اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فایل های powerpoint - pdf آموزشی الگوهای هارمونیک (پرستو میری - امیر حسام میری)

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
    آقا حسام بعد گذاشتن همه این تحلیل ها و نتایج آخرش نمی خواین این بازی و ریاضی رو به بچه های فروم یاد بدید ما هم بتونیم بازی کنیم

باسلام خدمت شما و باقی دوستان
    لطفا پست 93 واقع درصفحه 10 را مطالعه نمایید
    بنده چندین بار علاوه بر پست 93 صریحا اعلام نمودم راه حل مسئله فوت کوزه گری کار بنده است و این مسئله به هیچ وجه آموزش داده نمی شودچرا که خودنیز درحال بررسی و تحقیق هستم هدف از اول هم، اموزش این راه نبوده لذا اگر در ذهن شما عزیزان چنین ذهنیتی ایجادشده که مطلبی در این باب اموزش داده می شود بکلی فراموش کنید ضمنا درمورد جواب سئوالات موجود در پی دی اف هم عنوان کردم فقط جواب سئوالات را می گذارم وراه حل ارائه نمی شود لذا از همین الان اعلام می کنم ممکن است با مطالعه جواب سئوالات پی دی اف ، انتظار شما براورده نگردد بنده درپست های قبلی و صریحا درپست 93 این موضوع را یاداور شده ام.
    لذا از دوستان عاجزانه تقاضا دارم به هیچ عنوان جهت اموزش خصوصی و یا دریافت سیگنال به بنده ایمیل یا پیام ندهند و دوستانی که جهت مدیریت سرمایه مرتب پیغام دادند نیز باید اعلام کنم این قسمت داستان می تواند درموارد خاص باتوافق طرفین صورت گیرد
    بنده تنها یک تریدر هستم که درحال تحقیق و بررسی یک روش می باشم فقط و فقط همین و با ارائه عکس تریدها تنها سعی داشتم توجه شما عزیزان را به سمت و سویی فرای روشهای قبلی معطوف سازم نه مدعی هستم و نه منتظر تشکر از شما عزیزان . خدایی نکرده هم نمی خواهم در ذهن شما ازخودم یک فرد خارق العاده بسازم که فکر کنید حالا چه خبر است
    مطمئن هستم شما هم روشهای خاص خود را برای ترید دارید و به عبارتی دارای یک استراتژی خاص هستید و مطمئنا موفق هستید

