اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال یورو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام سید جان
    ممنون از همراهی و پیگیری شما
    در مورد بحث آموزش سیستم باید عرض کنم که من سیستم رو آموزش میدم
    اما طی یک دوره خصوصی و البته عملی نه به شکل سوال و جواب یا مباحث تئوری. به چند دلیل:
    اول اینکه خودم رو نسبت به آموزش متعهد میدونم و اگر کسی قراره این سیستم رو یاد بگیره باید اول تا آخر دوره رو آموزش ببینه
    چون بحث کیفیت آموزش به شدت برام ارزشمنده و دوره نباید نیمه کاره بمونه یا تا پایان دوره با روش دیگه ترکیب بشه.
    ثانیا به قول شما هیچ کسی حاضر نمیشه که تمام اصول کاریه خودش رو در یک فروم در اختیار همه قرار بده
    حتی اگر اون تاپیک و فروم با همکاری و پیگیری افراد زیادی دنبال بشه.من کمکی که میتونستم به دوستان بکنم ارسال سیگنال و
    گفتن تارگت ها و خطوط حمایت و مقاومت در بازار هست که بتونه دید بهتری برای تریدرها ایجاد کنه و نتیجه بهتری بسازند و سود کنند.
    و در نهایت اینکه در این تاپیک غیر از اینکه از طرف دوستان دیگه چندان همکاری و همراهی وجود نداره،
    همچنان هم بعضی ها لطف میکنن و در پیام خصوصی از توهین کردن دست برنمی دارند و همچنان من رو به نام کلاه بردار و شیاد و الفاظ دیگه صدا میکنن. هر چند نمیدونم چه هیزم تری به افراد فروختم که باید این حرفها همچنان ادامه داشته باشه.
    هیچ شخص دیگه ای هم حاضر نمیشه با این شرایط چیزی از اصول کاریش در اینجا مطرح کنه.
    اما در مورد اینکه سیستم مطمئنی وجود داشته باشه، نمیدونم تا بحال چقدر به این سیستم اطمینان کرده باشید و براتون ارزنده باشه.
    ولی من برای آموزش بطور کلی مشکلی ندارم. فقط الان به دلایلی امکان برگزاری جلسات را تا مدتی ندارم
    انشالله بعد از رفع موضوع در خدمت شما هستم
    سید عزیز شاد باشی و سربلند و ممنون از همراهیت

ویرایش توسط ATYLA : https://www.traderha.com/member/9777-atyla در ساعت 02-19-2014, 11:32 AM

نظر

• سلام خدمت شما
      در مورد تارگت باید عرض کنم که تیک پروفیت اول یعنی 1.3760 متعلق به این سیگنال بود که دیده شد.
      در همون محدوده یعنی 1.3770 یک شرایطی رو داشتیم که با دیده شدن این قیمت تارگت جدیدتری در 1.3785 ایجاد میکرد
      اما این مشروط به دیده شدن قیمت 1.3770 بود که اگر دقت کرده باشید بازار در جهش اول تا 1.3769 اومد و
      همون یک پیپ تائید رو برای بالاتر رفتن نداد. اما خدارو شکر همون تارگت اصلیه ما دیده شد و سود مورد نظر رو گرفتیم
      ادامه توضیح این مطلب رو در پست جداگانه به عنوان سیگنال امروز قرار خواهم داد.

نظر

• سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی
        همونطور که اعلام کرده بودم تارگت قطعی که در قیمت 1.3760 داشتیم دیده شد.
        خدارو شکر که اینبار هم رو سفید شدیم .تارگت از نقطه ورود 75 پیپ بود.
        اما با پوزیشنهایی که خدمت دوستان عرض کرده بودم در این مسیر موفق شدیم 185 پیپ سود بگیریم.
        امیدوارم که دوستان هم استفاده کرده باشند.
        اگر هر کدام از دوستان نظری در مورد این سیگنال هم داشته باشند خوشحال میشم بشنوم
        شاد باشید و سربلند

نظر

• اما برای امروز
          امروز اوایل صبح قیمت 1.3772 هم دیده شد و تارگت جدیدی در قیمت 1.3785 و همینطور 1.3820 ایجاد شد
          که البته ما تا 1.3810 بیشتر در بازار نمیمونیم
          از طرفی در قیمت 1.3740 حمایت قوی داریم که با دیده شدن قیمت 1.3728 تارگت در قیمت 1.3685 هم ایجاد خواهد شد.
          امیدوارم دوستان موفق بشوند که از تارگت ها استفاده کنند.
          اگر هم دوستان سوالی در مورد نحوه پوزیشن گرفتن داشتید بفرمائید در خدمتتون هستم.
          شاد باشید و سربلند
          ویرایش توسط ATYLA : https://www.traderha.com/member/9777-atyla در ساعت 02-19-2014, 11:55 AM

نظر

• سلام به همه دوستان عزیز
            هموطنور که اعلام کرده بودم دیده شدن قیمت 1.3728 تارگت در
            قیمت 1.3685 ایجاد میکنه که دیروز حرکت کرد و دیده شد. نتیجه 43 پیپ سود بود
            امیدوارم که دوستان استفاده کرده باشند.
            تارگت 1.3820 که گفتم هم جزء تارگتهای روزانه نیست و ممکنه یه مقدار زمان لازم داشته باشه برای دیده شدن.
            پوزیشن گرفتن برای این تارگت باید در نقطه ورود مناسبی باشه چون
            از طرفی در روز جمعه هم احتمال اینکه دوباره به سمت تارگت 1.3780 بیاد هم خیلی زیاده.
            دوستان مطلع باشید که در قیمت 1.3680 تا 1.3665 هم محدوده حمایتی قوی داریم.
            که با دیده شدن 1.3660 به سمت 1.3625 خواهد رفت.
            شاد باشید و سربلند

