اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نظریه از شما اکسپرت یا ایندیکتور از ما......

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط salaralee نمایش پست ها
    سلام جناب polino

ممنون می شوم اگر امکانش هست اکسپرتی با شرایط زیر برای بنده بنویسید:

Stochastic

BUY
    هر جا که استوکاستیک کراس به به بالا کرد (خط اصلی بالای سیگنال)

SELL
    هر جا که کراسس رو به پایین کرد (خط اصلی پایین سیگنال)

لات سایز، جفت ارز، استاپ لاس، تایم فریم: متغییر (جهت بررسی بک تست برای بهترین حالت)

نکته اصلی هر موقع که سیگنال بای یا سل ایجاد شد تنها مجاز به گرفتن یک پوزیشن است چه به سود بنشیند چه به ضرر

با تشکر
    سلام دوست عزیز
    اکسپرت شما زمان بر نیست و درخواست شما را در اینده نزدیک انجام خواهم داد . فعلا در گیر دو کار دیگه هستم که برای انجام انها سر وقت ، قول داده ام . متاسفانه دو روز پیش هم تاندوم مچ پام کشیده شد و الان تا زیر زانو تو گچه و همین امر باعث شد یکی دو روز کارهام عقب بیفته .
    بدرود

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      اکسپرت شما زمان بر نیست و درخواست شما را در اینده نزدیک انجام خواهم داد . فعلا در گیر دو کار دیگه هستم که برای انجام انها سر وقت ، قول داده ام . متاسفانه دو روز پیش هم تاندوم مچ پام کشیده شد و الان تا زیر زانو تو گچه و همین امر باعث شد یکی دو روز کارهام عقب بیفته .
      بدرود
      سلام

تشکر از شما، انشاالله به زودی زود خوب بشید

نظر

• سلام جناب polino ممنون از تمامی زحماتی که می کشید
        می دونم سرتون خیلی شلوغه ببخشید که مزاحمتون می شم
        جناب polino اگه وقت کردین چند تا اندیکاتور می خواستم
        1=الگوی هارمونیک
        2= الگوی AB=CD
        3= الگوی کانال
        الگوی Bullish Dragan
        5= الگوی bullish white swan
        شرمنده درخواستم زیاده شاید تو سیستم تون بعضی هاشو داشته باشین
        خیلی ممنون

نظر

• سلام
          یک اندیکاتور در ارتباط با مدیریت سرمایه و ریسک، با مشخصات پیوست می خواستم. با تشکر
          فایل های پیوست شده

نظر

• سلام استاد تشویر وقتتون بخیر
            من یه استراتژی شخصی طراحی کردم و الان نزدیک به 7ماهه تمام وقت و زندگیمو رو اون گذاشتم چندین بار تست لحظه به لحظه گرفتم نتایج اون رضایت بخش بوده و دارم فاز دوم سیستم را کامل میکنم
            این سیستم بر اساس دو روش اسکالپ ومارتینگل گرید میباشد و با استفاده از 3اندیکاتور
            میخاستم بدونم امکانش هست سیستم را اکسپرت کنید وقتش را دارید که اگه جواب شما مثبت بود توضیحات و جزئیات استراتژی را خدمتان سند کنم
            ارادتمند شما

نظر

سلام جناب polino

ممنون می شوم اگر امکانش هست اکسپرتی با شرایط زیر برای بنده بنویسید:

Stochastic

BUY
              هر جا که استوکاستیک کراس به به بالا کرد (خط اصلی بالای سیگنال)

SELL
              هر جا که کراسس رو به پایین کرد (خط اصلی پایین سیگنال)

لات سایز، جفت ارز، استاپ لاس، تایم فریم: متغییر (جهت بررسی بک تست برای بهترین حالت)

نکته اصلی هر موقع که سیگنال بای یا سل ایجاد شد تنها مجاز به گرفتن یک پوزیشن است چه به سود بنشیند چه به ضرر

با تشکر
              سلام

خدمت شما:
              http://pcmupload.traderha.com/uploa...3628631091.rar

پیروز باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط 0111 نمایش پست ها
                سلام جناب polino ممنون از تمامی زحماتی که می کشید
                می دونم سرتون خیلی شلوغه ببخشید که مزاحمتون می شم
                جناب polino اگه وقت کردین چند تا اندیکاتور می خواستم
                1=الگوی هارمونیک
                2= الگوی AB=CD
                3= الگوی کانال
                الگوی Bullish Dragan
                5= الگوی bullish white swan
                شرمنده درخواستم زیاده شاید تو سیستم تون بعضی هاشو داشته باشین
                خیلی ممنون
                سلام
                هیچ کدام از این اندیکاتور ها رو ندارم

نظر شخصی : تحلیل و یا ترید بر اساس الگوهای هارمونیک و کلاسیک یک دنیا تجربه می خواهد و کلید ورود به این دنیا، تمرین چشمی برای یافتن این الگوهاست و سپس بررسی سایر شرایط برای قوت الگو و زمان و قیمت مناسب برای تکمیل الگو است .

