اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نظریه از شما اکسپرت یا ایندیکتور از ما......

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Powerman نمایش پست ها
    با سلام یک اکسپرت میخواستم که در یک زمان مشخص که براش تعیین میکنم میخوام پزیشن را ببنده حالا چه اون پزیشن درست شده باشه از قبل یا حتی نه
    با تشکر
    من هم به این اکسپرت نیاز دارم
    ممنون میشم دوستان اگر کسی راهنمایی کنه.....

نظر

• دوستان سلام عرض شد من یک سوال از شما بزرگواران داشتم.من به دنبال اندیکاتور یا روشی هستم که اتمام یک روند را نشان بدهد. تایم فریمی که من کار می کنم یک دقیقه است. من به دنبال حداکثر سود هستم.ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط farshadfx نمایش پست ها
        دوستان سلام عرض شد من یک سوال از شما بزرگواران داشتم.من به دنبال اندیکاتور یا روشی هستم که اتمام یک روند را نشان بدهد. تایم فریمی که من کار می کنم یک دقیقه است. من به دنبال حداکثر سود هستم.ممنون میشم راهنمایی کنید
        دوست من اگه پیدا کردید به ما هم خبر بدید
        : My Real Accounts

نظر

• سلام
          اکسپرتی میخوام که وقتی پوزیشنی باز بشه پوزیشن قبلی رو ببنده و برای پوزیشن جدید هم استاپ لاس بزاره.
          میشه کمکم کنید. هست همچین چیزی یا نه. اگه معرفی کنید ممنون میشم.
          اصلا متا این قابلیت رو داره که استاپ لاس اتوماتیک بزاره؟

نظر

• اگر لطف کنید اندیکاتوری بنویسید که دو پارامتر ورودی n و m بگیره و اگر تغییر حجم در کندل فعلی از n%
            میانگین حجم m کندل قبلی بیشتر یا کمتر باشه روی کندل فعلی درصد تغییر نمایش داده بشه ممنون میشم.
            مثلا اگر عدد 10 رو برای ورودی n درنظر بگیریم و عدد 3 رو برای ورودی m
            اگر تغییر در حجم کندل فعلی بیشتر یا کمتر از 10 % میانگین حجم 3 کندل قبلی باشه,این درصد تغییر رو هرچه که هست زیر کندل فعلی نشون بده مثلا +13% -17% یا ..

نظر

دوستان سلام عرض شد من یک سوال از شما بزرگواران داشتم.من به دنبال اندیکاتور یا روشی هستم که اتمام یک روند را نشان بدهد. تایم فریمی که من کار می کنم یک دقیقه است. من به دنبال حداکثر سود هستم.ممنون میشم راهنمایی کنید
              دم شما گرم ، کلی انرژی مثبت گرفتیم با این پستتون.
              اندیکاتور تشخیص اتمام روند!!! شما دنبال حداکثر سود میگردی ما به حداقلش هم راضی هستیم!!
              هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• نوشته اصلی توسط bbabareza نمایش پست ها
                اگر لطف کنید اندیکاتوری بنویسید که دو پارامتر ورودی n و m بگیره و اگر تغییر حجم در کندل فعلی از n%
                میانگین حجم m کندل قبلی بیشتر یا کمتر باشه روی کندل فعلی درصد تغییر نمایش داده بشه ممنون میشم.
                اگر تغییر در حجم کندل فعلی بیشتر یا کمتر از 10 % میانگین حجم 3 کندل قبلی باشه,این درصد تغییر رو هرچه که هست زیر کندل فعلی نشون بده مثلا +13% -17% یا ..

