اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال یورو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام دوستان
    این نمونه ای از تحلیل من بر اساس نقاط ساپورت و مقاومت و استفاده از سیگنالهای آتیلای عزیز

ابتدا بر اساس مووینگ 200 و 120 و خط روند، جهت روند روزانه را مشخص کرده و به دنبال موقعیت buy هستیم.

سپس بر اساس نقاط حمایت و تشخیص کانال نزولی ( که روشهای متفاوتی برای ورود دارد) و علامت کارکشن می باشد برای گرفتن موج 5 الیوتی در تایم یک ساعته وارد می شویم.
    در صورت اشتباه محاسبات استپ را پذیرفته و از بازار خارج می شویم.
    رمز موفقیت در بازار تشخیص درست نیست بلکه مدیریت سرمایه درست است.
    هر پوزیشنی که فعال شد پس از 30 پپ سود ریسک فری می شود و به ازای هر 30 پپ بیشتر استپ در سود 30 پپی به تعقیب قیمت می پردازد.

شاد و موفق باشید

نظر

• سلام دوستان عزیز
      من که با اجازه تمام پوزیشن هام استپ خورد. دلار تمام حمایتها را بلعید و استپای منو نوش جان کرد! الحمدالله رب العالمین
      تا فردا چه شود؟!!!

نظر

• سلام سید عزیز و گرامی
        عرض کنم خدمتت که من واقعا خوشحال میشم از اینکه شما من رو همراهی میکنید
        در مورد ادامه روند تاپیک هم باید بگم سیگنال بای و سل جزو برنامه نیست.
        نقاط مهم و حمایت و مقاومت و تارگت هارو مشخص میکنم تا دوستان استفاده کنند
        هر شخصی بسته به نحوه پوزیشن گیری خودش از اطلاعات استفاده میکنه
        و ممنون میشم که اینجا هم اعلام کنند و نظرشون رو بگن دقیقا مثل شما
        شما هم هر طور که فکر میکنید میشه به روند پیج کمک کرد من استقبال میکنم
        در مورد سیگنال ماهانه هم باید عرض کنم که این ماه اون سیگنال اتفاق نیفتاد
        وگرنه اون سیگنال رو حتما برای دوستان اعلام میکنم
        اگر ماه بعد داشتیم حتما اعلام میشه
        باز هم از شما تشکر میکنم و از دوستان دیگه هم درخواست میکنم که مشارکت کنند
        شاد باشید و سربلند

نظر

• ممنون سید جان که اطلاعاتتون رو در اختیار همه قرار میدید

نظر

• سلام خدمت همه دوستان
            بازار تارگت 1.3750 رو در بالا جا گذاشت و برای تارگت نزولی که
            در قیمت 1.3480 که در دو هفته پیش جا گذاشته بود پائین اومده
            میتونید از قیمت 1.3555 سل بگیرید برای این تارگت
            شاد باشید و سربلند

نظر

• نوشته اصلی توسط ATYLA نمایش پست ها
              سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی
              همونطور که در پست 296 اعلام کرده بودم تارگتی در قیمت 1.3610 داشتیم که باید دیده میشد
              و روز گذشته بعد از چند روز گیر کردن بالاخره رفت و تارگت رو دید.
              حالا تارگت صعودی در قیمت 1.3750 رو داریم و منتظر صعود و رفتن به سمت این تارگت هستیم.
              در محدوده 1.3635 و همینطور 1.3605 ساپورتهای قوی داریم.
              میتونید از این اعداد برای نقطه ورود استفاده کنید
              از دوستان هم اگر کسی هست که تارگت 80 پیپی قبلی رو گرفته ممنون میشم اعلام کنید
              شاد باشید وسربلند
              یعنی الان اگر از اینجا برگرده بیاد 1.3750 باز شما میگین تارگت ما دیده شد اینجوری که شما بیان 1 نقطه بالا 1 نقطه پایین معین کنید بعد بگین تارگت ما دیده شد حالا مهم نیست چقدر زمان ببره که نشد هر تحلیل یا سیگنالی یک زمانی هم داره فکر کنم 1 تعدادی روی صحبتهای شما دچار ضرر میشن مثل دیروز به نظر من مثل بقیه اساتید اگر تارگتی اعلام میکنید تحلیل هم بزارید اگر استراتیجیتان شخصی است نمیخواهید بگید اخرش فکرمان میره سمت تایپیک اقای میری

نظر

• نوشته اصلی توسط ATYLA نمایش پست ها
                سلام خدمت همه دوستان
                بازار تارگت 1.3750 رو در بالا جا گذاشت و برای تارگت نزولی که
                در قیمت 1.3480 که در دو هفته پیش جا گذاشته بود پائین اومده
                میتونید از قیمت 1.3555 سل بگیرید برای این تارگت
                شاد باشید و سربلند
                امروز بازار این پوزیشن را فعال و تی پی زد و از همان نقطه نیز buy خوب داد. من وقتی سیگنال را دیدم که بازار حرکت کرده بود و منم میانه راه نگرفتم.
                آتیلای عزیز مشخص کردن تارگتها خیلی عالیه ولی نقاط بین راه و اینکه این نقاط ما رو به کدوم سمت سوق میده مشکلیه که من هنوز نتونستم حلش کنم!!!
                و بر اساس سیگنالهای شما یک سری افراد هستند که پوزیشن می گیرند( از جمله خود من)؛ اگر برایتان مقدور است توضیحاتی در مورد نحوه پوزیشن گیری بر اساس این سیگنالها بدهید تا بتوانیم بهتر تصمیم بگیریم که موقع برخورد قیمت با این نقاط buy بگیریم یا seel.
                با آرزوی موفقیت برای شما و همه دوستان عزیز

