اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نظریه از شما اکسپرت یا ایندیکتور از ما......

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• جناب تشویر سلام . روزتون بخیر وشادی.
    من میخاستم بدونم : آیا میتونید روی ایچیموکو برنامه ای بنویسید که در شرایط خاص ، یک سیگنال صوتی و همچنین متنی رو به اجرا در بیاره ؟
    مثلا هر وقت تنکن و کیجن با هم کراس دارند....

نظر

• نوشته اصلی توسط farshadfx نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی من یک اکسپرت دارم که گراف رو نشون نمیده و معاملات رو هم قرار نمیده.توی ریپورت هم که نگاه کردم این ارور رو میده
      Tester: deleted due expiration
      چجوری اینو درست کنم؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

از اروری که اعلام میکنه ظاهرا تاریخ اعتبار اکسپرتتون گذشته

نظر

• سلام
        با تشکر از دوستان کد نویس یه اندیکاتوری نیاز دارم که ممنون میشم زحمتش را بکشید
        نحوه کار :
        زیر کندلهای هر روزی در هر تایم فریمی که اجرا بشه مثل اندیکاتور حجم خود متاتریدر میله هایی نشون بده که مقدار فاصله های تا لو اون کندل در گذشته را نشون بده

* تعداد روز های گذشته در ورودی قابل تنظیم باشه اگه عدد 1 وارد شد یعنی فقط مال روز گذشته را بزاره زیر کندلهای امروز ولی اگر اعداد بالاتر وارد شد یعنی به همان تعداد روزها را برگرده عقب و از های تا لو لندل همون تایم فریم تک تک میانگین بگیره و بزاره زیر همون کندل که اجرا شده
        * هرچند که کندلهای یک 24 ساعت کامل نشده باشند و مثلا وسط روز باشیم ولی باز هم میله های کندل های ساعات آینده را نمایش بده. مهم این هست که بدونیم فراریت قیمت در اون کندل نسب به روز ویا روزهای گذشته چقدره و تا چه حد میشه در چه بازه ای از روز انتظار حرکت از قیمت داشت

ویرایش توسط .:بهار:. : https://www.traderha.com/member/21746-بهار در ساعت 05-06-2016, 04:06 PM

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.

================================================== ===============

ورود به معامله با منطق انسانی
        خروج
        از معامله با احساس ماشینی

تنها سه شرط موفقیت در تریدری :
        1 - علم به ضرورت مدیریت سرمایه و پایبندی به آن در عمل 2 - شناخت و کنترل روانی در ترید 3 - یه سیستم ساده و معمولی ولی پایبند به آن

نظر

• اگر هم امکان انحراف معیار گرفتن داشته باشه که خیلی عالی میشه و خطاش خیلی کم میشه
          به این شکل که مثلا اگر عدد 10 را در ورودی وارد کردیم که میره تک تک کندلهای همون تایم فریم را به صورت واحد میانگین میگره و میزاره زیر همون کندل در روز جاری اگر دید بین این 10 روز مثلا توی ساعت 10:30 فقط یک روز کندلی هست که فاصله های تا لو اون 20% بیشتر از کندلهای همین ساعت در 9 روز دیگه هست از اون چشم پوشی کنه و اونو حساب نکنه
          فایده این کار این هست که اگر کندلی در یک روز تو یه ساعتی به خاطر نشر خبر خیلی حرکت کرده باشه و حرکتش طبیعی اون ساعت اون جفت ارز نباشه الکی ما منتظر چنین حرکتی در روز جاری در اون زمان نیستیم و معامله باز را خیلی بهتر میشه مدیریت کرد
          کمک کلی این اندیکاتور این هست که تریدر میتونه با استفاده از اون یه میانگین از حرکت قیمت در هر کندل از تایم فریم مورد استفادش داشته باشه و بر اساس اون همون ساعت پای چارت بشینه برای معامله که حرکات بیشتری در بازار هست و درگیر ساعات کم حرکت بازار نشه و از طرفی اگر معامله باز داشته باشه خیلی بهتر میتونه معامله در ضرر یا سود خودش را مدیریت کنه

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.

================================================== ===============

ورود به معامله با منطق انسانی
          خروج
          از معامله با احساس ماشینی

تنها سه شرط موفقیت در تریدری :
          1 - علم به ضرورت مدیریت سرمایه و پایبندی به آن در عمل 2 - شناخت و کنترل روانی در ترید 3 - یه سیستم ساده و معمولی ولی پایبند به آن

