اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال یورو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام جناب برهانی عزیز
    پوزش میخوام از همه دوستان که چند روزی نتونستم خیلی خوب در خدمت دوستان باشم
    یه مشکل کوچیک پیش اومده بود که خدارو شکر داره رفع میشه
    انشالله در خدمت دوستان هستم

نظر

• سلام خدمت سید عزیز و گرامی
      قبلا هم خدمت دوستان عرض کرده بودم که سیستم کاریمون بر اساس فرمولهای ریاضی هست
      فرمولهائی در حدود چند برگه کاغذ که محاسبات واقعا زمان بر و سخت خواهد بود
      اما خدارو شکر نتیجه خوبی داره و با اطمینان وارد بازار میشیم
      راستش موضوع فقط به یورو ارتباط پیدا نمیکنه
      من چند سال فقط پوند ترید میکردم و حالا پوند، یورو و طلا
      البته برای سیگنال معمولا یورو کار میکنیم
      چون یه مقدار تصمیم گیری ها در پوند به دلار و طلا لحظه ای تر هست و نمیشه برای سیگنال به راحتی ازش استفاده کرد
      ممکنه تریدرها جا بمونن و موفق نشن که در اون زمان تغییرات رو اعمال کنند. خدای نکرده باعث ضررشون میشه
      از این جهت فقط یورو به دلار رو ارسال میکنم
      امیدوارم که شما هم موفق باشید و بتونیم از تجربیاتتون در این بازار بهره ببریم
      شاد باشید و سربلند

نظر

• سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی
        همونطور که روزهای گذشته گفته بودم شکست 1.3640 تارگت جدیدی رو در بازار ایجاد میکنه
        تارگت ایجاد شده در قیمت 1.3550 هست
        و البته در صورتیکه نقطه 1.3540 هم شکسته بشه بازار به سمت 1.3490 حرکت خواهد کرد
        نقطه مقاومتی برای امروز 1.3645 خواهد بود
        شاد باشید و سربلند

نظر

• آتیلا جون ممنون
          من خیلی با سیگنالهای شما حال میکنم.
          نقاط حمایت و مقاومتی که شما مشخص می کنید خیلی برام جالب و با ارزشه.
          بخاطر یک سری مسائل این چند وقته ترید نداشتم ولی نقاطی که شما گفته بودید را روی چارت مشخص کرده ام و رفتار بازار را نسبت به آن هر شب چک می کردم در این تصویر خطوط آبی نقاط حمایت است که شما در یاهو مسینجر به من داده بودید.
          خط سفید عمودی روزی است که سیگنال دادید.
          خط قرمز ناحیه مقاومتی است که امروز در تاپیک معرفی کرده اید.
          دوستان عزیز روزها را مشخص کرده ام.
          قضاوت با شما.
          آتیلا جون متشکرم

نظر

• سلام سید جان. شما لطف دارید دوست گرامی
            ممنون از دقت و توجه شما. و هم اینکه همراهیمون میکنی
            البته قیمت 1.3645 در روز دوشنبه به عنوان خط حمایتی مهم اعلام شده بود
            اما حالا که بازار ازش عبور کرده و قیمت زیر این خط قرار گرفته حالت مقاومتی رو برامون داره
            امیدواریم که امروز به سما تارگت حرکت کنه و همه دوستان که پوزیشن رو گرفتند نتیجه تریدشون رو ببینند
            از شما هم بسیار سپاسگذارم

نظر

• باسلام ودرود
              ممنون که تجربیات ارزندتون رو در اختیار دوستان قرار دادید پیروز وموفق باشید
              بهترین مردم سودمندترین انان به حال دیگران هستند محمد (ص)

نظر

• سلام آقای ATYLA میشه 1 هیستوری اینجا آپلود کنید ؟
                بهترین Feedback برای همه ی دوستان از این روش معاملاتی هیستوری هست.
                یا دیگر دوستان اگه هیستوری دارند اینجا به نمایش بگذارند.
                با تشکر

ویرایش توسط SohMTBSH : https://www.traderha.com/member/14157-sohmtbsh در ساعت 01-17-2014, 06:14 PM

نظر

• ممنون از شما دوست عزیز و گرامی
                  خوشحالم که در جمع ما هستید

نظر

• سلام دوست عزیز و گرامی
                    ممنون از اینکه به تاپیک توجه میکنید.
                    اما دو تا نکته : اول اینکه در تاپیک امکان گذاشتن هیچ لینک، و هیستوری شخصی از طرف مدیریت فروم نیست
                    و نکته دوم دلیل اینکه نیاز به هیستوری برای چه چیزی هست؟

نظر

• باسلام ودرود به همه دوستان وهمراهان
                      ازمیان تمام اون کسایی که برای نماز باران میایند تنها کسانی به کارشان ایمان دارند که چتر به همراه دارند

نظر

• سپاس دوست عزیز و گرامی

نظر

• سلام به همه دوستان عزیز و گرامی
                          دوستانی ک از سیگنال و تارگت استفاده کرده بودند جمعه گذشته 80 پیپ سود رو گرفتند
                          تبریک به دوستانی که اعتماد کردند

نظر

• همونطور که قبلا خدمت دوستان عرض کرده بودم بازار هفته گذشته ریزشی بود و نتیجه ترید هم روز جمعه معلوم شد
                            از طرفی حرکت روز جمعه و شکست خط 1.3540 تارگت جدیدی در قیمت 1.3490 ایجاد کرده
                            که برای امروز منتظر دیده شدن این قیمت هستیم، البته تارگت صعودی هم برای امروز داریم
                            این تارگت صعودی در قیمت 1.3580 هست و در قیمت 1.3590 هم مقاومت داریم
                            امیوارم دوستان موفق بشن که از تارگتها استفاده کنن و سود خوبی بگیرن
                            شاد باشید و سربلند

نظر

• نوشته اصلی توسط ATYLA نمایش پست ها
                              همونطور که قبلا خدمت دوستان عرض کرده بودم بازار هفته گذشته ریزشی بود و نتیجه ترید هم روز جمعه معلوم شد
                              از طرفی حرکت روز جمعه و شکست خط 1.3540 تارگت جدیدی در قیمت 1.3490 ایجاد کرده
                              که برای امروز منتظر دیده شدن این قیمت هستیم، البته تارگت صعودی هم برای امروز داریم
                              این تارگت صعودی در قیمت 1.3580 هست و در قیمت 1.3590 هم مقاومت داریم
                              امیوارم دوستان موفق بشن که از تارگتها استفاده کنن و سود خوبی بگیرن
                              شاد باشید و سربلند
                              باسلام ودرود
                              بزرگوار یعنی اول سل میشه تاعدد1.3490 وبعد بای داریم؟

نظر

• سلام دوست گزامی
                                اولویت زمانی در تارگت نمیشه مشخص کرد، اما داشتن نقطه ورود دقیق با استاپ کوتاه میتونه خیلی کمکتون کنه.
                                هر جا نقطه ورود مناسب داشتید با استاپ کوتاه میتونید برای یکی از تارگتها وارد بشید
                                و زمانیکه تارگت اول دیده شد برای تارگت بعدی پوزیشن بگیرید.البته ممکنه که استاپ هم بخورید.
                                یا اینکه چون هر دو تارگت دیده میشه برای ریسک کمتر صبر کنید تا یکی از تارگتها دیده بشه و بعد برای تارگت بعدی وارد بشید
                                موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X