اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام طاها جان

خیلی لطف کردی برادر
    نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• با اینکه آدم میدونه کلی موقعیت دیگه تو روزهای دیگه خواهد بود و بازار تمومی نداره و این حرفا ولی وقتی سل بزنی با 30 پیپ بیای بیرون بازار 300 پیپ اونم این شکلی بره تیپی ای رو که خودت با دستای خودت کشتیش بزنه یه حس بدی به آدم دست میده که شبیه هیچ حس بد دیگه ای نیست ولی یکی از بدترین هاست استاپ خوردن از این بهتره .
      ما را به نیمه ی پر لیوان چه کار...؟

نظر

• نوشته اصلی توسط s_roomii نمایش پست ها
        با اینکه آدم میدونه کلی موقعیت دیگه تو روزهای دیگه خواهد بود و بازار تمومی نداره و این حرفا ولی وقتی سل بزنی با 30 پیپ بیای بیرون بازار 300 پیپ اونم این شکلی بره تیپی ای رو که خودت با دستای خودت کشتیش بزنه یه حس بدی به آدم دست میده که شبیه هیچ حس بد دیگه ای نیست ولی یکی از بدترین هاست استاپ خوردن از این بهتره .
        یکی از بزرگ ترین آفت های تریدری بریدن سر سود هست!
        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
        https://telegram.me/Cyclicalwaves
        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها

چاره این کار چیه؟
          .

نظر

• کسی نیست این حیوون رو کنترل کنه...
            نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi3663 نمایش پست ها
              چاره این کار چیه؟
              Set And Forget

فراموشی نه تا ابد تا زمانی که تعریف می شود!
              .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
              https://telegram.me/Cyclicalwaves
              https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
                کسی نیست این حیوون رو کنترل کنه...
                بلا به دور :-o
                این که همه کار کرد ... دو ساعت منتظریم دست بچه کنده شه بیچاره ... حداقل این آخرش محکم شپلق بچه رو می کوبید دیوار ... TP مون بخوره اعصابمون راحت شه

شنیدن میگن طرف مخش تاب برداشته؟؟ اثرات همین کاراس ها... تاب که بدی اینجوری میشه...
                ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 11-02-2013, 08:54 AM

نظر

• دوستان در فروم کسی تحلیل و ترید براساس زوایا سراغ داره ؟
                  در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• بعضی از سیستم ها و استراتیجیها با تغییر رفتار ارز ورد نظر کارایی خودشون از دست میدهند !

بسیاری از سیستم ها کارایی انها تابعی از رنج یا نوسان قیمت ارز دارد ! ممکنه شما یک سیستمی طراحی کنید که در ان زمان میانگین رنج ارز 100 باشه ولی بعد از یک سال رنج تغییر میکنه و به 50 یا 200 میرسه ! در این موقعه سیستم معاملاتی دچار مشکل میشود یا کلا قابل استفاده نمیشود یا نیاز به ارتقا دارد!
                    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi3663 نمایش پست ها
                      چاره این کار چیه؟
                      سلام عزیز

از خیلی موارد میتونند کمک بگیرید ،،

1 = میتونی از اندیکاتورها استفاده کنی ،،تایم بالا پائین را با هم ست کن
                      2 = میتونی از زیگزاگ استفاده کنی
                      3 = میتونی از شمارش امواج در الیوت استفاده کنی
                      4 - میتونی از سطوع فیبو استفاده کنی
                      5 - میتونی از لبه کانال استفاده کنی
                      6 - میتونی از مثلث و مستطیل و پرچم استفاده کنی
                      6 - میتونی از فراکتالها استفاده کنی
                      7 = میتونی از پیوت ها و ساپورت و رزیستنس ها استفاده کنی
                      8 - و نهایتا موردی که خود من استفاده میکنم از روی ساعتی که در دیوار روبرو نصب کردم

موفق باشید
                      تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                      قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
                        کسی نیست این حیوون رو کنترل کنه...
                        سلام و درود

