اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نظریه از شما اکسپرت یا ایندیکتور از ما......

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
    جناب twim عزیز کار اکسپرت به کجا کشید هنوز آماده نشد ؟؟واقعا نوشتنش سخته یا سر شما شلوغه

سرم که خیلی شلوغه ولی قرار نبود من بنویسم قرار بود دوستم براتون بنویسه ولی یه سوالایی میکرد که من نتونستم جوابش رو بدم. آیدیش رو براتون پیام خصوصی میکنم با خودش صحبت کنید.

ارادتمند-----------امیر
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• سلام دوستان این مدل ایندیکاتور ها آیا برای پلتفرم اف . ایکس . سی .ام هست ؟

پلتفرم

ویرایش توسط Hamed Behboodi : https://www.traderha.com/member/8091-hamed-behboodi در ساعت 07-21-2014, 05:08 PM

نظر

• دوستان کسی اکسپرت مارتینگلی داره که قابلیت تنظیم اس ال و تی پی و لات داشته باشه؟ ؟

نظر

• سلام

من یک ایده دارم ، یک اکسپرت هم دارم که نصف این ایده توش هست ، کسی هست بتونه کمکم کنه ؟ ایده خوبیه و فکر کنم اکسپرت خوبی بشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط ms121ir نمایش پست ها
            سلام

من یک ایده دارم ، یک اکسپرت هم دارم که نصف این ایده توش هست ، کسی هست بتونه کمکم کنه ؟ ایده خوبیه و فکر کنم اکسپرت خوبی بشه .
            سلام ms121ir جان

اگر منظورتون در مورد اكسپرت نويسي هستش ، من در خدمتم . با تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط rjalinous نمایش پست ها
              سلام ms121ir جان

اگر منظورتون در مورد اكسپرت نويسي هستش ، من در خدمتم . با تشكر

سلام

ممنونم از همکاریتون ، عکس زیر یک بک تست از همین اکسپرتی هست که مد نظرم هست . توجه بفرمایید تا در ادامه توضیحات رو خدمتون بدم .

نظر

• نظر

• اکسپرت فوق شبیه به اکسپرتهای مارتینگلی هست ، از نقطه ورود که با بای پوزیشن مشخص کردم طبق تنظیمات ، هر 100 پوینت که منفی شود یک پوزیشن بای ( با لاتیج ثابت ) با تارگت 200 پوینت باز میکند . دقت کنید لاتیج ثابت هست و مارتینگلی اضافه نمیشود .

هدف من از استفاده از این اکسپرت :
                  فرض بگیرید طبق تحلیلی که داشتیم ، از نقطه ای که بای مشخص کردم با استاپ و تی پی که مشخص کردم میخواهیم وارد بازار شویم .
                  در حالت عادی یک پوزیشن باز میکنیم و در نهایت استاپ میخوریم ، در حالت بهتر بعد از مدتی متوجه میشویم تحلیلمان اشتباه بوده و استاپ را به نقطه 1265 منتقل میکنیم ، ولی بالاخره استاپ میخوریم با ضرر کم .

حالت دوم به جای یک پوزیشن معمولی از این اکسپرت استفاده میکنیم .
                  در نقطه بای ( با لاتیج کمتر ، فکر کنم 20 درصد لاتیج اصلی مناسب باشد ) اکسپرت را روشن میکنیم و وارد بازار میشویم . اگر استاپ را مثل دفعه پیش به 1265 منتقل کنیم . با سودی تقریبا برابر با حالت عادی که میخواستیم تارگت بخوریم ، از بازار خارج میشویم . اسپرد رو هم 50 گرفتم که عموما 35 هست .

اگر هم تارگت بخوریم که تقریبا 50 درصد از حالت عادی هم بیشتر سود کردیم .
                  ویرایش توسط ms121ir : https://www.traderha.com/member/9307-ms121ir در ساعت 10-02-2014, 10:03 PM

نظر

• پس هدف گارانتی شدن پوزیشن به وسیله نوسانات داخلی موج هست . ولی این اکسپرت ناقصی زیاد دارد

معایب این اکسپرت و تغییراتی که باید داشته باشد :

-این اکسپرت فقط خریدار هست و اصلا فروش نمیگیرد ، یعنی اگر بخواهیم بفروشیم نمیتوانیم از این استفاده کنیم . نمیدونم چرا اینجوری نوشتن ! شاید دمو هست
                    - این اکسپرت وقتی در جهت منفی حرکت میکنیم در جا خرید باز میکند ولی به نظرم باید در طول مسیر ریزش بای استاپ بکارد که در زمان برگشت بای ها فعال شوند و تارگت بخورند ، اینجوری اگر هم بازار بر نگشت و یک ضرب ریخت و استاپ خوردیم در طول مسیر ضررهایمان با پوزیشنهای بای اضافه نمیشود .
                    - ناقصی مهم دیگر این اکسپرت نداشتن استاپ لاس و تارگت هست ، یک استاپ و تارگت استاتیک و کلی باید داشته باشد .

