اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نظریه از شما اکسپرت یا ایندیکتور از ما......

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سوالات: نظریه از شما اکسپرت یا ایندیکتور از ما......

با سلام من تشویر هستم یک کمی روی برنامه نویسی تسلط دارم طبق نظر مدیر انجمن قرار شد یک تاپیک جدید راه اندازی کنیم که افرادی که توی بازارهای مالی تجربه ای دارند نظریه خودشون را ارائه بدن تا اگر بتونم با همکاری بعضی از دوستان دیگه بر اساس این نظریه ها به طریقی برنامه سازی کنیم. مثلا به صورت اکسپرت یا ایندیکتور قابل استفاده بشه.
    بنابراین به مدت دو تا سه روز منتظر نظریه ، پیشنهاد ها و راهکارهای کلیه دوستان می مونم بعد سعی می کنم به صورت منظم در خدمت کلیه اعضای محترم انجمن باشم.
    موفق و شاد باشید
    محمد رضا تشویر

با سلام و تشکر بسیار از شما به خاطر این پست فوق العاده

دنبال برنامه نویس برای نوشتن یک اندیکاتور میگشتم.
    میخواستم اندیکاتوری بنویسیم که شتاب حرکت adxرو بهمون نشون بده.

همونطور که میدونید حرکت adx رو به بالا و به خصوص بالای 40 نشون دهنده ی قدرت روند موجود میباشد اما وقتی این اندیکاتور دوباره شروع به پایین اومدن بکنه سیگنالی مبنی بر احتمال رسیدن به کف یا سقف دریافت میشه بنابراین میخواستم اندیکاتوری طراحی بشه که در هر روز،مقدار اندیکاتور adxرو از مقدار روز قبلش کم بکنه و عددی رو به ما نشون بده. و این اعداد رو به هم وصل میکنیم.اگر این اندیکاتور صعودی باشه و رو به بالا حرکت کنه میتونیم بفهمیم که adxبا سرعت بیشتری نسبت به روز قبل خودش در حال افزایش هست.

زمانی که این اندیکاتور کاهش پیدا کنه میتونه سیگنالی مبنی بر این باشه که احتمال توقف صعود adxو برگشت اون وجود داره چون نشون دهنده ی سرعت افزایش کمتر adx نسبت به قبل هست.

این اندیکاتور ممکنه خیلی کاربردی نباشه ولی شاید بتونه سیگنال هایی زودتر از بقیه ی اندیکاتورها به ما بده و در بعضی موارد مفید واقع بشه.

این نظریه فقط چیزی بود که در ذهن من وجود داشت و نظر بقیه ی دوستان هم در این مورد محترمه و خوشحال میشم بشنوم.

با تشکر از همه ی شما
    A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

نوشته اصلی توسط Arash72 نمایش پست ها
      با سلام و تشکر بسیار از شما به خاطر این پست فوق العاده

دنبال برنامه نویس برای نوشتن یک اندیکاتور میگشتم.
      میخواستم اندیکاتوری بنویسیم که شتاب حرکت adxرو بهمون نشون بده.

همونطور که میدونید حرکت adx رو به بالا و به خصوص بالای 40 نشون دهنده ی قدرت روند موجود میباشد اما وقتی این اندیکاتور دوباره شروع به پایین اومدن بکنه سیگنالی مبنی بر احتمال رسیدن به کف یا سقف دریافت میشه بنابراین میخواستم اندیکاتوری طراحی بشه که در هر روز،مقدار اندیکاتور adxرو از مقدار روز قبلش کم بکنه و عددی رو به ما نشون بده. و این اعداد رو به هم وصل میکنیم.اگر این اندیکاتور صعودی باشه و رو به بالا حرکت کنه میتونیم بفهمیم که adxبا سرعت بیشتری نسبت به روز قبل خودش در حال افزایش هست.

زمانی که این اندیکاتور کاهش پیدا کنه میتونه سیگنالی مبنی بر این باشه که احتمال توقف صعود adxو برگشت اون وجود داره چون نشون دهنده ی سرعت افزایش کمتر adx نسبت به قبل هست.

این اندیکاتور ممکنه خیلی کاربردی نباشه ولی شاید بتونه سیگنال هایی زودتر از بقیه ی اندیکاتورها به ما بده و در بعضی موارد مفید واقع بشه.

این نظریه فقط چیزی بود که در ذهن من وجود داشت و نظر بقیه ی دوستان هم در این مورد محترمه و خوشحال میشم بشنوم.

