اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
    1 می نتایج لاتاری گرین کارت ایالات متحده میاد... وای قلبم داره تپ تپ میزنه...

خدایا به امید تو !
    سلام آقا خلیل
    میشه بگی این که قراره اعلام بشه مربوط به چی میشه
    یعنی اینقدر مهمه که قلبت براش میزنه
    (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
      سلام آقا خلیل
      میشه بگی این که قراره اعلام بشه مربوط به چی میشه
      یعنی اینقدر مهمه که قلبت براش میزنه
      لاتاری گرین کارت واسه اخذ ویزای آمریکا هست !

اگر بشه ما هم بپیوندیم به شهروندی آمریکا...
      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
        1 می نتایج لاتاری گرین کارت ایالات متحده میاد... وای قلبم داره تپ تپ میزنه...

خدایا به امید تو !
        2 سال پیش برای دوستم ثبت نام کردم اسمش درامد
        از ترکیه هم اقدام کرد البته با هم رفتیم انقدر جو زده شد که از همون جا دیگه منو تحویل نگرفت
        الان هم با خیرو خوشی داره کار میکنه تو آمریکا
        خدا کسی را جوگیر نکنه به حق پنج تن
        تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
        در این سایت و در تلگرام
        SmartSignalFX@

نظر

• نوشته اصلی توسط devoshca نمایش پست ها
          2 سال پیش برای دوستم ثبت نام کردم اسمش درامد
          از ترکیه هم اقدام کرد البته با هم رفتیم انقدر جو زده شد که از همون جا دیگه منو تحویل نگرفت
          الان هم با خیرو خوشی داره کار میکنه تو آمریکا
          خدا کسی را جوگیر نکنه به حق پنج تن
          تو آمریکا فقط درامد من افزایش پیدا میکنه والی در ایران همون امکانات دارم... هرچیزی که فکرش کنی اگر خودم نداشتم اطرافیانم داشتند که بهره بردم ...

من بچه دهاتم و هرجا برم همینه ! افتخارم اینه تو شهر بزرگ نشدم اما اینجا هستم !

اون دوستت هم فکر کنم در ایران کمبود داشته که با دیدن چیزهای که واسش فراهم شده خودش رو فراموش کرده...
          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• من غیر از اقوام دیگه مون عموم تو نروژ زندگی می کنه .(امسال بهترین و مرفه ترین کشور برا زندگی در جهان اعلام شد .) و بالاترین درآمد سرانه در دنیا رو داره که صاحب یه شرکت بزرگ صادرات است قطعات اتومبیل های لوکس هست .

دایی های پدرم هم 3 تا شون آمریکا پروفسور اندکاشف درمان 3 ویروس مهلک و نادر و الان میشیگان زندگی می کنن .

اما بده من یاد دادن (مخصوصا عمو ) که اگه خواستی بیای هیچ وقت خودت درخواست نده و جایی نرو که سر بار و آدم زورکی باشی

کاری کن از 3 طریق 1 _علم 2 _پول 3 _ حرفه ی کاری خاص بیای که سر بار جامعه و.... حساب نشی که هر کی رسید رئیست نباشه .

یادمه یه بار قرار بود چمدونش رو از فرودگاه خودشون بیارن در خونه که 30 دقیقه دیر آوردن که می خواست به پلیس زنگ بزنه و شکایت کنه .که حاصل محیط کاری خشن اونجاست .

و همیشه می گه اونجا بیشتر برا تفریح مناسبه تا زندگی . و من موقع بیکاری هیچی ندارم بهش فکر کنم .

نظر

• عصری عجیب دلمون گرفته

این آهنگ من یه پرندم از ایرج رو هم هر چی بیشتر گوش می دم تشنه تر می شم براش آخه یاد سفر به کلوت های شهداد میفتم که واسه پاترول کوچولو ها خط و نشون می کشیدیم و همزمان داشتیم این آهنگ رو گوشش می کردیم .

آخه چرا بنزین گرون شد . لوازم هم گیر نمیاد . رفتم کاربراتور رو عوض کنم می گه تا برسه دستت 2 تومن آب می خوره . خلاصه خونه نشین شدم .

به یاد قدیمی ها که هیچ آهنگی غیر از اونا رو ندارم نه تو خونه و نه تو ماشین و مثل موزیک های امروزی تهاجم گر و مستحجن نیستند .

این هم یه عکس یادگاری .......

ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 04-29-2013, 07:34 PM

نظر

• در مصر باستان اگر کسی از کسی پولی وام می.گرفت و بدهکار می.شد ضمانت بدهی جسد مومیایی پدرش بود و اگر نمی.پرداخت طلبکار حق داشت مومیایی پدر را بسوزاند.
                به این دلیل کسی که از نظر مالی بدهکار و ورشکست بود پدرسوخته نامیده می شد.
                کم کم این اصطلاح به سایر ممالک و ایران هم رسید.

لغتنامه دهخدا

"بعضی ها در اثر گلوله می میرند و جمعی دیگر در شعله های آتش می سوزند، اما اغلب آدمها اینچ، اینچ در کار های بی اهمیت محو می شوند"...!

