اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دوستان به نظر شما بیشترین نوسان روزانه متعلق به کدام جفت ارزهاست؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
      دوستان به نظر شما بیشترین نوسان روزانه متعلق به کدام جفت ارزهاست؟!
      این مورد میتونه هر روز بررسی بشه با تحلیل یک آیتم های اصلی نسبت به کراس های فرعی هر ارز
      البته این روشیست که من میشناسم . شما اگر روش دیگه ای میشناسید ممنون میشم بفرمایید
      مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها
        این مورد میتونه هر روز بررسی بشه با تحلیل یک آیتم های اصلی نسبت به کراس های فرعی هر ارز
        البته این روشیست که من میشناسم . شما اگر روش دیگه ای میشناسید ممنون میشم بفرمایید
        تو یه سایتی دیدم به صورت میانگین روزانه برای مثلا ده هفته گذشته قرار داده که می توان مثل شکل زیر بر حسب بیشترین درصد تغیرات مرتب کرد:

لینک سایت اصلی

نظر

• نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
          تو یه سایتی دیدم به صورت میانگین روزانه برای مثلا ده هفته گذشته قرار داده که می توان مثل شکل زیر بر حسب بیشترین درصد تغیرات مرتب کرد:

لینک سایت اصلی
          چه خوب ، اما این برای روز قبل رو نشون میده . فک کردم شما برا روز های جاری یا آینده رو میخواین ، چون معمولا وقتی حرکت یک آیتم در روز قبل زیاد بوده باشه ، احتمال اصلاح در روز بعدش کم نیست
          شما کدام رو مد نظر دارین ؟
          ویرایش توسط AmiR.HJ : https://www.traderha.com/member/11686-amir-hj در ساعت 09-11-2015, 09:53 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها
            چه خوب ، اما این برای روز قبل رو نشون میده . فک کردم شما برا روز های جاری یا آینده رو میخواین ، چون معمولا وقتی حرکت یک آیتم در روز قبل زیاد بوده باشه ، احتمال اصلاح در روز بعدش کم نیست
            شما کدام رو مد نظر دارین ؟
            نه منظور آینده نیست همون گذشتس. مثلا اگر تو ده هفته گذشته بیشترین نوسان روزانه متعلق به NZD/JPY باشه انتظار بر اینه که در آینده نیز شاید همین روند ادامه بده:
            شکل های زیر تغییرات برای سه ماه ، 6 ماه و یک سال گذشته نشان میدهد: بعضی ارزها همیشه در بالای جدول هستند. میشه برای آینده نیز پیش بینی کرد همین روند ادامه داشته باشه:

نظر

• از رنجى خسته ام که از آنِ من نیست

بر خاکى نشسته ام که از آنِ من نیست

با نامى زیسته ام که از آنِ من نیست

از دردى گریسته ام که از آنِ من نیست

در انتظار طعم تلخ مکدونالد

پشت شیشه هاى فستفود در صفم

زیر شیر باز نفت شرکت توتال

لاى چرخهاى پورشه در کفم

خشکیده از برق رولکس تو

شاد از شادى قرص اکس تو

برف زیر چوب اسکى تو شمشکم

آب میشوم، شرم کهریزکم

موش خیس و خسته از زجر جوبها

دلخوشم به خرده خیرات خوبها

پادویى پاره زیر پاى بورسم

با فلک در فلاکت تو کورسم

ثبت شد در تناقض دوام ما

گور جد حرفها و پیام ما

از رنجى خسته ام که از آنِ من نیست

برخاکى نشسته ام که از آنِ من نیست

توى جنگ له زیر چرخ تانکها

در زمان صلح غرق قرض بانکها

پول خردى در قعر جیب ها

یک چک مچاله دست نانجیب ها

سود کار و بار و نبض کارخانه ام

حاشیه ترین محله، آشیانه ام

پنج صبح روى دار کُرد میشوم

با بلوچ و لر شکنجه، خرد میشوم

تَرکِ تُرک تارک از زبان مادرى

یک ارومیه نمک به زخم آذرى

خون و رگ زیرپوست سفید تو

گور جد وعده ها و وعید تو

از رنجى خسته ام که از آنِ من نیست

برخاکى نشسته ام که از آنِ من نیست

نظر

• با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها

چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• تریدر های عزیز

این کتاب رو بارها و بارها بخوانید
                    وتا جایی که می توانید به دستوراتش عمل کنید

نظر

• کدومو انتخاب کنم؟

تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                      در این سایت و در تلگرام
                      SmartSignalFX@

نظر

• نقل قول
                        آنچه اکثر ما در مورد پول درک نمیکنیم این است که این فرایند پولدار شدن است که ثروت آفرینی میکند نه خود پول

نظر

• کاسپارف معروف، در بازي شطرنج به يک آماتور باخت

همه تعجب کردند و علت باخت را جويا شدند و او اينگونه عنوان کرد، در بازي با او نميدانستم که آماتور است ،براي اين با هر حرکت او دنبال نقشه اي که در سر داشت ميگشتم، گاهي به خيال خود نقشه اش را خوانده و حرکت بعدي را پيش بيني ميکردم، اما در کمال تعجب حرکت ساده ديگري ميديدم، تمرکز ميکردم که شايد نقشه جديدش را کشف کنم،آنقدر در پي حرکت هاي او بودم و دنبال رو مسير او شدم،که مهره هاي خودم را گم کردم،بعد که به سادگي مات شدم فهميدم حرکت هاي او از سر مهارت نداشتن بود و فقط مهره ها را حرکت ميداد و من از لذت بازي غافل شدم چون به دنبال نقشه اي بودم که وجود نداشت، بازي را باختم اما درس بزرگ تري ياد گرفتم که تمام حرکت ها از سر حيله نيست ، آنقدر فريب ديده ايم و نقشه کشيده ايم که صادقانه حرکت کردن را باور نداريم به دنبال نقشه هايش ميگرديم،انجاست که مسير را گم ميکنيم، ميبازيم ....

نظر

• Parse error: syntax error, unexpected '@' in /home2/bestinfo/public_html/link.php on line 11
                            سلام این په پیغامی هست که برای دانلود مطالب در سایت میزنه خواهش میکنم یکی جواب بده
                            با نمودار صحبت کنید او پاسخ شما را می دهد ولی از او باید سوال درستی کرد تا پاسخ درستی بشنوید
                            زیاد به فکر کسب
                            دانش صریح نباید بود بلکه به دنبال دانش ضمنی باشید چون آن دانش کلید پیروزی می باشد
                            و این کلید جز از راه
                            فکر کردن بر روی پدیده ها به صورت مستمر از راه دیگری به دست نمی آید

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.amir.af نمایش پست ها
                              Parse error: syntax error, unexpected '@' in /home2/bestinfo/public_html/link.php on line 11
                              سلام این په پیغامی هست که برای دانلود مطالب در سایت میزنه خواهش میکنم یکی جواب بده
                              سلام،
                              لطفا الان امتحان کنید.

نظر

• وارن بافت روزی مشاهده کرد : " وال استریت مکانی است که افرادی با ماشین های رولز رویس خود به آنجا میروند تا از کسانی که با مترو رفت و آمد میکنند مشاوره بگیرند "

نظر

پردازش ...
                                X