اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فایل های powerpoint - pdf آموزشی الگوهای هارمونیک (پرستو میری - امیر حسام میری)

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام

با عرض پوزش یک سوال خارج از موضوع دارم

علت اینکه شماره سفارش ها در تصاویر شما پاک شده چه علتی داره. چون من خودم معممولا دلم نمیخواد کسی حجم ترید های من رو ببینه و یا اینکه از بالانس من خبر داشته باشه. ولی در تصاویر شما شماره سفارشات پوزیشن ها لاک گرفته شده.

اگر راهنمایی بفرمایید که علت این کار چیست بسیار ممنون خواهم شد.
    امضاء

نظر

• این هم دلیل این که ساعت 8:20 اون بای های قبیل رو بستم و با فروش وارد شدم وگرنه کل سود قبلی از دست می رفت این یعنی ورود و خروج درست
      ویرایش توسط hesam forex : https://www.traderha.com/member/6266-hesam-forex در ساعت 11-01-2013, 12:43 PM

نظر

• خب الان باید دید ساعت 10:20 چه اتفاقی می افته چون کندل ساعت 10:10 نرخ حامل ساعت 19:55 دیروز رو زد اما زیرش بسته نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط بانوی شرقی نمایش پست ها
          سلام

علت اینکه شماره سفارش ها در تصاویر شما پاک شده چه علتی داره. چون من خودم معممولا دلم نمیخواد کسی حجم ترید های من رو ببینه و یا اینکه از بالانس من خبر داشته باشه. ولی در تصاویر شما شماره سفارشات پوزیشن ها لاک گرفته شده.

اگر راهنمایی بفرمایید که علت این کار چیست بسیار ممنون خواهم شد.

با سلام
          با عرض پوزش
          سئوال شما به قول امریکایی ها fishy هستش یعنی بوداره
          1. مطمئن باشید پوزیشن ها real هستش .
          2. شما باشید می ایید وقتتون رو بذارید و پوزیشن بگیرید و سعی کنید که مطلبی به این مهمی رو که تا به حال به این شکل روش بحث نشده با ذکر عکس و ترید ارائه بدید و demo کار کنید ؟
          3. بعضی از شما دوستان . انسان رو از کاری که می کنه سخت پشیمون می کنید من توقع دارم شما به مسائل دیگه ایی توجه کنید
          4. نمی دونم ما ادمها یا سعی داریم بدون هیچ تلاشی ، نتیجه زحمت دیگران رو صاحب بشیم یا اگه نتونیم در این امر موفق بشیم با ارائه مطالب بودار سعی درتخریب طرف داشته باشیم
          5. اینجا حرف از نمایش قدرت نیست که من بیام پوزیشن بگیرم و شما سود ها رو ببینید و به نوعی خیلی عامیانه بگم دلتون بسوزه که نمی تونید این طوری ترید کنید حالا مطلبی خارج از موضوع و اون هم به این شکل بپرسید . من از اون اول و در طی پستهای مکرری تاکید کردم که دوستان مطمئن باشید علم من از همه شما عزیزان کمتره . والله بالله اگه شما الیوت بلدید. گن بلدید و ستاره شناسی درفارکس می دونید یا روش جناب خامسی یا ابوناچی می دونید من هیچ کدوم رو بلد نیستم. من مطمئن هستم که شما هم تریدهای خوبی می تونید انجام بدید حالا باهر لاتی که باشه.
          یکی از دوستان میاید و بحث لات کم رو پیش می کشه چرا به نکاتی که بنده درصحبتهام می گم دقت نمی کنید من می گم لات و نقطه ورود با زمان . بحث من لات کم و یا زیاد نیست ولی متاسفانه درمقابل حرفها جبهه گرفته می شه. من ساعت اعلام می کنم تا شاید کسانی که علاقه دارند با ذکر ساعتها رمز رو بفهمند از لاک گرفتن شماره پوزیشن ها حرف به عمل میاد.
          6. بحث اینه که شما نگاهتون رو به بازار عوض کنید. ارائه این تریدها و ذکر این ساعتها و ارائه پی دی اف سئوالات نمایش اینه که این همه دنبال رو روشهای قبلی نباشیم . خلاق باشیم.

نظر

سلام

سلام بانوی شرقی عزیز، شماره ticket پوزیشن ها شماره منحصر به فردی برای هر trader هست که هکرها داشتن این شماره میتونن با نفوذ به سرور بروکر به اکانت فرد دست پیدا کنن. بعلاوه برخی جاعلان هم خودشون رو به عنوان شخص صاحب اکانت جا میزنن و با بروکر چونه زنی میکنن برای سوء استفاده های احتمالی... در کل سعی کنید اگه حساب ریل دارین همیشه این عدد رو تو عکسا پاک کنید
            عذرخواهی از جناب میری گرامی.

