اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نظریه از شما اکسپرت یا ایندیکتور از ما......

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط salaralee نمایش پست ها
    ببخشید باعث اتلاف وقتتون شدم ولی سری قبل یادم رفت این مطلب را عنوان کنم، نتایج اکسپرت عجیب رو حتما در همینجا برای شما و دوستان اعلام خواهم کرد

دوست من از لحن سخنم ناراحت نشو . اصلاح اون اکسپرت برای من کمتر از یک دقیقه زمان می بره اما حتی همون یک دقیقه رو حاضر نیستم بیخودی تلف کنم . مهم نوع کار و هدفمند بودن کار است . اگر شما اکسپرتی داشته باشی که برای کد نویسی اون دو هفته زمان لازم داشته باشه اما هدف و استراتژی اون کاملا مشخص باشه ، خیلی راحت انجام میدم(البته با صرف هزینه دیگه ) )

امیدوارم نتیجه کارهات رو ببینی و به اون هدفت برسی .
    خدمت شما:http://pcmupload.traderha.com/uploa...4230330321.rar

نظر

• نوشته اصلی توسط ناشی نمایش پست ها
      با سلام
      جناب پولینو شما اندیکاتوری دارید که بعد از تعداد معینی پیپ که پوزیشن وارد سود شد حد ضرر رو به نقطه خرید انتقال بده و دیگه اون رو تکون نده(مثل تریلینگ متا نباشه) تا به tp برسه یا با سود صفر بسته بشه؟
      ممنون از زحمات شما
      نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
      با سلام
      من هم امروز می خواستم دقیقا درخواست این اسکریپت رو اینجا مطرح کنم ...
      سلام
      اکسپرت بریک ایون کردن : http://pcmupload.traderha.com/uploa...4230330332.rar

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
        دوست من از لحن سخنم ناراحت نشو . اصلاح اون اکسپرت برای من کمتر از یک دقیقه زمان می بره اما حتی همون یک دقیقه رو حاضر نیستم بیخودی تلف کنم . مهم نوع کار و هدفمند بودن کار است . اگر شما اکسپرتی داشته باشی که برای کد نویسی اون دو هفته زمان لازم داشته باشه اما هدف و استراتژی اون کاملا مشخص باشه ، خیلی راحت انجام میدم(البته با صرف هزینه دیگه ) )

امیدوارم نتیجه کارهات رو ببینی و به اون هدفت برسی .
        خدمت شما:http://pcmupload.traderha.com/uploa...4230330321.rar
        سلام

نه من نارحت نشدم و از این نظر که وقت میزارید بدون هیچگونه چشم داشتی لطف دارین و من این رو میدونم که نوشتن این اکسپرت چند دقیقه طول نمیکشه ولی یادگیری برنامه نویسی عمر میطلبه و قدردان زحمات شما و دیگر اعضاء فروم نیز هستم، البته خواستم با متا ادیتور باز کنم ویرایش کنم که مزاحم شما نشم، دیدم باز نمیشه

ممنون

نظر

سلام
          اکسپرت بریک ایون کردن : http://pcmupload.traderha.com/uploa...4230330332.rar
          ممنون از لطف شما جناب پولینو
          فقط من تا حالا اکسپرت کار نکردم چطوری ازش استفاده کنم؟
          کسی میتونه راهنمایی بکنه؟
          ممنون
          هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• با سلام
            جناب پالینو خیلی زحمت کشیدید . دست شما در نکنه .

نظر

ممنون از لطف شما جناب پولینو
              فقط من تا حالا اکسپرت کار نکردم چطوری ازش استفاده کنم؟
              کسی میتونه راهنمایی بکنه؟
              ممنون
              خواهش می کنم

فایل رو در پوشه اکسپرت کپی کنید و متا رو ببندید و مجدد باز کنید . سپس بر روی چارت مورد نظر اضافه کنید (مثل اندیکاتور)
              گزینه اول اکسپرت اگر true باشد اکسپرت کار می کند . گزینه دوم مقدار پیپ را وارد کنید تا معامله ای که به این مقدار که در سود رفت ، بریک ایون شود

نظر

• جناب DIMEBAG خدمت شما :

http://pcmupload.traderha.com/uploa...4310284621.rar

پ.ن: جناب ناظر چرا نمیشه در پیام خصوصی لینک قرار داد؟ اگر پیام خصوصی حاوی حروف انگلیسی باشه ، پیام ارسال نمیشه. ممکنه این موارد رو اصلاح کنید .
                ضمنا من چند سالی است که مشکل لایک کردن پست دوستان رو دارم . این مشکل رو هم بر روی PC و هم لپ تاپ دارم . هر موقع که بر روی کلید تشکر و یا می پسندم کلیک می کنم ، پیغام خطا میده مگر در موارد بسیار نادر . لطفا پیگیری نمایید . سپاس