نظر

• سلام دوستان و اساتید عزیز.کسی از شما بزرگواران اکسپرت نویس خوب می شناسه معرفی کنه هزینه کار هم پرداخت می کنم.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط .:بهار:. نمایش پست ها
              اگر هم امکان انحراف معیار گرفتن داشته باشه که خیلی عالی میشه و خطاش خیلی کم میشه
              به این شکل که مثلا اگر عدد 10 را در ورودی وارد کردیم که میره تک تک کندلهای همون تایم فریم را به صورت واحد میانگین میگره و میزاره زیر همون کندل در روز جاری اگر دید بین این 10 روز مثلا توی ساعت 10:30 فقط یک روز کندلی هست که فاصله های تا لو اون 20% بیشتر از کندلهای همین ساعت در 9 روز دیگه هست از اون چشم پوشی کنه و اونو حساب نکنه
              فایده این کار این هست که اگر کندلی در یک روز تو یه ساعتی به خاطر نشر خبر خیلی حرکت کرده باشه و حرکتش طبیعی اون ساعت اون جفت ارز نباشه الکی ما منتظر چنین حرکتی در روز جاری در اون زمان نیستیم و معامله باز را خیلی بهتر میشه مدیریت کرد
              کمک کلی این اندیکاتور این هست که تریدر میتونه با استفاده از اون یه میانگین از حرکت قیمت در هر کندل از تایم فریم مورد استفادش داشته باشه و بر اساس اون همون ساعت پای چارت بشینه برای معامله که حرکات بیشتری در بازار هست و درگیر ساعات کم حرکت بازار نشه و از طرفی اگر معامله باز داشته باشه خیلی بهتر میتونه معامله در ضرر یا سود خودش را مدیریت کنه

با سلام

میانگین پیراسته هم میتونه به شما کمک کنه, همچنین برنامه نویس میتونه داده فرضا ده روز گذشته رو درون ارایه بریزه و سپس مرتب کنه و بیاد و پنج درصد بالا و پائین داده رو حذف کنه تا میانگین نرمالتری داشته باشیم .

خانم بهار ایده های آماری جالبی دارید, تبریک میگم و امیدوارم موفق باشید .

نظر

• دوستان یه اکسپرت حرفه ای میخوام ...
                کسی ميتونه کمک کنه ....

فرستاده شده از GT-I9300ِ من با Tapatalk

نظر

• سلام
                  درخواست اندیکاتور اوسما که این اندیکاتور اوسما این قابلیت را داشته باشد که در ستینگ اندیکاتور برای اندیکاتور اوسما یک تایم انتخاب کنیم و هروقت در اون تایم اوسما تغییر فاز داد یک هوریزانتال لاین در همان تایم و در تایمهای دیگر رسم بشود.ممنون.

نظر

• سلام
                    دوستان اگر کسی درخواست ساخت اندیکاتور یا اکسپرت شخصی داشتند من درخدمتم.
                    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 08-25-2016, 05:46 PM دلیل: قرار دادن آدرس تماس شخصی
                    برنامه نویسی متا تریدر ساخت اندیکاتور و اکسپرت درخواستی شما

نظر

• سلام
                      دوستان در خصوصی شرایط و سوالاتی در مورد ساخت اکسپرت واندیکاتور داشتند که من بدلیل تعداد پست کمتر از 30 نمی توانم در خصوصی جواب دهم .لطفا به این آدرس مراجعه کنید.
                      ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 08-25-2016, 09:12 PM دلیل: قرار دادن لینک متفرقه

نظر

• سلام
                        دوستان در خصوصی شرایط و سوالاتی در مورد ساخت اکسپرت واندیکاتور داشتند که من بدلیل تعداد پست کمتر از 30 نمی توانم در خصوصی جواب دهم .لطفا شماره تلگرام یا واتس آپ یا ایمیل خود اعلام کنید تا با شما تماس بگیرم

نظر

• نوشته اصلی توسط meisam94 نمایش پست ها
                          سلام
                          دوستان در خصوصی شرایط و سوالاتی در مورد ساخت اکسپرت واندیکاتور داشتند که من بدلیل تعداد پست کمتر از 30 نمی توانم در خصوصی جواب دهم .لطفا شماره تلگرام یا واتس آپ یا ایمیل خود اعلام کنید تا با شما تماس بگیرم
                          ............
                          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 09-29-2016, 07:26 PM دلیل: خلاف قوانین فروم ( قرار دادن راه تماس )

نظر

• نوشته اصلی توسط milad617 نمایش پست ها
                            ........................
                            درصدبالایی از موفقیت را بهمراه دارد وبسیار ساده وبی دردسر
                            ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 09-29-2016, 07:26 PM دلیل: خلاف قوانین فروم ( قرار دادن راه تماس )

نظر

• نوشته اصلی توسط meisam94 نمایش پست ها
                              سلام
                              راه ارتباطی لطفا

نظر

• سلام دوستان وقط بخیر من دنبال یک اکسپرتی هستم که این خصوصیات را د اشته باشه

1- خودش پوزیشن بگیرد به این صورت که پوزیشن اول را ما دستی بگیریم وسه خط داشته باشد تی پی و اس ال و اکزیت2که بشود روی چارت جابجا کرد
                                وزمانی که پوزیشن اول ما به سود نرسید خودکار به میزان دوبرابر حجم اولی به فاصله 15 پیپ بعلاوه اسپرد درجهت عکس پوزیشن دومی را باز کندوتا اگزیت 2 سودش باشدواگر دومین پوزیشن هم با ضرر بسته شد سومی را جهت عکس دومی با حجم دوبرابر دومی تا همینطوری ادامه اشته باشه

من یک اکسپرت دارم وازاین نمونه ولی ظاهرا زمان داره تو لیست پسویت میکنم
                                فایل های پیوست شده

نظر

پردازش ...
                                X