نظر

• قدم اول برای ترید موفق
      بیاید درون خود را پاک سازی نماییم
      اگر اهل کارهای زیر هستید یا ترید را فراموش کنید و یا عادت های زیر، به خود و خانواده خود رحم کنید.
      تعداد افرادی که دراثر کارهای پر استرس دچارسکته های قلبی و مغزی می شوند بسیار زیاد است ترید نیز یکی از این کارهاست درصورتی که
      1. سیگاری هستید و بسیار زیاد چایی مینوشید
      2. اهل خوردن عذاهای چرب وفست فود و نوشابه های گازدار هستید.
      3. معتاد به مواد مخدر و یا مشروبات الکلی هستید.
      ایا می دانستید که :
      اگر عادت دارید مدتها پای کامپیوتر و ترید بنشینید از خوردن غذاهای زیر امتناع کنید زیرا قراراست پول دربیارید که ازش لذت ببرید نه خرج بیماری های آتی کنید و یا اینکه جان خود را پای آن بگذارید.
      شکر سفید برای کبد مضر بوده و موجب به هم خوردن متابولیسم سلولهای کبدی می شود ، ایا می دانید قندو شکر از تفاله باقی مانده چغندر قندو شکر می باشد و مواد ارزشمند آن به دامها داده می شود
      چای خود را به جای قند و یا شکر با کشمش ، توت خشک،خرما استفاده نمایید
      انجیر و زیتون و عسل استفاده نمایید
      و بهتر آن است که به جای چای که طبیعت سردی دارد از چای کوهی ،گل گاوزبان، سنبل الطیب ، گزنه ، زنجبیل ، گل نسترن، پونه ، دارچین ، اویشن ،استخودوس ، شربت عسل و سرکه و یا عسل ابلیمواستفاده نمایید.
      بهترین نان ، نان سبوس دار است ، که به مزاج شما کمک می کند، از خوردن نان باگت پرهیز نمایید به دلیل بکینگ پودر و جوش شیرینی که درآن می زنند و موجب پوکی استخوان می شود.
      از خوردن ماکارانی بپرهیزید زیرا دربسیاری از کارخانه ها از نان کپک زده برای تولید آن استفاده می شود و به دلیل استفاده از 20 % گلوتن صنعتی درآن سرطانزا بوده و موجب یبوست می شود و مزاج را دچار مشکل می کند و طبق فرمایش پیامبر اکرم صلوات الله علیه مزاج بیمارموجب اختلال درعقل می شود.تصور نمایید ساعتها بی حرکت بنشینید و ترید کنید مواد و سموم داخل روده بزرگ انباشته میشود و می تواند بعدها موجب سرطان روده را گردد.
      از خوردن انواع شیرینی و کیک و نوشابه های گازدار و ساندیس و پفک و چیپس و غذاهای فست فود به شدت پرهیز نماید که همگی موجب سنگ صفرا و صدمه به کلیه می شوند.
      از درست کردن غذا درظروف المینیوم ( موجب اختلال حواس ، الزایمر، ضعف اعصاب و لعابی ( به دلیل سرب بالا سرطانزا ) و تفلون دار بپرهیزید .
      از خوردن کالباس و سوسیس بپرهیزید در ساختار انها از تاج خروس استفاده می شود که همان لکه های قرمز داخل انها است و ماده اصلی انها سویا است و همگی برای سلامتی خطرناک می باشند
      سیگاری ها بهتر است درروز چند تا موز بخورند زیرا تنها میوه ایی است که نیکوتین را در بدن جمع می کند، گلابی مفرح قلب و کبد است، موز و فندق موجب شادی می گردد، سیب بیشتر از قهوه در بیدار نگاه داشتن به شما کمک می کند،ابلیوی طبیعی بنوشید درابلیموهای صنعتی حتی از یک دانه لیمو هم استفاده نمی شود بلکه کاه را داخل استخر های بزرگی می ریزند و روی انها را با اب می پوشانند و به انها اسانس و جوهر نمک اضافه می کنند .
      درپایان رنگ اتاق ترید خود را تغییردهید اگر فشارخون بالا دارید و زود به هیجان می ایید از رنگهای ملایم ،ابی و سبز استفاده نمایید زیرا خطر ابتلا به سکته را کاهش می دهد
      زمانی که غذاهای سرد مانند ماهی و...می خورید دوش اب سرد نگیرید و یا به استخر نروید زیرا خطر سکته بالا می رود
      ورزش فراموش نشود
      درپایان با نیت خوب و با نام خدا تریدکنید
      موفق و سلامت باشید