نظر

جناب DIMEBAG خدمت شما :

http://pcmupload.traderha.com/uploa...4310284621.rar

پ.ن: جناب ناظر چرا نمیشه در پیام خصوصی لینک قرار داد؟ اگر پیام خصوصی حاوی حروف انگلیسی باشه ، پیام ارسال نمیشه. ممکنه این موارد رو اصلاح کنید .
                  ضمنا من چند سالی است که مشکل لایک کردن پست دوستان رو دارم . این مشکل رو هم بر روی PC و هم لپ تاپ دارم . هر موقع که بر روی کلید تشکر و یا می پسندم کلیک می کنم ، پیغام خطا میده مگر در موارد بسیار نادر . لطفا پیگیری نمایید . سپاس
                  درود
                  اینجاست که باید صمیمانه از جناب polino گرامی تشکر ویژه کرد بابت این زحماتی که میکشه اونم بدون هیچ چشم داشتی ... رفیق گرامی به شخصه از شما بی نهایت سپاسگذارم و امیدوارم همواره موفق و پیروز و از همه مهمتر سلامت باشید ....

نظر

خواهش می کنم

فایل رو در پوشه اکسپرت کپی کنید و متا رو ببندید و مجدد باز کنید . سپس بر روی چارت مورد نظر اضافه کنید (مثل اندیکاتور)
                    گزینه اول اکسپرت اگر true باشد اکسپرت کار می کند . گزینه دوم مقدار پیپ را وارد کنید تا معامله ای که به این مقدار که در سود رفت ، بریک ایون شود
                    با سلام و خسته نباشید خدمت جناب پولینو
                    ببخشید وقتتون رو رو میگیرم ،من اکسپرت رو رو چارت میارم حتی اون علامت آدمکش هم میاد گوشه چارت ولی کار نمیکنه مثلا رو 10 پیپ میزارم!!
                    میخواستم بدونم مشکل کجاست؟شاید باید گزینه ی خاصی رو روشن کنم؟
                    ممنون

نظر

با سلام و خسته نباشید خدمت جناب پولینو
                      ببخشید وقتتون رو رو میگیرم ،من اکسپرت رو رو چارت میارم حتی اون علامت آدمکش هم میاد گوشه چارت ولی کار نمیکنه مثلا رو 10 پیپ میزارم!!
                      میخواستم بدونم مشکل کجاست؟شاید باید گزینه ی خاصی رو روشن کنم؟
                      ممنون
                      سلام و ارادت
                      اون ادمک باید خندون باشه . اگه ناراحته دو تا کار باید انجام دهید :
                      1- از نوار ابزار بالای متا تریدر ، کلید Auto trading باید سبز رنگ باشه
                      2-در قسمت تنظیمات اکسپرت ، در تب Common ، تیک Allow Live Trading رو بزنید

حالا ادمک باید بخنده و به تبع اون اکسپرت به درستی کار خواهد کرد .

نظر

سلام و ارادت

آقا خندون شد.دستت درد نکنه.
                        الهی که همیشه لبت خندون باشه

نظر

• عصر جمعه خوبی داشته باشید.

یک درخواست دارم که به نظر من یه کمی خارج از عرف هستش. و احتمال هم میدم که باز هم مزاحمت های ما گردن افراد خاصی باشه که بسیار بهشون بدهکار معنوی هستم.

و اما درخواست اگر امکان داره سورس برنامه باشه که بتونم تغییراتی رو خواستم توش اعمال و برای ارائه تحلیل هایی که بر اساس سشن ها در اختیار دوستان قرار میدم ازش استفاده کنم.

با تشکر

===========

فعلا یک اندیکاتور میخواستم که سه تا Vertical Line داشته باشه با شرایط زیر:

اول اینکه گزینه extern int Broker GMT Offset داشته باشه تا به صورت
                          دستی بتونیم میزان تغییرات ساعت بروکر با جی ام تی رو توش داشته باشیم. منظورم این هستش که ساعت اختلاف بروکر با جی ام تی رو اول وارد می کنیم( مثلا دو ساعت). حالا من میخوام یک خط راست ساعت هشت جی ام تی داشته باشم. این خط در پلتفرم بروکری که مثلا دو ساعت با جی ام تی اختلاف داره ساعت 10 رسم بشه و ........

