اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ تاپیک آموزش تحلیل بازار بر اساس تئوری الیوت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام

میخواستم بدونم دوستان جایی اعم از کتاب یا فروم یا هر چیزی سراغ ندارن که راجع به تنظیمات مختلف macd برا شناسایی امواج الیوت بحث کرده باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط آماتور++ نمایش پست ها
      با سلام

میخواستم بدونم دوستان جایی اعم از کتاب یا فروم یا هر چیزی سراغ ندارن که راجع به تنظیمات مختلف macd برا شناسایی امواج الیوت بحث کرده باشه
      دوست من از Ao استفاده کن هیچ تنظیمی هم نمیخواد. ولی macd رو روی 5.34.5 بزارو
      پیروز باشید.

نظر

• سلام

در تحلیل بالا من منتظر این بودم که از نقطه E شاهد یک موج بزرگ صعودی باشیم که دست کم قیمت تا بالای چارت( 128.0000) رشد کند...
        چون الیوت میگه بعد از یک اصلاحی 5 موجی که در نقطه E اصلاح تموم میشه یک موج پیشرو آغاز میشه و قیمت درست کم تا بالای موج پیشرو قبلی صعود میکنه...(به جز موج 5 های ناقص)
        و در ادامه...

در عکس بالا میبینیم که الیوت به من به درستی جواب نداده و من میخوام موج شماری امواج نزولی رو دز قالب امواج پیشرو امجام بدم...
        موج شماری حرکت نزولی رو چطور باید انجام بدم؟
        آیا این موج شماری درست هست؟
        با تشکر
        هیچ پایانی برای چیزهایی که میتونیم تجربه کنیم وجود نداره...
        باورهای محکم و قاطع حقیقت را بیش از دروغ تهدید میکنند
        .

نظر

• صادق جان این تاپیک بلوکه است

اگر به تاپیک ویژه دسترسی داری اونجا پاسخ شما رو خواهم داد.

فدای شما
          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط Fuzzy نمایش پست ها
            دوست من از Ao استفاده کن هیچ تنظیمی هم نمیخواد. ولی macd رو روی 5.34.5 بزارو
            سلام Fuzzy عزیز
            میشه کمی بیشتر در این باره توضیح بدید

مثلا چطور میشه انتهای اموج 5 یا C رو با اسیلاتور AO تشخیص داد
            راستش من در مورد تئوری بی نظمی بیل ویلیام تو کتاب شاخص های نموداری در بازار سرمایه نوشته عرفان معتضد خوندم

ولی در مورد الیوت به سبک ویلیامز نمی دونم از کجا مطلب پیدا کنم

ممنون میشم راهنمایی کنی

با تشکر مهرداد

نظر

• بله در حال حاظر درسترسی دارم.
              ممنون میشم.
              هیچ پایانی برای چیزهایی که میتونیم تجربه کنیم وجود نداره...
              باورهای محکم و قاطع حقیقت را بیش از دروغ تهدید میکنند
              .

نظر

• نوشته اصلی توسط آماتور++ نمایش پست ها
                سلام fuzzy عزیز
                میشه کمی بیشتر در این باره توضیح بدید

مثلا چطور میشه انتهای اموج 5 یا c رو با اسیلاتور ao تشخیص داد
                راستش من در مورد تئوری بی نظمی بیل ویلیام تو کتاب شاخص های نموداری در بازار سرمایه نوشته عرفان معتضد خوندم

ولی در مورد الیوت به سبک ویلیامز نمی دونم از کجا مطلب پیدا کنم

ممنون میشم راهنمایی کنی

با تشکر مهرداد
                چون امیر آقا نیستند من جواب سوال شما رو میدم چون خود امیر آقا این بحث رو بهم یاد داد. یه واگرایی rd در ao بین موج 5 و 3 و افت محسوس در هنگام موج 4. این چیزها کمکتون می کنه توی شمارش امواج. پی دی اف کی آس دکتر ویلیامز فصل 7 و 9 رو بخون.

ارادتمند--------- امیر
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                  صادق جان این تاپیک بلوکه است

اگر به تاپیک ویژه دسترسی داری اونجا پاسخ شما رو خواهم داد.

فدای شما
                  سلام اقا خلیل

این تایپک بلوکه شده.جواب پیام خصوصی رو هم که نمیدهید.

چه شده داداش؟
                  مرنج ومرنجان

نظر

• سلام عزیزم

صبور باشید تا دسترسی افرادی که قطع شده از تالار ویژه باز بشه !

پیام خصوصی من زیاد هست والله به هیچ احدی نمیرسم جواب بدم...

بدات

نظر

• با سلام خدمت آقای رحمانی عزیز و دیگر دوستان و اساتید.سوالی در مورد موج 4 دارم .

می خوام بدونم موج 4 تا چه اندازه میتونه موج 1 را رتریس کنه و کلا" استثناعات موج 4 چی هست.من در مطالبی که استاد گرامی در انجمن آموزش میدادند گفتند که تا 10% میتونه نفوذ کنه. حالا اگه موج 4 100% موج 1 را رتریس کنه ولی کلوز در بالای موج یک نخوره موج شماری باطل شده یا خیر.؟

ممنون میشم یک توضیح کامل در این باره بفرمایید
                      ویرایش توسط davood_1584 : https://www.traderha.com/member/9106-davood_1584 در ساعت 07-16-2013, 04:25 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط davood_1584 نمایش پست ها
                        با سلام خدمت آقای رحمانی عزیز و دیگر دوستان و اساتید.سوالی در مورد موج 4 دارم .

