اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نظریه از شما اکسپرت یا ایندیکتور از ما......

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

سلام

من مدتیه دنبال اندیکاتوری هستم ( به نظر میاد این اکسپرت باشه یا هر چیز دیگه ) که با توجه به درصد ریسکی که از قبل براش تعیین میکنیم مثلا 3% (قابل تغییر ) و همچنین با توجه به تعداد پیپ استاپی که موقع بازکردن پوزیشن در منوی اردر تعیین میکنیم خودبخود میزان لاتیج رو تعیین کنه و روی پوزیشن اعمالش کنه. و اگه حین گرفتن پوزیشن استاپ رو مشخص نکنیم جلوی بازشدن پوزیشن رو بگیره.

منظور اینه که خودش لاتیج رو اعمال کنه و دیگه لازم نباشه تریدر فیلد مربوط به حجم در منوی اردر رو پر کنه

همچین چیزی ممکنه؟ یا فقط از خود نویسنده متا برمیاد؟

ممنون
    ویرایش توسط روند یاب : https://www.traderha.com/member/6520-روند-یاب در ساعت 07-15-2013, 04:02 AM

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
    معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
    هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

سلام
      من میخوام یک خط روند دستی رسم کنم و بعد اکسپرت رو اجرا کنم و این اکسپرت هر وقت قیمت به نزدیکی خط رسید یک الارم بده یا یک فایل صوتی رو بخش کنه

ورودی هم بتونه اسم خط روند و مقدار تلورانس (اختلاف از خط) باشه
      ممنون میشم اگه کسی بتونه در نوشتن این اکسپرت راهنمایی کنه

ارداتمند مهرداد
      ویرایش توسط آماتور++ : https://www.traderha.com/member/5490-آماتور در ساعت 08-05-2013, 04:59 PM

نظر

راستش تو MQL5 که نگاه کردم به نظرم بشه با توابع

ObjectGetValueByTime یا ObjectGetDouble این کارو انجام داد

تو MQL4 هم یه تابع ObjectGetValueByShift رو الان پیدا کردم

خب با این حساب زیاد سخت نیست

اگه کسی زودتر نوشت که ممنون میشم اگه نه خودم سعی میکنم تا آخر هفته بنویسم
        اردتمند مهرداد

ویرایش توسط آماتور++ : https://www.traderha.com/member/5490-آماتور در ساعت 08-05-2013, 05:41 PM

نظر

درود و خسته نباشید خدمت همه دوستان
          میخوام بدونم امکان convert فایلهای MQl4 به ex4 و یا برعکس اون هست.
          اگه اشتباه نکنم فایل MQl4 رو باید به محیط metaeditor ببریم و اون رو compileکنیم.بعد از اون نمیدونم چه باید کرد.
          اگه امکانش هست و کسی می دونه لطفا با توضیح ساده عنوان کنه.(بنده برنامه نویسی نمیدونم)
          برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
          باهوش باشی
          تقلب کنی

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad5772 نمایش پست ها
            درود و خسته نباشید خدمت همه دوستان
            میخوام بدونم امکان convert فایلهای MQl4 به ex4 و یا برعکس اون هست.
            اگه اشتباه نکنم فایل MQl4 رو باید به محیط metaeditor ببریم و اون رو compileکنیم.بعد از اون نمیدونم چه باید کرد.
            اگه امکانش هست و کسی می دونه لطفا با توضیح ساده عنوان کنه.(بنده برنامه نویسی نمیدونم)
            سلام احمد جان
            آقا نیازی نیست mql4 روبه ex4 تبدبل کنی. میتونی همون رو تو پوشه اندیکاتور بریزی و ازش استفاده کنی
            اگه بخوای کسی از تکنیک های برنامه نویسی شما نتونه استفاده بکنه و دقیقا ندونه اکسپرت شمایا اندیکاتورتون چطور نوشته شده میتونید اونوقت کامپایل کنید و کامپایل شدشو بدید

که البته نرم افزارهایی هست که میتونه اکسپرت یا اندیکاتور رو دیکامپایل کنه که در اونصورت برنامه خوانایی خوبی نخواهد داشت

میتونید به عنوان مثال ex4 to mq4 decompiler رو تو گوگل سرچ کنید .
            ارادتمندشما مهرداد

