اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نظریه از شما اکسپرت یا ایندیکتور از ما......

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام
    کسی تا حالا برای بورس ایران از اکسپرت استفاده کرده و نمونه ای دارید؟

نظر

سلام
      مانیاک عزیز اول عذر میخوام بخاطر اون کوتاهی که کردم . ( واقع فراموش کرده بودم . شرمنده )
      اگه قبول زحمت کنی یه اکسپرت نیاز دارم که میخوام اسپرد را در حد ضرر و حد سود و بریک ایون مدیریت کنه
      به این صورت که زمانی که اکسپرت فعال هست ( بیشتر شب ها استفاده میشه ) بیاد و اگه اسپرد اون جفت ارزی که الان روش اجرا شده ، از حدی که ما براش تایین کردیم بیشتر شد . بیاد به همون اندازه اسپرد اظافه شده تعریف شده ما ، به حد ضرر اظافه کنه و از حد ضرر کم کنه . همچنین اگه بریک ایون هم فعال هست ، بریک ایون را هم به همون اندازه کم کنه .
      درضمن یه بریک ایون درش باشه که بشه با یه خط سطح بریک ایون را براش تعریف کنیم .
      این اکسپرت برای بروکر های با اسپرد شناور کار برد داره

مثلا اگه ما روی یه جفت ارز معامله داریم و برای اکسپرت تعریف کردیم 3 . اگه اسپرد شد مثلا 5 بیاد و 2 پیپ به حد ضرر اظافه کنه و 2 پیپ از حد سود و بریک ایون کم کنه

ممنون

ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سلام دوستان

یک اندیکاتور دارم که سطوح ساپورت و رزیستنس را برای همه روز در روی چارت ترسیم میکنه

حالا اگه بخواهم که فقط روز آخر را نشان بدهد و روزهای قبل را دیگر در چارت ترسیم نکنه ،، چه تغیراتی در سورس این اندیکاتور باید بدهم ،، ممنون میشوم اگر راهنمائی بفرمائید

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط پندار نمایش پست ها
          سلام دوستان

یک اندیکاتور دارم که سطوح ساپورت و رزیستنس را برای همه روز در روی چارت ترسیم میکنه

حالا اگه بخواهم که فقط روز آخر را نشان بدهد و روزهای قبل را دیگر در چارت ترسیم نکنه ،، چه تغیراتی در سورس این اندیکاتور باید بدهم ،، ممنون میشوم اگر راهنمائی بفرمائید

ممنون
          سلام. فایل mql یا سورس رو بذارین تا ببینیم دنیا دست کیه
          احتمالا باید تو حلقه for محدوده اش رو تغییر بدی

نظر

با سلام خدمت دوستان گرام
            کسی لطف میکنه یک اندیکاتور بده که
            همان مکدی پیش فرض باشه فقط یک موینگ ۵ شیفت به ۳ در حالت اسموت بیفته رو مکدی
            تقریبا ظاهری مثل مکدی کلاسیک پیدا میکنه

ارادتمند متا

نظر

Sos

سلام
              دوستان گرامی من اسکریپت ایزی اردر رو نصب کردم طبق توضیح پیام عزیز

فایلهای mq4 (چهار فایل) در پوشه experts/scripts و فایل dll در پوشه experts/libraries

بعد میرم از navigator اونجا چند تا easy order هست با اسمهای:

EasyOrder

OeasyOrder_close

Easyorder_Draw

EasyOrder_Submit

اونجا نه با درگ و دراپ و نه با راست کلیک و انتخاب گزینه Execute on Chrt اجرا نمیشه که نمیشه! ( هر چهار تا رو تست کردم و نشد )

اصلا روی چارت نمیاد که بعد بببینم کار میکنه یا نمیکنه

البته من از ٍEasyOrder فقط و فقط قسمت تعیین لات سایز بر حسب ریسکی که تعیین میکنم و استاپی که میذارم رو میخوام

