اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ تاپیک آموزش تحلیل بازار بر اساس تئوری الیوت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

آقا سیامک فرجی گل ، اون کلیپ های ترید بر روی کارکشن ها زبان اصلی رو سی دی جزوه ات که ارستل کردم هست.

لطف کن آپلود کنید و لینکش واسه دوستان برارید

پون: زبان فارسی آپلود نکنی که حق مترجم ضتیع میشه و اجازه در این گزینه نیست.

اارادتمند خلیل

نظر

ezzal عزیز سلام

دیدگاه من اینه سبک ترید باید خودت تدوین کنی!

سبک ها مسلط باشی و از هر کدام چیزی که در راه تریدر شدنت کمک میکنه به کار بگیری !

سبک های تحلیلی منجر به تریدر شدن شما نمیکنه !

دوستان تا پاسی از شب خدا یاری کند مقاله ای در حال نوشتن هستم که دیدتون باز خواهد کرد !

این مقاله برداشتی از نوشته های دکتر الکساندر الدر هست !

ارادت

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
        ezzal عزیز سلام

دیدگاه من اینه سبک ترید باید خودت تدوین کنی!

سبک ها مسلط باشی و از هر کدام چیزی که در راه تریدر شدنت کمک میکنه به کار بگیری !

سبک های تحلیلی منجر به تریدر شدن شما نمیکنه !

دوستان تا پاسی از شب خدا یاری کند مقاله ای در حال نوشتن هستم که دیدتون باز خواهد کرد !

این مقاله برداشتی از نوشته های دکتر الکساندر الدر هست !

ارادت
        سلام

کاملاً با شما موافقم ولیکن صحبت از تحلیل بود که دنیایی دقیق و منطقیست و پس از تسلط بر آن وارد دنیایی با ظرافتهایی بیشتر بنام معامله گری در بازار خواهیم شد که مهمترین مبحث آن روانشانسی و مدیریت سرمایه است .

من معتقدم که در سبک نلی منطقی نهفته است که بعنوان مثال ماینر از آن کاملاً بی بهره است . در سبک نلی اصولی اساسی از جمله قدرت و زمان و اهداف زمانی و قیمتی با ظرافتی بی نظیر پردازش شده است و مزیت نسبی این سبک در پیچیدگی و ظرافت آنست و بهمین علت کمتر تحلیلگری به این سبک مسلط است .
        در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها

من معتقدم که در سبک نلی منطقی نهفته است که بعنوان مثال ماینر از آن کاملاً بی بهره است
          می تونم بپرسم چند سال با سبک ماینر و چند سال با سبک نلی کار کرده اید که به این موضوع رسیده اید؟ آیا با سبک های پریتچر و سبک کی آس ویلیامز هم کار کرده اید؟ با گن چطور؟

معمولا کسانی که با سبک ماینر نمی تونند ارتباط لازم رو برقرار کنند کسانی هستند که با داینامیک بودن بازار ناآشنا هستند. من تصور می کنم داینامیک بودن بازار مهمترین خصیصه ای هست که باید تریدر بهش توجه کنه و اگر می بینید سبک ماینر انعطاف پذیری داره به دلیل هوش سرشار ماینر در فهم درست بازار و تبدیل الیوت به روشی کاملا ساده و کاربردی بوده.

ارادتمند- بهزاد
          ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 11-27-2012, 12:31 AM

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
            می تونم بپرسم چند سال با سبک ماینر و چند سال با سبک نلی کار کرده اید که به این موضوع رسیده اید؟ آیا با سبک های پریتچر و سبک کی آس ویلیامز هم کار کرده اید؟ با گن چطور؟
            شما با سبک ماینر یک ماه پیوسته یک جفت ارز را تحلیلکرده و ارائه دهید و من هم بر اساس سبک نلی همان جفت ارز را ارائه خواهم داد . در پایان نتیجه گیری با خود شما !

