اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال یورو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نقاط حمایت و مقاومت ماه جدید
    نقاط حمایت : 1.3445 ------ 1.3400 ------ 1.3350
    نقاط مقاومت: 1.3515 ------ 1.3570 ------ 1.3620 ----- 1.3680 ----- 1.3790
    اینها نقاط کلی هستند که در ماه ثابت میمونن
    باقیه نقاط که مثلا در پست قبلی اعلام کردم و بعدا اعلام خواهد شد
    بسته به شرایط روز بازار تعیین و مشخص میشه
    لطفا در چارت علامت بگذارید تا بتونید به عنوان یه راهنمائی ازشون استفاده کنید
    شاد باشید و سربلند

نظر

• سلام خدمت دوستان گرامی
      یورو همچنان در این محل گیر کرده و البته منتظر اخبار امروز بعد از ظهر خواهد بود
      روز گذشته تارگت صعودی که در قیمت 1.3545 داشتیم دیده شد.
      اما دیده شدن قیمت 1.3550 تارگت جدیدی در قیمت 1.3585 بوجود آورده
      از طرفی دوستان به خاطر داشته باشند که تارگت نزولی در قیمت 1.3450 همچنان به قوت خودش پابرجا هست
      امیدوارم از تارگتها بتونید برای نقاط تیک پروفیت خودتون به خوبی استفاده کنید
      شاد باشید و سربلند.

نظر

• سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی
        روز گذشته تارگت 1.3585 هم دیده شد و تارگت در 1.3618 ایجاد کرد
        که به دلیل پتانسیل صعودی بازار در همون زمان دیده شد
        دقیقا در نقطه مقاومتی که خدمتتون اعلام کرده بودم بازار برگشت و نتونست بالاتر بره
        البته هنوز تارگت صعودی در قیمت 1.3640 داریم که وقتی دیده بشه باید تا 1.3670 هم بالا بره
        البته دوستان تارگت نزولی در 1.3460 همچنان به قوت خودش پابرجا هست.
        که در یک صورت از بین خواهد رفت که در پست بعدی توضیح خواهم داد.
        شاد باشید و سربلند

ویرایش توسط ATYLA : https://www.traderha.com/member/9777-atyla در ساعت 02-07-2014, 10:58 AM

نظر

• مهمترین مقاومت این ماه قیمت 1.3680 هست که در صورت شکسته شدن
          و دیده شدن قیمت 1.3685 تارگت قطعی در قیمت 1.3755 ایجاد خواهد کرد
          که حتما دیده خواهد شد.البته میدونم گفتن لغت قطعی الان دوباره داستان ایجاد میکنه
          اما این هم از تارگتهای قطعی بازار هست و دلیل از بین رفتن تارگت 1.3460 دیده شدن قیمت 1.3685 است
          میتونید اردرهارو از همین الان بگذارید چون تا آخر ماه اعتبار دارند
          سل از قیمت: 1.3670
          استاپ لاس: 1.3686
          تیک پروفیت : 1.3620
          بای استاپ: 1.3685
          تیک پروفیت اول 1.3755
          تیک پروفیت دوم 1.3785
          استاپ: نیازی ندارد
          شاد باشید و سربلند
          ویرایش توسط ATYLA : https://www.traderha.com/member/9777-atyla در ساعت 02-07-2014, 11:19 AM

نظر

• اما برای امروز
            از قیمت 1.3615 سل بگیرید
            استاپ لاس 1.3631
            تیک پروفیت اول 1.3570
            تیک پروفیت دوم 1.3508
            در صورتیکه قیمت بالا نرفت و یکسره نزول کرد
            میتونید از 1.3540 سل بگیرید
            با تیک پروفیت 1.3508
            استاپ 1.3570
            بای استاپ 1.3631
            استاپ لاس 1.3605
            تیک پروفیت 1.3670
            شاد باشید و سربلند

نظر

تارگت 1.3670 هم دیده شد. البته روز جمعه استاپمون رو زد ولی بعد بالا رفت و تارگت رو دید

