اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ تاپیک آموزش تحلیل بازار بر اساس تئوری الیوت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
    با سلام اقا خلیل عزیز من پست میزنم و خواهش میکنم که جواب بدید اما شما پست را میخوانید و هیچ جوابی به این شاگرد تنبل نمیدید جریان چیه استاد ؟؟؟؟

سلام. دوست عزیز 5 موجی بودن موج 3 از اهمیت ویژهای برخوردار است این مورد را فدای شرایط کم اهمیت تر نکنید. موفق باشید.
    http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3541938691.gif
    پیروز باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Fuzzy نمایش پست ها
      سلام. دوست عزیز 5 موجی بودن موج 3 از اهمیت ویژهای برخوردار است این مورد را فدای شرایط کم اهمیت تر نکنید. موفق باشید.
      http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3541938691.gif

سلام و تشکر از شما دوست عزیز

در موج شماری شما موج 4 از موج 3 تداخل بیشتر از 10% با موج یک از موج 3 دارد در صورتی که در یک 5 موجی نباید موج 4 با موج یک بیشتر از 10% تداخل داشته باشد .ایا درست است ؟ اگر اینطور باشد پس این موج شماری اشکال ندارد ؟؟؟

نظر

• با سلام خدمت مدیر انجمن الیوت خلیل حان
        یه سوال دارم ممنون میشم یکی لز اساتید جواب بدن
        اگه موج 5 تمام شده باشد و در داخل موج های کارکشن موچ b از موج 5 سفف بالاتری یا کف بایینتری زده باشد چی جساب میشود؟
        ممنون میشم
        (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

اقا خلیل عزیز من دارم تمرین میکنم و میخوام ایراداتم را پیدا کنم برای همین اگر امکان داره لطفا یک توضیحی در مورد سوال دو پست قبل بدید .چون اگر موج 3 در این موج شماری درست باشه پس چرا ریز موج هاش که باید 5 موجی باشه درست در نماید . اگر امکان داره موج 3 را ریز موجهاشا شمارش کنید.

باز هم ممنون
          گفتم از ماه میلادی جدید آنالیز میزارم ، دقت کنی در غکسی که دکتر بهزادی امضا زده بود روی جزوه ام گذاشتم ، روی مانیتور تحلیل یورو به دلار بود ، منتهی در فروم قرار ندادم ! هرچیزی سر اصول خودش !

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
          با اجازه از استاد
          فکر نکنم حتما باید ریز موج های موج 3 . 5 موجی باشه 3 موجی هم امکانش هست
          ارادت
          چنین چیزی موجود نیست !

نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
          با سلام اقا خلیل عزیز من پست میزنم و خواهش میکنم که جواب بدید اما شما پست را میخوانید و هیچ جوابی به این شاگرد تنبل نمیدید جریان چیه استاد ؟؟؟؟
          آرش جان با گوشی چک میکنم ، به خصوص روزهای که پرسش و پاسخ هست !

در ضمن من آخر شب به سوالات پاسخ میدم و تمام وقت روی فروم ننشتم ببینم کی سوال میاد که بیام جواب بدم ! خلیل وظیفه انسان دوستانه داره انجام میده ، پول نگرفته که !

نظر

• نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
            با سلام خدمت مدیر انجمن الیوت خلیل حان
            یه سوال دارم ممنون میشم یکی لز اساتید جواب بدن
            اگه موج 5 تمام شده باشد و در داخل موج های کارکشن موچ b از موج 5 سفف بالاتری یا کف بایینتری زده باشد چی جساب میشود؟
            ممنون میشم
            به این میگن اصلاح تخت نامنظم irregular Flat

خوب در اسلایدی که گذاشتم تمام این پترن ها هست دیگه ! واسه من ارزش تریدری هیچ کدوم ندارن !

موفق باشید

نظر

سلام و تشکر از شما دوست عزیز

در موج شماری شما موج 4 از موج 3 تداخل بیشتر از 10% با موج یک از موج 3 دارد در صورتی که در یک 5 موجی نباید موج 4 با موج یک بیشتر از 10% تداخل داشته باشد .ایا درست است ؟ اگر اینطور باشد پس این موج شماری اشکال ندارد ؟؟؟

دوست عزیز خیلی خودتون رو درگیر قواعد نکنید. در ضمن اگر چارت رو در حالت Line chart قرار بدید باز هم همین نظر رو دارید؟ (نقاط close اهمیت ویژه ای دارند)
              در ضمن قرار نیست که حتما این مدل درست باشد، شاید این حرکت یک اصلاحی باشد. این مدل و مدل های دیگر تصور افراد از آینده بازار است.
              پیروز باشید.

