اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نظریه از شما اکسپرت یا ایندیکتور از ما......

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام دوست گرامی

من برنامه ای میخواهم بنویسم که با مشخص کردن دو نقطه روی چارت ترسیمات زیر را خودش اتوماتیک رسم کند :

1) اول دو نقطه روی چارت را به ورودی برنامه بدهم تا خطی بین این دو نقطه رسم کند.(فرض میکنیم خط صعودی است پس ابتدای خط پایین تر از انتهای ان قرار دارد )
    2) از انتهای خط یک خط دیگری بصورت عمود بر سطح افق ( یعنی خطی عمود بر محور زمان در روی چارت ) رسم کند.
    3)یک فیبوناچی از انتهای خط صعودی که اول رسم کردیم تا ابتدای ان رسم کند.
    4)از ابتدای خط صعودی به تک تک محل های تلاقی خط عمودی و سطوح فیبوناچی خطوطی رسم کند .

لطفا راهنمایی کنید برای نوشتن این برنامه از کجا بایدشورع کنم.

به نظر خودم اول باید برنامه دو نقطه ورود را از کاربر درخواست کند سپس از دستور object create جهت ترسیم خط استفاده کرد .

لطفا کمی راهنمایی بفرمایید
    ممنون
    ارادتمند شما - آرش

نظر

باسلام

ببخشید من یک اکسپرتی میخوام که وقتی پوزیشنی بازکردم با تی پی واس ال که خودم بهش میدم یعنی قابل تنظیم باشه پوزیشن را ببنده و فقط روی یورو به دلار کارایی داشته باشه
      ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
        باسلام

ببخشید من یک اکسپرتی میخوام که وقتی پوزیشنی بازکردم با تی پی واس ال که خودم بهش میدم یعنی قابل تنظیم باشه پوزیشن را ببنده و فقط روی یورو به دلار کارایی داشته باشه
        ممنون میشم
        این اکسپرت میتونه کمکتون کنه .
        از قبل مقدار سود و ضرر را بهش میدین و فقط روی چارت یرو دلار ران کنین .

TPSL-Insert

ورود به معامله با منطق انسانی
        خروج
        از معامله با احساس ماشینی
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

درود
          لطفا اگه اکسپرتی موجود هست که بعد از رسیدن حد سود به 20 پیپ ، حد ضرر را به نقطه ورود منتقل کنه ، معرفی نمایید و اگر نیست لطفا در صورت امکان زحمت ساختش را بکشید .
          ممنون

ورود به معامله با منطق انسانی
          خروج
          از معامله با احساس ماشینی
          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سلام جناب تشویر عزیز دوستمون pcbrian در تاپیک خودشون این نرم افزارو برا اکسپرت نویسی قرار دادن که خیلی عالی هست
            ورژن 2
            FXgenerator207.zip
            از تب help تونستم کمک بگیرم و آشنایی مختصری در مورد کار با نرم افزار کسب کنم و چندتا اکسپرت هم بنویسم که البته خوب هم کار میکنن اما الان لینک دانلود یه اکسپرتو میذارم که از سه اندیکاتور استفاده کرده و هیچ اروری هم نمیده اما پوزیشن نمیگیره ممنون میشم کمک کنید و بگید مشکل کار کجاست در ضمن در پوشه یه عکس توضیحی هم گذاشتم. با تشکر

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/.../pcmexpert.rar

گر بر سر نفس خود امیری مردی...
            انجمن بورس بازان نیکوکــــار
            (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!)

نظر

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
              درود
              لطفا اگه اکسپرتی موجود هست که بعد از رسیدن حد سود به 20 پیپ ، حد ضرر را به نقطه ورود منتقل کنه ، معرفی نمایید و اگر نیست لطفا در صورت امکان زحمت ساختش را بکشید .
              ممنون

سلام مهندس
              از تریلینگ استاپ خود متاتریدر استفاده کن جواب میده
              پیامبر اسلام فرمودند: آنکه بدون علم به عمل برخیزد، پیش از آنکه اصلاح کند باعث تباهی می شود.

نظر

نوشته اصلی توسط matein77 نمایش پست ها
                سلام جناب تشویر عزیز دوستمون pcbrian در تاپیک خودشون این نرم افزارو برا اکسپرت نویسی قرار دادن که خیلی عالی هست
                ورژن 2
                FXgenerator207.zip
                از تب help تونستم کمک بگیرم و آشنایی مختصری در مورد کار با نرم افزار کسب کنم و چندتا اکسپرت هم بنویسم که البته خوب هم کار میکنن اما الان لینک دانلود یه اکسپرتو میذارم که از سه اندیکاتور استفاده کرده و هیچ اروری هم نمیده اما پوزیشن نمیگیره ممنون میشم کمک کنید و بگید مشکل کار کجاست در ضمن در پوشه یه عکس توضیحی هم گذاشتم. با تشکر

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/.../pcmexpert.rar

سلام دوست عزیز

میشه درباره این نرم افزار یک توضیحی بدید .

مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط ali110 نمایش پست ها
                  سلام دوست عزیز

میشه درباره این نرم افزار یک توضیحی بدید .