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam forex نمایش پست ها

این هم دلیل این که ساعت 8:20 اون بای های قبیل رو بستم و با فروش وارد شدم وگرنه کل سود قبلی از دست می رفت این یعنی ورود و خروج درست
              این ساعت 8:20 کدام تایم است بسته شدن کدام تایم ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
                این ساعت 8:20 کدام تایم است بسته شدن کدام تایم ممنون

فقط تایم 5 دقیقه را نگاه بفرمایید

نظر

با سلام
                  با عرض پوزش
                  سئوال شما به قول امریکایی ها fishy هستش یعنی بوداره
                  1. مطمئن باشید پوزیشن ها real هستش .
                  2. شما باشید می ایید وقتتون رو بذارید و پوزیشن بگیرید و سعی کنید که مطلبی به این مهمی رو که تا به حال به این شکل روش بحث نشده با ذکر عکس و ترید ارائه بدید و demo کار کنید ؟.

سلام

جناب فکر کنم سو تقاهم شده. من دقیقا احتمال این رو دادم که شاید دانستن این عدد دسترسی به حساب را برای کسانی فراهم کنه و واقعا برای من سوال پیش امده بود و پست شما را هم از بند 2 به بعد مطالعه نکردم از این بابت پوزش من رو قبول کنید.

جسارتا جواب خودم را از پست بعدی دریافت کردم و به هر حال از هر دو عزیز که جواب دادند بسیار سپاس گذارم و با ارزوی موفقیت شما

======
                  ویرایش

شاید باید سوال را به صورت پیام می پرسیدم تا سوء تفاهم نمیشد.
                  ویرایش توسط بانوی شرقی : https://www.traderha.com/member/10330-بانوی-شرقی در ساعت 11-01-2013, 01:25 PM
                  امضاء

نظر

سلام

جناب فکر کنم سو تقاهم شده. من دقیقا احتمال این رو دادم که شاید دانستن این عدد دسترسی به حساب را برای کسانی فراهم کنه و واقعا برای من سوال پیش امده بود و پست شما را هم از بند 2 به بعد مطالعه نکردم از این بابت پوزش من رو قبول کنید.

======
                    ویرایش
                    جسارتا جواب خودم را از پست بعدی دریافت کردم و به هر حال از هر دو عزیز که جواب دادند بسیار سپاس گذارم و با ارزوی موفقیت شما

من از شما عذرخواهی می کنم
                    امیدوارم شما هم از بنده نرنجیده باشید

نظر

این هم دلیل این که ساعت 8:20 اون بای های قبیل رو بستم و با فروش وارد شدم وگرنه کل سود قبلی از دست می رفت این یعنی ورود و خروج درست

دوستان فروش طلا رو از ساعت 8:20 که عرض کردم ببینید از این ساعت هم یک پیپ بالاتر نرفته و ریزش خوبی به دنبال داشت باید دید 12:20 چه خواهد کرد . البته 1317.46 می تونه یک بای بده و من فروش رو بستم و وارد بای شدم گرچه کندل ساعت 11:30 با فروش بسته شد ولی من اینجا کمی ریسک کردم
                      ویرایش توسط hesam forex : https://www.traderha.com/member/6266-hesam-forex در ساعت 11-01-2013, 02:11 PM

نظر

من ساعت اعلام می کنم تا شاید کسانی که علاقه دارند با ذکر ساعتها رمز رو بفهمند
                        بحث اینه که شما نگاهتون رو به بازار عوض کنید. ارائه این تریدها و ذکر این ساعتها و ارائه پی دی اف سئوالات نمایش اینه که این همه دنبال رو روشهای قبلی نباشیم . خلاق باشیم.
                        استاد عزیزم جناب میری، اگه امکان داره میخواستم یک جهتدهی به این جرقه های ذهنی ما بدهید... درباره مبنای به دست آوردن این ساعت ها.
                        مثلاً آیا برای محاسبه این ساعتها از خطوطی که روی چارت در عکسهای قبلیتون کشیده بودین و تقابلشان با همدیگه استفاده ای میکنین؟
                        یا اینکه از هیچگونه ترسیمی استفاده ای نمیشه و تنها بر اساس محاسبات؟ در این صورت مبنای این محاسبات با توجه به اعداد ساعتها هست؟ یا تعداد کندلها؟
                        نقش قیمت در این محاسبات چیه، آیا از اعداد قیمت در به دست آوردن این ساعت ها استفاده ای میشه یا تنها بر مبنای محور زمان به دست میان؟

از همه مهمتر وقتی که ساعتی رو محاسبه کردین، چطور جهتی که قراره قیمت عکسالعمل بده رو متوجه میشیم؟

