اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ تاپیک آموزش تحلیل بازار بر اساس تئوری الیوت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
    دوستان آرامش خودتون حفظ کنید ، ترجمه کتاب به صورت پی دی اف که خود دادگستر منتشر کرده تا فردا آپلود میکنم و میزارم

از دوستان عذر خواهی میکنم اما مجبورم این مطالب جز تحلیل ها به پست زیر منتقل بدم ، چرا که اینجا آرشیو تحلیلام هست و در آینده قرار شد روزمه کاری ارایه بدم همیناست و استیتمنت هام پس باید منظم باشه

اینجا واسه ادامه دادن انتخاب کردم

جاوید باشید خلیل
    سلام
    حاجي لطفا pdf رو آپلود نكنيد تا جايي كه يادمه نيماي عزيز بعد از چاپ كتابش راضي به انتشار pdf كتاب نبود.

باتشكر

نظر

نوشته اصلی توسط ezzal نمایش پست ها
      برای اثبات سابقه کاری و تسلط خودتان بر بازار لطفاً ترجمه سبک نلی توسط نیمای عزیر را ارائه دهید تا من هم از تحیر بیرون بیایم .

پ .ن :

ترجمه سبک نلی توسط جناب دادگستر انجام گرفته است و مشخصاً منظور شما جناب آزادی است !
      دوست عزيز
      بنده اولا ضمن عرض تشكر و احترام به شما. اگر سرچي بكنيد مطمئنا سابفه و تجربه دكتر بهزادي عزيز را مطمئنا پيدا خواهيد كرد هرچند ايشون احتياج به معرفي ندارن. و يكي از كساني كه سهم به سزايي در پرورش افكار ماينر براي علاقمندان داشته اند به شمار ميروند
      http://tadavomteam.com/

Market
      Is Not About Prediction. It Is About Reaction

نظر

نوشته اصلی توسط arffx نمایش پست ها
        آقا خلیل ما اگر بخواهیم جزوات شما رو (البته با پرداخت وجه مربوط) تهیه کنیم. باید از چه طریقی اقدام کنیم؟ با تشکر
        با من تماس بگیرید:

09362602036

fxkhalil@hotmail.com

نظر

نوشته اصلی توسط 3896801 نمایش پست ها
          سلام
          حاجي لطفا pdf رو آپلود نكنيد تا جايي كه يادمه نيماي عزيز بعد از چاپ كتابش راضي به انتشار pdf كتاب نبود.

باتشكر
          من بدون اجازه صاحب اثر کاری نمیکنم عزیز دل !

باید با نیما صحبت کنم !

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund
            با یوزر pcm هماهنگ کردم و شما با ایشون تماس بگیرید تا پسورد ftp در اختیارتون بزارن.

مرسی

سی دی اول بخش 1(سرور پر سرعت پی سی ام)

سی دی اول بخش دوم(سرور پر سرعت پی سی ام)

اگه مش کلی داشتید در مورد دانلود با من تماس بگیرید
            ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 11-27-2012, 08:34 PM دلیل: اشتباه در لینک گذاری
            t.me/elliottcafee

نظر

با درود فراوان خدمت دوستان عزیز
              اقا سیامک این دوتا سی دی چه چیزی هستند؟
              ممنون
              (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
                با درود فراوان خدمت دوستان عزیز
                اقا سیامک این دوتا سی دی چه چیزی هستند؟
                ممنون
                سلام .هنر ترید هستش که توضیحاتش رو حاج خلیل بالا فرمودند چند پست بالاتر
                کامروا باشید
                t.me/elliottcafee

نظر

از دوستان عذرخواهی میکنم ، سیامک جان کورس اموزشی جناب جیمی جانسون آپلود کرده بودند ، و هنر ترید بر روی کارکشن ها فقط نسخه فارسی در dvd موجوده که نسخه اصلی باید خودم زحمت آپلودشون بکشم.

به زودی برای شما عزیزان قرار خواهم داد

ویرایش: لینک ها درست شدند.
                  ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 11-27-2012, 08:36 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ocean سلام اقای دکتر بهزادی لطفا بگید منظور شما از " نده از 17 پترن کامپلکسی که در امواج کارکشن داریم هر 17 تا رو با جزییات کامل و دقیق بلد هستم اما فقط از دو تای اونها در تحلیل و تریدم استفاده می کنم چون بقیه رو فاقد روانی و سادگی کافی برای ترید می دونم. " 2 پترن کامپلکس در امواج کارکشن کداو ها هستند ؟

با شلام
                    با توجه به اهمیت پترن ها در امواج الیوت لذا انواع الگوهای که درروند اصلی و روند اصلاحی بنظرم میرسد را بیان می کنم.
                    الف:الگوهای تشکیل شده درروند اصلی

1-الگوی ممتد که معمولا درموج سوم بیشتر اتفاق می افتد

2-الگوی کوتاه شدگی که در موج پنجم اتفاق می افتد.