سلام

اقا ناشی دمت گرم با پاسخ جالبی که دادی

و اما دوست عزیز اندیکاتور های کندلی هستند که پیوت همان کندل را نسبت به کندل قبل نشون میدهند فکر کنم به دردتان بخوره

نظر

تمام جنگ فارکس بر سر پیدا کردن انتهای یک روند که در واقع ابتدای روند تازه س ست
                  هیچ تریدری و هیچ بانکی و هیچ بروکری نمیتونه مدعی بشه که دقیق میتونه انتها و ابتدای یک روند را مشخص کنه قبل از وقوع
                  که اگر قطعیتی وجود داشت کاملا ماهیت داینامیک بودن بازار به هم میخورد.
                  بهتره یاداوری کنم تمام ابزاری که ما برای تشخیص اتمام یا شروع یک روند استفاده میکنیم صرفا یک احتمال را نشون میدن و قطعیتی ندارن چون مدام با اخبار و اتفاقها و ... ریسک بازار عوض میشه.

نظر

• دوست عزیز من هر کسی در این بازار همون قدری سود میکنه که بهش باور داره من 5 سال دارم ترید میکنم شما قانع ترین تریدری هستی که تا الان باهاش آشنا شدم.

نظر

اگر لطف کنید اندیکاتوری بنویسید که دو پارامتر ورودی n و m بگیره و اگر تغییر حجم در کندل فعلی از n%
                      قسمت محاسباتیش رو با کلی بالا پایین کردن و سرچ نوشتم.
                      فقط اگه میشه این بخش رسم کردنش رو برام تصحیح کنید و اصلا نتونستم بفهمش.
                      یعنی این volDarsad که توسط برنامه محاسبه میشه میخوام در هر تایم فریم جداگانه محاسبه و زیر کندل یکی به آخر نوشته بشه.و تایم فریم عوض میشه قبلی ها رو پاک کنه.
                      البته اگر اینکار در یک حلقه for برای مثلا 100 کندل آخر انجام بشه و اینجا شرط n اضافه بشه که اگر volDarsad>n باشه زیر کندل ها نمایش داده بشه دیگه کامل میشه.

//+------------------------------------------------------------------+
                      //| Real Squat.mq4 |
                      //| bahman babareza |
                      //| https://www.myfxbook.com/portfolio/b...bareza/1514387 |
                      #property copyright "bahman babareza"
                      #property link "https://www.myfxbook.com/portfolio/bahman-babareza/1514387"
                      #property version "1.00"
                      #property strict
                      #property indicator_chart_window
                      //| Custom indicator initialization function |

extern int mm;

double vol;
                      double volDarsad;

int OnInit()
                      {
                      //--- indicator buffers mapping

//---
                      return(INIT_SUCCEEDED);
                      }
                      //| Custom indicator iteration function |
                      int OnCalculate(const int rates_total,
                      const int prev_calculated,
                      const datetime &time[],
                      const double &open[],
                      const double &high[],
                      const double &low[],
                      const double &close[],
                      const long &tick_volume[],
                      const long &volume[],
                      const int &spread[])

{

for (int i = 1; i < (mm+1); i++)
                      {vol= vol+Volume[i+1]; }

vol=vol/(mm);

volDarsad=((Volume[1]-vol)/vol)*100;

Comment(
                      "\n Average volume ",mm, " kandel ghabl = ",int(vol)," \n Changhe volume = ",int(volDarsad),"%"," \n Volum now = ",Volume[1]);

ObjectCreate(""+DoubleToStr(mm), OBJ_TEXT, 0, Time[mm],Low[mm]-15*Point );
                      ObjectSetText(""+DoubleToStr(mm), ""+DoubleToStr(volDarsad,0), 7, "Arial", Red);

vol=0;
                      volDarsad=0;
                      return(rates_total);
                      }

نظر

قسمت محاسباتیش رو با کلی بالا پایین کردن و سرچ نوشتم.
                        فقط اگه میشه این بخش رسم کردنش رو برام تصحیح کنید و اصلا نتونستم بفهمش.
                        یعنی این volDarsad که توسط برنامه محاسبه میشه میخوام در هر تایم فریم جداگانه محاسبه و زیر کندل یکی به آخر نوشته بشه.و تایم فریم عوض میشه قبلی ها رو پاک کنه.
                        البته اگر اینکار در یک حلقه for برای مثلا 100 کندل آخر انجام بشه و اینجا شرط n اضافه بشه که اگر volDarsad>n باشه زیر کندل ها نمایش داده بشه دیگه کامل میشه.