رابرت آبراهامز

نظر

• کاریکاتور سال 1365 که به واقعیت پیوست

بي سوادان قرن 21 کسانی نیستند که نمی توانند بخوانند و بنویسند
                  بلکه کسانی هستند که نمی توانند آموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند.
                  " آلوین تافلر "

نظر

• هنر زندگی کردن، عبور موفقیت آمیز از این زندگی است. و کسی که زندگیش را با موفقیت تمام کند، دیگر چیزی نیست که از این جهان بیاموزد. او تمامی آنچه را که لازم بوده در این دنیای مادی بیاموزد آموخته است. او از تمام محنت ها و سختی های زندگی عبور کرده است. از میان آتش امیال و خواسته هایش عبور کرده است. حالا در کلاس بالاتر به رویش گشوده می شود. حالا او برای نشستن در کلاس بالاتر نمره قبولی را کسب کرده است و اجازه ورود به آن را دارد. او همه آموختنی های این جهان را آموخته است، بنابراین دیگر این در به روی او بسته می شود. حالا او نمی تواند برگردد.

اشو
                    Truth Alone Triumphs
                    حقيقت به تنهايي پيروز است

نظر

• سلام بر دوستان عزیز

شنبه میخوام برم سمت جنوب کشور برای خرید پوشاک برای مغازه

از عزیزان کسی تو کار پوشاک بچه هستند؟

برای خرید جنس دوستان اطلاعاتی از درگاهان و بندر عباس دارن؟(عمده)

در هر صورت تشکر از لطفتون

در پناه حق
                      چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• زئیات زیان ۴ هزار میلیارد تومانی خودروسازانسه شنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۳۲
                        مرجع : خبرگزاری مهر

دبیر انجمن خودروسازان از زیان ۴ هزار میلیارد تومانی خودروسازان درسال ۹۱ خبرداد و گفت: ایران خودرو ۲ هزار میلیارد تومان، سایپا ۱۶۰۰ میلیارد تومان و سایر خودروسازان ۴۰۰ میلیارد تومان در یکسال گذشته ضرر و زیان کردند؛ بنابراین هم اکنون زمان رونق بازار است و باید فروش را رونق داد.

به گزارش افکارنیوز، احمد نعمت بخش با ابراز نارضایتی از سردرگمی مردم و تولیدکنندگان در بازار خودرو گفت: غیر شفاف بودن و کارشناسی نبودن تصمیمات در بازار خودرو، بیش از این به صلاح نیست.

دبیر انجمن خودروسازان افزود: قیمت هایی که در اسفند ۹۰ برای خودرو تعیین کردند، موجب ضرر و زیان ۴ هزار میلیارد تومانی برای خودروسازان شده است، به این معنا که ایران خودرو ۲ هزار میلیارد تومان، سایپا ۱۶۰۰ میلیارد تومان و سایر خودروسازان ۴۰۰ میلیارد تومان ضرر کرده اند. این در حالی است که چند ماهی است که شورای رقابت نیز به بهانه تعیین فرمول قیمتگذاری خودرو، سبب شده تا خرید و فروش در بازار صورت نگیرد و تولید نیز در سردرگمی به سر ببرد.

وی تصریح کرد: بارها به مسئولان تذکر داده بودیم که اگر ضرر و زیان خودروسازان جبران نشود، آنها ورشکست خواهند شد؛ همانطور که هم اکنون ۳۰ درصد قطعه سازان به دلیل عدم دریافت مطالبات خود از خودروسازان ورشکست شده اندو همین امر، کاهش قطعه رسانی به خطوط تولید خودرو را در پی داشته و در نهایت، تولید خودرو کاهش یافته است.

نعمت بخش با تاکید بر ضرورت جبران افت تولید خودرو در کشور، گفت: ادامه روند مذکور در سال جاری به خصوص همزمان با ورود افراد غیرکارشناس از شورای رقابت به صنعت خودرو به صلاح نیست و باید برای اصلاح آن فکری کرد.

وی اظهار داشت: متاسفانه افرادی غیرمسئول و غیرکارشناس با اظهارنظرهای خود مبنی بر اینکه خودرو ارزان خواهد شد و مردم خودرو نخرند؛ سبب شدند تا بازار در بهمن، اسفند و فروردین ماه سال جاری با رکود مواجه شود و همین امر، بین ۴۵ تا ۵۰ میلیارد تومان فروش روزانه خودروسازان را به کمتر از ۱۰ میلیارد تومان کاهش داده است که ادامه این روند منجر به تعطیلی کارخانجات خودرو خواهد شد.

به اعتقاد نعمت بخش، چنانچه تولید خودرو متوقف شده و یا کاهش شدیدی یابد، باز هم با برهم خوردن عرضه و تقاضا، پراید ۱۷ میلیون تومانی که مردم به قیمت آن معترض هستند، به بالای ۳۰ میلیون تومان خواهد رسید.

نظر

• دوستان فیلترشکن ها از کار افتادن ؟ وی پی ان هم قطعه ؟ اگر کسی از دوستان وی پی ان خوب سراغ داره معرفی کنه ؟

اون از اینترنت مزخرف اینم از فیلترشکن! واقعا ادم کلافه میشه !
                          در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                            دوستان فیلترشکن ها از کار افتادن ؟ وی پی ان هم قطعه ؟ اگر کسی از دوستان وی پی ان خوب سراغ داره معرفی کنه ؟

اون از اینترنت مزخرف اینم از فیلترشکن! واقعا ادم کلافه میشه !
                            مسلم جان hotspot shield کار میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
                              مسلم جان hotspot shield کار میکنه
                              ممنون همین دارم که عمل نمیکنه ! انگار حتی وی پی انها هم قطع کردن !
                              در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                                ممنون همین دارم که عمل نمیکنه ! انگار حتی وی پی انها هم قطع کردن !
                                سلام
                                بر اقا مسلم گل گلاب لطفا یک ایمیل بم بده تا قند شکن ارسال کنم

نظر

پردازش ...
                                X