اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نظریه از شما اکسپرت یا ایندیکتور از ما......

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط تریگر نمایش پست ها
    همراه با قدردانی از زحمتی که داشتید. فعلا دو تا مشکل اولیه وجود داره.

اول اینکه فکر کنم کدها به نوعی نوشته شده که هم زمان امکان استفاده از دو یا چند مثلث را با هم نداریم.

دومی اینکه با تغییر تایم فریم یا هر تغییری دیگر مثل بستن و روشن کردن متا و غیره آخرین تغییرات سیو نشده و برمیگردیم به حالت دفالت قبلی.

=========
    جناب تریگر سلام
    این اندیکاتور هم مانند تمامی اندیکاتورها با تغییر تایم فریم محاسبات را مجدد انجام می دهد و بر اساس دیتاهای تایم فریم جدید، نمودار و یا میله های هیستوگرام را می کشد .
    به هر حال با سر هم کردن چند تا کلک ، اندی را مطابق کاربرد شما نوشتم .
    برای اینکه بتوانید چند تا مثلث رسم کنید باید پس از رسم هر مثلث ، داخل تنظیمات اندیکاتور بروید و گزینه اول "new_name" را تغییر دهید . با این کار ، اندیکاتور بر روی مثلثی که شما کشیدید، دیگر عمل نمی کند و مثلث جدید رسم می کند . این کار را هر باری که مثلث را در محل مناسب خود قرار دادید ، انجام دهید .

http://pcmupload.traderha.com/uploa...4147627221.rar

بدرود

نظر

• با سلام و شب بخیر

میدونم که زیاد زحمت می کشید و سرو کله زدن با کدها وقتی که قابلیت های برنامه اجازه نمیده سخت هستش. ولی متاسفانه باید بگم که باز هم نشد. چون با تغییر تایم فریم همه مثلث ها به حالت اول برگشته و روی هم جمع شده و یکی می شوند.

اگر این مشکل حل شد برای فاز دوم ترسیم یک خط از نقطه چهار به صورت عمود به ضلع رو برو را میخوایم که عدد طلاقی این خط با ضلع رو برو میشه یکی از تارکت های ما. و بعد از ان باید بریم سروقت فرکتال زمانی که باید بین ضلع های مثلث پایه و تانژانت ...........................

فعلا ترسیم رو به صورت دستی انجام میدم تا سر یه فرصت مناسب.

ولی به اندازه یک دنیا از زحمتی که کشیده و میکشید سپاس گذارم.

نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
      جناب تریگر سلام
      این اندیکاتور هم مانند تمامی اندیکاتورها با تغییر تایم فریم محاسبات را مجدد انجام می دهد و بر اساس دیتاهای تایم فریم جدید، نمودار و یا میله های هیستوگرام را می کشد .
      به هر حال با سر هم کردن چند تا کلک ، اندی را مطابق کاربرد شما نوشتم .
      برای اینکه بتوانید چند تا مثلث رسم کنید باید پس از رسم هر مثلث ، داخل تنظیمات اندیکاتور بروید و گزینه اول "new_name" را تغییر دهید . با این کار ، اندیکاتور بر روی مثلثی که شما کشیدید، دیگر عمل نمی کند و مثلث جدید رسم می کند . این کار را هر باری که مثلث را در محل مناسب خود قرار دادید ، انجام دهید .

http://pcmupload.traderha.com/uploa...4147627221.rar

بدرود

نظر

با سلام و شب بخیر

میدونم که زیاد زحمت می کشید و سرو کله زدن با کدها وقتی که قابلیت های برنامه اجازه نمیده سخت هستش. ولی متاسفانه باید بگم که باز هم نشد. چون با تغییر تایم فریم همه مثلث ها به حالت اول برگشته و روی هم جمع شده و یکی می شوند.

اگر این مشکل حل شد برای فاز دوم ترسیم یک خط از نقطه چهار به صورت عمود به ضلع رو برو را میخوایم که عدد طلاقی این خط با ضلع رو برو میشه یکی از تارکت های ما. و بعد از ان باید بریم سروقت فرکتال زمانی که باید بین ضلع های مثلث پایه و تانژانت ...........................

فعلا ترسیم رو به صورت دستی انجام میدم تا سر یه فرصت مناسب.

ولی به اندازه یک دنیا از زحمتی که کشیده و میکشید سپاس گذارم.
        جناب تریگر مطمئنا شما اسم مثلث رو تغییر ندادین
        در شکل زیر مربوط به تایم یک ساعته است من سه تا مثلث کشیدم که اسم مثلث اول همان "new_name" است . پس از اینکه اون رو در جای مورد نظر قرار دادم ، رفتم توی تنظیمات اندیکاتور و گزینه اول رو به 666 تغییر دادم و ملثل دوم رو کشیدم و مجدد رفتم توی اندیکاتور و اسم رو به 555 تغیی دادم و مثلث سوم رو کشیدم .

