اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اتفاقاتی که این چند ماه افتاده و هممون هم دیدیم باعث بی اعتمادی من به بازار شده
    اتفاق فرانک و اتفاقات این دو هفته که بازار بسیار آشفته بود و غیر قابل ترید(از نظر من)
    میلیاردرهای بزرگ دنیا تو این دو هفته چند میلیون دلار ضرر کردن(الان یه عده که با شانس سود کردن میان کاسه داغتر از آش میشن)
    خود من تو این چند ماه یه حساب رو 3 برابر کردم ولی هفته پیش تا امروز 10% ضرر کردم
    امنیت سرمایه تو این بازار نیست،مخصوصا برا ما ایرانیها
    من تا حالا چند بار از این بازار کنار کشیدم ودوباره برگشتم
    اما الان چون نیاز مالی به بازرا ندارم و شغل دومم هست فشار زیادی رو تحمل نکردم
    حتی به علت همین فراغت ذهن سود خوبی کردم
    ولی میخوام بازم یه مدت دور باشم،این سودی که چند ماه زحمت کشیدم براش رو نمیخوام از دست بدم
    یه چند تا جفت ارز پیدا کردم که خیلی حرکتهای آرومی دارن و به اصطلاح دنیا رو آب ببره اینارو خواب میبره،از اونا استفاده میکنم فقط
    و سرمایه کمی میذارم بمونه تو حسابم
    دیگه هیچ وقت رو ارزهای دیگه سرمایمو به خطر نمی اندازم،رو اینا ضرر هم بکنم خیلی کم و ناچیزه و سودشون هم همینطور
    فقط معامله میکنم به خاطر اعتیادم و ارضا شدن حس تریدریم و بس،دیگه سود نمیخوام از این بازار
    ما را به خیر این بازار امیدی نیست شر مرساند
    حرف زیاده ولی چون نمیخوام بحث بشه زیاد نمیخوام بحث رو باز کنم
    جهت روند و خلاف روند فرقی نمیکنه،این بازار سود میده و بعد میگیره
    یورو یه هفته چند صد پیپ بالا میره و بعد همه رو برمیگرده،اونایی که جهت روند کار کردند سودهای که گرفته بودند رو پس دادند
    به هر حال امیدوارم تازه کارا درس بگیرن و از این بازار فاصله بگیرن
    مگه میشه 10 سال تو یه کاری باشی و حتی یه نفر هم نباشه که ثابت کنه سود مداوم گرفته؟
    اگه این کار رو ادامه میدید درکنار یه شغل دیگه باشه،سود کردید برداشت کنید چون مطمئن باشید بازار ازتون پس میگیره
    ضرر کردید چند هفته کار نکنید و از بازار فاصله بگیرید
    ببخشید زیاد حرف زدم
    امیدوارم تو هر کاری که هستید موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
      اتفاقاتی که این چند ماه افتاده و هممون هم دیدیم باعث بی اعتمادی من به بازار شده
      اتفاق فرانک و اتفاقات این دو هفته که بازار بسیار آشفته بود و غیر قابل ترید(از نظر من)
      میلیاردرهای بزرگ دنیا تو این دو هفته چند میلیون دلار ضرر کردن(الان یه عده که با شانس سود کردن میان کاسه داغتر از آش میشن)
      خود من تو این چند ماه یه حساب رو 3 برابر کردم ولی هفته پیش تا امروز 10% ضرر کردم
      ولی میخوام بازم یه مدت دور باشم،این سودی که چند ماه زحمت کشیدم براش رو نمیخوام از دست بدم
      یه چند تا جفت ارز پیدا کردم که خیلی حرکتهای آرومی دارن و به اصطلاح دنیا رو آب ببره اینارو خواب میبره،از اونا استفاده میکنم فقط
      دیگه هیچ وقت رو ارزهای دیگه سرمایمو به خطر نمی اندازم،رو اینا ضرر هم بکنم خیلی کم و ناچیزه و سودشون هم همینطور
      فقط معامله میکنم به خاطر اعتیادم و ارضا شدن حس تریدریم و بس،دیگه سود نمیخوام از این بازار
      یورو یه هفته چند صد پیپ بالا میره و بعد همه رو برمیگرده،اونایی که جهت روند کار کردند سودهای که گرفته بودند رو پس دادند
      مگه میشه 10 سال تو یه کاری باشی و حتی یه نفر هم نباشه که ثابت کنه سود مداوم گرفته؟
      اگه این کار رو ادامه میدید درکنار یه شغل دیگه باشه،سود کردید برداشت کنید چون مطمئن باشید بازار ازتون پس میگیره
      ببخشید زیاد حرف زدم

