اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نظریه از شما اکسپرت یا ایندیکتور از ما......

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام
    من به اکسپرتي نياز دارم :
    زمانيکه ما چندين پوزيشن در ضرر داريم،اگر يکي يا چند تا ازينها رفت توو سود(+۲۰)مثلا" الارم بده.

نظر

درخواست نوشتن یک اکسپرت دستیار تریدر

عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان برنامه نویس
      یک اکسپرت دستیار تریدر نیاز دارم که این ویژگیها رو داشته باشه ممنون میشم یک دوست برنامه نویس این اکسپرتو بنویسه.
      1- با کراس 2 موینگ پوزیشنو کلوز کنه
      2- سر ساعت خاصی اگر پوزیشن باز داشتیم پوزیشنو کلوز کنه
      3- سر ساعت شروع روز جدید که اون خط چین روز جدید شروع میشه اگر پوزیشن باز داشتیم اون پوزیشنو کلوز کنه
      4- با شکست یک موینگ و تثبیت کندل شکست پوزیشنو کلوز کنه
      مرسی.

و ستینگ اکسپرت هم به اینصورت قابل تنظیم باشه و هر قسمت رو هم بشه تنظیم کردو هر قسمت قابلیت فعال و غیر فعال شدن داشته باشه.
      عکس نمونه ستینگ مورد نظر:

نظر

تبدیل اندیکاتور به اکسپرت

سلام

یک اندیکاتور دارم میخوام اون تبدیل به اکسپرت بشه به این صورت : وقتی روی کندل فلش میزنه "بای و سل " 5 پیپ زیر کندل سل و 5 پیپ بالای کندل بای اوردر بای و سل خودش رو بزاره و 10 پیپ زیر همون کندل استاپ خودش رو قرار بده .
        تی پی رو هم خودم توی اون اکسپرت بتونم هر چقدر که خواستم تایین کنم .
        وقتی هم که قبل از این که اوردر فعال بشه قیمت به استاپ برسه اوردر رو کنسل کنه .
        تایم فرم اون رو هم خودم بتونم در اکسپرت تایین کنم .

اندیکاتور رو هم قرار دادم .
        فایل های پیوست شده

نظر

کسی اگه کمک کنه بسیار ممنون میشم

نظر

یک نکته فراموش شد . این هست که .
            وقتی روی یک ازر پوز فعال شده اگر باز هم سیگنال صادر شد تا قبل از این که پوز بسته نشده پوز دیگری روی اون گرفته نشه

نظر

کسی در راه خیر برای ما قدمی بر نمیداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط meisam1 نمایش پست ها
                عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان برنامه نویس
                یک اکسپرت دستیار تریدر نیاز دارم که این ویژگیها رو داشته باشه ممنون میشم یک دوست برنامه نویس این اکسپرتو بنویسه.
                3- سر ساعت شروع روز جدید که اون خط چین روز جدید شروع میشه اگر پوزیشن باز داشتیم اون پوزیشنو کلوز کنه
                4- با شکست یک موینگ و تثبیت کندل شکست پوزیشنو کلوز کنه
                مرسی.

و ستینگ اکسپرت هم به اینصورت قابل تنظیم باشه و هر قسمت رو هم بشه تنظیم کردو هر قسمت قابلیت فعال و غیر فعال شدن داشته باشه.
                عکس نمونه ستینگ مورد نظر:

سلام دوباره خدمت دوستان محترم

اگه کار اکسپزت درخواستی زیادی شلوغه فقط دو موردش هم نوشته بشه که مهمتره بهتر هستش
                مورد 1 و 2 -- و اون تا گزینه 3 و 4 حذف بشه

مرسی.

نظر

با عرض سلام مجدد . خیلی خوشحالم که بالاخره یک تاپیک با این موضوع مهم برقرار شد و امیدوارم تا صفحه های زیادی ادامه داشته باشد . مدتی است یک استراتژی تقریبا ساده ذهنم را مشغول کرده ، با اینحال هر چه جلوتر میروم و

با عمق بیشتر به مساله نگاه میکنم میبینم که اجرای بی نقص این استراتژی احتیاج به یک اکسپرت کارآمد دارد . سیستم فکری آن هم بر پایهء ورود به پوزیشن در سطوح میباشد ، منتهی بنا به لات سایز حساب شده و پله.ای .

فقط توجه کنید به هیچ عنوان قصد زیاد کردن خطوط برنامه برای محاسبهء مانی منیجمنت افزایشی-کاهشی هوشمند نیست ، زیرا این کار میتواند توسط یک برنامهء محاسب مانند اکسل(جداگانه) انجام شود . هر چند اگر هم شد که

به شما قول میدهم نور علی نور شود (البته این واژه-اصطلاح فقط برازندهء ذات خداوندی میباشد و قصور بنده را باید ببخشید) .

