تا بعدا بفروشید ضمنا لورج هم نداریم و شما فقط به اندازه بالانستون میتونین خرید کنین. البته برخی از کارگزارا معاملات انلاین ندارن. اونایی هم که دارن اول از شما یه امتحان کتبی میگیرن که مطمن بشن شما با بورس و معاملات اشنا هستین . بعد بهتون رمز ورود به معاملات انلاین میدن.

نظر

• نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
                      سلام ایا بورس ایران مانند فارکس میشه بصورت اینترنتی خرید و فروش کرد یا باید از طریق تلفن کردن به کارکذار خرید و فروش را انجام داد ؟
                      بله به صورت اینترنتی میشه خرید و فروش کرد
                      http://www.emofid.com/
                      کارگزاری مفید هم پلتفرم معاملاتی داره
                      میتونیید از این کارگزاری استفاده کنیید

نظر

• سلام چطور میشه زمان معامله تو بازار فهمید کدام حقوقی داره چه سهمی رو میخره یا میفروشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Bruce نمایش پست ها
                          rezaei1348

دوستان عزیز . بله بورس ایران هم میشه اینترنتی معامله کرد. اول باید برین یک کارگزاری و کد بورسی بگیرین بعد از طریق نرم افزار معاملات برخط یا انلاین خریدو فروش انجام بدین . البته فروش فبل از خرید تو بورس تهران نداریم یعنی اول باید بخرید تا بعدا بفروشید ضمنا لورج هم نداریم و شما فقط به اندازه بالانستون میتونین خرید کنین. البته برخی از کارگزارا معاملات انلاین ندارن. اونایی هم که دارن اول از شما یه امتحان کتبی میگیرن که مطمن بشن شما با بورس و معاملات اشنا هستین . بعد بهتون رمز ورود به معاملات انلاین میدن.
                          ار لطف شما دوست عزیز خیلی سپاسگزارم . زنده و پاینده باشید.

نظر

• سخواف

موج 4 در حال کامل شدن ......

مناسب برای ورود ملایم و پله ای ...... موج 5 بلندو رکوردی در پیش دارد .....

نظر

• اخابر

موج 4 در حال تمام شدن هست ....

و قیمت به خط روند شکسته شده پول بکش رو تمام کرده ....

از اواسط هفته آینده حرکت موج 5 شروع می شه ......

ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 01-06-2014, 06:10 PM

نظر

• سلام خدمت دوستان عزیز
                                شپنا داره آماده میشه .
                                300درصد افزایش سرمایه+ تولید بنزین یورو4

نظر

پردازش ...
                                X