حالا وقتی رفتم توی تایم 4 ساعته ، دو تا مثلث اول و ودوم که اسم اونها رو بعد از ترسیم تغییر داده بودم، سر جای خودشون موندن و فقط مثلث اخر به نام 555 که اسنش رو تغییر ندادم ، با تغییر تایم تغییر کرد .

مجدد انتحان کنید و تغییر نام مثلث رو (گزینه اول در تنظیمات) فراموش نکنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
          جناب تریگر مطمئنا شما اسم مثلث رو تغییر ندادین
          در شکل زیر مربوط به تایم یک ساعته است من سه تا مثلث کشیدم که اسم مثلث اول همان "new_name" است . پس از اینکه اون رو در جای مورد نظر قرار دادم ، رفتم توی تنظیمات اندیکاتور و گزینه اول رو به 666 تغییر دادم و ملثل دوم رو کشیدم و مجدد رفتم توی اندیکاتور و اسم رو به 555 تغیی دادم و مثلث سوم رو کشیدم .

حالا وقتی رفتم توی تایم 4 ساعته ، دو تا مثلث اول و ودوم که اسم اونها رو بعد از ترسیم تغییر داده بودم، سر جای خودشون موندن و فقط مثلث اخر به نام 555 که اسنش رو تغییر ندادم ، با تغییر تایم تغییر کرد .

مجدد انتحان کنید و تغییر نام مثلث رو (گزینه اول در تنظیمات) فراموش نکنید .

بله درست شد.

اشتباه من این بودش که من هر بار برای ترسیم یک مثلث جدید اضافه می کردم و اسمش رو تغییر میدادم. با این روشی که گفتید موضوع حل شد.

نظر

• فقط ست کردن گوشه های مثلث روی های و لوی کندل ها اگر با همان شماره کندل ها درست بشه به نوعی که وقتی شماره کندل رو ست می کنیم بتونم به صورت مثلا فالس برای لو و ترو برای های بشه که دقیقا راس مثلث ها روی های و لو ها ست بشه بسیار ممنون خواهم شد.

اگر وقت داشتید در زمان های بیکاری در وژن بعدی گزینه ترسیم خط عمودی از راس چهارم به ضلع روبرو را هم انجام بدید که دیگه عالی میشه.

با احترام

دو تا مثلث در کنار هم اول تارکتی که لمس شد و دومی که تارکت احتمالی در صورت تریگر از این ناحیه هستش.

.............................
            ویرایش توسط تریگر : https://www.traderha.com/member/18747-تریگر در ساعت 10-06-2015, 09:43 PM

نظر

فقط ست کردن گوشه های مثلث روی های و لوی کندل ها اگر با همان شماره کندل ها درست بشه به نوعی که وقتی شماره کندل رو ست می کنیم بتونم به صورت مثلا فالس برای لو و ترو برای های بشه که دقیقا راس مثلث ها روی های و لو ها ست بشه بسیار ممنون خواهم شد.

اگر وقت داشتید در زمان های بیکاری در وژن بعدی گزینه ترسیم خط عمودی از راس چهارم به ضلع روبرو را هم انجام بدید که دیگه عالی میشه.

با احترام

دو تا مثلث در کنار هم اول تارکتی که لمس شد و دومی که تارکت احتمالی در صورت تریگر از این ناحیه هستش.

.............................
              اصلا لازم نیست که شماره کندل ها (های و لاو) رو در ورودی وارد کنید . اونها صرفا به عنوان یک انتخاب اولیه است که رئوس مثلث را بتوان جدا از هم رسم کرد. بعد از اینکه مثلث روی چارت رسم شد ، شما با تغییر مکان اعداد 1 تا 4 می توانید مثلث ها را به محل دلخواه تغییر مکان دهید . (در ورژن بعدی این شماره ها رو از ورودی حذف میکنم)

برای رسم خط افقی از گوشه چهار لطفا یک مثال تصویری واضح بزنید تا از دوباره کاری پرهیز شود .

شبتون زیبا
              ویرایش توسط polino : https://www.traderha.com/member/19065-polino در ساعت 10-06-2015, 10:13 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط salaralee نمایش پست ها
                سلام

جناب polino زحمتتون میشه اگر دقیقا همان شرایط بالا رو که در آخرین اکسپرت برای استوکستیک نوشتیتد یک اکسپرت جدید بر اساس اندیکاتور OSMA هم بنویسید

اندیکاتور و اکسپرت را در پوشه های مربوطه کپی کنید:
                http://pcmupload.traderha.com/uploa...4154743251.rar

نظر

اصلا لازم نیست که شماره کندل ها (های و لاو) رو در ورودی وارد کنید . اونها صرفا به عنوان یک انتخاب اولیه است که رئوس مثلث را بتوان جدا از هم رسم کرد. بعد از اینکه مثلث روی چارت رسم شد ، شما با تغییر مکان اعداد 1 تا 4 می توانید مثلث ها را به محل دلخواه تغییر مکان دهید . (در ورژن بعدی این شماره ها رو از ورودی حذف میکنم)

برای رسم خط افقی از گوشه چهار لطفا یک مثال تصویری واضح بزنید تا از دوباره کاری پرهیز شود .