کوتاه سخن اینکه طبق یک سطح تعیین شده توسط تریدر (بصورت دستی) ، اکسپرت اقدام به باز کردن پوزیشن از یک محدوده ای به بعد به سمت بالا(بای-خرید) و یا پائین(سل-فروش) میکند . پوزیشنها هم بصورت پله.ای مثلا

5 پیپ ،5 پیپ گرفته شده ، از طرفی همگی دارای تریل بوده و دارای حد ضرر و سود جداگانه میباشد . طبق تحقیقی که بنده کردم بهترین حالت و نسبت حد سود و ضرر هم مقدار 1 به 2 (1 مقدار ضرر به 2 مقدار سود) میباشد .

با اینحال نکتهء جالب دیگر این پروژه-اکسپرت امکان اوپتیمایز و تعیین بهینهء پارامترها و مقادیر ذکر شده طبق روزهای مختلف انتخابی توسط تریدر (چشمی-دستی) بوده و خواهید دید که به مرور زمان نوعی اتحاد و وحدت میان

بکارگیری اکسپرت و تریدر بوجود می آید و در اینجا چنین اکسپرتی به یک آزمایشگاه تعیین رفتار قیمت طبق جستجوی بهترین مقادیر ممکن برای ورود به پوزیشن در الگوهای تکرار شونده در روزهای آتی قیمت مبدل خواهد شد .

توصیه و پیشنهاد بنده برای علاقمندان فعال در صورت عدم امکان دسترسی به دانش برنامه نویسی آن ، برون سپاری به برنامه نویسان خارجی میباشد و پیش بینی بنده برای اجرائی شدن آن هم ، در بدترین شرایط دو هفته

میباشد . اگر سوالی بود در خدمتم البته اگر جناب میثم عزیز صلاح میدانند در تاپیک جداگانهء دیگر پی.گیری شود در غیر اینصورت و همانطور که در ابتدای صحبتم گفتم این تاپیک میتواند به بهترین میعادگاه این گونه سیستم ها

تبدیل شود . در انتها پارامترهای تنظیمی این اکسپرت یکبار دیگر مرور میشود :

1. استاپلاس 2. تیک پرافیت 3. محدودهء رینج برای تریگر و اجرای بای و سل 4. امکان تریل و میزان آن 5. لات سایز برای پوزیشن ها (ترجیحا یکسان) 6. امکان ورود پله ای ( برعکس خروج پله.ای!) که شمارهء شش به نظر

بنده پاشنهء آشیل این استراتژی-سیستم-اکسپرت(!) هم محسوب میشود . مثالی میزنم تا بهتر متوجه شوید . همانطور که میدانید یکی از استراتژی های مانی منیجمنت در بستن هر پوزیشنی خروج مقداری آن میباشد . یعنی

اگر ورود به یک پوزیشن یک لات استاندارد باشد و مثلا یکصد پیپ هم برای آن تیک پرافیت در نظر گرفته اید ، با اینحال میتوانید بعد از اینکه پوزیشن 50 پیپ به سود وارد شده به اندازهء نیم لات پوزیشن را ببندید . و باقی آن هم

با 50 پیپ دیگر (فرضا) بسته شود . حالا اگر ما همین حالت را برعکس انجام دهیم چه اتفاقی میافتد؟! . در اینجا شما به جای بستن پله.ای پوزیشن ، اقدام به باز کردن پله.ای آن میکنید !!! و در نهایت همه را سر یک سطح قیمت

تعیین شده بر اساس پیپ یا همان تیک پرافیت ، میبندید . پارامتر ذکر شده در شمارهء 6 هم در واقع بعد از تیک خوردن به عنوان یک قابلیت بکار خواهد رفت . فقط توجه داشته باشید که اولا کلیهء موارد ذکر شده در بالا قابلیت

اجرای دستی را دارند و 100 در 100 توسط بنده امتحان شده (البته به سختی!) و یک پروژهء رویایی و روی کاغذ نیست. در ثانی ، اجرای کلی اکسپرت (ران کردن) در شرایط مناسب قیمت کاملا در کنترل یک

تریدر نسبتا مجرب قرار خواهد داشت . زیرا بهترین اکسپرت اتوماتیک (اگر وجود داشته باشد!!) با قابلیت بک.تست طولانی مدت را هم حساب کنید ، معمولا در دست یک تریدر حداقل آگاه به شرایط بازار بهتر جواب میدهد تا

یک شخص مبتدی . با اینحال من به شما قول میدهم با این اکسپرت-دستیار نیمه اتومات همیشه ظرفیت پیشرفت وجود دارد و در صورت بکار گیری حرفه.ای ، همچون سلاحی کارآمد عمل خواهد کرد .

منتظر کارستان شما عزیزان هستم .