پ.ن :

در سبک ماینر بعلت ساده نگری به بازار ، تحلیلگر مجبور است بصورت مکرر بازار را پیمایش کند و برای توجیه رفتار بازار فقط در تایمهای بالا تحلیل ارائه دهد و همزمان به سایر روشهای تحلیل بازار از جمله تحلیلهای هندسی و فاندامنتالی و ... روی آورد ولیکن در سبک نلی برای هر موقعیت حداکثر سه سناریو وجود خواهد داشت که از دل 34 ..... مختلف عبور کرده است .

سایر سبکها را نیز اگر مایل بودید با همان پیشنهاد اولیه مورد سنجش و قضاوت جمعی قرار دهیم !

نظر

آقا سیامک فرجی گل ، اون کلیپ های ترید بر روی کارکشن ها زبان اصلی رو سی دی جزوه ات که ارستل کردم هست.

لطف کن آپلود کنید و لینکش واسه دوستان برارید

پون: زبان فارسی آپلود نکنی که حق مترجم ضتیع میشه و اجازه در این گزینه نیست.

اارادتمند خلیل
              آقا خلیل من اصل این ویدیو ها رو دارم. مگر این ویدیوها ترجمه شده است؟ اگر ترجمه شده چه جوری میشه تهیه کرد؟
              http://tadavomteam.com/

Market
              Is Not About Prediction. It Is About Reaction

نظر

شما با سبک ماینر یک ماه پیوسته یک جفت ارز را تحلیلکرده و ارائه دهید و من هم بر اساس سبک نلی همان جفت ارز را ارائه خواهم داد . در پایان نتیجه گیری با خود شما !

پ.ن :

در سبک ماینر بعلت ساده نگری به بازار ، تحلیلگر مجبور است بصورت مکرر بازار را پیمایش کند و برای توجیه رفتار بازار فقط در تایمهای بالا تحلیل ارائه دهد و همزمان به سایر روشهای تحلیل بازار از جمله تحلیلهای هندسی و فاندامنتالی و ... روی آورد ولیکن در سبک نلی برای هر موقعیت حداکثر سه سناریو وجود خواهد داشت که از دل 34 ..... مختلف عبور کرده است .

سایر سبکها را نیز اگر مایل بودید با همان پیشنهاد اولیه مورد سنجش و قضاوت جمعی قرار دهیم !
                دوست عزیز یکماه کمه!

برای اینکه با هم رقابت کنیم اول باید ببینیم سابقه شما چه در ترید چه تحلیل یا در مسابقات در کجا قرار داره؟

بنده 5 سال هست دارم فقط و فقط با سبک ماینر سود میگریم از بازار و فکر کنم بالغ بر چند هزار تحلیل تا بحال در انجمن ها ارایه داده ام. شاید شما نتونستید باهاش ارتباط برقرار کنید. هر کسی سمت یک روشی میره اما اینکه سبکی رو نمی تونید با اون کار کنید بکوبید روش خوبی برای تبلیغ کردن سایر سبک ها نیست.

تا جایی که می دونم خود نیما هم که سبک نلی رو کتابش رو ترجمه کرد از این روش هیچ زمان استفاده نکرد و من تا حالا تو تریدرهای ایرانی کسی رو ندیدم با سبک نلی سود دایم کرده باشه...

ارادتمند- بهزاد
                ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 11-27-2012, 12:48 AM

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
                  دوست عزیز یکماه کمه!

برای اینکه با هم رقابت کنیم اول باید ببینیم سابقه شما چه در ترید چه تحلیل یا در مسابقات در کجا قرار داره؟

بنده 5 سال هست دارم فقط و فقط با سبک ماینر سود میگریم از بازار. شاید شما نتونستید باهاش ارتباط برقرار کنید. هر کسی سمت یک روشی میره اما اینکه سبکی رو نمی تونید با اون کار کنید بکوبید روش خوبی برای تبلیغ کردن سایر سبک ها نیست.

تا جایی که می دونم خود نیما هم که سبک نلی رو کتابش رو ترجمه کرد از این روش هیچ زمان استفاده نکرد و من تا حالا تو تریدرهای ایرانی کسی رو ندیدم با سبک نلی سود دایم کرده باشه...