3-الگوی مثلث مورب خاتمه دهنده که این الگو به دلیل تداخل ریز موجهایش ماهیت اصلاحی دارد لذا الگوی حرکتی اصلاحی شناخته میشود.وساختار ان 5موجه با ریز موجهای 3 تایی میباشد.این الگو در موج پنجم اصلی وگاهی در موج C اصلاحی شکل میگیرد.

4-الگوی مثلث پیشتاز که این الگو درموج یک اصلی وموج A اصلاحی پدید می اید.مانند مثلث خاتمه دهنده ویزگی همپوشانی موج چهارم با موج اول را دارد.ولی تفاوتش درساختارریز موج انست که با اصول تئوری امواج نزدیکتر است یعنی ساختار 5-3-5-3-5 دارد

ب:الگوهای که در روند اصلاحی تشکیل میشوند به چهاردسته بشرح ذیل تقسیم میشوند

1-زیگزاگها با ساختار 5-3-5 که به سه دسته تکی -دوگانه وسه گانه تقسیم میشوند.

2-فلت ها با ساختار 5-3-3 که به سه دسته معمولی -ممتد وسریع تقسیم میشوند

3-مثلث ها با ساختار 3-3-3-3-3 که چهار دسته اند.همگرا هاشامل مثلث های صعودی -نزولی ومتقارن ویک نوع واگرای متقارن(نوع واگرا تنوع ندارد)

4-الگوهای هستند که از ترکیب سه الگوی بالا و بصورت دوگانه وسه گانه ساختار ترکیبی پیدا می کنند.

کل الگوهای که درروند اصلی واصلاحی شکل میگیرند همین 16 نوع میباشند.که تحلیل گران الیوت کار با کمک این الگوها سعی می کنند تا اهداف قیمتی وزمانی امواج را حدس بزنند.

البته از سه قانون مشهور زیر
                    1-موج دوم نمیتواند تا ابتدای موج اول ریتریس وبازگشت نماید.
                    2-موج سوم نمیتواند کمتاه تریت موج بین امواج جنبشس 1-3 و5 باشد
                    3-موج چهارم نمیتواند وارد حریم موج اول شود

وگاید لاین های مهم ان قانون تناوب میباشد که در امواج اصلی و اصلاحی بشرح زیر میباشد.

1- در امواج جنبشی اگر موج دوم ساختار شارپ وریزشی داشت موج چهارم باید ساختار رنج وپیچیده داشته باشد وبر عکس

2- در امواج اصلاحی قانون تناوب مابین امواج a و b مصداق پیدا می کند.

عزت زیاد:حاج عباس
                    ویرایش توسط asbehzad : https://www.traderha.com/member/2898-asbehzad در ساعت 11-27-2012, 09:01 PM
                    مرنج ومرنجان

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM
                      سلام آقا سیامک

ضمن تشکر از شما من لینک ها رو اصلاح کردم تا برای یوزرها نیازی به پسورد نباشه

بقیه لینکها رو هم به همین صورت قرار بدید
                      مرسی
                      ba salam mazerat ke english minevisam chon windosam kharabe . in video hara ba che narm afzari bayad baz kard ?
                      \maMNOON

نظر

• نوشته اصلی توسط asbehzad نمایش پست ها
                        نوشته اصلی توسط ocean سلام اقای دکتر بهزادی لطفا بگید منظور شما از " نده از 17 پترن کامپلکسی که در امواج کارکشن داریم هر 17 تا رو با جزییات کامل و دقیق بلد هستم اما فقط از دو تای اونها در تحلیل و تریدم استفاده می کنم چون بقیه رو فاقد روانی و سادگی کافی برای ترید می دونم. " 2 پترن کامپلکس در امواج کارکشن کداو ها هستند ؟

با شلام
                        با توجه به اهمیت پترن ها در امواج الیوت لذا انواع الگوهای که درروند اصلی و روند اصلاحی بنظرم میرسد را بیان می کنم.
                        الف:الگوهای تشکیل شده درروند اصلی

1-الگوی ممتد که معمولا درموج سوم بیشتر اتفاق می افتد

2-الگوی کوتاه شدگی که در موج پنجم اتفاق می افتد.

