اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال یورو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• آتیلا جون سلام
    من در سال جدید هیچ پوزیشنی نگرفته ام تا دیروز
    که پوزیشنهای شما فعال نشد و پوزیشن استراتژی جناب آقای جبل عاملی عزیز که 0.01 گرفتم با 30 پپ سود.
    علتش هم این بود که دارم برنامه های زندگیمو ردیف می کنم چون چند وقته به خاطر یک سری مسائل وضعیت ثابتی نداشتم و در حال حاضر به دنبال جمع و جور کردن برنامه های کاریم هستم.
    خیلی هم دوست دارم در تاپیک با شما همکاری فعال داشته باشم و انشاالله با فرا گیری دانش شما امیدوارم بتونم هم برنامه ترید خودمو سر و سامون بدم هم به دیگران کمک کنم.

سلامت و تندرست باشید
    یا علی

نظر

• ​سلام جناب اتیلا من هم نگرفتم چونکه اصلا پای چارت نبودم و سیگنال هم دریافت نکردم ممنون که به فکر دوستان هستی موفق باشی و پایدار

نظر

• سلام
        من اون پوزیشن رو گرفتم و خداروشکر سودش رو هم بردم
        ممنون از شما

نظر

• سلام خدمت آتیلای عزیز و دوستان و همراهان در این تاپیک

من دیروز پوزیشن ها را گرفتم بای فعال شد و 34 پپ وارد سود شده و قبل از اینکه به تی پی برسد نقطه استپ را دید.
          من مطمئنم آتیلای عزیز در این مواقع از راه حلهایی استفاده می نمایند که نه تنها استپ به ایشان ضرر نزند بلکه قسمتی از سود نیز به حسابشان اضافه شود.
          به همین خاطر آتیلا جون هم از طرف خودم هم از طرف دوستان از شما می خوام که در صورت امکان راه کارهایی که برای بهره وری بهتر از سیستم معاملاتی و سیگنالهای شما وجود دارد به ما نیز آموزش بدید.

ارادتمند سید

نظر

• سلام سید جان
            انشالله که هر چه سریعتر مسائل حل بشه و بتونیم شمارو هم در کنار خودمون داشته باشیم
            خوشحال میشم که شما و یا هر کدام از دوستان در این تاپیک همراهیم کنید
            شاد باشید و سربلند

نظر

• سلام جناب برهانی عزیز
              انشالله که از هفته آینده در خدمتتون باشیم
              حضور دوستان باعث دلگرمی بیشتر خواهد بود

نظر

• سلام دوست عزیز و گرامی
                بالاخره یک نفر پیدا شد. خدارو شکر
                ممنون از اینکه اعلام کردید
                امیدوارم بتونیم در کنار هم به سودهای بیشتری هم برسیم

نظر

• سید جان سیستم معاملاتی افراد متفاوته و راستش من نمیتونم در اون دخالتی کنم
                  مگر اینکه خود دوستان پیشنهادی بخوان و من هم تا جائیکه میدونم خدمت دوستان عرض میکنم
                  بهترین روش ممکن اینه که شما یک عدد رو برای خودتون مشخص کنید و وقتی ترید به اون مقدار سود رسید
                  استاپ پوزیشن رو صفر کنید.مثلا من وقتی پوزیشن به 20 مثبت برسه این کارو میکنم.
                  از طرفی هر 10 پیپ که سود بالاتر بره من هم استاپ رو 10 پیپ بالاتر میبرم.
                  وقتی هم که پوزیشن استاپ میخوره دوباره سعی میکنم در نقطه نزدیک تر به استاپ لاس اولی وارد بازار بشم
                  چون انتخاب نقطه ورودمون و همینطور استاپ ها و تیک پروفیت ها کاملا محاسبه شده و زمانیکه وارد بازار میشیم از وجود تارگت مطمئنیم.
                  اما بعضی وقتها چون یک تارگت در پائین قیمت داریم و یک تارگت در بالا و اولویت دیده شدن تارگت مشخص نیست،
                  برای همین ممکنه استاپ بخوریم. وقتی ترید استاپ صفر میخوره صبر میکنیم تا به نقطه استاپ اولی نزدیک تر بشه و
                  دوباره پوزیشن رو میگیریم که اینبار استاپ از دفعه قبلی هم کوچکتر میشه.
                  حالا بعضی جاها میشه از قله قبلی و یا دره قبلی و یا خطوط حمایت و مقاومت هم استفاده کرد.
                  اینطوری معمولا نصف تریدهائی که استاپ میخورند روی صفر و یا 10 پیپ سود بسته میشن.
                  و همین تعداد کم استاپی هم که داریم از بین میره.
                  ولی خوب چون سیستم معاملاتی دوستان متفاوته دیگه این کارو جزو سود سیگنالها یا استاپ نخوردن نمیشه محاسبه کرد
                  ما به شخصه اونطوری استاپ نمیخوریم ولی ضرر ترید رو در سیگنالهائی که به دوستان میدیم در برآیند کار خودمون محاسبه میکنیم
                  امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم.
                  اگر بازم سوالی بود و قسمتیش نامفهوم بود بفرمائید که توضیح بدم