نظر

• سلام بزرگوار... آقا احسان ممنونم به درخواستم جواب دادین

این سیستم در دوحالت اسکالپ و مارتینگل کار میکنه اول سیستم اسکالپ را توضیح میدم:

مقدمات اولیه استراتژی تکمیل شده ... مهندس جان اگه موافق باشی قدم به قدم پیش بریم ...من بیش از 4ماه وقت واسش دارم صرف میکنم و دهها بار از اندیکاتورها بک تست گرفتم و الان دارم با حساب ریل سنتی کار میکنم
                  این استراتژی بر پایه 3اندیکاتور: 1- فی جی ترند . 2- فیشر:لول 0.25 و 0.25 - . 3- ایچیموکو(ابر کمو)
                  البته تنظیمات دفالت مدنظر نیست .. من وقت زیاد گذاشتم تا تنظیمات جادویی این سیستم را بدست آوردم
                  شرط اوردرگیری: مثلا خرید:
                  -صادر شدن فلش فی جی رو به بالا و بالای ابر کمو اتفاق بیفته، فیشر بالای خط صفر
                  -اگر فلش فی جی صادر شود و قیمت داخل ابر کمو باشد و شرط فیشر بالای صفر باشد منتظر میمانیم تا اگه قیمت باز کندل بالای خط کمو برسد مجاز به اوردرگیری میباشد
                  اوردرگیری از زمانی که قیمت بالای خط کمو رد بکند 4اوردر در نظر میگیریم که به اینطریق عمل میکنیم:
                  اوردر1:takeProfit:40pip , StopLass:65 , (به جرأت میتونم بگم که 70% پوزیشنهایی که با این روش باز میشن 40پیپ سود دارن )
                  و اوردر بعدی بعداز لمس تیک پرفیت اوردر1 بلافاصله اوردر2 باز شود:TP : 40 , SL: 45 ,و به همین روش اوردرگیری میشه و در محدوه ای که اندیکاتورها تغییر جهت بدن و یا قیمت داخل ابر کمو بین دو خط اون قرار بگیره اوردر گیری متوقف میشه تا زمانیکه همه اندیکاتورها موافق هم بشن

شرط زیر بشرطی که مارتینگل را فالس کرده باشیم:
                  - اگه هر کدام از اوردرها استاپ لاس را لمس کنند و بسته شوند و اندیکاتورها تغییر نکردن منتظر میمانیم تا قیمت دوبار برگردد به همان قیمت اوردری که بسته شده برسد بعد اوردر گیری میکنیم یعنی بمحض اینکه اوردر با استاپ لاس بسته شد یه بای لیمیت رو همان قیمت باز اورد قرار میدهیم ...بای لمیت بشرطی که اندیکاتورها تغییر جهت ندهند و اگر در ادامه حرکت قیمت 2تا از اندیکاتورها تغییر جهت بدهند بای لیمیت کنسل و حذف شود
                  خروج:با دو اندیکاتورهای فی جی ترند و فیشر گزینه فالس و ترو ست شود
                  مهندس جان در این حد اکسپرت را بنویسید بعد میشه نواقصشو برطرف کنیم
                  تنظیمات برای تایم فریم 30دقیقه
                  ایچیموکو:18 و52 و104
                  فیشر :150 لول 0.25 و 0.25 -
                  Time:Auto , Magic:Auto , TakeProfit , StopLass , Trailling

فقط یه نکته راجع به فیشر حتما لول ثبت بشه مثلا اگه قیمت لول 0.25 را رد کنه تایید خرید هستش
                  اگر فی جی فلش زده و قیمت بالای ابر کمو برسد ولی فیشر هنوز سیگنال تایید نداده منتظر می مانیم تا فیشر سیگنال صادر کنه بعد اوردرگیری میکنیم
                  در زیر لینک اندیکاتورها و عکس :
                  http://s6.uplod.ir/i/00681/5buqdjdsf06c.png
                  http://s6.uplod.ir/i/00681/j1pkadvbelu3.png
                  http://s6.uplod.ir/i/00683/mn9ecfzf0ofq.png

http://uplod.ir/h59foffon0oy/Fisher_Yur4ik.mq4.htm
                  http://uplod.ir/blxntqf7ilc3/Fiji_Tr...ts_mtf.mq4.htm
                  تا اینجا اگه اکسپرت را بنویسید بعد میشه سیستم مارتینگل که فعلا دارم روی اون تحلیل میکنم اضافه کرد و به شما اطمینام میدم که اکسپرت فوق العاده ای خواهد بود

