اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال یورو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام
    با توجه به شرایط ایجاد شده احتمال بیشتر اول تارگت سل و میزنه بعد بای بازم ممنون ومتشکر
    بهترین مردم سودمندترین انان به حال دیگران هستند محمد (ص)

نظر

• سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی
      تارگت بالا در قیمت 1.3580 دیده شد
      حالا از اینجا منتظر دیده شدن تارگت نزولی هستیم در قیمت 1.3490
      البته این رو هم دقت کنید که در قیمت 1.3510 ساپورت قوی داریم
      بعد از این مرحله هم در قیمت 1.3480 ساپورت قوی داریم.
      در صورت دیده شدن قیمت 1.3460 تارگت جدیدی در قیمت 1.3390 ایجاد خواهد شد
      امیدوارم که دوستان موفق بشن که سود خوبی بگیرند
      از بین دوستان اگر کسی تارگت بالارو گرفته. 1.3580 ممنون میشم اینجا اطلاع بده تا دوستان دیگه هم در جریان باشند
      شاد باشید و سربلند

نظر

• سلام دوست عزیز و گرامی
        ممنون از همراهیتون
        امیدوارم که سود خوبی از تارگتها بگیرید

نظر

• آتیلا جون سلام
          قیمت در بروکر من تا 1.3579 رفته.
          منم پای چارت نبودم!!!
          با این وجود من نقاطی را که شما به دست می آرید خیلی قبول دارم.
          همانطور که در تصویر پیوستی پست 274 مشخصه با شکست نقاط حمایتی که شما معرفی کردید بازار باز هم به اون نقاط واکنش نشان داده است.
          برایتان آرزوی سلامت و شادکامی دارم.

نظر

• دوستان پوزیشن من فعال شده و در حال حاضر 30 پیپ تو سوده.
            ریسک فری هم شده.
            تا صبح ببینیم چه شود؟!!!
            جالبیش اینه که high امروز دقیقا 1.3583 بوده که در عکس پیوستی پست 274 مشخصه و قبلا آتیلای عزیز گفته بودن.

آتیلا جون مجددا تشکر

ویرایش توسط seyed : https://www.traderha.com/member/11305-seyed در ساعت 01-23-2014, 01:10 AM

نظر

• سلام مرسی مجید جان کارت خیلی جالبه ایشالا فرصت بشه از محضرت کسب فیض کنیم

نظر

• نوشته اصلی توسط seyed نمایش پست ها
                دوستان پوزیشن من فعال شده و در حال حاضر 30 پیپ تو سوده.
                ریسک فری هم شده.
                تا صبح ببینیم چه شود؟!!!
                جالبیش اینه که high امروز دقیقا 1.3583 بوده که در عکس پیوستی پست 274 مشخصه و قبلا آتیلای عزیز گفته بودن.

آتیلا جون مجددا تشکر

سلام دوستان
                پوزیشن من استاپ خورد البته احمدالله ریسک فری شده بود.
                آتیلای عزیز هم چند وقتیه که حال و روزمون نمی پرسه!
                تا چه شود این بازار...

نظر

• سلام سید جان
                  ممنون از اینکه با این دقت تاپیک رو دنبال میکنید
                  بله دقیقا همینطوره.کار درستی کردید که استاپ رو صفر کردید
                  امیدوارم دوستان دیگه هم همین کارو کنند
                  البته پوزیشن تا 55 مثبت هم رفته و امکان این رو داشتید که استاپ رو به 25 مثبت هم بیارید
                  امیدوارم که اینکارو هم انجام داده باشید
                  شاد باشید و سربلند

نظر

• سلام سپهر عزیز و گرامی
                    خواهش میکنم قربان شما لطف دارید
                    امیدوارم بتونم کمکی به دوستان بکنم و نتایج خوبی در کنار هم بدست بیاریم
                    شاد باشید و سربلند

نظر

• سلام سید جان
                      عذر تقصیر جهت نبودنم.
                      بله بازار برگشت بالا ولی چون قبلش ترید به سود مناسبی رسیده بود استاپ لاس رو به قسمت مثبت آوردیم
                      ترید 55 مثبت رو دید و من به شخصه استاپ لاس را روی 30 مثبت گذاشته بودم
                      خدارو شکر توی شرایطی که بازار خلاف جهت مورد نظرمون حرکت کرد هم تونستیم با سود خارج بشیم
                      امیدوارم که شما هم همین کارو کرده باشید
                      انشالله روزهای آتی سودهای بهتری خواهیم گرفت

