اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فایل های powerpoint - pdf آموزشی الگوهای هارمونیک (پرستو میری - امیر حسام میری)

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها
    مگر من دنبال جایزه 50 هزار دلاری بودم . نه . علم والاست . زحمات اساتید گران بهاست . اما چقدر به اساتید ارزش می نهیم ؟؟؟

سلام و درود . شما اندیکاتور پیوتهای زمانی رو از کجا اوردید اگه میشه اینجا بگذارید ممنون میشم چون خودم از راه محاسبه بدست میارم از فرمولی که اقا نیما دادن

نظر

• سلام و درود

دوستانی که میخواهند از ایندیکاتور استفاده کنند میتوانند به تاپیک زیر پست 159 مراجعه کنند

http://forum.broker-fa.com/f44/%D9%8...9/index16.html
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• دوستان عزیز واقعا شرمنده هستم که اینو میگم
        چند صفحه آخر تاپیک شده مثل مناظرات ریاست جمهوری سال 88 -- بگم بگم آقای .....
        با عرض پوزش از اساتید محترم یا بحثی رو مطرح نکنید یا اگر دوست ندارید عمومی بشه خب دیگه چرا مطرح می کنید ؟؟؟؟؟؟

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
          دوستان عزیز واقعا شرمنده هستم که اینو میگم
          چند صفحه آخر تاپیک شده مثل مناظرات ریاست جمهوری سال 88 -- بگم بگم آقای .....
          با عرض پوزش از اساتید محترم یا بحثی رو مطرح نکنید یا اگر دوست ندارید عمومی بشه خب دیگه چرا مطرح می کنید ؟؟؟؟؟؟

احسان عزیز خودتان بهتر می دانید که استاد نیما مبحث و روش کار را در این انجمن اورده اند . بگم بگم هم نداریم . فقط نمی خواستم اینجا مطرح بشه . چون جناب میری به مبحث فیلترینگ زمان اشاره داشتند و چون من می دانستم که با کشیدن مبحث پیوت های زمانی به این تالار جناب میری ترک خواهند کرد نگفتم .

حالا جناب یزدی چارت - محاسبات - اندیکاتور را اوردند . و همه چیز روشن شد . به نظر شما الان باید تاپیک فعال گردد . چرا من نگفتم . من همون اول پی بردم .

من اینجای کار را می دانستم . متاسفانه برخی دوستان انقدر روی این نکته تاکید کردند که علیلو هیچی نداری چنته . اونقدر حاشیه درست شد که جناب یزدی مبحث را ارائه نمودند

و اخر کار به ترک جناب میری منتهی شد

قابل توجه دوستانی که ادعای شاه و وزیری می کردند . الان به افتخار خودتان کف بزنید . هورا هورا . مرحبا به حاشیه سازان .

من دیروز خواستم هیجان و ذوق بدهم به این تالار . اخرش چی شد

بگذریم . گذشته ها گذشته . به فکر اینده باش

شاید در اینده مبحث زمان توسط فردی دیگری با تکنیک شخصی خودش ارائه شود . برای من مهم نبود نیت جناب میری . برای من حرفاش مهم بود سبکش

موفق باشید
          زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

احسان عزیز خودتان بهتر می دانید که استاد نیما مبحث و روش کار را در این انجمن اورده اند . بگم بگم هم نداریم . فقط نمی خواستم اینجا مطرح بشه . چون جناب میری به مبحث فیلترینگ زمان اشاره داشتند و چون من می دانستم که با کشیدن مبحث پیوت های زمانی به این تالار جناب میری ترک خواهند کرد نگفتم .

حالا جناب یزدی چارت - محاسبات - اندیکاتور را اوردند . و همه چیز روشن شد . به نظر شما الان باید تاپیک فعال گردد . چرا من نگفتم . من همون اول پی بردم .

من اینجای کار را می دانستم . متاسفانه برخی دوستان انقدر روی این نکته تاکید کردند که علیلو هیچی نداری چنته . اونقدر حاشیه درست شد که جناب یزدی مبحث را ارائه نمودند

و اخر کار به ترک جناب میری منتهی شد

قابل توجه دوستانی که ادعای شاه و وزیری می کردند . الان به افتخار خودتان کف بزنید . هورا هورا . مرحبا به حاشیه سازان .