سلاو و ممنونم از اینکه تجربیاتتون رو بیان کردید.
      من تازه کار هستم تو این بازار.
      میشه تو ضیح بدید چند سال تو این بازار دارید کار می کنید؟
      استراتژی مشخصی داشتید یا خیر؟
      پایند بودید به استراتژیتون و بازهم نمیشد سود مداوم گرفت؟
      ممنونم.

نظر

• جای این حرفهای ... یکی بیاد مشکل فروم رو حل کنه ! 2 روزه که اسم تاپیکها درست نمایش داده نمیشه و کسی هم صداش در نمیاد !
        When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

• نوشته اصلی توسط Gioteen نمایش پست ها
          جای این حرفهای ... یکی بیاد مشکل فروم رو حل کنه ! 2 روزه که اسم تاپیکها درست نمایش داده نمیشه و کسی هم صداش در نمیاد !
          سلام گیوتین جان
          من مشکلی ندیدم ، چه با موزیلا و چه با کروم
          موفق باشی
          تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
          در این سایت و در تلگرام
          SmartSignalFX@

نظر

• نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
            سلام گیوتین جان
            من مشکلی ندیدم ، چه با موزیلا و چه با کروم
            موفق باشی
            سلام دوست قدیمی
            2 روزه که هم با کروم و هم اکسپلرر اینطوری میبینم :

دیروز, 09:56 PM
            devoshca پاسخ به موضوع در forumdisplay.php?f=50
            سلام گیوتین جان من مشکلی ندیدم ، چه با موزیلا و چه با کروم موفق باشی
            مشاهده بیشتر

3095 پاسخها | 205258 مشاهدات

از وقتی پخش زنده رو تبدیل به فعالیتها کردند اینطوری شده . الانم اگر از آخرین پستها وارد شید درسته ولی در فعالیتها مشکل بالا وجود داره .
            ارادتمند.
            When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

• نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
              اتفاقاتی که این چند ماه افتاده و هممون هم دیدیم باعث بی اعتمادی من به بازار شده
              ببخشید زیاد حرف زدم
              حرف شما متین ! ولی فکر کن آدم تریدر باشه بعد درست زمانی که بانک مرکزی امریکا میخواد نرخ بهره افزایش بده تو مارکت نباشه ... مگه میشه ؟! مگه داریم !

امریکا چه بخواد چه نخواد باید نرخ بهره ببره بالا ! نمیتونه بیشتر از این سرمایه گذارها در انتظار بزاره .سیگنال یعنی همین خرید دلار .

فدرال رزور مثل اس ان بی نیست که واسه خودش تصمیم بگیره ، هر چند که هج فاند ها خوب جواب اس ان بی هم دادن . اخه یکی نیست به اس ان بی بگه تو که نرخ تورمت منفیه چرا کاری میکنی ارزش فرانک بره بالا بعد به غلط کردن بیافتی .

