اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تقدیم به اساتید فروم که علم خویش را بی منت در اختیار ما قرار می دهند . علمی که برای رسیدن به آن زحمات فراوانی کشیده اند .
    زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• وه ... چه زیبا بود, اگر پاییز بودم,

وحشی و پر شور ورنگ آمیز بودم,

ایچیموکو سر مشقی است برای آنان که به فراتر از افق های خویش می اندیشند .

نظر

• امروز یک سایت رو نگاه میکردم

و توی لیست مهمترین اخبار ایران همه چیز دیدم بجز خبری از ایران.

aaaa.JPG
        امضاء

نظر

• فریب و نیرنگ فقط در dna ایرانیانست ؟

۳ شنبه ۳۱ مهر ۱۳۹۲
          خانم وندی شرمن معاون وزیر خارجه آمریکا فرمایش کرده اند که در DNA ایرانیان
          فریب و نیرنگ وجود دارد . یعنی این ژن در انگلیسیها و اقوام آمریکائیشان نیست ؟
          ایرانیان از هزاران سال پیش برای دفاع از سرزمین خود در درجه اول به منطق و
          خرد و اگرلازم شد به زور و اگر ناچار بودند به نیرنگ و فریب متوسل میشدند و
          میشوند و تازگی هم ندارد .

از تهمتن رستم دستان و اسفندیار گرفته تا شاهان و مردم عادی وقتی به دشمن زورشان
          نمیرسید یا به صرفه نبود بجنگند حقه میزدند . مهم دفاع از سرزمین ایرانست به هر قیمت و
          اگر لازم شد با دروغ . خانم شرمن به روی مبارک نمیآورند وگرنه ملت های دیگر به ویژه
          استاد و جدش انگلیس در فریبکاری و نیرنگ اگر از ما جلوتر نباشند عقب تر هم نیستند .

سخنان وندی شرمن :

وندي شرمن: فريب و نيرنگ بخشي از DNA ايرانيان است

نظر

• آقا نیما اومدم تو پیام خصوصی این جوری با این متن ازت تشکر و خواهش برا فعالیت کنم که گفت ظرفیت پیامات به اتمام رسیده

گفتم چه بهتر می ذارم اینجا تا همه ببینن و قدر نشناسی نکنن

من خیلی از این تاپیک استفاده کردم ............

این هم متن پیام نا موفقم

(( آقا نیما یعنی تو ور خدا تو سایت بمون و فعالیت بیشتری هم بکن که کمتر نکن واقعا این گزارشات لحظه ایت از صورت های حسابداری و سهم ها و ........ و همه چیز

تصویری از بازار به دست می ده که هیچ جا به این انسجام جلو نمی ره

من تازه با بورس می خام زندگیمو بسازم و مطمئن باش اگه این تاپیک به هر دلیلی شل بشه من خودکشی می کنم ......

یا دست کم بورس رو ول می کنم ........... و می رم گدایی

واقعا ممنون از انسجام فقط انسجام این تاپیک عجب انسجامی که تو هیچ تاپیکی حتی تو این فروم نیست........ ای ولا باعثش فقط خودتی

خودت فقط خودت))

نظر

• نوشته اصلی توسط rashid نمایش پست ها
              ۳ شنبه ۳۱ مهر ۱۳۹۲

خانم وندی شرمن معاون وزیر خارجه آمریکا فرمایش کرده اند که در DNA ایرانیان
              فریب و نیرنگ وجود دارد . یعنی این ژن در انگلیسیها و اقوام آمریکائیشان نیست ؟
              ایرانیان از هزاران سال پیش برای دفاع از سرزمین خود در درجه اول به منطق و
              خرد و اگرلازم شد به زور و اگر ناچار بودند به نیرنگ و فریب متوسل میشدند و
              میشوند و تازگی هم ندارد .

از تهمتن رستم دستان و اسفندیار گرفته تا شاهان و مردم عادی وقتی به دشمن زورشان
              نمیرسید یا به صرفه نبود بجنگند حقه میزدند . مهم دفاع از سرزمین ایرانست به هر قیمت و
              اگر لازم شد با دروغ . خانم شرمن به روی مبارک نمیآورند وگرنه ملت های دیگر به ویژه
              استاد و جدش انگلیس در فریبکاری و نیرنگ اگر از ما جلوتر نباشند عقب تر هم نیستند .

سخنان وندی شرمن :

وندي شرمن: فريب و نيرنگ بخشي از DNA ايرانيان است

آبجی وندی شرمن؛ ممنون از تحقیقات ژنیتیک ات،، من مونده بودم تقیه را از نظر علمی چگونه معنی کنم که شما به کمک اومدی خدا از خواهری کم ات نکنه

نظر

• عید بر همه عزیزان مبارک .

زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• کلپ زیر را ببینید و قضاوت با خود شما
                  و اگر احتمالات درست باشد یعنی رسیدن تکنولوژی بشر به کنترل زمان و مکان ؟
                  به نور دقت کنید
                  احتمال هست یه چینی از آینده آمده باشد
                  5/9/2012

Download File : VID-20131009-WA0000.mp4
                  استراتژی بر مبنای پرایس اکشن لینک : Price Action
                  Clear Entry Price, Exit Levels
                  ------------------------------------------------------------
                  اتاقی برای گفت و گو اتومات ترید ینگ
                  لینک : ّFull_Automatic_Trade

نظر

• نوشته اصلی توسط Liand نمایش پست ها
                    کلپ زیر را ببینید و قضاوت با خود شما
                    به نور دقت کنید
                    5/9/2012

والا از ادمی زاد دوپا هر چی بگی برمیاد .
                    علم کنترل زمان و مکان
                    هنر سینمایی و سزگرم کردن
                    چله نشینی و گذر زمان و مکان
                    ورود به معامله با منطق انسانی
                    خروج
                    از معامله با احساس ماشینی
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

به نور دقت کنید
                      5/9/2012

بنظر واقعی میاد،، احتمال زیاد موتوریه فارکس کار بوده ،، که به این خوبی از تصادف در رفت ،،یعنی استاپشو چای خوب گذاشته بود ،،با ریسک به ریوارد خوب

نظر

به نور دقت کنید
                        5/9/2012

کلیپ دانلود کردم

منتهی این روزا صنعت فیلم سازی و ... خیلی قوی شده !

به احتمال 99% تخیلات هست ( 1% هم جا میزاریم واسه اینکه شاید درست باشه )

موفق باشید

نظر

• این مفتی وهابی که عضو هیئت امر به معروف و نهی از منکر عربستان سعودی نیز هست، در جدیدترین و مضحک.ترین فتوای خود، در صفحه شخصی توییترش آورده است: نوشتن عبارت «هههههه» از سوی بانوان دلالت بر خندیدن حرام دارد.

چندی است که بازار صدور فتاوای مضحک از سوی علمای فرقه وهابیت به شدت داغ شده است و هر کدام برای اینکه شهرت بیشتری کسب کنند، فتوای مضحک.تری صادر می‎کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از ابنا، أبوالبراء یکی از این شیوخ وهابی است که خود را در شبکه اجتماعی توییتر با نام «علامه أبوالبراء» معرفی کرده و در زمینه صدور فتاوای مضحک رنج‎های بسیاری را نیز متحمل شده است.

این مفتی وهابی که عضو هیئت امر به معروف و نهی از منکر عربستان سعودی نیز هست، در جدیدترین و مضحک.ترین فتوای خود، در صفحه شخصی توییترش آورده است: نوشتن عبارت «هههههه» از سوی بانوان دلالت بر خندیدن حرام دارد.

أبوالبراء در توجیه این فتوا می.افزاید: استفاده از این عبارت بدان جهت حرام است که مردان را به فکر اقدامات حرام می‎اندازد.

بخش مضحک.تر ماجرا آنجاست که وی آورده است: در صورتیکه از «ه» بیشتری استفاده شود، شدت حرام بودن آن افزایش می‎یابد.

این عضو هیئت امر به معروف و نهی از منکر عربستان سعودی برای جلوگیری از ارتکاب این فعل حرام! چاره ای اندیشیده و ادامه داده است: بهتر است که زنان به جای عبارت «هههههه» از عبارت «خنده عفیفانه» استفاده کنند.

پیش‎تر نیز أبوالبراء در فتوایی در مورد «استفاده زن از کولر در غیاب همسر» گفته بود: روشن کردن کولر برای زن، در غیاب شوهر حرام است. وقتی زنی در غیاب همسر خود کولر خانه را روشن کند، ممکن است همسایه متوجه شود که زن در منزل است و به همین سبب مرتکب زنا و فحشا شود.

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• امروز عید مسلمونا بود ما کومونیستا دیدیم تعطیله می خواستیم بزنیم بیرون ولی این هم حال و روز جمس ( جیمی ) بی حاله حسابی

این هم حال داخل اتاقش که حسابی به هم ریزه ........ همه بلیزر دارن ما هم جمس بلیزر داریم واقعا که ........کاشکی پدرمون قبل مردنش به جای این یه 2013 شو گذاشته بود .. چی می شد .........

اینم قطعه خرابش ........لعنتی ..........

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
                              امروز عید مسلمونا بود ما کومونیستا دیدیم تعطیله می خواستیم بزنیم بیرون ولی این هم حال و روز جمس ( جیمی ) بی حاله حسابی

این هم حال داخل اتاقش که حسابی به هم ریزه ........ همه بلیزر دارن ما هم جمس بلیزر داریم واقعا که ........کاشکی پدرمون قبل مردنش به جای این یه 2013 شو گذاشته بود .. چی می شد .........

اینم قطعه خرابش ........لعنتی ..........

درود عماجان

میگما این بلیزر هم تیکه کوچیکش اندازه یه موتور پرایده...نه؟!؟!؟!
                              Think / Act / Enjoy

نظر

• ایران اول شد
                                ایران در جهان اول شد
                                البته در تورم

کسی را در قبر دیگری نمیگذارند
                                ما خواستیم پس این چنین شد
                                الان کف اقتصاد ایران هست این بدان معناست سرمایه داران آماده سرمایه گذاری در ایران هستند تا هم آنها سود کنند و هم اقتصاد ایران تکونی به خود بده
                                اگر من می تونستم تا میشد( البته از روی کارشناسی ) کارخانه و مکانهای تفریحی توریستی میزدم و میشدم فرد اول مولتی میلیونر جهان
                                تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                                در این سایت و در تلگرام
                                SmartSignalFX@

نظر

پردازش ...
                                X