نظر

نوشته اصلی توسط آماتور++ نمایش پست ها
              سلام احمد جان
              آقا نیازی نیست mql4 روبه ex4 تبدبل کنی. میتونی همون رو تو پوشه اندیکاتور بریزی و ازش استفاده کنی
              اگه بخوای کسی از تکنیک های برنامه نویسی شما نتونه استفاده بکنه و دقیقا ندونه اکسپرت شمایا اندیکاتورتون چطور نوشته شده میتونید اونوقت کامپایل کنید و کامپایل شدشو بدید

که البته نرم افزارهایی هست که میتونه اکسپرت یا اندیکاتور رو دیکامپایل کنه که در اونصورت برنامه خوانایی خوبی نخواهد داشت

میتونید به عنوان مثال ex4 to mq4 decompiler رو تو گوگل سرچ کنید .
              ارادتمندشما مهرداد
              درود بر شما مهرداد عزیز
              ممنون از توضیحاتی که دادی.
              در مورد خاصیت این دو فرمت میدونم،درواقع به همین منظور میخوام اونهارو convert کنم.چون اندیکاتوری دارم که میخوام بخشی از اون رو حذف کنم و برای همین باید تبدیل به mql بشه.

باز هم از توجهت ممنونم
              برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
              باهوش باشی
              تقلب کنی

نظر

نوشته اصلی توسط tashvir نمایش پست ها
                با سلام من تشویر هستم یک کمی روی برنامه نویسی تسلط دارم طبق نظر مدیر انجمن قرار شد یک تاپیک جدید راه اندازی کنیم که افرادی که توی بازارهای مالی تجربه ای دارند نظریه خودشون را ارائه بدن تا اگر بتونم با همکاری بعضی از دوستان دیگه بر اساس این نظریه ها به طریقی برنامه سازی کنیم. مثلا به صورت اکسپرت یا ایندیکتور قابل استفاده بشه.
                بنابراین به مدت دو تا سه روز منتظر نظریه ، پیشنهاد ها و راهکارهای کلیه دوستان می مونم بعد سعی می کنم به صورت منظم در خدمت کلیه اعضای محترم انجمن باشم.
                موفق و شاد باشید
                محمد رضا تشویر
                با سلام ودرود

دوست عزیز ایا شما می توانید یک اندیگاتور mql4 را به mql5 تبدیل کنید
                در صورت مثبت بودن خواهشن یک پیام برایم بدهید
                ممنون از لطف شما
                همیشه به فکر فردایمان هستیم غافل از این که داشته های امروز آرزو های دیروز است

نظر

سلام
                  دوستان من یه مشکلی دارم که گفتم اینجا مطرح کنم شاید کسی بتونه کمک کنه

اسکریپت easy order رو روی متا انداختم اما کار نمیکنه

فایلهای .mp4 در پوشه experts شاخه scripts
                  فایل .dll در پوشه experts شاخه liberaries

بعد متا بسته و دوباره باز
                  حالا میرم توی ناویگیتر اسکریپت رو که باز میکنم چهار تا ایزی اوردر داره

Easy order

Easy order draw
                  Easy order submit
                  Easy order close

هر چهارتا رو درگ و دراپ کردم اما هیچ باکسی روی چارت نمیاد متاسفانه

کسی میدونه مشکل کجاست

ویندوزم 8 انترپرایزه

ممنون

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
                  «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
                  هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

با سلام و خسته نباشید. برای نمایش دادن نام کامل یک جفت ارز (نه نام نماد آن) و نام بخشی که اون جفت ارز در آن قرار دارد باید از چه دستوراتی در mql4 استفاده کنم. یعنی مثلا نگویید symbol(); چون این نام جفت ارز را نشان می دهد نه نام کامل جفت ارزها رو. منظورم هم از بخش این است که مثلا بگوید در قسمت cfd یا spot یا . . . است. لازم است بگم تمام این ها در قسمت symbol متا تریدر قابل دیدن است ولی روی چارت می خواهم نمایش بدهد. مطمئنم می شود ولی دستوراتش رو پیدا نمی کنم ممنون می شوم راهنمایی نمایید. با تشکر مثل زیر:

us dollor vs euro
                    forex-major

نظر

قبلا من انديكاتوري داشتم كه وقتي متاتريدر رو باز ميكرديد بطور اتومات همه جفت ارزهاي روي چارت رو در هر چند تايم فريمي كه قبلا انتخاب كرده ايد بوديد رو رفرش ميكرد و ديگه نيازي نبود بطور دستي يكي يكي تايمها رو بياريم تا قيمت رفرش بشه .