نظر

• الان متوجه شدم که امروز هفتمین روز درگذشت مادر گرامی دوست و برادر بزرگوارمون ، آقای کیوان بابازاده بود

کیوان جان ، خداوند به شما و بازماندگان آن مرحومه صبر عنایت فرماید و ما را هم در غم خود شریک بدانید

تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                در این سایت و در تلگرام
                SmartSignalFX@

نظر

• [QUOTE=devoshca;168726]الان متوجه شدم که امروز هفتمین روز درگذشت مادر گرامی دوست و برادر بزرگوارمون ، آقای کیوان بابازاده بود

کیوان جان ، خداوند به شما و بازماندگان آن مرحومه صبر عنایت فرماید و ما را هم در غم خود شریک بدانید

درود بر شما محمد جان و سایر دوستان عزیزم
                  بسیار متشکر و سپاس گذارم از همدردی شما عزیزان
                  خدای بزرگ همه رفته گان رو بیامرزد .
                  .
                  .
                  .
                  ﭼﻘﺪﺭ ﻫﻔﺘﺎﺩ ٬ ﻫﺸﺘﺎﺩ ﺳﺎﻝ ﮐﻢ ﺍﺳﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﯾﺪﻥ ﺗﻤﺎﻡ ﺩﻧﯿﺎ !!!
                  ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﻧﯿﺎ!!!
                  ﭼﻘﺪﺭ ﺣﯿﻒ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﻦ ﻣﯿﻤﯿﺮﻡ ﻭ ﻏﻮﺍﺻﯽ ﺩﺭ ﻋﻤﻖ
                  ﺍﻗﯿﺎﻧﻮﺱ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻧﻤﯿﮑﻨﻢ !!!
                  ﻣﯿﻤﯿﺮﻡ ﻭ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﮐﺮﻩ ﻣﺎﻩ ﻧﻤﯿﺒﯿﻨﻢ !!
                  ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺖ ﭼﻨﺪ ﮐﻠﯿﺴﺎ ﻣﻌﺒﺪ ﻭ ﻣﺴﺠﺪ ﺑﺰﺭﮒ ﺟﻬﺎﻥ ﺭﺍ
                  ﻣﯿﺪﯾﺪﻡ !!!
                  ﻭ ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺖ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﻫﻢ ﮐﻪ ﺷﺪﻩ ﺍﺯ ﺍﺭﺗﻔﺎﻋﯽ ﺑﻠﻨﺪ ﭘﺮﻭﺍﺯ
                  ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ !!
                  ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻬﺎﯼ ﻣﻦ ﺯﯾﺎﺩﻧﺪ٬
                  ﺑﻠﻨﺪﻧﺪ٫
                  ﻃﻮﻻﻧﯽ ﺍﻧﺪ٫
                  ﺍﻣﺎ ﻣﻬﻤﺘﺮﯾﻦ ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺖ ﻫﺎﯼ ﻣﻦ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ :
                  ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺑﺎﺷﻢ٬ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺑﻤﺎﻧﻢ ﻭ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻣﺤﺸﻮﺭ ﺷﻮﻡ !!!
                  ﭼﻘﺪﺭ ﻭﻗﺖ ﮐﻢ ﺍﺳﺖ ﺗﺎ ﻭﻗﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﻬﺮ ﺑﻮﺭﺯﻡ ٫ ﻭﻗﺖ
                  ﮐﻢ ﺍﺳﺖ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﻮﺏ ﺑﺎﺷﻢ !!! ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺑﺎﺷﻢ!!!
                  ﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﺑﺪﺍﺭﻡ ﻫﻤﻪٔ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﻫﺎ ﺭﺍ !!!
                  ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻨﺪ : ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎﯼ ﺧﻮﺏ ﺑﻪ ﺑﻬﺸﺖ ﻣﯽ ﺭﻭﻧﺪ٫ ﺍﻣﺎ ﻣﻦ
                  ﻣﯿﮕﻮﯾﻢ٫ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﻫﺮ ﺟﺎ ﮐﻪ ﺑﺎﺷﺪ ٫ ﺁﻧﺠﺎ ﺑﻬﺸﺖ
                  ﺍﺳﺖ
                  ﺗﻮ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺑﺎﺵ، ﺑﮕﺬﺍﺭ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ :
                  ﺳﺎﺩﻩ ﺍﺳﺖ؛
                  ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﮑﺎﺭ ﺍﺳﺖ؛
                  ﺯﻭﺩ ﻣﯿﺒﺨﺸﺪ .
                  ﺳﺎﻟﻬﺎﺳﺖ ﺩﯾﮕﺮ ﮐﺴﯽ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺳﺮﺯﻣﯿﻦ، ﺳﺎﺩﻩ ﻧﯿﺴﺖ ...
                  ﺍﻣﺎ ﺗﻮ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﻧﮑﻦ !
                  ﺗﻮ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺎﺵ ﻭ ﻧﺸﺎﻥ ﺑﺪﻩ
                  ﺁﺩﻣﯿﺖ ﻫﻨﻮﺯ ﻧﻔﺲ ﻣﯿﮑﺸﺪ ...
                  ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﻢ !.....
                  ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺑﻤﺎﻥ ...

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
                    الان متوجه شدم که امروز هفتمین روز درگذشت مادر گرامی دوست و برادر بزرگوارمون ، آقای کیوان بابازاده بود

از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت و مغفرت واسعه و برای کیوان عزیز و خانواده محترم صبوری و شكیبایی مسئلت می نمایم.
                    خداوند قرین رحمتش فرماید

پ.ن: از دست دادن عزیز سخته ، الاخصوص همیشه باهاش باشی و خاطراتش تداعی بشه ، نمیدونم چه تقدیری است هدف آفرینش و وابستگی چیست ...

نظر

• نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
                      حرف شما متین ! ولی فکر کن آدم تریدر باشه بعد درست زمانی که بانک مرکزی امریکا میخواد نرخ بهره افزایش بده تو مارکت نباشه ... مگه میشه ؟! مگه داریم !

امریکا چه بخواد چه نخواد باید نرخ بهره ببره بالا ! نمیتونه بیشتر از این سرمایه گذارها در انتظار بزاره .سیگنال یعنی همین خرید دلار .

فدرال رزور مثل اس ان بی نیست که واسه خودش تصمیم بگیره ، هر چند که هج فاند ها خوب جواب اس ان بی هم دادن . اخه یکی نیست به اس ان بی بگه تو که نرخ تورمت منفیه چرا کاری میکنی ارزش فرانک بره بالا بعد به غلط کردن بیافتی .
                      با تورم 0.20 درصدی ؟

بله اشتغال رسیده به نرخ هدف فدرال که بین 5 تا 5.2 درصد بوده " الان 5.1 درصد "

تولید ناخالص هنوز به ثبات افزایشی نرسیده و در چهار دوره قبل به ترتیب بیای جلو سقوط داشته الان یهوو شده 3.70 درصد... بایست تثبیت بشه تورم حاصل بشه . نرخ بهره افزایش پیدا میکنه که سطح پایه پولی کاهش پیدا کنه ، الان چی میخواد کاهش پیدا کنه !

نظر

• در فرو بسته ترین دشواری
                        در گرانبارترین نومیدی
                        بارها بر سر خود بانگ زدم
                        هیچت ار نیست مخور خون جگر، دست که هست!
                        بیستون را یاد آر، دستهایت را بسپار به کار
                        کوه را چون پَرِ کاه از سر راه بردار!
                        وَه چه نیروی شگفت انگیزیست
                        دستهایی که به هم پیوسته ست...!

"فریدون مشیری"

نظر

• تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                          در این سایت و در تلگرام
                          SmartSignalFX@

نظر

• نظر

• نمی دونم جای این سوال اینجا هست یا نه

من این صفحه مربوط به ثبت نام بونوس 30% رو پیدا نمی کنم

کسی از دوستان لینک آنرا نشان می دهد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط fxwin نمایش پست ها
                                نمی دونم جای این سوال اینجا هست یا نه

من این صفحه مربوط به ثبت نام بونوس 30% رو پیدا نمی کنم

کسی از دوستان لینک آنرا نشان می دهد؟
                                خدمت شما دوست عزیز
                                http://forum.broker-fa.org/bonuses.php?do=register

نظر

پردازش ...
                                X