نظر

سلام

خدمت شما:
                    http://pcmupload.traderha.com/uploa...3628631091.rar

پیروز باشید
                    سلام
                    مرسی زحمت کشیدید
                    فقط یه مشکلی داره و این بخش رعایت نشده "نکته اصلی: هر موقع که سیگنال بای یا سل ایجاد شد تنها مجاز به گرفتن یک پوزیشن است چه به سود بنشیند چه به ضرر"

ویرایش توسط salaralee : https://www.traderha.com/member/18761-salaralee در ساعت 10-02-2015, 12:13 PM

نظر

سلام
                      مرسی زحمت کشیدید
                      فقط یه مشکلی داره و این بخش رعایت نشده "نکته اصلی: هر موقع که سیگنال بای یا سل ایجاد شد تنها مجاز به گرفتن یک پوزیشن است چه به سود بنشیند چه به ضرر"

نحوه نگارش شما به این معنی است که در هر لحظه فقط یک پوزیشن بگیرد و اکسپرت من هم همین کار را می کرد . اما منظور شما این بوده که به محض اینکه سیگنال بای یا سل داد، تنها در آن زمان پوز بگیرد و در غیر این صورت پوز نگیرد . دوست عزیز شما باید منظورتون رو دقیق و به گونه ای بنویسید که فرض شود طرف مقابل هیچ گونه پیش ذهنیتی در مورد استراتژی شما ندارد .
                      به هر حال ورژن اصلاح شده خدمت شما
                      http://pcmupload.traderha.com/uploa...3786541741.rar

نظر

• نوشته اصلی توسط تریگر نمایش پست ها
                        با سلام.

اولش عرض کنم که این پست رو باید در یک تاپیک دیگه هم ارسال کنم که امیدوارم نگید اسپم هستش.

یک اندیکاتور میخواستم که یک مثلث سه بعدی رسم کنه و رسم این گوه به این صورت باشه که بعد از انتخاب اندیکاتور گوه ما چهار گوشه و کنج قابل تغییر داشته باشه.

به این صورت که یکی از مثلث ها از سطوح این گوه در سه راس قابلیت سلکت شدن داشته باشه و یکی از گوشه های مثلث روبروی مثلث اولی هم قابلیت انتخاب و تغییر داشته باشه. و سایر گوشه ها با جابجایی هر کدام از راس های انتخاب شده به تناظر تغییر کنند.

با تشکر.

جناب تریگر سلام
                        از اونجایی که مثلث مورد نظرتون رو در تاپیک دیگه ای دیده بودم ، فکر کنم متوجه منظورتون شدم .
                        خدمت شما:
                        http://pcmupload.traderha.com/uploa...3805487911.rar

پیروز باشید و سلامت.

نظر

جناب تریگر سلام
                          از اونجایی که مثلث مورد نظرتون رو در تاپیک دیگه ای دیده بودم ، فکر کنم متوجه منظورتون شدم .
                          خدمت شما:
                          http://pcmupload.traderha.com/uploa...3805487911.rar

پیروز باشید و سلامت.
                          بسیار ممنون و با کمال تشکر

کار من فعلا با این زحمت شما خیلی راحت تر انجام میشه

نظر

• همراه با قدردانی از زحمتی که داشتید. فعلا دو تا مشکل اولیه وجود داره.

اول اینکه فکر کنم کدها به نوعی نوشته شده که هم زمان امکان استفاده از دو یا چند مثلث را با هم نداریم.

دومی اینکه با تغییر تایم فریم یا هر تغییری دیگر مثل بستن و روشن کردن متا و غیره آخرین تغییرات سیو نشده و برمیگردیم به حالت دفالت قبلی.

=========

نظر

سلام
                              نحوه نگارش شما به این معنی است که در هر لحظه فقط یک پوزیشن بگیرد و اکسپرت من هم همین کار را می کرد . اما منظور شما این بوده که به محض اینکه سیگنال بای یا سل داد، تنها در آن زمان پوز بگیرد و در غیر این صورت پوز نگیرد . دوست عزیز شما باید منظورتون رو دقیق و به گونه ای بنویسید که فرض شود طرف مقابل هیچ گونه پیش ذهنیتی در مورد استراتژی شما ندارد .
                              نظر

سلام
                                سلام

جناب polino زحمتتون میشه اگر دقیقا همان شرایط بالا رو که در آخرین اکسپرت برای استوکستیک نوشتیتد یک اکسپرت جدید بر اساس اندیکاتور OSMA هم بنویسید

نظر

پردازش ...
                                X