اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نظریه از شما اکسپرت یا ایندیکتور از ما......

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mohammad1982 نمایش پست ها
    سلام عزیزان می خواستم یک اندیکاتور خیلی کوچک به اندیکاتورهای متا تریدر نسخه اندروید اضافه کنم ضروری هست البته می دانم که همانند نسخه کامیوتر نیست دوستان کسی رو سراغ دارند این اندیکاتور را بنویسد وبه اندروید اضافه کند با تشکر
    سلام دوست عزیز، فکر نمیکنم همچین کاری قابل انجام باشه. برای متاتریدر اندروید، فقط اندیکاتورهای پیش فرض متا قابل استفاده است و امکان اضافه کردن اندیکاتور جدیدی وجود نداره

نظر

• سلام برهمه دوستان زحمت کش
      دوستان سوالی دارم ممکنه پیش پا افتاده باشه بهرحال معذرت میخام
      چطور میشه مدیریت پوزیشن های موجود در هیستوری رو انجام داد؟
      من اکسپرتی ران کردم که مرتب اوردرگذاری های زیادی انجام میده میخام وقتی که اوردرها اس ال می خورن و وارد هیستوری میشن رو به نحوی که میخام مدیریت کنه و متناسب با اوردر اس ال خورده اوردرگذاری جدید انجام بده منتهی دوتا مشکل دارم
      1- تعداد زیادی اوردر همزمان ممکنه اس ال بخوره؟
      2-حلقه ای که تعریف می کنم برای مدیریت اوردرهایی که اس ال خوردن چند بار اوردر نزاره و فقط برای هر پوزیشن اس ال خورده فقط یک بار مدیریت بشه
      3-گاها" ریکوت داریم بنابراین تا زمانی که اون اوردر گذاشته نشه مرتب سفارش اوردر انجام بشه؟
      ممنونم از کلیه دوستان

نظر

• سلام دوستان عزیزم
        میبخشید که مزاحم شدم
        من نیاز دارم که high , low . close ها در تایم فرم 1d را از متاتریدر استخراج کنم و در یک فایل exel قرار بدم .
        چون نیاز به چندین سال (حدود 16سال) آمار بازار دارم این کار به صورت دستی شدنی نیست .
        میخواستم دوستان راه حلی بهم پیشنهاد بدهند.
        ممنون منتظرم

نظر

• نوشته اصلی توسط akbar-ta نمایش پست ها
          سلام دوستان عزیزم
          میبخشید که مزاحم شدم
          من نیاز دارم که high , low . close ها در تایم فرم 1d را از متاتریدر استخراج کنم و در یک فایل exel قرار بدم .
          چون نیاز به چندین سال (حدود 16سال) آمار بازار دارم این کار به صورت دستی شدنی نیست .
          میخواستم دوستان راه حلی بهم پیشنهاد بدهند.
          ممنون منتظرم
          سلام
          برای پروژه آماری (statistics) لازم دارید ؟
          با توجه به مراحل در شکل زیر میتوانید داده ها را در فایلی با فرمت csv ذخیره کنید
          و سپس در برنامه Excel آنها را Import (وارد) کنید.

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• بسیااااااااااااااااااااااااااااااااار بسیااااااااااااااااااااااااااااااار ممنونم از شما !
            برای اطلاعات شبکه های عصبی لازمشون دارم .
            فقط میشه تویه نحوه خروجی اطلاعات دست برد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط komijani نمایش پست ها
              سلام به همه.
              این روشی هستش که خود من استفاده میکنم و خوب بوده.تو عکس مشخصه.
              به دو دلیل خواستم اینجا مطرحش کنم.
              1- ممکنه که برای سایر دوستان هم مفید باشه و بتونم دعای خیری کسب کنم.
              2- ایده چونکه کاملا مکانیکی هستش امکان تبدیل به اندیکاتور رو داره.بنا بر این خواستم خواهش کنم که اگه از دوستان کسی هستش که از دستش برمیاد کمک کنه.

