اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
    همینطوره. ولی چرا فشرده کنیم. مثل فروم های دیگه نشه مستقیم آپلود کرد؟!
    سلام و وقت به خیر

آپلود سنتر رو منظورتون هست یا خود فروم؟ اگر آپلود سنتر منظورتونه باید این پسوندها به پسوندهای مجاز برای آپلود اضافه بشه.

نظر

• به گزارش نوروسافاری به نقل از ایسنا، هورمون.های تستوسترون و کورتیزول باعث می.شوند تا تجار در خرید خود بیشتر خطر کنند که این امر منجر به بی.ثباتی در بازارهای مالی می.شود.

دکتر ادوارد روبرتس، رهبر این تحقیق از بخش پزشکی دانشگاه رویال کالج لندن اظهارکرد: هدف ما در این پژوهش، فهم بهتر درباره عملکرد این هورمون.ها در موقعیت.های استرس.زا و رقابتی است.
      وی در ادامه افزود: این عوامل می.تواند با تاثیرگذاری بر روی هورمون.های تجار، تصمیم.گیری آنها را نیز تحت تاثیر قرار دهد.
      محققان، یک مرکز تجاری را در آزمایشگاه شبیه.سازی کرده و از شرکت.کنندگان در این تحقیق خواستند تا به خریدوفروش در آن بپردازند. آنها میزان طبیعی هورمون.های داوطلبان را اندازه.گیری کردند و در آزمایشی،

آن را به طور مصنوعی افزایش دادند.

پس از افزایش میزان هورمون.ها در بدن شرکت.کنندگان، میزان خطرپذیری آنها در سرمایه.گذاری بیشتر شد.
      محققان عقیده دارند که محیط.های رقابتی و استرس.زای بازارهای مالی ممکن است میزان ترشح هورمون.های تستوسترون و کورتیزول را در تجار افزایش دهد.
      کورتیزول توسط غده هیپوفیز و در واکنش به استرس تولید شده و یکی از اثرات آن افزایش قند خون است.
      طبق تحقیقات پیشین، افرادی که ترشح این هورمون در بدنشان بیشتر باشد، به احتمال زیاد در موقعیت.های رقابتی، موفقیت و اعتماد به نفس بیشتری دارند.
      این پژوهش نشان داد، هورمون.های کورتیزول و تستوسترون احتمال سرمایه گذاری.های پرخطر را در تجار افزایش می.دهند.
      این نتایج در مجله Scientific Reports منتشر شده است:
      http://www.nature.com/srep/2015/1507...srep11206.html
      استراتژی بر مبنای پرایس اکشن لینک : Price Action
      Clear Entry Price, Exit Levels
      ------------------------------------------------------------
      اتاقی برای گفت و گو اتومات ترید ینگ
      لینک : ّFull_Automatic_Trade

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
        سلام و وقت به خیر

آپلود سنتر رو منظورتون هست یا خود فروم؟ اگر آپلود سنتر منظورتونه باید این پسوندها به پسوندهای مجاز برای آپلود اضافه بشه.
        اگه تو قسمت مدیریت فایل های پیوست هم بشه این نوع فایل ها را آپلود کرد کار برای دوستان خیلی راحت میشه. پیشاپیش تشکر بابت حسن توجه شما.

نظر

• متاسفانه بنظر میاد خبرای خوبی از مذاکرات ایران و 5+1 نمیرسه...
          http://news.forexlive.com/!/iran-tal...eport-20150709

نظر

اگه تو قسمت مدیریت فایل های پیوست هم بشه این نوع فایل ها را آپلود کرد کار برای دوستان خیلی راحت میشه. پیشاپیش تشکر بابت حسن توجه شما.
            با سلام،

لطفا الان امتحان کنید.

نظر

• تشکر فراوان جناب pcm. فقط اگه حجم مجازش هم کمی بیشتر بشه خیلی خوبه. مثلا من ارور زیر را گرفتم:
              "اندازه فایل شما با مقدار 11.1 کیلو بایت از حداکثر اندازه مجاز این نوع فایل که 9.8 کیلو بایت است , بیشتر می باشد."

نظر

تشکر فراوان جناب pcm. فقط اگه حجم مجازش هم کمی بیشتر بشه خیلی خوبه. مثلا من ارور زیر را گرفتم:
                "اندازه فایل شما با مقدار 11.1 کیلو بایت از حداکثر اندازه مجاز این نوع فایل که 9.8 کیلو بایت است , بیشتر می باشد."
                الان باید درست شده باشه.