با تشکر از همه ی شما
      با سلام خدمت دوست عزیز
      فکر می کنم تهیه این ایندیکتور امکان پذیر باشه انشاء الله بعد از مدت دو یا سه روز لیست ایندیکتور های درخواستی به نظر سنجی میزایم تا بر اساس نظر دوستان اولویت های تعیین شده دست بکار می شیم.
      موفق و شاد باشید

نظر

تشویر جان سلام خوب هستید ؟منظورتون هر اندیکاتور ویا اکسپرتی که اعلام کنیم یا این که انهایی که اعضای تاپیک نظر بدهند را مینویسید؟ با تشکر
        ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

نوشته اصلی توسط gerami-sea نمایش پست ها
          تشویر جان سلام خوب هستید ؟منظورتون هر اندیکاتور ویا اکسپرتی که اعلام کنیم یا این که انهایی که اعضای تاپیک نظر بدهند را مینویسید؟ با تشکر
          سلام جناب گرامی عزیز
          راستش برای من فرقی نمی کنه
          فعلا دنبال تهیه یک لیست از درخواست های قابل اجرا هستم ، بعد برای اولویت بندی لیست رو به نظر سنجی می زایم تا مشخص بشه کدامش رو اول انجام بدیم
          موفق و شاد باشید

نظر

با سلام مجدد وتشکر مورد درخواستی بنده به شرح ذیل است:اندیکاتوری میخواهم که بعد از مشخص کردن های و لو یک محدوده ی مشخص که ما ان محدوده را معلوم میکنیم مثلا 11:15 دقیقه تا 12:35 چنانچه کلوز یک کندل مثلا تام یک ساعنه یا 15 دقیقه در ورای های و لو کندلهای مشخص شده بسته شود الرت بده . به عبارتی ساده تر اگر دو قیمت 1.2540 و 1.2520 مشخص شد بر اساس های ولو یا ان اعداد را به ان دادیم هر زمان کلوز یک کندل بالای 1.2540 یا زیر 1.2520 بسته شد الرت بده. در ضمن اگر ان محدوده ویا قیمت را هم اندیکاتور خودش مشخص کنه و به صورت رنگی هم نشون بده خیلی بهتره اگر نشود خودمون ان قیمت ها را به اندیکاتور بدهیم . با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط gerami-sea نمایش پست ها
              با سلام مجدد وتشکر مورد درخواستی بنده به شرح ذیل است:اندیکاتوری میخواهم که بعد از مشخص کردن های و لو یک محدوده ی مشخص که ما ان محدوده را معلوم میکنیم مثلا 11:15 دقیقه تا 12:35 چنانچه کلوز یک کندل مثلا تام یک ساعنه یا 15 دقیقه در ورای های و لو کندلهای مشخص شده بسته شود الرت بده . به عبارتی ساده تر اگر دو قیمت 1.2540 و 1.2520 مشخص شد بر اساس های ولو یا ان اعداد را به ان دادیم هر زمان کلوز یک کندل بالای 1.2540 یا زیر 1.2520 بسته شد الرت بده. در ضمن اگر ان محدوده ویا قیمت را هم اندیکاتور خودش مشخص کنه و به صورت رنگی هم نشون بده خیلی بهتره اگر نشود خودمون ان قیمت ها را به اندیکاتور بدهیم . با تشکر
              دوست عزیز این درخواست شما قابل اجراست
              موفق و شاد باشید

نظر

سلام
                واقعا خوشحال شدم آقای تشویر دوباره اینجا میبینمتون
                من یه همکاری خیلی کوچک با آقای تشویر داشتم واقعا از نظر برنامه نویسی استاد هستند و فرصت خوبی برای دوستان که استفاده کنند

نظر

نوشته اصلی توسط Hamidreza نمایش پست ها
                  سلام
                  واقعا خوشحال شدم آقای تشویر دوباره اینجا میبینمتون
                  من یه همکاری خیلی کوچک با آقای تشویر داشتم واقعا از نظر برنامه نویسی استاد هستند و فرصت خوبی برای دوستان که استفاده کنند
                  حمید جان سلام
                  شما محبت دارید امیدوارم بتونم برای دوستان مفید واقع بشم.
                  موفق و شاد باشید

نظر

با سلام خدمت دوستان
                    نکته ای که فراموش کرده ام این که اگر نظریه ای رو همراه با تصویر ارائه بشه راحتر میشه بررسیش کرد.
                    لطفا در صورت امکان یک تصویر هم به متن اضاف کنید
                    موفق و شاد باشید