شما بهتر از من میدونید که توی تحلیل تکنیکال قیمت های مهم عبارتند از سقف و کف های تاریخی و قیمت های رند.پیوت ها در درجه های بعدی قرار میگیرند.
              خب اعداد رند که همواره جایگاه مشخصی دارند.
              کف و سقف های تاریخی هم میتونه با فراکتال مشخص بشه(البته دوره فراکتال 5 نیست و باید بالاتر باشه-توی اندیکاتور باید متغیر باشه).
              خب حالا فرض کنیم که اندیکاتور خط ها رو انداخت.چارتی خواهیم داشت با دو مدل خط.
              1- اعداد رند.
              2- یه سری خط که اعداد رند ندارند(کف و سقف های تاریخی).

توی قدم بعدی باید خط ها دسته بندی بشند.یعنی ممکنه توی فاصله 30 پیپی 3 تا خط باشه.اندیکاتور باید این 3 تا رو یکی کنه و روی چارت نمایش بده.

من این کار رو دستی انجام دادم و عکسش رو براتون میزارم تا ببینید چجوری میشه.البته توی عکس اعداد رند لحاظ نشده.و فقط کف و سقف های تاریخی با قانون مکانیکی خط گذاشته شدند.

سلام تشکر میکنم از جناب اقای کمیجانی به خاطر ایده خوبی که دارن!من برنامه نویسی بلد نیستم ولی هدفم از زدن این پست این بود که از دوستان برنامه نویس خواهش کنم که این اندیکاتور رو زحمتشو بکشن و بنویسن قطعا برای ما کمک کننده خواهد بود.

نظر

• سلام دو حالت وجود دارد.
                فرضا اگر چند ارد بای داشته باشی فعال بشن و اس ال بخورن ، اگر بخواهین اردر معکوس و یا اردر سل با رابطه خاصی از پوز استاپ خورده بذارین بهتره که ابتدا اردر بدون استاپ و تی پی بذارین بعد تابعی داشته باشن که اگر اردری فعال شد یعنی پوزی داشتین که استاپ نداشت حالا استاپ اون پوز رو مدیفی کنه و اردرهای معکوس رو هم بذاره .
                ولی اگه اردهایی که بهد از استاپ از جنس مجدد بای استاپ باشه مجبورین بعد از استاپ خوردن انجام بشه و اگر تعداد زیاد باشه باید دو حلقه ای باشه و همچنین باید با حد نساب پیپ باشه . واضح تر بگم .
                یک حلقه هیستوری رو فراخوانی میکنه یک پوز استاپ خورده را انتخاب میکنه باتوجه به رابطه ای که در نظر دارین مثلا 10 پیپ بالاتر بای بکاره ؛ این عدد را محاسبه کنید داخل ایت حلقه حلقه ای دیگر بسازید که اردرهای فعال رو سرچ کنه و ببینه تو اون عددی که میخواهین اردر بکارین اردر دارین یا نه اگر موجود بود حلقه اول + و اگر نبود اردر بکارهو حلقه اول +.البته میتونین زمان اردری که از هیستوری فراخوانی میشه رو محدود کنین به چند ساعت .
                ویرایش توسط afshin1024 : https://www.traderha.com/member/18749-afshin1024 در ساعت 06-15-2015, 12:29 AM

....... کد نویس .......

نظر

• نوشته اصلی توسط afshin1024 نمایش پست ها
                  سلام دو حالت وجود دارد.
                  فرضا اگر چند ارد بای داشته باشی فعال بشن و اس ال بخورن ، اگر بخواهین اردر معکوس و یا اردر سل با رابطه خاصی از پوز استاپ خورده بذارین بهتره که ابتدا اردر بدون استاپ و تی پی بذارین بعد تابعی داشته باشن که اگر اردری فعال شد یعنی پوزی داشتین که استاپ نداشت حالا استاپ اون پوز رو مدیفی کنه و اردرهای معکوس رو هم بذاره .
                  ولی اگه اردهایی که بهد از استاپ از جنس مجدد بای استاپ باشه مجبورین بعد از استاپ خوردن انجام بشه و اگر تعداد زیاد باشه باید دو حلقه ای باشه و همچنین باید با حد نساب پیپ باشه . واضح تر بگم .
                  یک حلقه هیستوری رو فراخوانی میکنه یک پوز استاپ خورده را انتخاب میکنه باتوجه به رابطه ای که در نظر دارین مثلا 10 پیپ بالاتر بای بکاره ؛ این عدد را محاسبه کنید داخل ایت حلقه حلقه ای دیگر بسازید که اردرهای فعال رو سرچ کنه و ببینه تو اون عددی که میخواهین اردر بکارین اردر دارین یا نه اگر موجود بود حلقه اول + و اگر نبود اردر بکارهو حلقه اول +.البته میتونین زمان اردری که از هیستوری فراخوانی میشه رو محدود کنین به چند ساعت .
                  با سلام و عرض تشكر