مرسی
                  سلام دوست من لینک دانلود رو گذاشتم بطور خلاصه بگم نرم افزاری راحت و فوق العاده ست برا کسایی که زبان برنامه نویسی نمیدونن مثل من نحوه ی کار با اون رو میتونید بعد از نصب نرم افزاردر قسمت help مشاهده کنید که یه فایل پی دی اف 64 صفحه ای هست
                  موفق باشید
                  گر بر سر نفس خود امیری مردی...
                  انجمن بورس بازان نیکوکــــار
                  (هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!)

نظر

نوشته اصلی توسط matein77 نمایش پست ها
                    سلام دوست من لینک دانلود رو گذاشتم بطور خلاصه بگم نرم افزاری راحت و فوق العاده ست برا کسایی که زبان برنامه نویسی نمیدونن مثل من نحوه ی کار با اون رو میتونید بعد از نصب نرم افزاردر قسمت help مشاهده کنید که یه فایل پی دی اف 64 صفحه ای هست
                    موفق باشید
                    با سلام دوست عزیز یکی دوتا عکس از نحوه ی کار و خروجی گرفتن از اون نرم افزار را در تاپیک قرار دهید ممنون میشویم. مثلا نحوه ی نوشتن یک اکسپرت ساده و نحوه ی گرفتن خروجی از اون.... با تشکر
                    ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

پست اضافی شد. عذر خواهی میکنم
                      ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

Ba salam man donbale ye indicator hastam ke be in soorat amal kone ke, Ye vertical line bezane, badesh close candle ro ye horizontal line bekeshe
                        ba tashakor

نظر

سلام دوست خوبم من از اسکریپت یا اکسپرت زیاد سر در نمی ارم تنها می دانم اکسپرت همیشه ران هستش منتهی اسکریپت فقط یکبار ران میشه و کارشو انجام میده و تمام برای استفاده دوباره باید از اول اون رو ران کنیم درسته؟
                          با این اوصاف من بدنبال اسکریپتی هستم که بعد از باز کردن من ازش بخام لات سایز مشخصی از یک پوزیشن باز را بعد از رسیدن به قیمتی که بهش میدم برام با ضرر ببنده همین ایا ممکنه؟
                          مثلا" من 20 لات بای دارم بازار ریزش می کنه بعد از رسیدن به قیمت مشخصی مثلا" 20 پیپ کمتر(البته این بیست پیپ هم متغییر باشه نه ثابت ممکنه در پوزیشن های بعدی تغییر کنه)فقط 2 لات از پوزیشن را برام در اون قیمت با ضرر ببنده همین
                          ممنونم در واقع خروج از پوزیشن بصورت بخش به بخش
                          Partial closing of a Position in MT4

نظر

سلام و عرض ادب
                            می خواستم ببینم می شود در این اکسپرت که بر اساس مارتینگل کار می کند تغییراتی به این صورت داد که در ابتدا دو معامله همزمان بای و سل باز می شود با لات مشخص و زمانی که مارکت فرضا اوردر بای را زد و تی پی خورد با تو جه به اینکه فعلا جهت صعودی است یک اوردر بای دیگر باز کند و ههمینطور ادامه یابد و همزمان از طرف دیگر اوردر سل که باز بود با زیاد شدن فاصله ای (sleep) که برای ان تنظیم کرده ایم یک اوردر سل دیگر با لات بیشتر باز کند و اگر باز هم به تی پی نرسید اوردر دیگر با لات بیشتر باز می کند به نحوی که در کل با سود بسته می شود و باری اوردر سل هم به همین نحو انجام می شود .
                            خلاصه کلان اینکه بازار همزمان دو اوردر باز می کند در ان واحد هم در جهت بازار پوزیشن می گیرد و هم در خلاف جهت بازار و اگر ر جهت بازار پوزیشن بگیرد با سود بسته می شود و طرف دیگر که در خلاف جهت اوردر می گیرد با بازگشت روند در نهایت ان هم نیز با سود بسته می شود و ما پیزی به نام استاپ لای ندارم
                            این هم برنامه اولیه :
                            فايل هاي ضميمه

نظر

سلام میخام بدونم آیا میشه اندیکاتوری نوشت که اختلاف بین حجم با متوسط دوره مشخص قبلی مثل 14 روزه و همینطور قیمت را با همان دوره مشخص کرد تا در این صورت بشه میزان انحراف و دایورجنس رو برای اون مشخص کرد و رابطه بین قیمت و حجم رو در آورد و برای معاملات استفاده کرد

ممنونم
                              صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

آکسپرت برای zup

با سلام خدمت دوستان برنامه نویس

از دوستان کسی اینجا می تونه اکسپرتی بنویسه که وقتی اندیکاتورzup پترنی رو پیدا کرد به محض انداختن پترن رو صفحه اکسپرت با یه pip معیینstop sell یا buy stop از نوک پترن شکل گرفته شده بکاره با sl,tp که من بهش میدم یا با یک mony managment که مثلا" 2% یا %3 سرمایه .

البته من یه نمونه پیدا کردم اما بعضی جاهاش درست کار نمی کنه مثلا" برای بروکر 5 رقمی باشه و اینکه sl,tp رو درست نمی کاره
                                فایل های پیوست شده
                                ویرایش توسط senator : https://www.traderha.com/member/4108-senator در ساعت 03-11-2013, 12:27 PM
                                " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

پردازش ...
                                X