//| Real Squat.mq4 |
                        //| bahman babareza |
                        //| https://www.myfxbook.com/portfolio/b...bareza/1514387 |
                        #property copyright "bahman babareza"
                        #property link "https://www.myfxbook.com/portfolio/bahman-babareza/1514387"
                        #property version "1.00"
                        #property strict
                        #property indicator_chart_window
                        //| Custom indicator initialization function |

extern int mm;

double vol;
                        double volDarsad;

int OnInit()
                        {
                        //--- indicator buffers mapping

//---
                        return(INIT_SUCCEEDED);
                        }
                        //| Custom indicator iteration function |
                        int OnCalculate(const int rates_total,
                        const int prev_calculated,
                        const datetime &time[],
                        const double &open[],
                        const double &high[],
                        const double &low[],
                        const double &close[],
                        const long &tick_volume[],
                        const long &volume[],
                        const int &spread[])

{

for (int i = 1; i < (mm+1); i++)
                        {vol= vol+Volume[i+1]; }

vol=vol/(mm);

volDarsad=((Volume[1]-vol)/vol)*100;

Comment(
                        "\n Average volume ",mm, " kandel ghabl = ",int(vol)," \n Changhe volume = ",int(volDarsad),"%"," \n Volum now = ",Volume[1]);

ObjectCreate(""+DoubleToStr(mm), OBJ_TEXT, 0, Time[mm],Low[mm]-15*Point );
                        ObjectSetText(""+DoubleToStr(mm), ""+DoubleToStr(volDarsad,0), 7, "Arial", Red);

vol=0;
                        volDarsad=0;
                        return(rates_total);
                        }
                        یعنی کسی نتونست 4 خط رو بنویسه

نظر

یعنی کسی نتونست 4 خط رو بنویسه
                          سلام.مشکل شما توی ایجاد آبجکت هست.این نوع ایجاد آبجکتی که شما ایجاد کردی محدود به متا ادیتور بیلد 600 به پایین هست...
                          بیا اینجا توابع مربوط به obj_text به صورت فانکشنال و آماده موجوده
                          اگه محاسباتت صحیح باشه(روی 1 کندل تستش کن قبل ایجاد حلقه) کارت راه میفته.
                          موفق باشید
                          : My Real Accounts

نظر

• نوشته اصلی توسط shad0wless نمایش پست ها
                            سلام.مشکل شما توی ایجاد آبجکت هست.این نوع ایجاد آبجکتی که شما ایجاد کردی محدود به متا ادیتور بیلد 600 به پایین هست...
                            بیا اینجا توابع مربوط به obj_text به صورت فانکشنال و آماده موجوده
                            اگه محاسباتت صحیح باشه(روی 1 کندل تستش کن قبل ایجاد حلقه) کارت راه میفته.
                            موفق باشید
                            ممنون اتفاقا این قسمت رو هم خوندم اما واقعا نمیدونم چجوری باید درستش کنم و چجوری باید نوشت تا روی همه کندل های گذشته هم انجام بشه و دیگه اینکه تایم فریم عوض میشه قبلی ها پاک بشه
                            اگر وقت داشتین میشه لطفا درستش کنید .مرسی

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی من یک اکسپرت دارم که گراف رو نشون نمیده و معاملات رو هم قرار نمیده.توی ریپورت هم که نگاه کردم این ارور رو میده
                              Tester: deleted due expiration
                              چجوری اینو درست کنم؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی من یک اکسپرت دارم که گراف رو نشون نمیده و معاملات رو هم قرار نمیده.توی ریپورت هم که نگاه کردم این ارور رو میده
                                Tester: deleted due expiration
                                چجوری اینو درست کنم؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

نظر

پردازش ...
                                X