من دیروز خواستم هیجان و ذوق بدهم به این تالار . اخرش چی شد

بگذریم . گذشته ها گذشته . به فکر اینده باش

شاید در اینده مبحث زمان توسط فردی دیگری با تکنیک شخصی خودش ارائه شود . برای من مهم نبود نیت جناب میری . برای من حرفاش مهم بود سبکش

موفق باشید
            جناب آقای aliloo ترمز دستی رو بکش...تاپیک رو گذاشتی رو سر خودت تنهایی
            شما که اینقدر آقای میری میری می کنید الان سنگ ایشون رو به سینه می زنید چند بار ایشون پست زدند که اگه چیزی بلدید می دونید پی بردید ارائه بدید تا کاملشو ایشون بیان کنند ؟؟
            شما اگه احترام به استاد می دونستی روش رو می گفتید پس خواهشا دور بر ندارید
            ویرایش توسط Absorptive Money : https://www.traderha.com/member/11282-absorptive-money در ساعت 11-08-2013, 05:21 PM

نظر

• سلام.
              جناب alilo به نظر شمافیلترینگ کار سختی هست؟؟؟شما 2 حساب داشته باشید وقتی به خط مورد نظر رسیدید یک buy روی یک حساب و یک sellروی حساب دیگر.حالا به نظر شما آیا فیلترینگ کار سختی هست؟؟؟
              ممنون.
              ویرایش توسط hessamfx : https://www.traderha.com/member/10721-hessamfx در ساعت 11-08-2013, 05:25 PM
              .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
                جناب آقای aliloo ترمز دستی رو بکش...تاپیک رو گذاشتی رو سر خودت تنهایی
                شما که اینقدر آقای میری میری می کنید الان سنگ ایشون رو به سینه می زنید چند بار ایشون پست زدند که اگه چیزی بلدید می دونید پی بردید ارائه بدبد تا کاملشو ایشون بیان کنند ؟؟
                شما اگه احترام به استاد می دونستی روش و می گفتید پس خواهشا دور بر ندارید
                ببین دوست عزیز . مبحث پیوت های زمانی را نه من بلکه کاربران دیگر این سایت نیز می دانند . لینکش را هم جناب یزدی ارائه کردند

اگر به خودتان زحمت می دادی و دنبال سیگنال نبودی و علم واقعی را خواستار بودی . تاپیک استاد نیما را مطالعه می کردید .

من از هر کس مطلبی یاد بگیرم ان کس را استاد یاد میکنم و احترام قائلم براش . شما مطلب ارائه نمایید می شوید استاد من .

حالا که جناب یزدی ارائه نمودند مطلب را . جناب میری کامل ترش را ارائه نمایند .

اگر من هم مطالب استاد نیما را اینجا می اوردم جناب میری از اینجا می رفتند . چرا جناب میری بعد از ارائه پیوت های زمانی ترک گفتند؟؟؟

بقول شما دور برداشتم . معذرت .

هر سوالی هست لطفا خصوصی . همه جریان، کامل اشکار شد بر همکان و روش چیزی نبود جر پیوت های زمانی

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط hessamfx نمایش پست ها
                  سلام.
                  جناب alilo به نظر شمافیلترینگ کار سختی هست؟؟؟شما 2 حساب داشته باشید وقتی به خط مورد نظر رسیدید یک buy روی یک حساب و یک sellروی حساب دیگر.حالا به نظر شما آیا فیلترینگ کار سختی هست؟؟؟
                  ممنون.
                  من نیز همچون شما ابتدا این نوع تفکر را داشتم . ولی کامنت جناب میری در مورد ..... زمان توسط زمان بود.

من قبلا سعی می کردم ابتدا زمان را بدست اورم و سپس این زمان را توسط قیمت ( واگرایی - هارمونیک - اشباع اندیکاتورها و .... ) ..... کنم و زیاد موفقیت امیز نبود . اما این نظریه که زمان را با زمان ..... کنیم برایم خیلی جالب بود . یعنی برخی پیوت های زمانی پیوت های دیگر را ..... می کنند .