نظر

• من یک پوزیشن فروش با تارگت 1.3685 گرفته بودم ولی در بروکر ای اف سی مارکت که من باهاش کار میکنم این نقطه هدف نخورد
              https://telegram.me/forexasan

نظر

• سلام دوست عزیز و گرامی
                اول اینکه متاسفم بابت این موضوع. برای بعضی دیگه از دوستان هم دیده نشد.
                در ثانی یک موضوع رو هم فراموش نکنید. پستی که گذاشته بودم تارگت اعلام کردم.
                تیک پروفیت و استاپ ندادم. اگر فقط تارگت اعلام بشه شما باید میزان تیک و استاپ رو از تارگت کم کنید.
                من معمولا زمان اعلام تیک پروفیت حدود 10 پیپ از تارگت کم میکنم تا مشکلی برای دوستان پیش نیاد
                البته این به ضرر روند کاری خودم هست چون هر پوزیشن حدود 8 تا 10 پیپ کمتر تیک میخوره
                یعنی اگر 15 تا ترید داشته باشیم که اعلام کنم حدود 100 تا 150 پیپ کمتر تیک پروفیت میخوریم.
                اما چون چند باری مشکل اسپرد برای دوستان پیش اومد مجبورم که اینکارو بکنم.
                امیدوارم که دوستان هم نتیجه بگیرن.
                ممنون از توجه و همراهیه شما
                شاد باشید و سربلند

نظر

• با سلام. من تازه با تاپیک شما آشنا شدم. در آینده در اینجا فعال خواهم بود.البته استثنا این هفته به علت اینکه دوشنبه به ماموریت کاری خواهم رفت و دسترسی به اینترنت نخواهم داشت نمی توانم در خدمت شما باشم

نظر

• سلام دوست عزیز و گرامی
                    خوشحال میشم که شما هم همراهیمون کنید و بتونم در خدمتتون باشم
                    هر زمان تشریف آوردید در خدمت شما هستم
                    شاد باشید و سربلند

نظر

• آتیلا جون سلام
                      دوستان عزیز سلام
                      مدیریت و دست اندر کاران عزیز سایت سلام
                      خدا قوت
                      من چند مدتی مسافرت بودم
                      الان که اومدم کلی پست و تی پی می بینم
                      خوشحالم که به روال سابق برگشته و فعالیت خود را ادامه می دهید.
                      انشاالله از این به بعد بتونم همراهی کنم.

نظر

• سلام آقا سید عزیز
                        خوشحالم که برگشتید. گفتم شاید با ما قهر کرده باشید
                        امیدوارم از این به بعد حضورتون رو بیشتر داشته باشیم

نظر

• سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی
                          چند روزی خدمت دوستان نبودم
                          روز گذشته تارگت 1.3680 که خدمتتون عرض کردم هم دوباره دیده شد
                          از طرفی محدوده حمایتی که خدمت دوستان عرض کرده بودم (در قیمت 1.3680 تا 1.3665 هم محدوده حمایتی قوی داریم)را
                          هم دیدید که به درستی عمل کرد و بازار از همون منطقه برگشت.
                          و بازار نهایت ریزشی که داشت تا 1.3661 بود. اگر این یک پیپ رو هم پائین میومد ریزش ادامه پیدا میکرد
                          اما فعلا یه نفسی داره میگیره برای ریزش مجدد
                          حرکت دیروز دو تارگت نزولی در قیمت 1.3625 و همینطور 1.3595 ایجاد کرده که دومی کوتاه مدت نیست.
                          امروز در محدوده 1.3622 تا 1.3611 محدوده حمایتی داریم
                          البته درصورتیکه امروز بتونه قیمت 1.3610 رو ببینه تارگت دوم به قیمت 1.3570 انتقال پیدا خواهد کرد
                          و جزو تارگتهای کوتاه مدت خواهد شد
                          شاد باشید و سربلند

نظر

• سلام آتیلا جون
                            دیگه قهر از ما گذشته دوست گلم
                            کم کم دارم با تی پیاتون اخت میشم
                            یه چیزای دارم سر در میارم
                            دمت گرم
                            خیلی عالیه
                            سعی میکنم بر اساس تکنیکال نقاط ورودی که به دست میاد رو وارد شم و از تارگتهای شما برای تی پی استفاده کنم
                            دیروز که الحمدالله تی پی زد
                            ممنونم

نظر

• سلام سید جان
                              اون حرف رو که فقط شوخی کردم. شما برای ما عزیزی
                              خوشحالم که دارید نتیجه میگیرید
                              امیدوارم که همچنان همراه ما باشید
                              شاد باشی و سربلند

نظر

• سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی
                                ماهه گذشته هم با فراز و نشیبهاش پشت سر گذاشتیم
                                شکر خدا نتیجه و برآیند خوبی داشتیم. دو پوزیشن آخری که خدمت دوستان اعلام کردم چیزی بالغ بر 220 پیپ سود رو داشت
                                که با احتساب لات سایز استاندارد حدود 22 درصد میشه
                                البته این به غیر از تارگتهائی هست که خدمت دوستان اعلام شده بود و روز جمعه هم یکی دیگه 120 پیپ تیک پروفیت خورد.
                                دوستانیکه در ماهه گذشته روی مسنجر همراه ما بودند سودی بالغ بر 40 درصد رو داشتند.
                                امیدوارم که با همراهی دوستان ماهه جدید نتایج بهتری بگیریم
                                شاد باشید و سربلند

نظر

پردازش ...
                                X