3-الگوی مثلث مورب خاتمه دهنده که این الگو به دلیل تداخل ریز موجهایش ماهیت اصلاحی دارد لذا الگوی حرکتی اصلاحی شناخته میشود.وساختار ان 5موجه با ریز موجهای 3 تایی میباشد.این الگو در موج پنجم اصلی وگاهی در موج C اصلاحی شکل میگیرد.

4-الگوی مثلث پیشتاز که این الگو درموج یک اصلی وموج A اصلاحی پدید می اید.مانند مثلث خاتمه دهنده ویزگی همپوشانی موج چهارم با موج اول را دارد.ولی تفاوتش درساختارریز موج انست که با اصول تئوری امواج نزدیکتر است یعنی ساختار 5-3-5-3-5 دارد

ب:الگوهای که در روند اصلاحی تشکیل میشوند به چهاردسته بشرح ذیل تقسیم میشوند

1-زیگزاگها با ساختار 5-3-5 که به سه دسته تکی -دوگانه وسه گانه تقسیم میشوند.

2-فلت ها با ساختار 5-3-3 که به سه دسته معمولی -ممتد وسریع تقسیم میشوند

3-مثلث ها با ساختار 3-3-3-3-3 که چهار دسته اند.همگرا هاشامل مثلث های صعودی -نزولی ومتقارن ویک نوع واگرای متقارن(نوع واگرا تنوع ندارد)

4-الگوهای هستند که از ترکیب سه الگوی بالا و بصورت دوگانه وسه گانه ساختار ترکیبی پیدا می کنند.

کل الگوهای که درروند اصلی واصلاحی شکل میگیرند همین 16 نوع میباشند.که تحلیل گران الیوت کار با کمک این الگوها سعی می کنند تا اهداف قیمتی وزمانی امواج را حدس بزنند.

البته از سه قانون مشهور زیر
                        1-موج دوم نمیتواند تا ابتدای موج اول ریتریس وبازگشت نماید.
                        2-موج سوم نمیتواند کمتاه تریت موج بین امواج جنبشس 1-3 و5 باشد
                        3-موج چهارم نمیتواند وارد حریم موج اول شود

وگاید لاین های مهم ان قانون تناوب میباشد که در امواج اصلی و اصلاحی بشرح زیر میباشد.

1- در امواج جنبشی اگر موج دوم ساختار شارپ وریزشی داشت موج چهارم باید ساختار رنج وپیچیده داشته باشد وبر عکس

2- در امواج اصلاحی قانون تناوب مابین امواج a و b مصداق پیدا می کند.

عزت زیاد:حاج عباس
                        ممنون حاج عباس

یک فایل تهیه دیدم که کل الگوها با توضیحات همراه با مثال ها و تصاویر به صورت اسلاید نمایش میده (زبان فارسی)

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...iot-theory.zip

جاوید باشید

نظر

• استاد خلیل جان دیگه برامون تحلیل نمیذاری چشمامون باید وسیع بشه و به نوع تحلیل ها اموخته بشه
                          تحلیل طلا 4 ساعته اگه لطف کنید ممنون میشم
                          (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• شهرام جان سلام

انشالله از دسامبر تحلیل میزارم.

سه هفته هر ماه میلادی تحلیل میزارم و یک هفته به پرسش و پاسخ میرسم.

دید

نظر

• سی دی اول بخش سوم و چهارم و پنجم و ششم هم اپلود شد
                              از یوزر pcm خواهشمندم لینکش رو اعلام کنند
                              ممنونم
                              ویرایش توسط siamakfaraji : https://www.traderha.com/member/3003-siamakfaraji در ساعت 11-28-2012, 03:12 PM
                              t.me/elliottcafee

نظر

• الیوت

با سلام و تشکر از جناب استاد خلیل و سایر اساتید

1) لطفا مشخص کنید برای شروع کار بر روی الیوت از کدام جفت ارز ها شروع کنم ؟ طلا نقره و نفت هم کار کنم ؟ شما خودتون روی کدام جفت ارز ها کار میکنید ؟

2) دلیل شما برای انتخاب این جفت ارزها برای روش الیوت چیست ؟

3) شما در امواج اصلاحی بیشتر بر روی کدام نوع اصلاحی ها کار میکنید ؟

4) اگر امکان داره تراز های برگشتی امواج های اصلاحی که شما بیشتر روی انها تمرکز میکنید مشخص کنید . مثلا در اصلاحی های abcde تراز های امواج a & b & c & d & e چی هستند ؟

ممنون

ارادتمند شما _ ocean

نظر

پردازش ...
                                X