حیف اسم حیوون نیست بر روی این آدم نهادی حیوانها هم به اندازه شعورشون احساس دارند اما این آدم عاری از هر نوع احساس و عاطفه است
                        من که کلمه ای براش نمیتونم پیدا کنم . فقط برای اون بچه آرزو میکنم در آینده به مشکلات مفاصل کتفی وچار نشه .
                        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                        گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                        آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                        پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                        پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                        پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط s_roomii نمایش پست ها
                          با اینکه آدم میدونه کلی موقعیت دیگه تو روزهای دیگه خواهد بود و بازار تمومی نداره و این حرفا ولی وقتی سل بزنی با 30 پیپ بیای بیرون بازار 300 پیپ اونم این شکلی بره تیپی ای رو که خودت با دستای خودت کشتیش بزنه یه حس بدی به آدم دست میده که شبیه هیچ حس بد دیگه ای نیست ولی یکی از بدترین هاست استاپ خوردن از این بهتره .
                          نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                          نوشته اصلی توسط mehdi3663 نمایش پست ها
                          چاره این کار چیه؟
                          نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                          Set And Forget

فراموشی نه تا ابد تا زمانی که تعریف می شود!
                          نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                          سلام عزیز

8 - و نهایتا موردی که خود من استفاده میکنم از روی ساعتی که در دیوار روبرو نصب کردم

موفق باشید
                          سلام و درود

در تایید فرمایش اساتید بزرگوار یکی از دشمنهای تریدرها عدم صبر و تحمل است . فاصله تهران تا مشهد 10 ساعت و 1000 کیلومتر است پس وقتی قصد عزیمت به مشهد کنیم زمانی معادل 10 ساعت و مسافتی 1000 کیلومتری را برای خود تعریف میکنیم . پس دیگر نباید انتظار داشته باشیم بعد از 3 ساعت و رسیدن به سمنان راه را تمام شده فرض کنیم . اما خستگی رانندگی سه ساعته میتونه یک استراحت نیم ساعته را طلب کنه . که بیشتر این استراحت هاست که فریبنده تریدرها هستند .
                          اما در فارکس به دلیل اینکه اکثر ما با حجم های نا متعارف ترید میکنیم به محض اینکه مقداری در سود قرار میگیرد به دلیل عدم ناتوانی در تحمل ریتریس ها مجبور به بستن حساب میشویم که بعدش میشود همان 30 پیپ به 300 پیپ از دست رفتن . پس بهتر است که سود خود را بر اساس امواج تایم فریمی که ترید میکنیم تعریف کنیم تایم پایین سود کم تایم بالا سود بیشتر .نه کمتر از زمان و نه بیشتر از زمان

بدرود
                          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                          گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                          آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                          پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                          پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                          پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                            سلام عزیز

موفق باشید

ممنون از پاسخ مفصل و کاملتون

منظور من اینه . من طلا فروختم روی 1352.70 . تارگت موج را محاسبه کرذم که تقریبا تا حوالی 1306 پایین میاد . ولی روی 1319 ده میرسه پوزیشن را با سود میبندم. و فقط چنذ دقیقه بعد تارگت 1306 دیده میشه . منظورم این بود که این معضل را چطور حل کنیم.

البته فکر کنم دوستان دیگری هم هستند که این مشکل را دارند
                            .

نظر

• ببین عزیز

یا باید از یکی از مواردی که در بالا گفتم استفاده کنی و یا اینکه باید سعی کنی مدتی یعنی بیش از یکماه روی کندل انتهائی در بازه پائین تجربه کسب کنید ،، ترید میانروزی در بازه پائین صدها تخصص زیر مجموعه ای یعنی subspeciality لازم داره که یکیش هم تشخیص کندل انتهائی هست ،،این کندل نوع وقوعش کاملا با کندلهای دیگه متفاوته و وقتی رویش تبحر پیدا کردی لازم نیست بالا و پائین موج را ببینید چون از نوع کندل میشه فهمید که کندل انتهائی در تایم 15 دقیقه هست ( خواهشا دقت کنید که هر چه مینویسم راجع به ترید میان روزی و در طلا هست ) بهر حال با تجربه میشه اونو تشخیص داد،، و اگر خدا نکرده کسی در ترید میانروزی زیان داره حتما به ترید در بازه زمانی بالاتر و سوینگ فکر کند،،در ان ترید دیگر اینهمه تبحر لازم نیست ،،یکی از اساتید مرقوم کرده بودند که قبل از تغیر به بازه یکساعته و تا وقتی در بازه پائینتر ترید میکردند سود چشمگیر نداشتند

من خودم در مواردی که قیمت از محدوده محاسبه ام بیرون تر بره ،، 10 پیپ 10 پیپ،، استاپ را در کندل اخر،، همراه قیمت حرکت میدهم
                              ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 11-02-2013, 02:46 PM
                              تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                              قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• تريدري رو پيشنهاد ميكنيد يا تحليلگري رو ؟ چرا ؟
                                مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

پردازش ...
                                X