نظر

• با سلام خدمت اقا خلیل
                اقا خلیل یه سوال الیوتی
                اگر برفرض مثال در تایم 4 ساعته باشیم و موج1 5 موجی باشد ایا این 5 موج در این تایم می تونیم پیدا کنیم یا در یک تایم پایین تر
                و اگر در تایم چهار ساعته پیدا کینم یعنی اشکال دارد یا اینکه باید به یک تایم پاییت تر مراجعه کرد
                و اما سوال دوم
                برای استفاده ار جدول پرایس شده تراز های فیبوناچی که اخر موج نوشته شده
                app
                (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• سلام

سلام اقا خلیل

من نتیجه های تحلیل های الیوت در سایت ایران بورس آنلاین را طی تقریبا یک سال گذشته را دیدم اما سوال اینجاست که چرا مقدار سودی که از این روش بدست امده اینقدر کم هست یعنی یک چیزی در حدود 100 تا 150 پیپ در ماه پعنی روزانه حدود 6 تا 7 پیپ .
                  اگر تحلیل گرهای ماهر این سایت بتوانند روزانه 7 پیپ سود کنند پس کسانی مثل من باید روزانه 1 پیپ سود کنیم.

لطفا توضیح بدید واقعا کسب سود با الیوت چطور هست ؟

ممنون

نظر

• سلام عزیزم

بنده خیلی وقته به تحلیل های این شرکت خرده گرفتم

در کل دلیلی نیست جون فلان شرکته باید عملکرد خوبی داشته باشه و من خلیل و بهزاد و علی و تقی حتما کمتر یا بیشتر باشه.این ملاک خوبی برای سنجش نیست.

همین الان چند سایت اینترنشنال هم که نگاهی بندازیم از دید شخص بنده چیز دهن پرکنی نیست.

نمیتونم چطور بگم تحلیل خود آدم از همه تحلیل ها بالاتره و باید به نقطه برسید.

فدای شما
                    ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 12-10-2012, 01:21 PM

نظر

• سلام خلیل جان یه سوال فنی :

آیا امکان داره که امواج اصلاحی گسترده بشن ؟ مثلا موج a از یه زیگزاگ 5-3-5 که خودش 5 موج هست ،موج سومش گسترده بشه؟ یا نه مفهوم گسترش فقط برای امواج پیشرو هستش؟؟

ممنون.............
                      در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

• امکان گسترش در تمام امواج ایمپالس وجود داره ! فرق نمیکنه بازوی از اصلاح باشه ...
                        آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• سلام
                          یه سوال ساده خیلی ذهن منو مشغول کرده...

یکی بگه به جای X وY چه اعدادی باید بذاریم؟
                          آیا بستگی به اون علامت سوال داره؟
                          یکم توضیح میدین؟
                          سپاس
                          هیچ پایانی برای چیزهایی که میتونیم تجربه کنیم وجود نداره...
                          باورهای محکم و قاطع حقیقت را بیش از دروغ تهدید میکنند
                          .

نظر

• نوشته اصلی توسط sadegh نمایش پست ها
                            سلام
                            یه سوال ساده خیلی ذهن منو مشغول کرده...

یکی بگه به جای X وY چه اعدادی باید بذاریم؟
                            آیا بستگی به اون علامت سوال داره؟
                            یکم توضیح میدین؟
                            سپاس
                            صادق جان اگر میشه یه تحلیل بر اساس این شمارش بزار من دقیق متوجه نمیشم.

wxy واسه اصلاحات به کار میره ، در کل بستگی به ماهیت امواج داره و لیبل گذاری یک امر سلیفه ای هست ، شما بیا امواج ایمپالس و اصلاحی رو با حروف الفبای فارسی لیبل بزن و قانون واسه خودت بزار...

در کل وقتی الیوت کاران به نقطه ای میرسن که یک حرکت ناشناخته بین امواج و لیبلشون باشه میان با x شمارش میزنن ، معمولا حرکاتی که بر اساس بنیادها به صورت عیرمنطقی رخ میده یا بر اساس حباب و شایعات... شاهد اینجور وضعیتی در چارت خواهیم شد

فدای شما

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                              صادق جان اگر میشه یه تحلیل بر اساس این شمارش بزار من دقیق متوجه نمیشم.

wxy واسه اصلاحات به کار میره ، در کل بستگی به ماهیت امواج داره و لیبل گذاری یک امر سلیفه ای هست ، شما بیا امواج ایمپالس و اصلاحی رو با حروف الفبای فارسی لیبل بزن و قانون واسه خودت بزار...

فدای شما
                              با اجازه خلیل جان به نظرم منظور جناب صادق از x , y اصلاحات مرکب نیست. اینه که امکان داره موج 3 به داخل موج 1 نفوذ کنه ؟یا باید اون x,y رو ریزموجهای موج 3 که گسترده شده در نظر گرفت؟؟؟؟؟
                              این سوال منم هست ممنون
                              در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

• نوشته اصلی توسط bhz67 نمایش پست ها
                                با اجازه خلیل جان به نظرم منظور جناب صادق از x , y اصلاحات مرکب نیست. اینه که امکان داره موج 3 به داخل موج 1 نفوذ کنه ؟یا باید اون x,y رو ریزموجهای موج 3 که گسترده شده در نظر گرفت؟؟؟؟؟
                                این سوال منم هست ممنون
                                تنها راه شناختش تایم بالاتر هست ، دقیقا این حالت خیلی اتفاق میافته و معمولا ببینیم بعد یک اصلاح چنین حالتی رخ داده 1 و 2 موج 3 بزرگتر میگیرم !

موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X