برای ترسیم سه تا خط:

سه تا خط هم به این صورت ترسیم بشه که

extern int ShiftDayBegin = -1;
                          extern string ShiftTimeBegin = "10:00";
                          extern color BeginColour = Magenta;

extern int ShiftDayStart = 0;
                          extern string ShiftTimeStart = "10:00";
                          extern color StartColour = Magenta;

extern int ShiftDayEnd = 1;
                          extern string ShiftTimeEnd = "10:00";
                          extern color EndColour = Magenta;

ترسیم بشه که تنظیماتش دست خودمون باشه. چون ممکن هستش که در برخی از روز
                          ها خط ها در یک روز هم باشند و در برخی از روزها در چند روز مختلف ترسیم
                          بشوند

حالا زحمت بعدی این باشه که مقدار حداکثر و حداقل نوسانات بین دو خط اول
                          و دوم رو برای ما بدست بیاره و یک خط افقی برای هر کدام بین بازه خط
                          عمودی اول و دوم ترسیم کنه.

زحمت بعدی این باشه که یک گزینه

extern int LookBackDays = 55;
                          داشته باشه که بتونیم با انتخاب آن روزهای گذشته رو داشته باشم.

و یک گزینه دیگه اینکه اگر بخواهیم فقط یک روز در گذشته رو ببینیم

یک گزینه

extern int NumberOfDays =66; داشته باشه که اگر بخواهیم مثل روز 66
                          ام قبل رو ببینیم رو فقط به تنهایی ان روز رو نمایش بده

ضمنا مقدار عددی حداکثر و حداقل رو هم روی خطوط افقی رسم شده بنویسه که
                          داشته باشیم.

لطفا نوع خط و مشخصاتش هم در دسترس باشه که بشه تنظیمش کرد. منظورم رنگ و
                          ضخامت و ....

البته این گزینه رو که الان میخواهم بگم چون فعلا به صورت دستی هستش فکر
                          کنم فقط بشه برای روز اخر انجام بشه یا زمانی که فقط نمایش یک روز رو
                          داشته باشیم (اگر دوستی زحمت نوشتن رو کشید این قسمت کد رو جدا گانه
                          بنویسه چون احتمالا بعدها یک روش محاسباتی رو جایگزینه این قسمت کنیم.

فعلا چهار تا خط میخواهیم ترسیم بشه که نقطه شروع انها خط عمودی استارت
                          ما هستش و تا خط سومی که در اینده داشتیم ادامه پیدا کنه. اگر هر کدام
                          آنها هم یک اریو برای نمایش مقدار عددی داشته باشند بسیار عالی خواهد
                          بود.

فقط برای این چهار خط هم مشخصاتشون در تنظیمات مثل ضخامت و رنگ در دسترس
                          هستش گزینه اصلی مقدار عددی برای ترسیم هم به صورت دستی فعلا وارد میشه

و اخرین هم که بعدا با محاسبات به صورت اتومات روی چارت نوشته میشه فعلا
                          به صورت یک گزینه extern bool داشته باشیم که اگر false باشه بالای یکی
                          از خط هایی که داریم(همان چهار تا که به صورت دستی بهش عدد میدیم) نوشته
                          بشه روند نزولی و اگر گزینه ترو انتخاب بشه نوشته بشه روند صعودی

که فکر کنم این گزینه اخری هم فعلا برای زمان هایی که میخواستیم سابقه
                          چارت رو به صورت کلی ببینیم جواب نده و فقط برای روز اخری کاربرد داشته
                          باشه. تا بعدا بتونیم اتوماتیکش کنیم

============

همراه با خیلی تشکر

نظر

سلام و ارادت

سلام
                            ممنون اکسپرت بسیار خوبی بود خیلی ممنون بابت اشتراک گذاشتنش
                            فقط یه سوال: موقعی که پوزیشن ست کنیم و متاتریدر رو ببندیم دیگه ظاهرا کار نمیکنه؟
                            باید حتما متا باز باشه یا نه؟
                            نظر

• نوشته اصلی توسط erfada نمایش پست ها
                              سلام
                              ممنون اکسپرت بسیار خوبی بود خیلی ممنون بابت اشتراک گذاشتنش
                              فقط یه سوال: موقعی که پوزیشن ست کنیم و متاتریدر رو ببندیم دیگه ظاهرا کار نمیکنه؟
                              باید حتما متا باز باشه یا نه؟

لزوم اجرای هرگونه اکسپرتی این است که متاتریدر باز باشد. چون اکسپرت بر روی کامپیوتر شما در حال کار است و نه بر روی سرور بروکر . بنابر این اگر متا رو ببندید و یا متا باز باشه ولی کامپیوتر در حالت استند بای قرار بگیره ، اکسپرتها اجرا نمی شوند.

نظر

• سلام یک برنامه ای هست اگر شخصی تمایل دارد اکسپرتش را بنویسد به بنده پیام خصوصی بدهد.

لطفاً دوستانی که تسلط کافی دارند پی ام بدهند.

این چیزی که نوشته خواهد شد پلن معاملاتی بنده خواهد بود که بالاخره تصمیم گرفتم از فضای پوزیشن دستی خارج بشم و بسپرم به ماشین.

سپاس
                                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

پردازش ...
                                X