ارادتمند- بهزاد
                  برای اثبات سابقه کاری و تسلط خودتان بر بازار لطفاً ترجمه سبک نلی توسط نیمای عزیر را ارائه دهید تا من هم از تحیر بیرون بیایم .

پ .ن :

ترجمه سبک نلی توسط جناب دادگستر انجام گرفته است و مشخصاً منظور شما جناب آزادی است !

نظر

برای اثبات سابقه کاری و تسلط خودتان بر بازار لطفاً ترجمه سبک نلی توسط نیمای عزیر را ارائه دهید تا من هم از تحیر بیرون بیایم .

پ .ن :

ترجمه سبک نلی توسط جناب دادگستر انجام گرفته است و مشخصاً منظور شما جناب آزادی است !

جهت اطلاع شما اسم کوچک جناب دادگستر نیما هست

(اسم شناسنامه ای ایشان ناصر هست اما تو انجمن ها همه نیما صداشون می زنند و با آی دی sosovi هستند، می تونید از خودشون بپرسید. بهش بگید بهزاد سلام رسوند)

دوست عزیز می خواهید به من یاد بدهید؟؟؟
                    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 11-27-2012, 01:09 AM

نظر

سلام

پیشنهادی که دارم اینه که دوستان روش های کاریشون رو بدون تعصب ارائه دهند. مسلمه که هر سبکی برای کسی که باش کار کرده دلپذیر تره و ازش هم استفاده میکنه و اتفاق عجیبی الان نیفتاده

نظر

رقابت بین دو حرفه ای به نظرم دیدنی باشه
                        منتظریم رقابتتون شروع بشه
                        (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

سلام بر اساتید.به نظر بنده حقیر تمام سیستمهای معامله گری به اندازهء کافی جواب می دهند.بستگی داره که به چه دیدی به ان نگاه می کنیم چون تمام انها به راحتی ساخته نشده اند و زحمت زیادی در این راه کشیده شده اگر این چنین نبود نه ماینر "ماینر" بود و نه نلی "نلی". و در تمام سیستم همه از 1یک روش استفاده میکردند. در پناه یزدان باشید.

نظر

دوستان آرامش خودتون حفظ کنید ، ترجمه کتاب به صورت پی دی اف که خود دادگستر منتشر کرده تا فردا آپلود میکنم و میزارم

از دوستان عذر خواهی میکنم اما مجبورم این مطالب جز تحلیل ها به پست زیر منتقل بدم ، چرا که اینجا آرشیو تحلیلام هست و در آینده قرار شد روزمه کاری ارایه بدم همیناست و استیتمنت هام پس باید منظم باشه

اینجا واسه ادامه دادن انتخاب کردم

جاوید باشید خلیل

نظر

نوشته اصلی توسط arffx نمایش پست ها
                              آقا خلیل من اصل این ویدیو ها رو دارم. مگر این ویدیوها ترجمه شده است؟ اگر ترجمه شده چه جوری میشه تهیه کرد؟
                              بله به صورت ترجمه شده وجود داره !

قابل تهیه نیست چون مترجمان آنها سایتشون تعطیل کردند (رامین پورمند مالک فروم قیمتها)

ولی من به دانشجوهام همراه جزوه آموزشیشون میدم ، گرچه تمام موارد در جزوه بیان شده باز دیدن کلیپ ها خالی از لطف نیست.

ارادت

نظر

بله به صورت ترجمه شده وجود داره !

قابل تهیه نیست چون مترجمان آنها سایتشون تعطیل کردند (رامین پورمند مالک فروم قیمتها)

ولی من به دانشجوهام همراه جزوه آموزشیشون میدم ، گرچه تمام موارد در جزوه بیان شده باز دیدن کلیپ ها خالی از لطف نیست.

ارادت
                                آقا خلیل ما اگر بخواهیم جزوات شما رو (البته با پرداخت وجه مربوط) تهیه کنیم. باید از چه طریقی اقدام کنیم؟ با تشکر
                                http://tadavomteam.com/

Market
                                Is Not About Prediction. It Is About Reaction

نظر

پردازش ...
                                X