با تشکر از بذل توجهتان
                  ویرایش توسط shamili : https://www.traderha.com/member/7645-shamili در ساعت 04-04-2013, 04:15 AM

نظر

نوشته اصلی توسط pedram9 نمایش پست ها
                    سلام

یک اندیکاتور دارم میخوام اون تبدیل به اکسپرت بشه به این صورت : وقتی روی کندل فلش میزنه "بای و سل " 5 پیپ زیر کندل سل و 5 پیپ بالای کندل بای اوردر بای و سل خودش رو بزاره و 10 پیپ زیر همون کندل استاپ خودش رو قرار بده .
                    تی پی رو هم خودم توی اون اکسپرت بتونم هر چقدر که خواستم تایین کنم .
                    وقتی هم که قبل از این که اوردر فعال بشه قیمت به استاپ برسه اوردر رو کنسل کنه .
                    تایم فرم اون رو هم خودم بتونم در اکسپرت تایین کنم .
                    و
                    وقتی روی یک ازر پوز فعال شده اگر باز هم سیگنال صادر شد تا قبل از این که پوز بسته نشده پوز دیگری روی اون گرفته نشه

اندیکاتور رو هم قرار دادم .
                    کسی نیست؟

نظر

سلام
                      یه سوال بسیار ساده.ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.
                      میخوام یه اکسپرت بنویسم که وقتی مثلا قیمت 5پیپ از x بالاتر رفت و کندل بسته شد بای و اگر قیمت دوباره به x برگشت و 5 پیپ رفت پایینتر و کندل بسته شد سل بشه.یک بار هم بیشتر این کار را انجام نده.

نظر

سلام دوستان نیاز به اکسپرتی داشتم که هر دستوری برای یک حساب داده بشه رو روی حسابهای دیگه هم انجام بده و مثل باز کردن پوزیشن و بستن اون ومقدارلات عینا برای بقیه حسابهای سیو شده در متا تریدر انجام بده
                        با تشکر
                        خدايا حواست هست صداي هق هق گريه هام ازهمون گلويي مياد كه تواز رگش به من نزديكتري... ...

نظر

سلام وقتتون بخیر

شما بایستی از کوپیر استفاده کنید بهترین کوپیرهای که تا به حال دیدم رو میتونید از سایت MT4I.COM بردارید که ابزارهای بسیار خوبی رو در اختیار قرار میدن با تنظیمات بسیار متنوع البته ابتدا بایستی در سایتشون ثبت نام کنید که خیلی ساده هست و حتی احتیاج به وریفای هم نداره و در عرض سی ثانیه با دادن نام کاربری و ایمیل شما ثبت نام کردید راستی پیشنهاد میدم اگه عضو شدید در مسابقه ی که با همکاری یک بروکر و سایت اف ایکس استریت دارن برگزار میکنن هم اگه دوست داشتتید شرکت کنید هر چند قوانین مسابقه بسیار بد نوشته شده اما اعتبار بالای سایت اف ایکس استریت وزن مسابقه رو بالا برده.

این هم نام اکسپرتهای کپی کننده :

MT4i Personal Trade Copier

MT4i Internet Trade Mirror

یادم رفت بگم که از طریق سایت هم میتونه کپی کنه سیگنالها رو با سرعت بسیار بالا که خودشون میگن کمتر از یک ثانیه که باقیش به اینترنت شما بستگی داره.

نظر

سلام
                            یه اکسپرت میخوام که براش زمان تعیین کنم یعنی مثلا تنظیمش کنم که ساعت 9 صبح یه پزیشن برام باز کنه ( سل و بای رو هم خودم تعیین کنم و همچنین میزان لات ) و چنانچه تا ساعت 10 شب به سود و یا ضرر نرسید اونو در همون ساعت 10 شب ببنده .
                            کسی هست که مرا یاری کند ....
                            فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

نوشته اصلی توسط BADBOY نمایش پست ها
                              سلام وقتتون بخیر

شما بایستی از کوپیر استفاده کنید بهترین کوپیرهای که تا به حال دیدم رو میتونید از سایت MT4I.COM بردارید که ابزارهای بسیار خوبی رو در اختیار قرار میدن با تنظیمات بسیار متنوع البته ابتدا بایستی در سایتشون ثبت نام کنید که خیلی ساده هست و حتی احتیاج به وریفای هم نداره و در عرض سی ثانیه با دادن نام کاربری و ایمیل شما ثبت نام کردید راستی پیشنهاد میدم اگه عضو شدید در مسابقه ی که با همکاری یک بروکر و سایت اف ایکس استریت دارن برگزار میکنن هم اگه دوست داشتتید شرکت کنید هر چند قوانین مسابقه بسیار بد نوشته شده اما اعتبار بالای سایت اف ایکس استریت وزن مسابقه رو بالا برده.

این هم نام اکسپرتهای کپی کننده :

MT4i Personal Trade Copier

MT4i Internet Trade Mirror

یادم رفت بگم که از طریق سایت هم میتونه کپی کنه سیگنالها رو با سرعت بسیار بالا که خودشون میگن کمتر از یک ثانیه که باقیش به اینترنت شما بستگی داره.
                              سلام دوست عزیز خیلی ممنون از راهنمایتون اگه امکان داره نحوه ست کردن اکسپرتهای مربوطه رو روی هر حساب که یکی Master و دیگریها Slave باشند رو راهنمایی کنید
                              با تشکر از شما دوست عزیز
                              خدايا حواست هست صداي هق هق گريه هام ازهمون گلويي مياد كه تواز رگش به من نزديكتري... ...

نظر

صفحه بعد

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
                                معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
                                -----------------------------------------------------------------------------------------------
                                «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
                                هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

پردازش ...
                                X