اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نظریه از شما اکسپرت یا ایندیکتور از ما......

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام،

اندیکاتوری داشتم که جدول بازدهی ارزها رو برام نشون میداد.
    اگه کسی از دوستان سراغ داره برام رو سایت بزاره بسیار ممنون میشم.

سپاس فراوان

نظر

• سلام میشه این اندیکاتور روبهم بدید
      ممنون میشم

نظر

• سلام دوستان من یه پیشنهاد واسه نوشتن یه اکسپرت داشتم ، خیلی سود اور هست ، لطفا اگر کسی بلده یه خبری بهم بده
        ممنون میشم یکی جواب منو بده

حقیقتش من اینجارو گم میکنم به خاطر این ای دی تلگرام میزارم اونجا اگر هستید پیام بدید a95669566
        با تشکر

نظر

• MofidTrader 5.jpgتوضیحش هم کراس بین خطوط هست که کاملا مشخصه

نظر

• توضیحش هم کراس بین خطوط هست که کاملا مشخصه

MofidTrader 5.jpg

نظر

• سلام دوستان
              میخاستم بدونم که از دوستان کسی در رابطه با اکسپرت re maxfx اطلاعاتی داره؟ و ایا این قیلمی که از تست این اکسپرت در سایت اپارات هست واقعی می باشد یا خیر؟ و یا اصلا امکان پذیر می باشد این سوذ اوری توسط یک اکسپرت؟
              مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط sayande نمایش پست ها
                سلام دوستان
                میخاستم بدونم که از دوستان کسی در رابطه با اکسپرت re maxfx اطلاعاتی داره؟ و ایا این قیلمی که از تست این اکسپرت در سایت اپارات هست واقعی می باشد یا خیر؟ و یا اصلا امکان پذیر می باشد این سوذ اوری توسط یک اکسپرت؟
                مرسی
                یه سرچ ساده راجبش کردم.شما تا سود کسب شده روی حساب ریل رو ندیدی اقدام به خرید هیچ اکسپرت یا ابزاری نکن وگرنه با بکتست چیزی ثابت نمیشه
                : My Real Accounts

نظر

• نوشته اصلی توسط shad0wless نمایش پست ها
                  یه سرچ ساده راجبش کردم.شما تا سود کسب شده روی حساب ریل رو ندیدی اقدام به خرید هیچ اکسپرت یا ابزاری نکن وگرنه با بکتست چیزی ثابت نمیشه
                  lممنون دوست گرامی
                  از دوستان دیگر هم خواهش میکنم اگر اطلاعاتی دارن بهم بگن و اینکه برای تهیه کردنش چیکار کنم؟
                  مرسی

نظر

• باسلام مجدد
                    از دوستان کسی اطلاعات بیشتری نداشت؟ و سوال بعدیم هم اینکه شنیدم که بروکرها اجازه استفاده از اکسپرت رو نمیدن.اگه واقعیت داره کدوم بروکرها اینطری ان و چه نوع اکسپرتی رو نمیشه استفاده کرد؟
                    ممنون از راهنماییهاتون

نظر

باسلام مجدد
                      از دوستان کسی اطلاعات بیشتری نداشت؟ و سوال بعدیم هم اینکه شنیدم که بروکرها اجازه استفاده از اکسپرت رو نمیدن.اگه واقعیت داره کدوم بروکرها اینطری ان و چه نوع اکسپرتی رو نمیشه استفاده کرد؟
                      ممنون از راهنماییهاتون
                      سلام
                      شخصا در مورد اکسپرت مورد نظر شما اطلاعی ندارم. ولی پی سی ام بروکز هیچ گونه محدودیتی برای استفاده از اکسپرتها و سیستمهای معاملاتی ندارد و میتوانید هر گونه اکسپرتی را برای کسب سود استفاده کنید.
                      اگر حالا در این بروکر افتتاح حساب کنید 100% بونوس خوش آمدگویی هم به مناسبت دهمین سالگرد افتتاحش پرداخت میکنه
                      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• با سلام یک اکسپرت میخواستم که در یک زمان مشخص که براش تعیین میکنم میخوام پزیشن را ببنده حالا چه اون پزیشن درست شده باشه از قبل یا حتی نه
                        با تشکر

نظر

• سلام. من دنبال یک اکسپرت با کارایی زیر هستم. دوستان آشنا، لطفا کمک کنند.
                          1. بر اساس چارت یک ساعته کار کنه.
                          2. تعداد A کندل اول روز رو به عنوان دیتای اولیه انتخاب کنه.
                          3. High و Low و مجموع نوسان یا همان (High - Low) ، اون A کندل رو حساب کنه.
                          4. اگر مجموع نوسان برابر با B پیپ بود، با شرایط زیر ترید کنه، و اگر بیشتر از B پیپ بود، در اینصورت ترید نکند.
                          5. همزمان با open کندل A+1 دو تا اردر Buy Limit و Sell Stop در حجم C و با شرایط زیر باز کنه.
                          5-1. Buy Limit در D پیپ بالاتر از High اون Aمجموعه کندل باز کنه.
                          5-2. Sell Stop در D پیپ پایینتر از Low اونA مجموعه کندل باز کنه.
                          6. tp و sl برابر با E پیپ کمتر از نوسان A کندل یا همان (High – Low – E ) باشد.
                          7. اگر هر کدام از پوزیشن ها فعال شد، پوزیشن دیگری Close شود.
                          7. پارامترهای A , B , C , D , E قابلیت وارد کردن توسط کاربر را داشته باشد.
                          توجه: پارامتر A در واحد عدد و پارامتر C در واحد لات استاندارد و پارامترهای B , D , E در واحد پیپ باشد. و قابلیت اجرا در MT4 رو داشته باشه.

نظر

باسلام مجدد
                            ممنون از راهنماییهاتون
                            بستگی به کارکرد اکسپرتتون داره.اگه بر خلاف قوانین بروکر باشه بله.مثل حداقل مدت زمان پوزیشن و...
                            : My Real Accounts

نظر

• نوشته اصلی توسط traxtor نمایش پست ها
                              سلام. من دنبال یک اکسپرت با کارایی زیر هستم. دوستان آشنا، لطفا کمک کنند.
                              4. اگر مجموع نوسان برابر با B پیپ بود، با شرایط زیر ترید کنه، و اگر بیشتر از B پیپ بود، در اینصورت ترید نکند.
                              5. همزمان با open کندل A+1 دو تا اردر Buy Limit و Sell Stop در حجم C و با شرایط زیر باز کنه.
                              توجه: پارامتر A در واحد عدد و پارامتر C در واحد لات استاندارد و پارامترهای B , D , E در واحد پیپ باشد. و قابلیت اجرا در MT4 رو داشته باشه.
                              در این گزینه اگه بخواین بای لیمیت استفاده کنین فقط در شرایطی اکسپرت براتون پوزیشن گیری میکنه که قیمت در کندل شماره A+1
                              D پیپ بالاتر از highest high
                              A کندل قبل باشه
                              احتمالا منظورتون این بوده که پوزیشن بای استاپ ست بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط traxtor نمایش پست ها
                                سلام. من دنبال یک اکسپرت با کارایی زیر هستم. دوستان آشنا، لطفا کمک کنند.

سلام. بله حق با شماست، جناب مسعود.ج. اشتباه شده است. منظور من در بند 1-5 همان Buy Stop می باشد. با تشکر از دقت شما.
                                دوستان کسی نیست ما را یاری کند.

نظر

پردازش ...
                                X