پیشاپیش بابت راهنمایی تون سپاسگزارم

ارادتمند همگی

علی

پ.ن: فکر میکنم مشکل در تنظیمات بخش Tools/Options/Expert Advisors باشه
              ممنون میشم یه تصویر از تنظیمات این قسمت آپ کنین
              ویرایش توسط روند یاب : https://www.traderha.com/member/6520-روند-یاب در ساعت 11-10-2013, 11:03 PM

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
              معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
              -----------------------------------------------------------------------------------------------
              «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
              هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

نوشته اصلی توسط روند یاب نمایش پست ها
                سلام
                دوستان گرامی من اسکریپت ایزی اردر رو نصب کردم طبق توضیح پیام عزیز

فایلهای mq4 (چهار فایل) در پوشه experts/scripts و فایل dll در پوشه experts/libraries

بعد میرم از navigator اونجا چند تا easy order هست با اسمهای:

EasyOrder

OeasyOrder_close

Easyorder_Draw

EasyOrder_Submit

اونجا نه با درگ و دراپ و نه با راست کلیک و انتخاب گزینه Execute on Chrt اجرا نمیشه که نمیشه! ( هر چهار تا رو تست کردم و نشد )

اصلا روی چارت نمیاد که بعد بببینم کار میکنه یا نمیکنه

البته من از ٍEasyOrder فقط و فقط قسمت تعیین لات سایز بر حسب ریسکی که تعیین میکنم و استاپی که میذارم رو میخوام

پیشاپیش بابت راهنمایی تون سپاسگزارم

ارادتمند همگی

علی

پ.ن: فکر میکنم مشکل در تنظیمات بخش Tools/Options/Expert Advisors باشه
                ممنون میشم یه تصویر از تنظیمات این قسمت آپ کنین

منم مدت هاست همین مشکل رو دارم!
                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

​منم همینجور .
                  ورود به معامله با منطق انسانی
                  خروج
                  از معامله با احساس ماشینی
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                    با سلام خدمت دوستان گرام
                    کسی لطف میکنه یک اندیکاتور بده که
                    همان مکدی پیش فرض باشه فقط یک موینگ ۵ شیفت به ۳ در حالت اسموت بیفته رو مکدی
                    تقریبا ظاهری مثل مکدی کلاسیک پیدا میکنه

ارادتمند متا

متا جان این رو که تو خود متاتریدر یک موینگ رو مک دی دراگ اند دراپ میندازی ، هر جوریم دوست داری تنظیمش میکنی ، یا شاید من منظورتو نفهمیدم !

نظر

بله میدونم ولی میخوام داخل خود برنامه این کار رو انجام بدم

ارادتمند استاد متا

نظر

سلام دوستان
                        من دنبال اکسپرتی میگردم که با چند تا مووینگ که براش تعریف میکنیم بتونه دستورات خرید و فروش را انجام بده از دوستان کسی همچین اکسپرتی سراغ داره ؟ ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط jiran نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          من دنبال اکسپرتی میگردم که با چند تا مووینگ که براش تعریف میکنیم بتونه دستورات خرید و فروش را انجام بده از دوستان کسی همچین اکسپرتی سراغ داره ؟ ممنونم
                          کسی نمیتونه کمکی بکنه؟؟؟؟

نظر

ضمن عرض سلام

به دنبال اکسپرتی هستم که از زمان دریافت دستور run تا زمان دریافت دستور stop ، در بازه زمانی جاری، در open هر کندل، یک پوزیشن باز کند.

در واقع یک اکسپرت نیمه اتوماتیک

با تشکر

نظر

سلام دوستان کسی هست که استراتیژی معاملاتی دستی با قدرت بالا بدردش بخوره ؟پیفام بفرستید

نظر

نوشته اصلی توسط manocher نمایش پست ها
                                سلام دوستان کسی هست که استراتیژی معاملاتی دستی با قدرت بالا بدردش بخوره ؟پیفام بفرستید
                                خوشحال ميشم استراتژي شما رو بدونم وكمكي در حد توانم به شما كنم

لطفا تو مسينجر اد كنيد:mahmud.shahhoseyni@yahoo.com

نظر

پردازش ...
                                X