برای امروز

سل از 1.3670
              تیک پروفیت 1.3620
              استاپ 1.3685
              بای استاپ 1.3685
              تیک پروفیت اول 1.3760
              تیک پروفیت دوم 1.3690
              استاپ لاس نیاز نداره
              این تارگت قطعی هست و اگر هم پائین اومد تا جائیکه امکان دارید به حجم بای اضافه کنید
              قطعا با دیده شدن قیمت 1.3685 این تارگت 1.3760 دیده خواهد شد

شاد باشید و سربلند

نظر

• آقای آتیلا ، ضمن تشکر از زحمات بیدر یغ جنابعالی ، آیا تیک پروفیت دوم 1.3790 است یا همانطور که مرقوم فرمودید 1.3690 ؟

نظر

• سلام دوست عزیز و گرامی
                  حق باشماست. اشتباه تایپی پیش اومده
                  تیک پروفیت دوم 1.3790 هست
                  ممنون از توجه و دقتتون

نظر

• سلام خدمت دوستان عزیز
                    ترید سل از قیمت 1.3670 رو ترجیحا در قیمت 1.3628 با 42 پیپ سود خارج شدیم.
                    از قیمت 1.3625 هم بای گرفتیم
                    تیک پروفیت 1.3668
                    استاپ لاس 1.3609
                    سل لیمیت 1.3670 رو هم میتونید دوباره با همون شرایط و تیک پروفیت 1.3630 قرار بدید

سل استاپ از قیمت 1.3609
                    استاپ لاس 1.3630
                    تیک پروفیت 1.3575

شاد باشید و سربلند

نظر

پوزیشن بای روز گذشته -16 پیپ استاپ خورد
                      و پوزیشن سل با +34 پیپ سود تیک خورد و خارج شدیم
                      خدارو شکر با سود خارج شدیم
                      فقط دوستان چرا تاپیک انقدر سوت و کور شده.هیچ خبری از دوستان نیست!!!!!!!!!!!!
                      چه مشکلی پیش اومده؟؟؟!!!

نظر

• سلام خدمت همه دوستان
                        روز گذشته هم با سود خارج شدیم
                        برای امروز تارگت صعودی فقط 1.3630 رو داریم
                        اما تارگت نزولی در قیمت 1.3560 داریم.
                        خط حمایتی در قیمت 1.3650 داریم.
                        با دیده شدن قیمت 1.3548 تارگت در قیمت 1.3500 ایجاد میشه.
                        البته امیدوارم دوستان فراموش نکرده باشند که از قبل تارگت جامونده در قیمت 1.3470 هم داریم.
                        پوزیشن امروز
                        سل لیمیت در قیمت 1.3630
                        استاپ لاس 1.3655
                        تیک پروفیت 1.3560
                        سل استاپ در قیمت 1.3548
                        استاپ لاس 1.3573
                        تیک پروفیت اول 1.3505
                        تیک پروفیت دوم 1.3470

موفق باشید دوستان

نظر

همونطور که روز گذشته خدمتتون عرض کرده بودم تارگت 1.3630 دیده شد
                          سل لیمیتی که در این قیمت داشتیم 25 پیپ استاپ خورد
                          اما تارگت اصلی و مورد نظرمون در قیمت 1.3760 ایجاد شد.
                          این همون سیگنال قطعی ماهانه هست که قبلا قولشو رو به دوستان داده بودم که اعلامش کنم.
                          برای این پوزیشن استاپ لاس نمیزاریم چون تارگت قطعا دیده خواهد شد.
                          البته ممکنه که بازار یه مقدار ریزش هم بکنه.برای همین به دوستان توصیه میکنم که در صورت ریزش به حجم بای اضافه کنید
                          و منتظر دیده شدن تارگت اصلی باشید.چون در 8 سال گذشته تا بحال یکبار هم نشده که این تارگت ایجاد بشه و دیده نشه.
                          البته دوستان در این تاپیک چندین بار این سیگنال رو تجربه کردند و هر بار هم نتیجه و سودش رو دیدند.
                          در مورد نحوه پوزیشن گیری در پست بعدی توضیح خواهم داد.
                          راستی یه مقدار همکاریه دوستان در تاپیک کم شده.اگر احیانا احساس میکنید که این تاپیک نتیجه بخش نیست
                          و یا تمایلی برای همراهی در تاپیک وجود نداره لطفا بگید که من هم خیلی پیگیر نباشم.
                          راستش این سکوت و عدم همراهی انگیزه آدم رو به شدت کم میکنه
                          شاد باشید و سربلند.