شبتون زیبا

ببخشید که دیر به دیر جواب میدم.

در تصویر زیر همانطور که می بینید بعد از ست کردن مثلث ها یک خط عمود از نقطه چهارم اندیکاتوری که زحمت کشیدید به صورت عمودی به ضلع روبرو ترسیم شده (با رنگ سفید) و ان نقطه طلاقی رو با یک خط و قیمت نشان دادم. که با شماره 5 نشان دادم.

با احترام.

.................................

نظر

ببخشید که دیر به دیر جواب میدم.

در تصویر زیر همانطور که می بینید بعد از ست کردن مثلث ها یک خط عمود از نقطه چهارم اندیکاتوری که زحمت کشیدید به صورت عمودی به ضلع روبرو ترسیم شده (با رنگ سفید) و ان نقطه طلاقی رو با یک خط و قیمت نشان دادم. که با شماره 5 نشان دادم.

با احترام.

.................................
                    خدمت شما :
                    http://pcmupload.traderha.com/uploa...4159225131.rar

نظر

• بسیار عالی. و دست شما درد نکنه.
                      فعلا یه مدتی باهاش تحلیل ها رو توی سایت میزایم تا فاز بعدی

نظر

سلام

اندیکاتور و اکسپرت را در پوشه های مربوطه کپی کنید:
                        http://pcmupload.traderha.com/uploa...4154743251.rar
                        سلام جناب Polino

مرسی از نوشتن اکسپرت، بی زحمت کد را به صورت زیر ویرایش کنید:

بای: زمانی که OSMA زیر صفر برود یعنی کوچکتر از صفر بشود

سل: زمانی که OSMA بالای صفر برود یعنی بزرگتر از صفر بشود

نظر

• نوشته اصلی توسط salaralee نمایش پست ها
                          سلام جناب polino

مرسی از نوشتن اکسپرت، بی زحمت کد را به صورت زیر ویرایش کنید:

بای: زمانی که osma زیر صفر برود یعنی کوچکتر از صفر بشود

سل: زمانی که osma بالای صفر برود یعنی بزرگتر از صفر بشود

اگر ممکنه شما استراتژی معاملاتی رو از ابتدا کامل و واضح و روشن بیان کنید تا کد نویسی بر اساس آن نوشته بشه . اینکه شما مدام خواسته خودتان را عوض می کنید ، تنها نشان از نداشتن استراتژی مشخص است که باعث اتلاف وقت و انرژی می شود .

منفی شدن osma و گرفتن پوزیشن خرید.؟؟؟؟؟

نظر

عزیز دل برادر
                            اگر ممکنه شما استراتژی معاملاتی رو از ابتدا کامل و واضح و روشن بیان کنید تا کد نویسی بر اساس آن نوشته بشه . اینکه شما مدام خواسته خودتان را عوض می کنید ، تنها نشان از نداشتن استراتژی مشخص است که باعث اتلاف وقت و انرژی می شود .

منفی شدن osma و گرفتن پوزیشن خرید.؟؟؟؟؟
                            ببخشید باعث اتلاف وقتتون شدم ولی سری قبل یادم رفت این مطلب را عنوان کنم، نتایج اکسپرت عجیب رو حتما در همینجا برای شما و دوستان اعلام خواهم کرد

نظر

• با سلام
                              جناب پولینو شما اندیکاتوری دارید که بعد از تعداد معینی پیپ که پوزیشن وارد سود شد حد ضرر رو به نقطه خرید انتقال بده و دیگه اون رو تکون نده(مثل تریلینگ متا نباشه) تا به tp برسه یا با سود صفر بسته بشه؟
                              ممنون از زحمات شما
                              هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• نوشته اصلی توسط ناشی نمایش پست ها
                                با سلام
                                جناب پولینو شما اندیکاتوری دارید که بعد از تعداد معینی پیپ که پوزیشن وارد سود شد حد ضرر رو به نقطه خرید انتقال بده و دیگه اون رو تکون نده(مثل تریلینگ متا نباشه) تا به tp برسه یا با سود صفر بسته بشه؟
                                ممنون از زحمات شما
                                با سلام
                                من هم امروز می خواستم دقیقا درخواست این اسکریپت رو اینجا مطرح کنم ...

نظر

پردازش ...
                                X