اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نظریه از شما اکسپرت یا ایندیکتور از ما......

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اینم تلگرام منه 09117880736

نظر

• ----------------
      ویرایش توسط مهدی 64 : https://www.traderha.com/member/16986-مهدی-64 در ساعت 11-20-2016, 02:00 PM
      امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

• سلام دوستان کسی نیست سفارش یک اکسپرت را بدهم

نظر

• سلام

توضیح بده دقیقا چی میخوای برات بنویسم.

نظر

• سلام..خسته نباشید من چجوری میتونم با پولینو عزیزتماس برقرار کنم ...متشکرم

نظر

• دوستان اکسپرتی میخواهم که هر وقت پوزیشنی گرفتم و 20 پیپ رفت توی سود پوزیشن را ریسک فری کند
              در تمام جفت ارزها کار کنه
              https://telegram.me/forexasan

نظر

• سلام دوستان یک اکسپرت میخوام که به این شکل عمل کنه مووینگ اورج 21 مبنا قراربگیره وقتی قیمت اولین کندل بالای مویینگ بسته شد یک پوزیشن بای باز کنه وزمانی که پنجاه پیپ رفت تو سود ریسک فری کنه وبالعکسش درمورد سل هم اینکاررا کنه ویا زمانی کندل بالای مویینگ بسته شد وپوزیشن باز کرد وبه حد نصاب نرسید وقیمت برگشت پوزیشن اول بسته بشه ودومی که زیر مویینگ باز بشه

نظر

• دوستان کسی اندیکاتوری داره که میانگین Volomes تعداد روز دلخواه رو در روز جازی نشون بده؟
                  میدونید که الان فقط Voloms روز جاری رو در زیر چارت میشه دید.
                  ممنون میشم در صورت نبودن چنین اندیکاتوری دوستان برنامه نویس زحمتش رو بکشن.

نظر

• با سلام خدمت دوستان
                    من دوتا سوال دارم یکیش اینکه آیا میشه برنامه ای نوشت که تایم فریم هارو هرچند ثانیه مثلا هر ۱۰ ثانیه عوض کنه یا نه ؟ (مثلا از تایم فریم ۱۵ دقیقه ای شروع کنه و بعد از ۱۰ ثانیه تایم فریم ۳۰ ثانیه تا تایم فریم ۴ ساعته و بعدش دوباره این کارو از سر بگیره . دومی هم اینکه میشه خروجی های اندیکاتورهارو بصورت عددی به نرم افزار اکسل انتقال داد یا نه و اگر جواب مثبت بود یکم راهنمایی بفرمایید.
                    خیلی ممنون میشم اگر پاسخ بدید.

نظر

• باسلام خدمت دوستان

اکسپرتی میخوام زمانی که زیگ زاگ زده شد هفده کندل بعد یعنی هجدهمی پوزیشن باز کنه به این ترتیب که اگه زیگ زاگ قله بود هفده کندل بعد وشروع هجدهمی کندل سل بگیره واگر زیگ زاگ دره بود شروع کندل هجدهمی بای بگیره واینکه حجم پوزیشن و استاپ وتی پی هم متغیر باشه وبشه تغییر داد

نظر

• سلام دوستان
                        من اندیکاتور مربوط به متاتریدر 4 دارم که میخوام اینو تبدیل به متاتریدر 5 کنم.کسی هست بتونه کمکم کنه؟

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز من یه اندیکاتوری دارم که می خوام اونو به اکسپرت تبدیل کنم کسی هست بهم کمک کنه با تشکر..

نظر

• سلام
                            دوست عزیز من یک کانال دارم، اگر مایل به فعالیت باشید شمارو به عنوان ادمین به کانال اضافه می کنم:
                            https://t.me/myfxtools
                            لطفن با من تماس بگیرید
                            https://t.me/perf3ction
                            ویرایش توسط mh70 : https://www.traderha.com/member/24751-mh70 در ساعت 09-22-2017, 01:11 PM

نظر

• سلام
                              چند پوزیشن باز در چند جفت ارز مختلف داریم . می خواهیم برای مجموع آنها حد سود یا حد ضرر تعریف کنیم. مثلا مجمع سود دلاری ما شد 100 دلار ، همه پوزیشن ها بسته شود. ویا مجمع ضرر ها شد 50 دلار کلیه پوزیشن های باز بسته شوند.

برای اینکار اسکریپت لازم هست یا اکسپرت ؟

آیا چنین اکسپرت یا اسکریپتی قبل نوشته شده ؟

و اینکه آیا وقتی متاتریدر بسته میشه، کامپیوتر خاموش میشه ، یا اینترنت قطع میشه ، این ابزار (اسکریپت،اکسپرت) هم از کار می افتد؟ اگر جواب بلی هست ، برای رفع این عیب چکار باید کرد؟

وقتی کامپیوتر به حالت اسلیپ میره باز هم این ابزار (اسکریپت،اکسپرت) از کار می افتد؟

دوستان لطفا راهنمایی نمائید.

با تشکر
                              امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

• سلام .یک سوال دارم. آیا امکانش هست که از روبات یا اکسپرت به ایده اون برسیم؟ یعنی آیا نرم افزاری هست که فایل با پسوند .ex5 رو باز کنه و ما به متن کدنویسی داخلش دست پیدا کنیم؟ اگر این اتقاق بیوفته میشه مثل بقیه علوم که از تجربیات پیشینیان استفاده کردیم و به اینجا رسیدیم، سرعت سعی و خطا هامون رو بیشتر و بهینه تر کنیم.

نظر

پردازش ...
                                X