نظر

با سلام و خسته نباشید دوست عزیز آیا امکان دارد ایندیکتور DT Data Exporter v01 را که برای انتقال دیتا از متاتریدر به داینامیک تریدر استفاده می شود را جوری تغییر دارد تا فقط سشن در خواستی را منتقل کند مثلا در تنظیمات ایندیکتور بتوانیم مشخص کنیم از ساعت فلان تا فلان ( به عنوان مثال برای سشن لندن اگر ساعت بروکر به وقت لندن بود بگیم از ساعت هشت تا هفده ) . اینطوری ارزهایی که در سشن خودشان قرار دارند را بهتر می توان در محیط داینامیک تریدر فارق از اتفاقاتی که در سشنهای دیگر افتاده تحلیل کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط bentley نمایش پست ها
                        با سلام و خسته نباشید دوست عزیز آیا امکان دارد ایندیکتور DT Data Exporter v01 را که برای انتقال دیتا از متاتریدر به داینامیک تریدر استفاده می شود را جوری تغییر دارد تا فقط سشن در خواستی را منتقل کند مثلا در تنظیمات ایندیکتور بتوانیم مشخص کنیم از ساعت فلان تا فلان ( به عنوان مثال برای سشن لندن اگر ساعت بروکر به وقت لندن بود بگیم از ساعت هشت تا هفده ) . اینطوری ارزهایی که در سشن خودشان قرار دارند را بهتر می توان در محیط داینامیک تریدر فارق از اتفاقاتی که در سشنهای دیگر افتاده تحلیل کرد.
                        با سلام
                        به نظر میرسه امکان پذیر هست ولی من نمی دونم رفتار داینامیک تریدر در زمانی که برای یک بازه داده نداره چطور رفتار می کنه.
                        موفق و شاد باشید.

نظر

با سلام جناب تشویر تصویر مربوط به اندیکاتوری را که خدمتتون عرض کردم.

نظر

نوشته اصلی توسط tashvir نمایش پست ها
                            با سلام به نظر میرسه امکان پذیر هست ولی من نمی دونم رفتار داینامیک تریدر در زمانی که برای یک بازه داده نداره چطور رفتار می کنه. موفق و شاد باشید.
                            با درود دوست عزیز داینامیک تریدر بازه هایی را که دیتا ندارد را به صورت گپ نشان می دهد و این گپ خودش به تنهایی یکی از موقیتهای ارزشمند در تحلیل است به عنوان مثال برای ارز پوند به ین در سشن لندن که تاثیر گذار ترین سشن در این ارز است زمان اپن لندن اگر از کلوز روز قبل لندن فاصله داشته باشد این فاصله اگر خبر فاندامنتال مهمی در زمان بسته بودن سشن لندن اتفاق نیوفتاده باشد به طور معمول پر می شود و خود به تنهایی یک موقیت معملاتی محسوب می شود . من دیبای 60 دقیقه ای را با استفاده از اکسل برای سشن لندن درست کردم و عکس آن در داینامیک تریدر را برایتان ضمیمه می کنم همینطور عکسی از یک موقعیت دابل تاپ. موفق باشید
                            فایل های پیوست شده

نظر

با سلام و خسته نباشید
                              تصویر زیر اخرین ورژن اندیکاتور ایچی360 هست که با توجه به ابر ایچی موکو موقعیت های خرید و فروش رو مشخص میکنه و در سه حالت و با سه نوع مدیریت سیگنال صادر میکنه و میزان پیپ دریافتی هم نشون میده
                              1 - زمانی که تیکن سن و کیجن سن همدیگه رو در بالا ی ابر قطع میکنن که همونطور که میدونید سیگنال قوی خرید صادر میشه و اندیکاتور 3 لات رو برای ترید پیشنهاد میکنه - برعکس این موقعیت برای سل
                              2- زمانی که تیکن و کیجن سن همدیگه رو در میان ابر ایچی موکو قطع میکنن سیگنال متوسط صادر میشه و اندیکاتور پیشنهاد دولات معامله رو میده
                              3- زمانی که کیجن و تیکن سن همدیگه رو زیر ابر و بطرف بالا قطع میکنن سیگنال ضعیف و پیشنهاد یک لات معامله - برعکس این موقعیت در سل
                              پیشنهاد
                              تنظیم یک اکسپرت با همین مدیریت سرمایه برای این اندیکاتور
                              اندیکاتور بپیوست ارسال میشه .با احترام متین77
                              گر بر سر نفس خود امیری مردی...
                              انجمن بورس بازان نیکوکــــار
                              (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!)

نظر

پردازش ...
                              X