نظر

• بعد از مدت.ها که بانک.های ایرانی با مشکل نقل و انتقالات پول به دلیل قطع شدن سوئیفت در ایران مواجه بودند، حال معاون بانک مرکزی می گوید که سوئیفت برای برخی بانک.های خصوصی باز شده است، ضمن اینکه هم اکنون بانک ایرانی به سامانه سوئیفت متصل هستند.

در این رابطه بیشتر بخوانید: http://www.tabnak.ir/fa/news/516270/...8C%D8%B4%D8%AF © www.tabnak.ir

نظر

• با سلام
                    از دوستان کسی هست که تصاویر تحلیل های جناب گیتی(پولدوست) را از تاپیک های ایشان دانلود کرده باشند
                    اگر هست لطفا همینجا برای دانلود قرار دهید
                    نظر

• سلام

دوستان این پست 2949 ، یعنی دو پست بالاتر خیلی نظر بنده را جلب کرد

عزیزان این پست باید هزار تشکر و لایک داشته باشه ، حتی کسانی که با این عمل ( تشکر ) بیگانه اند ،،

برای اینکه یک رابطه صحیح بین مشتری و صاحب کالا یا ارائه دهنده سرویس را نشون میده

این نهایت ارزوی بنده بود که روزی برسه در این فوروم که بنده نه تنها بهش علاقه دارم بلکه تعصب فراوان دارم ، این چنین رابطه برقرار بشه و تا کسی حرفی زد و یا ایرادی گرفت بعنوان دشمن بهش نگاه نشه ،، تا جائیکه کسی جرات بیان مطلبی نداشته باشه

ضمن اینکه خیلی وقتها نوع بیان افراد در محیط های مجازی دقیقا ان نیست که در قلبش و ذهنش میگذره و برای تشخیص دوستی و یا دشمنی باید رو در روی او باشی، بهر حال بنده بعنوان پیر دیر ، از مدیریت محترم بابت اینگونه عکس العمل سازنده نهایت تشکر را دارم

از انجائیکه میگویند سلام لر بی طمع نیست ( البته بنده ترک زبان ایرانی هستم و نه ترک ) ، خواهش میکنم این اعتراض بنده بعنوان یک مشتری جز را به مدیریت بروکر ابلاغ فرمائید که

عزیزان چرا باید حداقل 48 ساعت بین پرداخت وجه تا شارژ حساب طول بکشه ؟؟ این امر هیچ توجیهی نداره ، بنده صلاح نمیدونم با بروکر های دیگه قیاس کنم که حداکثر 2 تا 3 ساعته این امر صورت میگیره،، ضمن اینکه اگه از درون افکارم جویا شوید با توجه به سابقه فراوانی که در مدیریت شرکتها داشتم عرض میکنم گاهی برای القا شلوغی در یک شرکت ، ممکنه خدمات با تاخیر ارائه بشه ،، البته این فقط یک احساس هست و هیچ پشتوانه و مدرکی براش ندارم

مجددا ادب و احترام خود را به چنین مدیران شایسته ابلاغ و اعلام میکنم

موسوی
                      ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 07-13-2015, 01:04 PM
                      تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                      قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• سلام جناب موسوی

از الطاف و توجه جنابعالی بسیار سپاسگذاریم، جناب موسوی به این دلیل واریز و برداشت ها در پی سی ام بروکرز گاها تا 48 ساعت به طول می انجامد که تمامی نقل انتقالات به صورت مستقل انجام میشوند و هیچ نفر سوم و یا عامل ( مثل آی بی یا رابط ) دیگری در پروسه وجود ندارد طبیعتا زمانی که یک رابط ( همان نفر سوم ) در بین باشد نقل و انتقالات سریع تر خواهند شد و به همان اندازه امنیت مالی مشتریان کم میشود.
                        تنها به دلیل حفظ امنیت مالی مشتریان عزیز تمام نقل و انتقالات در پی سی ام بروکرز به صورت مستقیم صورت میگیرند.
                        لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                          سلام

دوستان این پست 2949 ، یعنی دو پست بالاتر خیلی نظر بنده را جلب کرد

عزیزان این پست باید هزار تشکر و لایک داشته باشه ، حتی کسانی که با این عمل ( تشکر ) بیگانه اند ،،

