اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ تاپیک آموزش تحلیل بازار بر اساس تئوری الیوت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز

برای من یک سوال پیش اومده

در برخی از مطالب مربوط به الیوت خوانده ام که موج a اغلب به میزان 61.8% موج پنجم ریزش می کند آیا ممکن است موج a به میزان 100% و یا بیشتر یعنی 127 یا 162% موج 5 ام ترند قبلی ریزش داشته باشد؟

یا به عبارت دیگر

موج a آیا می تواند بیشتر از موج 5 ما قبل خود ریزش داشته باشد؟

نظر

• محمد جان سلامدرصد ها بیخیال شیم.بهترین حالت برای یک الگو سر و شانه در روند صعودی چیه؟ خط گردن شیب نزولی داشته باشه !خوب این خط گردن نزولی نیازمند این هست که موج a کف موج پنج را رد کند یا حداقل هم تراز باشد.پس موج a میتونه به اون درصد های که گفتی برسه !من از طریق الگو کلاسیک واست اثبات کردم.شما اگر نظر مخالف دارین سراپا گوشم.ارادت
        ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 12-20-2013, 12:19 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
          محمد جان سلامدرصد ها بیخیال شیم.بهترین حالت برای یک الگو سر و شانه در روند صعودی چیه؟ خط گردن شیب نزولی داشته باشه !خوب این خط گردن نزولی نیازمند این هست که موج a کف موج پنج را رد کند یا حداقل هم تراز باشد.پس موج a میتونه به اون درصد های که گفتی برسه !من از طریق الگو کلاسیک واست اثبات کردم.شما اگر نظر مخالف دارین سراپا گوشم.ارادت
          سلام

شکل زیر را بررسی کنید.

می بینید که بعد از موج پنجم دو حالت به وجود اومده، سوال اینجاست که انتهای موج دوم کجاست؟

من ریتریس موج 5 را با آبی و ریتریس موج 1 اصلی را با قرمز نشان دادم.

البته اینجا منظورم اصلا الگو سروشانه نیست، بلکه شناسایی یک ABC می باشد،تحلیل خودم بر این هست که ما شاهد یک 3.3.5 هستیم،یا به عبارت دیگر موج دوم یک زیگزاگ تشکیل داده،البته شاید به نظر بیاد که اصلاح موج 1 اصلی و اتمام موج 2 در ریتریس 50% یا 1098 تمام شده اما با توجه به خصوصیات موج 1 و بحث تناوب زمانی شاهد تمام شدن موج c (به زعم من) در محدوده 62% زمانی موج 1 این چارت هستیم.

همیشه بحث احتمالات پیش می آید که به نظر من احتمال کاربردی تر بودن این تحلیل بیشتر هست.

به نظر شما کدام حالت احتمالش بیشتر است؟

نظر

• سلام خدمت دوستان عزیز حدودا 20 روز از پست قبلی گذشته و وساپا پیشرفت داشته، حالا می توان به خوبی پاسخ کامنت قبلی را داد.

سوال اینجا بود که موج 2 کجا تمام شده؟

جواب بسیار محتمل : در 1090 به اتمام رسیده.

این هم برای امروز

حالا به نظر از کدام کلاستر بیشتر احتمال برگشت داره؟

1- ریتریس 39% سوم و پروجکشن 100% موج دوم

2- ریتریس 50% و پروجکشن 100% موج A از موج 4

؟

کلاستر زمانی محتمل هم در شکل مشخص شده
            ویرایش توسط محمد حاجیلو : https://www.traderha.com/member/12908-محمد-حاجیلو در ساعت 01-12-2014, 12:01 PM

نظر

• سلام. ممنون میشم یکی از دوستان لطف کنه پارت سیزده تئوری الیوت جناب بهزادی رو آپلود کنه و لینک بده

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                آقا سیامک فرجی گل ، اون کلیپ های ترید بر روی کارکشن ها زبان اصلی رو سی دی جزوه ات که ارستل کردم هست.

لطف کن آپلود کنید و لینکش واسه دوستان برارید

پون: زبان فارسی آپلود نکنی که حق مترجم ضتیع میشه و اجازه در این گزینه نیست.

اارادتمند خلیل

آقا خلیل عزیز این کورس آموزشی ترید بر روی کارکشن ها که رامین عزیز زحمت ترجمه ش رو کشیده سه سی دی هست یا دو سی دی؟ چون من دو سی دیش رو دارم خواستم ببین سی دی سوم هم ترجمه شده یا نه؟

در ضمن من با این حرف شما که میگید حق مترجم تضییع میشه مخالفم چون خیلی وقته دیگه اون کورس آموزشی توسط رامین پورمند فروخته نمیشه و در واقع ارائه نشدن اون برای همگان هدر رفتن زحمت مترجمه.چون دیگه کسی دسترسی به اون کورس آموزشی ترجمه شده نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط Nima65 نمایش پست ها
                  سلام. ممنون میشم یکی از دوستان لطف کنه پارت سیزده تئوری الیوت جناب بهزادی رو آپلود کنه و لینک بده
                  پیداش کردم!!

نظر

• USDJPY Elliott Wave Analysis

1957902_228568917348960_1036681127_o.jpg

نظر

• usdchf

1979225_228274690711716_1595334599_o.jpg

1799051_228274667378385_912679128_o.jpg

نظر

• نوشته اصلی توسط محمد حاجیلو نمایش پست ها
                        با سلام خدمت دوستان عزیز

برای من یک سوال پیش اومده

در برخی از مطالب مربوط به الیوت خوانده ام که موج a اغلب به میزان 61.8% موج پنجم ریزش می کند آیا ممکن است موج a به میزان 100% و یا بیشتر یعنی 127 یا 162% موج 5 ام ترند قبلی ریزش داشته باشد؟

یا به عبارت دیگر

موج a آیا می تواند بیشتر از موج 5 ما قبل خود ریزش داشته باشد؟

سلام با اینکه سوال قدیمیه دیدم کسی جواب نداده گفتم پاسخش را بدم

نمیتونه اینقدر ریزش داشته باشه اگه شمارشتون درست باشه ممکنه تایم فریمتون اشتباه باشه

نظر

• سلام.آیااندیکاتور پیوت پویینت برای مفید تریدرو بورس ایران هست و یک سئوال دیگر اینکه اندیکاتور برای متا تریدر مثل همان که در کلاسها معرفی شده است برای تایم های دیگر وجود دارد یا از همان در تایمهای مختلف میشود استفاده کنیم با تشکر/

نظر

• 01
                            ویرایش توسط sihod : https://www.traderha.com/member/35033-sihod در ساعت 01-20-2022, 02:57 PM

نظر

پردازش ...
                            X