می خوام بدونم موج 4 تا چه اندازه میتونه موج 1 را رتریس کنه و کلا" استثناعات موج 4 چی هست.من در مطالبی که استاد گرامی در انجمن آموزش میدادند گفتند که تا 10% میتونه نفوذ کنه. حالا اگه موج 4 100% موج 1 را رتریس کنه ولی کلوز در بالای موج یک نخوره موج شماری باطل شده یا خیر.؟

ممنون میشم یک توضیح کامل در این باره بفرمایید
                        در الگوهای impulse موج 4 فقط موج 3 را retrace می کند و طبق قانون الیوت موج 4 با موج 1 و 2 همپوشانی ندارد البته رابرت ماینر معتقد است ممکن است بعضی وقت ها موج 4 وارد محدوده موج 1 می شود اما اگر ملاک ورود به محدوده موج 1 بسته شدن کندل ها (نه قسمت high و low کندل) باشد این همپوشانی بوجود نمی آید
                        اما موج 4 به احتمال 60 درصد بین 30 تا 50 درصد موج 3 را تصحیح می کند
                        در الگوهای Diagonal triangle (مثلث فطری - پیشرو انتهایی) امکان همپوشانی موج 4 با موج 1 می باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط sina347 نمایش پست ها
                          در الگوهای impulse موج 4 فقط موج 3 را retrace می کند و طبق قانون الیوت موج 4 با موج 1 و 2 همپوشانی ندارد البته رابرت ماینر معتقد است ممکن است بعضی وقت ها موج 4 وارد محدوده موج 1 می شود اما اگر ملاک ورود به محدوده موج 1 بسته شدن کندل ها (نه قسمت high و low کندل) باشد این همپوشانی بوجود نمی آید
                          اما موج 4 به احتمال 60 درصد بین 30 تا 50 درصد موج 3 را تصحیح می کند
                          در الگوهای Diagonal triangle (مثلث فطری - پیشرو انتهایی) امکان همپوشانی موج 4 با موج 1 می باشد
                          ممنون از توضیحاتتون

نظر

• موج شماری اونس در تایم daily

از اقای رحمانی عزیز و همچنین بقیه دوستان میخوام که نظرشون را در مورد این موج شماری بیان کنند و اگه اشکالی داره به من گوشزد کنند.ممنون

نظر

• در لیبل های مینور و اینتر مدیت اختلاف نظرهای دارم اما از اینها بگذریم و به شمارش ماژور شما برسیم ( 1 ، 2 و 3 که در پرانتز هست )

در اغلب اوقات به صورت 60% ، موج چهار کامپلکس میشود اما در چارت بالا اگر به دید تریدری نگاه میکنید باید بازوی که لیبل زدید a را یک زیگزاگ در نظر بگیرید "در مرحله ابتدایی" و لیبل به صورت یک یا آ ، دو یا بی ، سه یا سی در نظر گرفت.

دیدگاه تحلیلگری با تریدری فرق دارد :

- تریدر باید در هر وضعیت تعریف معاملاتی برای خود داشته باشد. بلفرض در مرحله اول ، در چارت بالا بایستی در انتهای احتمالی زیگزاگ به دنبال تریگر فروش بودید بعد از پیش رویی مارکت و دیدن ابعاد مختلف و بررسی عوامل متعدد دوباره تصمیمات جدیدی اتخاذ میشد

- تحلیلگر نیاز به تعریف موقعیت معاملگری ندارد و صرفا الترناتیوهای پیش رو بیان میکند و به صورت دوگانه و چند پهلو دست به تحریر میزند و گاهی گرایش تندی به جهت خاص دارد "به دلیل اشباع شدن روند به سمت و سوی خاص"

پ.ن : در ابتدا هدف از قلم زدن بر یک چارت مشخص کنید. فردا بعد از روشن کردن سیستم تکنیکالم چارت مذکور را با لیبل های از سه درجه امواج برلیتان ارسال میکنم .

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط Rahmani نمایش پست ها
                                در لیبل های مینور و اینتر مدیت اختلاف نظرهای دارم اما از اینها بگذریم و به شمارش ماژور شما برسیم ( 1 ، 2 و 3 که در پرانتز هست )

در اغلب اوقات به صورت 60% ، موج چهار کامپلکس میشود اما در چارت بالا اگر به دید تریدری نگاه میکنید باید بازوی که لیبل زدید a را یک زیگزاگ در نظر بگیرید "در مرحله ابتدایی" و لیبل به صورت یک یا آ ، دو یا بی ، سه یا سی در نظر گرفت.

دیدگاه تحلیلگری با تریدری فرق دارد :

- تریدر باید در هر وضعیت تعریف معاملاتی برای خود داشته باشد. بلفرض در مرحله اول ، در چارت بالا بایستی در انتهای احتمالی زیگزاگ به دنبال تریگر فروش بودید بعد از پیش رویی مارکت و دیدن ابعاد مختلف و بررسی عوامل متعدد دوباره تصمیمات جدیدی اتخاذ میشد

- تحلیلگر نیاز به تعریف موقعیت معاملگری ندارد و صرفا الترناتیوهای پیش رو بیان میکند و به صورت دوگانه و چند پهلو دست به تحریر میزند و گاهی گرایش تندی به جهت خاص دارد "به دلیل اشباع شدن روند به سمت و سوی خاص"

پ.ن : در ابتدا هدف از قلم زدن بر یک چارت مشخص کنید. فردا بعد از روشن کردن سیستم تکنیکالم چارت مذکور را با لیبل های از سه درجه امواج برلیتان ارسال میکنم .

موفق باشید
                                ممنون اقای رحمانی از راهنمایی های مفیدتون.منتظر توضیحات سازنده شما هستم.

نظر

پردازش ...
                                X