برای اینکه یک رابطه صحیح بین مشتری و صاحب کالا یا ارائه دهنده سرویس را نشون میده

این نهایت ارزوی بنده بود که روزی برسه در این فوروم که بنده نه تنها بهش علاقه دارم بلکه تعصب فراوان دارم ، این چنین رابطه برقرار بشه و تا کسی حرفی زد و یا ایرادی گرفت بعنوان دشمن بهش نگاه نشه ،، تا جائیکه کسی جرات بیان مطلبی نداشته باشه

ضمن اینکه خیلی وقتها نوع بیان افراد در محیط های مجازی دقیقا ان نیست که در قلبش و ذهنش میگذره و برای تشخیص دوستی و یا دشمنی باید رو در روی او باشی، بهر حال بنده بعنوان پیر دیر ، از مدیریت محترم بابت اینگونه عکس العمل سازنده نهایت تشکر را دارم

از انجائیکه میگویند سلام لر بی طمع نیست ( البته بنده ترک زبان ایرانی هستم و نه ترک ) ، خواهش میکنم این اعتراض بنده بعنوان یک مشتری جز را به مدیریت بروکر ابلاغ فرمائید که

عزیزان چرا باید حداقل 48 ساعت بین پرداخت وجه تا شارژ حساب طول بکشه ؟؟ این امر هیچ توجیهی نداره ، بنده صلاح نمیدونم با بروکر های دیگه قیاس کنم که حداکثر 2 تا 3 ساعته این امر صورت میگیره،، ضمن اینکه اگه از درون افکارم جویا شوید با توجه به سابقه فراوانی که در مدیریت شرکتها داشتم عرض میکنم گاهی برای القا شلوغی در یک شرکت ، ممکنه خدمات با تاخیر ارائه بشه ،، البته این فقط یک احساس هست و هیچ پشتوانه و مدرکی براش ندارم

مجددا ادب و احترام خود را به چنین مدیران شایسته ابلاغ و اعلام میکنم

موسوی

جناب آقای موسوی بنده گاهی پست های شما را میبینم.
                          همواره با تواضع و احترام بوده اند اما متاسفانه این جمله نابخردانه تان شخصا بنده را به تامل وا داشت.

با احترام
                          دادخواه از دورود لرستان

نظر

• نوشته اصلی توسط dadkhah نمایش پست ها
                            جناب آقای موسوی بنده گاهی پست های شما را میبینم.
                            همواره با تواضع و احترام بوده اند اما متاسفانه این جمله نابخردانه تان شخصا بنده را به تامل وا داشت.

با احترام
                            دادخواه از دورود لرستان
                            دوست عزیز حق با شماست

متواضعانه از شما عذر خواهی میکنم
                            هر چند زیبائی فرهنگ کشور ما به همین مثل هائی است که قرنها در افواه مردم جاریست

ضمنا خودم هم که نوشته ام بنده ترک زبان هستم ، حالا این یعنی یک قمه ببندم و در خیابان راه بیوفتم ببینم چه کسی به ترک چیزی میگه تا قمه کشی بکنم ؟

ما همه ایرانی هستیم یعنی اعضای یک تن واحده ، آرزوی روزی را دارم که چنین تعصبی در مورد سرنوشت این تن بیمار داشته باشیم

باز هم از شما و همه اقوام ایران عذرخواهی میکنم

با وجود این از مدیریت محترم فوروم خواهش میکنم این بخش از پست بنده که مطمنا نابخردانه بوده را حذف کنند

ممنون از اطلاع رسانی که کردید

شاد باشید
                            ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 07-13-2015, 02:50 PM

نظر

• دوستان محترم مدیریت

عزیزان چرا این جمله را حذف نمیکنید

بنده که هیچ سودی به کسی نمیتونم برسونم ، زیبنده نیست باعث رنجش خاطری گردم

از اینرو متواضعانه تقاضامندم یا کل جمله را حذف کنید و یا بجای اون کلمه ، نام بنده را بنویسید که بشود سلام موسوی .......

پیشاپیش از محبت شما سپاسگذاری میکنم

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

عزیزان خواهش میکنم خواهش میکنم خواهش میکنم

برای بنده جنین اشتباهی زیبنده نیست باز هم خواهش میکنم اونو تغیر دهید

موسوی
                              ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 07-13-2015, 03:33 PM

نظر

پردازش ...
                              X