اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحليل و تريد سهام بورس ایران

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• غپینو

قبلا تحلیلش رو گذاشته بودیم که به سقف کانال رسیده و اما سقف کانال شکسته شد

و من این محدوده ی تراکمی شکسته شده رو توش دیدم که اکنون در حال برگشت رو آن به عنوان سطح حمایت می باشد ....

نظر

• غپاک

به نظر با برگشت رو دو تا سقف قبلی و به رسمیت شناختن حمایتش این بار شقف کانال رو بشکنه .......

نظر

• اخابر

نظر

• سلام دوستان
          من احتیاج به نرم افزاری دارم که بتونه دیتا بورس که گرفتم از csv به prn تبدیل کنه لینک دانلودشو برام بذارید ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط sasanmn27 نمایش پست ها
            سلام دوستان
            من احتیاج به نرم افزاری دارم که بتونه دیتا بورس که گرفتم از csv به prn تبدیل کنه لینک دانلودشو برام بذارید ممنون میشم
            سلام
            فکر کنم با نرم افزار متا استوک نیازتون براورده میشه..(مشکلی بود از اقای مصطفی عزیز سوال کن)
            http://forum.broker-fa.com/f38/%D9%8...%88%D9%83-253/

نظر

• ممنونم از شما بابت راهنمایتون

نظر

• پرنده ها در زمستان گرسنه اند ، کمک شان کنیم

زمستان ، برای پرنده ها دانه بریزید: ته مانده برنج و خرد شده ی نان خشک و اضافات سبزی و ... را جلوی پنجره ، پشت بام ، گوشه ای در یک کوچه ، بیابان و ... بریزید. یادمان باشد که ما بیش از حق خودمان به حریم موجودات دیگر وارد شده ایم ؛ لااقل کمک شان کنیم.

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• سلام
                  امیدوارم بتونید منو راهنمایی کنید . من برای انتقال یسری از نمادها از مفیدتریدر 5 به داینامیک تریدر
                  مشکل دارم مثلا نماد دتولید در پرتفولیو نمادش هست ولی روش کلیک میکنم پنجره ای باز نمیشه . اما برای بیشتر نمادها مشکلی ندارم
                  دلیل مشکل و راه حلش رو میخواستم
                  ویرایش توسط sasanmn27 : https://www.traderha.com/member/11034-sasanmn27 در ساعت 01-08-2014, 10:23 PM

نظر

سلام امیدوارم بتونید منو راهنمایی کنید . من برای انتقال یسری از نمادها از مفیدتریدر 5 به داینامیک تریدر مشکل دارم مثلا نماد دتولید در پرتفولیو نمادش هست ولی روش کلیک میکنم پنجره ای باز نمیشه . اما برای بیشتر نمادها مشکلی ندارم دلیل مشکل و راه حلش رو میخواستم
                    من مفید تریدر و داینامیک تریدر استفاده میکنم ولی دقیقا متوجه نحوه انتقال دیتا از مفید به داینامیک نشدم بیشتر توضیح بدین شاید بتونم کمک تون کنم ولی یه چیزی هست اگه شما اطلاعات نمادی رو میخواین از مفید تریدر به داینامیک ببرین باید از افزونه DataExporterOnline یا Elliot confirm مفید تریدر که تو فروم آموزش زبان mql موجوده استفاده کنید و برای هر چارت هم فعالش کنید . با تشکر

نظر

• دوست خوبم من از الیوت کانفنگ استفاده میکنم اکثر نماد ها باز میشه فقط تعذاذ کمی از اونا باز نمیشن وقتی روی اونا کلیک میکنم انگار خالیه هیچ صفحه جدیدی باز نمیشه

نظر

• فایرا (برای کوتاه مدت نوسانی)در صورت برخورد با کف باکس بهترین موقع خرید.

نظر

دوست خوبم من از الیوت کانفنگ استفاده میکنم اکثر نماد ها باز میشه فقط تعذاذ کمی از اونا باز نمیشن وقتی روی اونا کلیک میکنم انگار خالیه هیچ صفحه جدیدی باز نمیشه
                          برو تو فایلی که Elliot confirm درست میکنه بعد روی اون نماد خاص کلیک راست با Notepad ویندوز بازش کن ببین اعداد و ارقام و تاریخ و باقی قضایا داره یا فایلش خالیه اگه خالیه مشکل از جای دیگست

نظر

• mabna سلام با تشکر از توضیحاتت من هم مشکل sasanmn27 را دارم نماد را با NOTEPADباز کردم همه مشخصات را آورد ولی در DT5 بار نمی کنه اگر شما و دوستان دیگر می توانند راهنمایی کنند

نظر

• سلام دوستان
                              من مشکل رو حلش کردم نرم افزار به حرف ی حساسیت داره فقط کافیه این حرف رو حدف کنید . یعنی برید تو قسمت فایل پوشه mql مفید تریدر 5 و اونجا اسم اون نماد رو به جای ی مثلا نماد دتولید ( تولد یا تولبد) رو rename کنید همه چی حل میشه

نظر

• خوب حالا یه سوال دیگه ممنون میشم راهنمایی کنید
                                اندیکاتوری که بتونه الگوها رو در نمودار رسم کنه و تشخیص بده البته mql5 میخوام دوستان معرفی کنید

نظر

پردازش ...
                                X