فعلا موارد حیاتی همینها هستند ولی موارد زیاد دیگری میتوان به ان اضافه کرد که واقعا یک پوزیشن را گارانتی کند
                    مثلا در صورتی که بلافاصله بعد از باز کردن پوزیشن در ضرر فرو رفتیم یک قیمت تعیین کنیم که اکسپرت با استفاده نوسانات و فعال شدن بای استاپ ها هر وقت سود و زیان کلی تمام پوزیشنها به آن عدد رسید تمام پوزیشن ها را ببندد .
                    اگر این آپشن را داشته باشیم حتی میتوانیم از همان اول این عدد را تایین کنیم و هر وقت به ان مقدار سود رسیدیم حتی اگر تارگت استاتیک را هم ندیدیم هنوز ، تمام پوزیشن ها را ببندد و سودمان را برداریم با خیال راحت .

ایده های زیادی دارم در باره این دستیار تریدر .

نظر

• این هم خود اکسپرت مذکور
                      http://up-is.ir/do.php?filename=141227277705181.zip

http://up-is.ir/do.php?filename=141227277705181.zip

نظر

• اگر اینترنت قطع شود تکلیف پوزیشن های باز شده توسط اکسپرت شبه مارتینگلی چه خواهد شد ؟

این اکسپرت با گپ مشکلی ندارد؟

اگر یکهویی اکسپرت مشکل پیدا کرد . اونوقت برای دلارهای حساب ریل مشکلی پیش نمیاد ؟

چرا بصورت دستی کار نمی کنید ؟

سپاس
                        امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

• نوشته اصلی توسط mardom نمایش پست ها
                          اگر اینترنت قطع شود تکلیف پوزیشن های باز شده توسط اکسپرت شبه مارتینگلی چه خواهد شد ؟

این اکسپرت با گپ مشکلی ندارد؟

اگر یکهویی اکسپرت مشکل پیدا کرد . اونوقت برای دلارهای حساب ریل مشکلی پیش نمیاد ؟

چرا بصورت دستی کار نمی کنید ؟

سپاس

اکسپرت را که روی کامپیوتر شخصی با این وضعیت اداره برق و اینترنت راه نمیندارن . اکسپرت همیشه روی وی پی اس نصب و را اندازی میشود .

استاپ استاتیک برای حداکثر ریسکمون در نظر گرفتیم ، خیلی دیگه باید بد شانس باشیم که گپ منفی بزرگی بخوریم که از حد استاپمون بیشتر باشه . چون وقتی با این اکسپرت کار کنیم میتوانیم با خیال راحتتری استاپ های بزرگ بزاریم . و عموما هم بازار تبادلات ارزی یک همچین گپ هایی آن هم بر خلاف تحلیلمون نداره .

اکسپرت که مشکل پیدا نمیکنه ، ولی باز هم میشود یک گزینه ماکزیمم ریسک در نظر گرفت که مثلا اگر اکویتی حساب از فلان عدد کمتر شد کلا پوزیشن ها بسته بشه و اکسپرت هم غیر فعال بشه .
                          حتی من اسکریپتهایی را دیده ام که اکسپرت را مانیتور میکنند که اگر مشکلی پیدا کرد ان را مجددا راه اندازی کنند

به نظر شما این کارها را میتوان دستی انجام داد ؟ 24 ساعت بشینیم زول بزنیم به مانیتور ؟ اینترنتمون اصلا لگ نداشته باشه ؟ سرعت عملمون اینقد بالا باشه که هی اردر بچینیم ؟
                          و مهمتر از همه ، حالات روانی تریدر اجازه این کار رو نمیده ، این فقط کار یک ربات بدون احساسات هست !
                          ویرایش توسط ms121ir : https://www.traderha.com/member/9307-ms121ir در ساعت 10-02-2014, 11:07 PM

نظر

• سلام

اکسپرت زیر هم برای شرایطی که در بالا گفته شد برای ترید بسیار مناسب است با کارکردی شبیه به آن. فایل ست اوپتیمایز شده اون را هم قرار میدم. فقط به یاد داشته باشد که همون طور که در بالا گفته شد در ابتدای روند یا موجی که شناخته میشود اجرا گردد.

میتوانید نتایج آن را در یرو دلار در آخرین موج نزولی تایم روزانه مشاهده کنید.

http://pcmupload.traderha.com/uploads/141228840421.rar
                            لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                              سلام

اکسپرت زیر هم برای شرایطی که در بالا گفته شد برای ترید بسیار مناسب است با کارکردی شبیه به آن. فایل ست اوپتیمایز شده اون را هم قرار میدم. فقط به یاد داشته باشد که همون طور که در بالا گفته شد در ابتدای روند یا موجی که شناخته میشود اجرا گردد.

میتوانید نتایج آن را در یرو دلار در آخرین موج نزولی تایم روزانه مشاهده کنید.

http://pcmupload.traderha.com/uploads/141228840421.rar

ممنونم ، فکر کنم همان چیزی هست که باید باشد فقط بعضی از آپشنها را متوجه نشدم چه کاری انجام میدهند ، خیلی لطف میکنید اگر توضیح مختصری راجع به گزینه ها بدهید .

نظر

• چطور میشه توو استراتژی تستر از این اکسپرت تست گرفت ؟ چون خودش که پوزیشن باز نمیکنه . در استراتژی تستر هم نمیشود دستی اردر یا پوزیشن باز کرد ! راهی هست ؟

و دیگر اینکه این اکسپرت درجا پوزیشن باز میکند یا پندینگ اردر میگذارد ؟
                                ویرایش توسط ms121ir : https://www.traderha.com/member/9307-ms121ir در ساعت 10-03-2014, 04:11 AM

نظر

پردازش ...
                                X