نظر

• قدم اول برای ترید موفق
        بیاید درون خود را پاک سازی نماییم
        اگر اهل کارهای زیر هستید یا ترید را فراموش کنید و یا عادت های زیر، به خود و خانواده خود رحم کنید.
        تعداد افرادی که دراثر کارهای پر استرس دچارسکته های قلبی و مغزی می شوند بسیار زیاد است ترید نیز یکی از این کارهاست درصورتی که
        1. سیگاری هستید و بسیار زیاد چایی مینوشید
        2. اهل خوردن عذاهای چرب وفست فود و نوشابه های گازدار هستید.
        3. معتاد به مواد مخدر و یا مشروبات الکلی هستید.
        ایا می دانستید که :
        اگر عادت دارید مدتها پای کامپیوتر و ترید بنشینید از خوردن غذاهای زیر امتناع کنید زیرا قراراست پول دربیارید که ازش لذت ببرید نه خرج بیماری های آتی کنید و یا اینکه جان خود را پای آن بگذارید.
        شکر سفید برای کبد مضر بوده و موجب به هم خوردن متابولیسم سلولهای کبدی می شود ، ایا می دانید قندو شکر از تفاله باقی مانده چغندر قندو شکر می باشد و مواد ارزشمند آن به دامها داده می شود
        چای خود را به جای قند و یا شکر با کشمش ، توت خشک،خرما استفاده نمایید
        انجیر و زیتون و عسل استفاده نمایید
        و بهتر آن است که به جای چای که طبیعت سردی دارد از چای کوهی ،گل گاوزبان، سنبل الطیب ، گزنه ، زنجبیل ، گل نسترن، پونه ، دارچین ، اویشن ،استخودوس ، شربت عسل و سرکه و یا عسل ابلیمواستفاده نمایید.
        بهترین نان ، نان سبوس دار است ، که به مزاج شما کمک می کند، از خوردن نان باگت پرهیز نمایید به دلیل بکینگ پودر و جوش شیرینی که درآن می زنند و موجب پوکی استخوان می شود.
        از خوردن ماکارانی بپرهیزید زیرا دربسیاری از کارخانه ها از نان کپک زده برای تولید آن استفاده می شود و به دلیل استفاده از 20 % گلوتن صنعتی درآن سرطانزا بوده و موجب یبوست می شود و مزاج را دچار مشکل می کند و طبق فرمایش پیامبر اکرم صلوات الله علیه مزاج بیمارموجب اختلال درعقل می شود.تصور نمایید ساعتها بی حرکت بنشینید و ترید کنید مواد و سموم داخل روده بزرگ انباشته میشود و می تواند بعدها موجب سرطان روده را گردد.
        از خوردن انواع شیرینی و کیک و نوشابه های گازدار و ساندیس و پفک و چیپس و غذاهای فست فود به شدت پرهیز نماید که همگی موجب سنگ صفرا و صدمه به کلیه می شوند.
        از درست کردن غذا درظروف المینیوم ( موجب اختلال حواس ، الزایمر، ضعف اعصاب و لعابی ( به دلیل سرب بالا سرطانزا ) و تفلون دار بپرهیزید .
        از خوردن کالباس و سوسیس بپرهیزید در ساختار انها از تاج خروس استفاده می شود که همان لکه های قرمز داخل انها است و ماده اصلی انها سویا است و همگی برای سلامتی خطرناک می باشند
        سیگاری ها بهتر است درروز چند تا موز بخورند زیرا تنها میوه ایی است که نیکوتین را در بدن جمع می کند، گلابی مفرح قلب و کبد است، موز و فندق موجب شادی می گردد، سیب بیشتر از قهوه در بیدار نگاه داشتن به شما کمک می کند،ابلیوی طبیعی بنوشید درابلیموهای صنعتی حتی از یک دانه لیمو هم استفاده نمی شود بلکه کاه را داخل استخر های بزرگی می ریزند و روی انها را با اب می پوشانند و به انها اسانس و جوهر نمک اضافه می کنند .
        درپایان رنگ اتاق ترید خود را تغییردهید اگر فشارخون بالا دارید و زود به هیجان می ایید از رنگهای ملایم ،ابی و سبز استفاده نمایید زیرا خطر ابتلا به سکته را کاهش می دهد
        زمانی که غذاهای سرد مانند ماهی و...می خورید دوش اب سرد نگیرید و یا به استخر نروید زیرا خطر سکته بالا می رود
        ورزش فراموش نشود
        درپایان با نیت خوب و با نام خدا تریدکنید
        موفق و سلامت باشید

نظر

• لطفا قبل از دانلود لینک جواب سئوالات پی دی اف این لینک را دانلود نمایید و قدری در این مورد بیاندیشید.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3377268031.pdf
          ویرایش توسط hesam forex : https://www.traderha.com/member/6266-hesam-forex در ساعت 11-02-2013, 12:01 PM

نظر

• ابوعلی سینا میگفت من میتوانم با یک رژیم غذایی 300 سال عمر کنم ولی ترجیح میدهم 70 سال با لذت عمر کنم.

زیاد سخت نگیرید 200 سال عمر بدون لذت ذره ای ارزش نداره. ترجیه میدم غذاهایی که دوست دارم رو بخورم و بمیرم. اونقدرم که میگن تاثیری نداره. آشنایی داریم خانوم که 60 سال است سیگار میکشد. هر روز حداقل یک وعده فست فود میخورد. چایی رو به قدری شیرین میخورد که از گلوی هیچکس پایین نمیرود ولی در سن 80 سالگی کوه میرود و تازه 5 سال پیش شروع به آموختن چند زبان مختلف کرد. خودش همیشه میگه چیزایی که میخوریم ما رو مریض نمیکنه چیزهایی که ما رو میخورند ما رو مریض میکنند مثل حرص و جوش الکی ، عصبی شدن ، غم خوردن و ...