آقا ببخشید انقدر سوالا زیاد شد، این ذهن بنده خدا پر اتاقای تاریک شده... اگه چن تا از لامپاش رو روشن کنید خیلی خوب میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.sfx نمایش پست ها
                          استاد عزیزم جناب میری، اگه امکان داره میخواستم یک جهتدهی به این جرقه های ذهنی ما بدهید... درباره مبنای به دست آوردن این ساعت ها.
                          مثلاً آیا برای محاسبه این ساعتها از خطوطی که روی چارت در عکسهای قبلیتون کشیده بودین و تقابلشان با همدیگه استفاده ای میکنین؟
                          یا اینکه از هیچگونه ترسیمی استفاده ای نمیشه و تنها بر اساس محاسبات؟ در این صورت مبنای این محاسبات با توجه به اعداد ساعتها هست؟ یا تعداد کندلها؟
                          نقش قیمت در این محاسبات چیه، آیا از اعداد قیمت در به دست آوردن این ساعت ها استفاده ای میشه یا تنها بر مبنای محور زمان به دست میان؟

از همه مهمتر وقتی که ساعتی رو محاسبه کردین، چطور جهتی که قراره قیمت عکسالعمل بده رو متوجه میشیم؟

آقا ببخشید انقدر سوالا زیاد شد، این ذهن بنده خدا پر اتاقای تاریک شده... اگه چن تا از لامپاش رو روشن کنید خیلی خوب میشه.
                          با سلام
                          قربان این طور که شما سئوال فرمودید . یعنی رمز بازار رو به ما بگو . درسته؟ شوخی کردم ما هم داریم تجربه می کنیم.
                          از خطوط استفاده نمی شه فقط محاسبه هست
                          تعداد کندل ها نقشی نداره
                          قیمت هم نقشی نداره ، یعنی زمان وقیمت مستقل از هم عمل می کنند
                          سئوال اخرتون هم خودم درحال بررسی این قسمت هستم
                          به عنوان نمونه عرض می کنم من ساعت 8:20 رو سقف تعیین کردم که کاملا درست بود و ساعت 13:25 هم خودش سقف شد که این به من نشان داد هنوز ریزش ادامه داره منتظر ساعت 15:40 هستم که البته ناگفته نمونه درساعت 14:20 ی بای 2 لاتی زدم وو در ساعت 12:28 هم همینطور با 2 لات واردشدم وبا با سود خارج شدم چون ساعت 13:25 اعلام ریزش می کرد زود سود ساعت 12:28 رو جمع کردم از اونجایی که بعضی از این ساعات یک ریتریس کوچک رو نشان می دن من ازگذاشتن عکس امنتاع می کنم چونکه می ترسم بین دوستان افرادی باشند که از رو پوزیشن کوتاه من الگوبرداری کنند و تو زمان لازم نبندند و وارد ضرر بشن .ولی می مونه ساعت 15:40 ببینم چه حالتی داره چون این ساعتها وسط راه دارن ایجاد می شن . فعلا تا قبل از تشکیل کندل ساعت 15:40 کندل ساعت 14:00 می تونه کف محسوب بشه . ولی تاکید می کنم هیچ پوزیشنی رو مبنی بر بای به دوستان توصیه نمی کنم زیرا وضعیت کندل ساعت 15:40 معلوم نیست

نظر

• gold

نظر

مثل این که درست محاسبه شده بود ولی می مونه ساعت 18:45 که انتظار دارم اینجا نرخ ایست بده وکمی از سرعتش کاسته بشه

به نظر من همانطور که استاپ لاس معنی نمی ده . این بازار تنها یک فرمول پیچیده ریاضی هستش یعنی یک بازی ریاضی و اون سمت کسی قرار نداره .یک بازی فوق العاده هوشمند ریاضی که می تونم بگم تا حدی به مسئله پی بردم و از تریدهام این مسئله کاملا مشهوده.

دوستان همونطور که گفتم ساعت 18:45 دقیقا نرخ سقف روند بالارویی که با سرعت بالا رفت شد
                              ویرایش توسط hesam forex : https://www.traderha.com/member/6266-hesam-forex در ساعت 11-01-2013, 09:33 PM

نظر

مثل این که درست محاسبه شده بود ولی می مونه ساعت 18:45 که انتظار دارم اینجا نرخ ایست بده وکمی از سرعتش کاسته بشه

به نظر من همانطور که استاپ لاس معنی نمی ده . این بازار تنها یک فرمول پیچیده ریاضی هستش یعنی یک بازی ریاضی و اون سمت کسی قرار نداره .یک بازی فوق العاده هوشمند ریاضی که می تونم بگم تا حدی به مسئله پی بردم و از تریدهام این مسئله کاملا مشهوده.

دوستان همونطور که گفتم ساعت 18:45 دقیقا نرخ سقف روند بالارویی که با سرعت بالا رفت شد
                                آقا حسام بعد گذاشتن همه این تحلیل ها و نتایج آخرش نمی خواین این بازی و ریاضی رو به بچه های فروم یاد بدید ما هم بتونیم بازی کنیم

نظر

پردازش ...
                                X