لطفا يك حلقه در اينجا تعريف كنيد كه مثلا پوزيشن استاپ خورده اي را كه داراي مجيك نامبر 111 هست را در هيستوري پيدا كنه .

خوب ممكنه اين پوزيشن دو روز پيش اتفاق افتاده باشه و بعد از اون تعدادي پوزيشن با مجيك نامبر هاي مختلف هم استاپ خورده باشند .چگونه اين پوزيشن را با خصوصيات فوق در هيستوري پيدا كنيم؟ با تشكر از الطاف شما

نظر

• سلام به همگی.
                    من مشکلی دارم که از دوستان راهنمایی میخوام.
                    من نیاز به مقایسه کندل به کندل دو چارت دارم مثلا فرض کنید تفاوت کلوز اونارا میخوام ترسیم کنم. اگر تجربه اش را داشته باشید برخی چارتها کندلهای جا افتاده دارند و یا بدلیل تفاوت زمان باز شدن بازار اونا (خصوصا در فیوچر) ممکنه تعداد کندلهای اونا با هم متناظر نباشه. در روشهای عادی مقایسه از کندل جاری رو به عقب انجام میشه و کافیه یک یا چند کندل در یکی از یا هر دو چارت کم و یا زیاد بشه دیگه نتایج درست نیستند و هر چه به سمت عقبتر می رویم این خطا فاحشتر هم میشه طوریکه ممکنه کندل مقایسه شدن چندین کندل دورتر باشه که دیگه بدرد نمیخوره. این اشکال در بازار سکه اتی داخلی خیلی زیاد بچشم میخوره اگر دقت کرده باشید مثلا دو سررسید تیر و شهریور در تایم فریم مثلا 5 دقیقه همیشه تعداد کندل یکسانی ندارند و تایمهایی که مثلا شهریور تغییرات داشته و کندل براش ثبت شده بیشتر از تیر ما هست مثلا برای دو ساعت اول که باید 24 کندل برای هر دو باشد یکی 21 کندل و در تیر 17 کندل 5 دقیقه وجود داره و دقیقا همه کندلهای 5 دقیقه ثبت نمی شوند. در روشهای رایج زمان ثبت کندلها برای مقایسه ظاهرا استفاده نمی شود و فقط تعداد را چک میکنند که از سمت راست نمودار که به سمت چپ حرکت میکنیم با اولین کندل گمشده اندیکاتور به خطا میافته و دیگه مقادیر ترسیم شده درست نیست و در حقیقت همیشه اخرین کندل (کندل جاری) درست هست و مابقی انها را نمیتوان قبول کرد. چون میخواهم سابقه ها را هم چک کنم باید هر کندلی با کندل متناظر از لحاظ زمانی مقایسه شود و در صورت نبود چنین کندلی نزدیکترین کندل موجود را محاسبه کند که با این وضع ممکنه کندل نزدیکتر برای بیش از دو کندل هم استفاده شود. مثلا در 10و10 دقیقه کندل متناظر در تیر ما نیست و نزدیکترین کندل در 9و 55 هست که اعدتا باید این کندل 9و55 برای کندلهای ایجاد شده در شهریور و در فاصله 10و 10 تا 9و 55 استفاده شود که اگر در این فاصله برای شهریور سه کندل وجود داشته باشد باید سه بار انرا محاسبه کند. حال اگر برعکس هم بود و در شهریور کندل کمتری بود باز انرا با نزدیکترین کندل شهریور چک کند.خلاصه اینکه بنظر می رسه باید تایمهای همه کندلها را استخراج کرده و در هر دو نمودار با مراجعه به تایم متناظر و یا نزدیکترین تایم انرا با هم مقایسه کنیم.
                    با این مقدمه دوستان روشی( یا اندیکاتوری) برای مقایسه درست دو نمودار میتونند ارایه بدن؟ خوشحال میشم اگر کسی کمک کنه.
                    پیشا پیش ممنونم.