همین الان کسانی هستند در سن 50 یا 60 سالگی با صد تجویز دکتر سرپا هستند فقط چون به همه چیز گیر می دهند. همش دنبال ایراد گرفتن از مردم هستند. روزی میفهمیم که هیچ چیز به اندازه سرک کشیدن به کار مردم آدم رو پیر و از کار افتاده نمیکنه.

زندگی مردم که به من ربطی نداره زندگی خودمم ارزش حرص خوردن نداره. این شعارمه. البته فقط شعارمه دارم سعی میکنم جزوی از وجودم بشه.

ارادتمند-----------امیر
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• این هم لینک جواب سئوالات .

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3382260811.pdf

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam forex نمایش پست ها
                این هم لینک جواب سئوالات .

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3382260811.pdf
                جناب میری عزیز از زحمتی که در تهیه pdfها کشیدین بسیار ممنونم. قربان برای امروز تایمینگ ها رو نمیذارین؟
                به نظرم یکی از تایمینگ های امروز باید روی ساعت 10 باشه... نظرتون درباره جهتی که ممکنه بگیره چیه؟
                فکر میکنم شما قبلا راز رو گفتین.
                ویرایش توسط amir.sfx : https://www.traderha.com/member/10233-amir-sfx در ساعت 11-04-2013, 12:26 PM

نظر

• بعید میدونم این تاپیک دیگه آپ بشه. دلیلش رو اگه آپ نشد میگم............

فقط میدونم که همه چیز به خودمون بستگی داره. به قول بزرگی روش خوب همگانی نمیشه و روش خیلی خوب اصلا همگانی نمیشه

ارادتمند-------------امیر
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                    بعید میدونم این تاپیک دیگه آپ بشه. دلیلش رو اگه آپ نشد میگم............

فقط میدونم که همه چیز به خودمون بستگی داره. به قول بزرگی روش خوب همگانی نمیشه و روش خیلی خوب اصلا همگانی نمیشه

ارادتمند-------------امیر
                    آره... موافقم امیر جون.
                    فقط امیدوارم حداقل تا یه مدت دیگه جناب میری به گذاشتن تایمینگ ها ادامه بدن تا منابع بیشتری برای تحقیق و بررسی داشته باشیم.

نظر

• دوستان عزیز
                      سلام به همگی
                      نکته ایی رو که در پیداکردن تایم ها باید لحاظ کنید اینه که هرروزی تایم منحصر به فرد خودش رو داره
                      یعنی اینکه اگر فرض مثال من ی روزی می ام ساعت 18:50 رو عنوان می کنم دلیلی نداره که همین ساعت مال روزهای دیگه هم باشه و عکس العمل خوبی از خودش نشان بده اگر اینطور بود کل چارت یک شکل یکنواخت پیدا می کرد دیگه درسته؟
                      پس دقت بفرمایید و فکر کنید چه چیزی این جا وجود داره که ساعتها برای هر روز یکسان نیست و ساعتی که برای ی روز می تونه سقف و کف بده برای روز بعدی ممکنه منطقه رنج باشه و به درد ما نخوره
                      موفق باشید

نظر

• روزهای هفته مهم هستند یا روزهای ماه؟ مثلا اینکه امروز دوشنبه است مهمه یا اینکه چهارم ماه است؟

ارادتمند-----------امیر
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• طلا

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                            روزهای هفته مهم هستند یا روزهای ماه؟ مثلا اینکه امروز دوشنبه است مهمه یا اینکه چهارم ماه است؟

ارادتمند-----------امیر
                            روزهای ماه مهمتر هستند

نظر

• سلام

با اجازه amir.sfx ، انديكاتور خطوط مقاومت و حمايت جناب ميري را كمي تغيير دادم كه شامل موارد زير است

موارد اصلاحي :

- حذف خطوط ترسيم شده بعد از حذف انديكاتور يا تغيير مقادير

- جلوگيري از اجراي خودكار انديكاتور بر اساس تيك پالس ها

- نمايش خط Base Line - خطي كه معيار و قيمت بالاي روز بخصوص بوده است

- انتخاب رنگ متفاوت براي خطوط بالايي و پاييني

- امكان انتخاب ترسيم خطوط بالا و پايين بصورت همزمان

لينك دانلود
                              هيچ چيزي تصادفي نيست

نظر

• من رو ی طلا ساعت و روز رو متذکر می شم شاید دوستان راهی بین این دو بیابند

نظر

پردازش ...
                                X