منتهي مدتيه ديگه اون انديكاتور رو ندارم . ايا كسي از دوستان اونو داره اينجا بذاره ؟

نظر

سلام.
                        اساتید گرامی اکسپرتی هست که در یک زمان مشخص که ما بهش بدیم و با مقدار سابز دلخواه پوز رو باز کنه و یا ببنده؟؟؟

با تشکر
                        .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

سلام دوستان عزیز خسته نباشید
                          ببخشید چند تا سوال راجع به اکسپرت داشتم ؟

میخواستم ببینم میشه اندیکاتور یا اکسپرتی نوشت که موقعی که بازار از حالت رنج در میاد و به قوله خودمون وحشی میشه بدون اینکه ساعت رو براش تنظیم کنی پوزیشن رو بگیرهدر هر ساعت از شبانه روز ؟ یعنی به محض اینکه بازار از حالت رنج دراومد خود به خود پوزیشن رو بگیره با tp , sl تعریف شده
                          و اینکه چه جور میشه به یه اکسپرت شرایطی رو داد { مثلا براش بازاره رنج و روندو تعریف کنی و بر اون اساس پوزیشن رو بگیره ؟ یا مقداره نوسانه قیمتو بهش بدی؟

یا اصلا همچین اندیکاتوری هست؟؟
                          من از برنامه نویسی سر در نمیارم
                          ​به هر حال ممنون
                          ویرایش توسط amir.sh_gh : https://www.traderha.com/member/4709-amir-sh_gh در ساعت 10-19-2013, 01:21 AM

نظر

نوشته اصلی توسط amir.sh_gh نمایش پست ها
                            سلام دوستان عزیز خسته نباشید
                            ببخشید چند تا سوال راجع به اکسپرت داشتم ؟

میخواستم ببینم میشه اندیکاتور یا اکسپرتی نوشت که موقعی که بازار از حالت رنج در میاد و به قوله خودمون وحشی میشه بدون اینکه ساعت رو براش تنظیم کنی پوزیشن رو بگیرهدر هر ساعت از شبانه روز ؟ یعنی به محض اینکه بازار از حالت رنج دراومد خود به خود پوزیشن رو بگیره با tp , sl تعریف شده
                            و اینکه چه جور میشه به یه اکسپرت شرایطی رو داد { مثلا براش بازاره رنج و روندو تعریف کنی و بر اون اساس پوزیشن رو بگیره ؟ یا مقداره نوسانه قیمتو بهش بدی؟

یا اصلا همچین اندیکاتوری هست؟؟
                            من از برنامه نویسی سر در نمیارم
                            ​به هر حال ممنون
                            سلام دوست من.بستگی داره ما به چند پیپ بگیم رنج.با استفاده از باندهای بولینگر میشه یه کارایی کرد.اگه دقت کنید وقتی بازار به قول شما وحشی میشه دهانه بولینگر در حال باز شدن هست که میشه یه ضریب براش تعیین کرد که فرضا اگه از این شیب تجاوز کرد پوزیشن بگیرد...
                            ویرایش توسط shad0wless : https://www.traderha.com/member/2888-shad0wless در ساعت 10-20-2013, 12:57 AM
                            : My Real Accounts

نظر

[QUOTE=shad0wless;98487]سلام دوست من.بستگی داره ما به چند پیپ بگیم رنج.با استفاده از باندهای بولینگر میشه یه کارایی کرد.اگه دقت کنید وقتی بازار به قول شما وحشی میشه دهانه بولینگر در حال باز شدن هست که میشه یه ضریب براش تعیین کرد که فرضا اگه از این شیب تجاوز کرد پوزیشن بگیرد...[/QUOTE
                              shadowless عزیز اکر امکانش هست براتون میتونید زحمته اکسپرتشو بکشید ؟؟؟
                              ممنون

نظر

shadowless عزیز اکر امکانش هست براتون میتونید زحمته اکسپرتشو بکشید ؟؟؟
                                ممنون
                                در خدمتیم
                                : My Real Accounts

نظر

پردازش ...
                                X