نظر

• نوشته اصلی توسط WXYZ نمایش پست ها
                      با سلام و عرض تشكر لطفا يك حلقه در اينجا تعريف كنيد كه مثلا پوزيشن استاپ خورده اي را كه داراي مجيك نامبر 111 هست را در هيستوري پيدا كنه . خوب ممكنه اين پوزيشن دو روز پيش اتفاق افتاده باشه و بعد از اون تعدادي پوزيشن با مجيك نامبر هاي مختلف هم استاپ خورده باشند .چگونه اين پوزيشن را با خصوصيات فوق در هيستوري پيدا كنيم؟ با تشكر از الطاف شما
                      #void void .........()
                      {
                      for(int Si2=0; Si2<OrdersHistoryTotal(); Si2++)
                      {
                      if(OrderSelect(Si2,SELECT_BY_POS,MODE_HISTORY)==fa lse) break;
                      if(OrderSymbol()==Symbol() && OrderMagicNumber()==Magic)
                      {
                      if(OrderType()==OP_BUY)
                      if(.........................)
                      {
                      OrderModify(....................);
                      OrderClose(.......................);
                      OrderSend(.......................);
                      Comment(".........");

}
                      if(OrderType()==OP_SELL)
                      if(............................)
                      {
                      OrderModify(....................);
                      OrderClose(.......................);
                      OrderSend(.......................);
                      Comment(".........");

}
                      }
                      }
                      }
                      ویرایش توسط afshin1024 : https://www.traderha.com/member/18749-afshin1024 در ساعت 06-15-2015, 10:58 PM

....... کد نویس .......

نظر

• با سلام
                        از تمام دوستان که زحمت میکشند کمال تشکر را دارم. خواهش مکنم اندیکاتور یا اکسپرتی معرفی کنید که هنگام کار پروفیت تمام معاملات باز (تعداد زیاد) را بصورت متناوب (هر یک ساعت) در یک فایل ثبت کند.
                        ارادتمند شما
                        http://www.forexfactory.com/bahramfx

نظر

• سلام
                          این اندیکاتور HGI_v17.00 رو دیروز دانلود کردم و امروز کار نمیکنه کلی گشتم و هرچی پیداکردم همین مشکل رو داشت اینجا آپلودش کردم اگر ممکنه کمک کنید این مشگلم حل بشه و اگر راهی داره بفرمایید
                          سپاسگزارم

نظر

• نوشته اصلی توسط alishm نمایش پست ها
                            سلام
                            این اندیکاتور HGI_v17.00 رو دیروز دانلود کردم و امروز کار نمیکنه کلی گشتم و هرچی پیداکردم همین مشکل رو داشت اینجا آپلودش کردم اگر ممکنه کمک کنید این مشگلم حل بشه و اگر راهی داره بفرمایید
                            سپاسگزارم
                            خدمت شما
                            فایل های پیوست شده

....... کد نویس .......

نظر

• سلام افشین جان
                              دوست گرام از الطفاتتون ممنون
                              ولی یه اشتباهی ظاهرا پیش اومده این اندیکاتوری که زخمت کشیدید آپلود کردید اندیکاتور پیوت قمیتی روزانه است که با سشنها قابل تنظیم میباشد

در صورتی که من توی پست لینک اندیکاتور رو قرار دادم و این اندیکاتور ظاهرا محدودیت زمانی داشته و شانس من دیروز دانلود کردم امروز زمانش تموم شده و خواهش کردم زخمت بکشید این محدودیت رو بردارید

بازهم سپاسگزارم
                              ویرایش توسط alishm : https://www.traderha.com/member/12323-alishm در ساعت 07-01-2015, 08:29 PM

نظر

• متاسفانه همشون ex4 هستند . باید دیکود بشن که من نرم افزارشو ندارم.

....... کد نویس .......

نظر

پردازش ...
                                X