نظر

• برای پوزیشن قطعی و تارگت ماهانه
                            در صورتیکه بای استاپ قبلی در قیمت 1.3685 را ندارید میتونید بای بگیرید از قیمت 1.3665.
                            در صورت ریزش میتونید از قیمت 1.3623 و یا 1.3573 به حجم بای اضافه کنید.
                            تیک پروفیت اول 1.3760 و تیک پروفیت دوم 1.3785.
                            البته امکان داره که بازار نزول آنچنانی هم نداشته باشه.
                            برای اینکه بتونید سود بیشتری بگیرید میتونید از قیمت 1.3705 و 13725 و 13740 هم به حجم بای اضافه کنید.
                            البته دوستان حتما مدیریت سرمایه اکانتشون رو هم در نظر بگیرند، که هم ریسک عجیب و غریب نکنند و هم سود خوبی بگیرند.
                            موفق باشید

نظر

• با سلام خدمت آتیلای عزیز و دوستان خوب
                              با عرض پوزش
                              من چند مدتیه سخت درگیرم. تازه اومدم و میبینم واقعا روال تاپیک عوض شده و سیگنالها دقیق ارائه میشه.
                              اولا از آتیلای عزیز تشکر میکنم و خوشحالم که با تاپیک و بچه ها آشتی کردند.
                              دوما شخصا حاضر به همکاری هستم. من ماه گذشته تمام سیگنالهای شما را در حساب ریل گرفتم. سعی کردم با کم و زیاد کردن استپ ها و مد نظر گرفتن دانسته های کم خودم برآیند بهتری از بازار بگیرم.
                              برآیند کلی من منفی شد ولی اصلا مهم نیست به دانسته های خوبی رسیدم که یکیش به اولین و آخرین ماه میلادی خیلی اعتماد نکنم.
                              نقاط تارگتهای نهایی شما واقعا عالی بود چرخش دو ماه پیش شما در 1.3885 و ماه گذشته در 1.3480.
                              شخصا شما را تحسین میکنم ولی انصافا چجوری میتونم با شما همکاری کنم؟ من سئوال بپرسم شما جواب می دهید؟
                              یک نمونه اش این بحث: شما چون بر اساس ریاضیات این اعداد را به دست می آورید قاعدتا باید از چهار عدد high-low- open- close استفاده کرده و نقاط را به دست بیاورید. با چه نسبت؟؟ و چگونه آنها را تلفیق میکنید؟؟؟
                              نقاط چرخشی بازار را چگونه به دست می آورید؟؟؟
                              این سئوالات هر کدام به تنهایی وضعیت یک تریدر را دگرگون می کند ولی مهم اینه که پاسخ را پیدا کند و معمولا کسی در فروم فوت کوزه گری و ترفندهای تریدش را نمی گوید که این هم طبیعیست، ....
                              شما هر چه به ذهنتان می رسد بفرمائید من پایه هستم.
                              من فرصت کمی دارم طبق تعهدی که با خود کرده ام یا باید تا عید به سیستم و روش قابل قبولی دست پیدا کنم یا کلا این بازار رو بوسیده و کنار بگذارم.
                              سلامت و موفق باشید

نظر

• سلام
                                با تشکر از شما و البته سید عزیز بخاطر سوال های بجا و خوبش
                                سوالی در مورد سیگنالتون برام پیش اومد که لطف می کنین اگر جواب بدین
                                در سیگنال قطعی ماهیانه، 2 تا تیک پروفیت معرفی کردین . یعنی دیده شدن هردو قطعیه یا فقط اولی؟

نظر

پردازش ...
                                X