نظر

• سلام خدمت دوستان گرامی
                        بازار روز گدشته صعود خوبی رو داشت.چون در قیمت 1.3700 تارگت جامونده از قبل داشتیم
                        انتظار صعود برای 1.3700 رو از قبل داشتیم ولی منتظر بودم که اول تارگت پائین دیده بشه و بعد بتونیم برای بای قوی توی بازار بریم
                        حالا علی الحساب که تارگت پائین رو ندید ولی این تارگت رو علامت بزنید که منتظر دیده شدنش در روزهای آتی باشیم
                        تارگت سل جامونده از قبل در قیمت 1.3490 هست
                        اما صعود دیروز تارگت جدید صعودی هم در قیمت 1.3760 ایجاد کرده
                        ولی خطوط مقاومتی زیادی سر راه داره و من به شخصه تمایل به سل نشستن دارم
                        البته چون استاپمون کوتاه هست حتی اگر بالا بره هم مشکلی ایجاد نمیکنه
                        دوستان میتونن از محدوده 1.3690 سل بگیرند برای تارگت 1.3610
                        البته استاپ مناسب هم برای پوزیشنتون انتخاب کنید.
                        من که از همین قیمت سل گرفتم
                        شاد باشید و سربلند

نظر

• سلام
                          خوبین؟
                          من که متاسفانه فقط استاپ خوردم و نتونسته بودم استاپ رو به نقطه ورود بیارم چون پای سیستم نبودم.
                          امیدوارم روزهای آینده نتایج بهتری بگیریم
                          به امید موفقیت
                          موفق باشید

نظر

• از این جهت متاسفم.
                            چون حتی میتونستید استاپ ترید رو به نقطه مثبت هم بیارید
                            انشالله در روزهای بعدی سودهای بیشتری خواهید گرفت

نظر

• سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی
                              همونطور که در پست 296 اعلام کرده بودم تارگتی در قیمت 1.3610 داشتیم که باید دیده میشد
                              و روز گذشته بعد از چند روز گیر کردن بالاخره رفت و تارگت رو دید.
                              حالا تارگت صعودی در قیمت 1.3750 رو داریم و منتظر صعود و رفتن به سمت این تارگت هستیم.
                              در محدوده 1.3635 و همینطور 1.3605 ساپورتهای قوی داریم.
                              میتونید از این اعداد برای نقطه ورود استفاده کنید
                              از دوستان هم اگر کسی هست که تارگت 80 پیپی قبلی رو گرفته ممنون میشم اعلام کنید
                              شاد باشید وسربلند

نظر

• آتیلا جون سلام
                                من sell limit در نقطه 1.3700 داشتم روز پنجشنبه گذشته تا دو پپی اومد و فعال نشد.
                                روز جمعه پوزیشن فعال شد و وارد سود نیز شده بود که من بخاطر نمایشگاه کتاب پای سیستم نبودم و استپ خورد! فدای سرت.
                                تی پی و استپ جزئی از بازاره و خیلی از مواقع تریدر اگه استپ نزاره سودای خوبی میگیره و صد البته یک وقتایی هم نذاشتن استپ نتایج مصیبت باری به بار میاره.
                                یکی از مشکلات اصلی ما تریدرا اینه که بازار اول استپمونو میزنه بعد تی پی!!!
                                ولی خوشبختانه نقاط شما تی پی های خوب داره و استپای کوچک...
                                من یه خورده کارامو راست و ریز کردم و می خوام بیشتر رو بازار وقت بزارم. نمی دانم تصمیم شما چیست؟!!!
                                آیا هنوز مثل این روال جاری فقط می خواهید ساپورت و مقاومت ها را مشخص کنید؟! یا اینکه مانند اوائل تاپیک سیگنال buy و sell مشخص ارائه کنید؟! یا اینکه بعد از چند ماه از گذشت تاپیک و فرازها و نشیب ها می خواهید اطلاعات یا سیگنالهای جدیدتری ارائه بدهید و یا حتی آموزش؟!
                                من دوست دارم اگه بتونم برای بهتر شدن ترید خودم و دوستان عزیز کمک کنم. ولی هیچ اطلاعی از نحوه کار شما ندارم، به همین خاطر می خوام بر اساس ساپورت و مقاومتهایی که شما ارائه میدید و چیزای که خودم بلدم ترید کرده و عکساشو اینجا قرار بدم؛ البته نمی دونم کار درستیه یا نه؟ و نظر شخص شما که صاحب تاپیک هستید چیه؟ ممنون میشم شما راهنمایی کنید.
                                در مورد سیگنال قطعی که ماهیانه توسط شما ارائه می شد نیز این ماه خبری نبود! نمی دانم مشغله کاری و مسائل شخصی بود یا اینکه تصمیم گرفتید دیگه ارائه ندید.
                                در هر صورت برای شما و تمامی دوستان آرزوی سلامت و موفقیت دارم.
                                شاد باشید، ایام به کام و خدا نگهدارتان.

ویرایش توسط seyed : https://www.traderha.com/member/11305-seyed در ساعت 01-30-2014, 09:26 AM

نظر

پردازش ...
                                X