نظر

• آتیلا جون مرسی
                    از اینکه با صبر و حوصله اینقدر دقیق راهنمایی کردید ممنونم.
                    ما به دانش و تجربیات شما نیاز داریم.
                    تاپیک با جو گیریهایی که شد و مسائلی که برای شما پیش اومد یه خورده حرکتش کند شده.منم حدود سه هفته ای نبودم.
                    الان با تمام وجود دوست دارم این تاپیک روی غلطک بیفته و مسیر خودشو خوب طی کنه و در ضمن شما نیز به هدف والایی که دارید برسید، ما هم در این زمینه گامی برداشته باشیم.
                    دراین زمینه هر کاری از دستم بربیاد کوتاهی نمی کنم ولی خود شما می دونید که نه دانش شما را دارم نه کار خاصی از دستم برمیاد.
                    شما راهنمایی بفرمائید من در خدمت شما و دیگر دوستان هستم.
                    و اگر فضولی نباشه هر از گاهی با پرسیدن سئوالاتی باعث میشم شما راهنمایی های خوبی ( مانند پست 263 ) ارائه دهید.

برای سلامت و شادابی و شادکامی شما دعا میکنم.
                    موفق باشید
                    یا علی

نظر

• خواهشمندیم سیگنال ها رو در اینجا هم قرار بدید

نظر

• خواهش مکینم سید عزیر. انجام وظیفه بود.
                        تا جائیکه بتونم و بدونم حتما پاسخ هر سوالی رو خواهم داد.
                        شما هم شکسته نفسی میفرمائید و گرنه اطلاعات خوبی دارید
                        انشالله که بتونیم در کنار شما و دوستان دوباره تاپیک رو به شرایط بهتری برسونیم تا نتیجه ای که میخواستیم حاصل بشه
                        شاد باشید و سربلند

نظر

• سلام مجید عزیز و گرامی
                          راستش در مورد سیگنالها قبلا یکسری توضیحات رو دادم
                          بخاطر موضوعاتی که پیش اومده ترجیح میدم وقتم رو برای افرادی که جز انتقاد کردن و تخریب کاری ندارند تلف نکنم
                          برای همین سیگنالها طبق روال قبل روی مسنجر ارسال میشه و تارگتها رو اینجا اعلام مکینم
                          اینطوری دوستان دیگه هم میتونن در مورد تارگتها و نحوه پوزیشن گیری موضوعاتشون رو مطرح کنند
                          و اطلاعاتمون رو با هم به اشتراک بگذاریم

نظر

• سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی
                            تارگتهای امروز
                            برای امروز تارگت صعودی در بازار نداریم، اما از هفته گذشته تارگت جامونده داریم
                            که بازار باید از سطوح مقاومتی 1.3690 و همینطور 1.3725 رد بشه تا برای تارگتهای بالاتر حرکت کنه
                            برای نزول هم سطح حمایتی در قیمت 1.3635 داریم که با رد شدن از این قیمت به سمت تارگت 1.3545
                            و بعد از رد کردن 1.3540 به سمت تارگت 1.3490 حرکت خواهد کرد
                            امیدوارم دوستان بتونند از شرایط فعلی استفاده ببرند
                            شاد باشید و سربلند

نظر

• سلام بر جناب اتیلا و دیگر دوستان چند روزیه خبری از جناب اتیلا نیست انشالله که حالش خوب باشه و دلیل غیبتش چیز دیگه ای باشه دلمون برا پستاش تنگ شده خداکنه زودتر برگرده

نظر

• آتیلا جون سلام
                                بی صبرانه منتظر بازگشت شما هستم.
                                شخصا یکی از عوامل اصلی تریدم حمایت و مقاومته. نقاط شما واقعا خیلی عالیه.
                                نمیدونم بر چه اساسی به دست می آرید ولی دقت فوق العاده ای داره. بنظرم اگه در نحوه پوزیشن گیری یک سری عوامل مد نظر گرفته شود عجیب جوابگو است.

آیا برای بدست آوردن این نقاط از قیمت high, low, open , close روز قبل و هفته قبل استفاده می کنید؟
                                آیا این نحوه محاسبه بر روی EURUSD جوابگوست یا بر روی کلیه جفت ارزها؟

برای شما آرزوی موفقیت و سلامت دارم.
                                یا علی
                                ویرایش توسط seyed : https://www.traderha.com/member/11305-seyed در ساعت 01-16-2014, 12:18 AM

نظر

پردازش ...
                                X