نظر

• آتیلا جون سلام
                  قیمت هدف قیمتی شما را تاچ کرد و در همان محدوده است. الان تکلیف چیست؟
                  باید منتظر هدفی در پایین باشیم یا اینکه به سمت تارگت 1.3750 خواهد رفت؟
                  چه شواهدی به ما می گوید بای یا سل بگیریم؟
                  باید منتظر سقف یا کفی باشیم تا شکسته شود یا عدد خاصی به ما میگوید به کدام سمت می رود؟
                  با تشکر

نظر

• من اواخر وقت جمعه روی 1.3505 بای زدم هدف اولیه روی حدود 1.3600

نظر

• نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
                      من اواخر وقت جمعه روی 1.3505 بای زدم هدف اولیه روی حدود 1.3600
                      سلام دوست عزیز
                      بر چه اساسی؟؟؟؟
                      اگر بر اساس سیگنال آقا آتیلا می خواستی پوزیشن بگیری باید در 1.3480 بای میگرفتی!
                      الان با چه استپ و تی پی بای گرفتی؟
                      موفق باشید

نظر

• سلام خدمت شما دوست عزیز و گرامی
                        ببینید من برای خودنمائی اینجا نیومدم که بگم من میتونم فلان کارو بکنم و قصدم این باشه که چیزی رو به نام خودم ثبت کنم.
                        که اگر بازار حرکتی کرد بگم تارگت من بوده که دیده شده.
                        من سعی میکنم تارگتهائی که در بازار ایجاد میشه برای دوستان اعلام کنم تا موقع ترید اطلاع بیشتری از حرکت بازار داشته باشند
                        یعنی اگر سل میگیرند بدونن که در فلان نقطه تارگت جامونده هست و میتونن تا اونجا صبر کنن و زودتر بیرون نرن که سود رو از دست ندن.
                        از طرفی قبلا هم برای دوستان اعلام کردم که تارگتها تا آخر ماه میلادی دیده میشن.
                        مگر اینکه تارگتی در چند روز آخر ماه ایجاد بشه و به هفته اول ماه بعد کشیده بشه.
                        اعلب تریدرها کم و بیش میتونن برای تریدهاشون نقطه ورود مناسب پیدا کنن
                        اما نقطه تیک پروفیت و استاپ لاس ندارند و خیلی وقتها سودهای خوبی رو از دست میدن.
                        چون من سیگنال رو نمیدم و نقطه ورود با من نیست پس استاپ لاس رو نمیتونم تعریف کنم
                        هرچند که نقاط مقاومت و حمایت رو برای همین موضوع اعلام میکنم.
                        اما نقطه تیک پروفیت که تارگت بازار میشه رو به دوستان میدم که بهتر بتونن استفاده کنن
                        در حد امکان دارم سعی میکنم که کمکی کرده باشم
                        در مورد تاپیک جناب میری هم چیزی نمیدونم که بدونم فکرها به چه سمتی میره.
                        اگر کسی دوست داشت که نقطه ورود،استاپ و تیک پروفیت دقیق داشته بشه میتونه بهم پیام بده
                        اینجا تارگتها و نقاط حمایت و مقاومت بیان میشه
                        شاد باشید و سربلند

نظر

• سلام سید عزیز
                          در مورد نحوه پوزیشن گیری باید عرض کنم که من از طریق محاسبات ریاضی تارگت ها رو بدست میارم
                          و همینطور نقطه ورود و استاپ لاس و تارگت هارو
                          موضوع پیچیده تر از این حرفهاس که بتونم اینجا بیانش کنم.
                          من هر روز چیزی حدود 2 ساعت زمان صرف محاسبات میکنم.
                          اما برای اینکه یه مقدار شرایط برای دوستان بهتر بشه سعی میکنم تغییراتی ایجاد کنم تا ببینیم به چه نتیجه ای میرسیم
                          شاد باشی و سربلند سید جان

نظر

• سید جان تحلیل رو در پست جداگانه برای همه دوستان خواهم نوشت
                            دیروز هر چی تلاش کردم متاسفانه موفق نشدم که وارد فروم بشم و تحلیل رو بگذارم
                            امروز حتما اینکارو خواهم کرد

نظر

• سپاس از توضیحتون دوست عزیز
                              اگر بتونید در مورد دلایلش توضیحی برای دوستان ارائه کنید هم ممنون میشم

نظر

• سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی
                                یورو در قیمت 1.3450 تارگت جدید ایجاد کرده و از در قیمت 1.3440 هم سطح حمایتی داره
                                در صورت عبور و دیدن قیمت 1.3430 تارگت در 1.3400 و 1.3365 ایجاد خواهد شد
                                از طرفی بالا اومدن روز دوشنبه تارگت صعودی رو کامل نکرده و در قیمت 1.3540 تارگت جامونده ایجاد کرده
                                البته در قیمت 1.3530 سطح مقاومتی قوی داره
                                دوستان میتونن از قیمت 1.3525 وارد سل بشوند
                                یا اینکه اگر میخوان کمتر ریسک کنن منتظر بمونن تا 1.3545
                                سعی میکنم در پست بعدی نقاط حمایت و مقاومت مهم این ماه رو خدمت دوستان اعلام کنم
                                تا دید بهتری نسبت به بازار داشته باشید
                                شاد باشید و سربلند

نظر

پردازش ...
                                X