من خیلی علاقه به ..... کردن زمان دارم . نتیجه اش خیلی عالی خواهد بود . بجای فکرهای بد خوشبینی را در خود تقویت کنیم . من علاقمند به پیگیری فیلترهای زمانی در این تاپیک بودم . ترس من از ارائه روش پیوت های زمانی بود که نکند با این کار تالار تعطیل شود . امروز ارائه شد و جناب میری رفتند .

اگر علاقمند هستید به ..... زمان یک تالار بزنید و انجا دور هم پیگیر باشیم . فکر کنم الان دیگر همه دوستان علاقمند باشند

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                    سلام و درود

دوستانی که میخواهند از ایندیکاتور استفاده کنند میتوانند به تاپیک زیر پست 159 مراجعه کنند

http://forum.broker-fa.com/f44/%D9%8...9/index16.html
                    با سلام خدمت همه دوستان عزیز علی الخصوص جناب آقای یزدی دوست و استاد عزیز
                    و با تشکر از جناب آقای یزدی که همیشه بدون هیچ چشمداشتی دست ما ها رو گرفتند و اطلاعات ارزشمندشون رو بدون سکرت بازی و ... بدون کم و کاست در اختیار همه قرار میدند.

بنده ورژن آخر اندیکاتوری رو که نوشتم رو در اینجا براتون آپلود میکنم ==> دانلود

فرمولهای پیوت زمانی رو میتونید اینجا مشاهده کنید (پست شماره 87) ==> لینک

فقط چون بنا به دلایلی من دیگه پیگیر تاپیک فوق نبودم از صحت خطوط مطمئن نیستم .دوستانی که پیگیر قضیه هستند لطفا خطوط مذکور رو طبق فرمولها چک کنند و اگر ایرادی در محاسبه خطوط نشان داده شده دیدند (چه در خطوط پیوت زمانی و چه در خطوط پیوت قیمتی) اطلاع دهدند تا اشکالات احتمالی رو رفع کنم.
                    همینطور در مورد روزهای تعطیل ( شنبه و یکشنبه ) که بازار بسته هست هم یک تحقیقی بکنید که آیا پیوتهای زمانی بعد از تعطیل درست در جای خودشان هستند یا نه (این مورد بیشتر در مورد پیوتهای هفتگی و ماهانه رخ خواهد داد)

با تشکر
                    بزرگترین لذت در زندگی ، انجام دادن کاری ست که دیگران می گویند :
                    تو نمی توانی ... !
                    ٠•●ஜ رومن پولانسکی ஜ●•٠

نظر

ببین دوست عزیز . مبحث پیوت های زمانی را نه من بلکه کاربران دیگر این سایت نیز می دانند . لینکش را هم جناب یزدی ارائه کردند

اگر به خودتان زحمت می دادی و دنبال سیگنال نبودی و علم واقعی را خواستار بودی . تاپیک استاد نیما را مطالعه می کردید .

من از هر کس مطلبی یاد بگیرم ان کس را استاد یاد میکنم و احترام قائلم براش . شما مطلب ارائه نمایید می شوید استاد من .

حالا که جناب یزدی ارائه نمودند مطلب را . جناب میری کامل ترش را ارائه نمایند .

اگر من هم مطالب استاد نیما را اینجا می اوردم جناب میری از اینجا می رفتند . چرا جناب میری بعد از ارائه پیوت های زمانی ترک گفتند؟؟؟

بقول شما دور برداشتم . معذرت .

هر سوالی هست لطفا خصوصی . همه جریان، کامل اشکار شد بر همکان و روش چیزی نبود جر پیوت های زمانی

موفق باشید
                      پیوت های زمانی رو که همه از جمله خود من هم بلدم اما در طول روز تعداد زمان هایی که آقای میری می دادند بیشتر از تعداد پیوت های یک روز بود از سمپل گیری در پیوت زمانی خبری نبود

نظر

• جناب علیلو گرامی
                        ببینید شما دیروز یک سوال توی تاپیک استراتژی قفس مطرح کردید چند تا دوستان اومدن جواب دادن و شما اینقدر خوشحال شدی که پست تشکر زدی
                        حالا توی این تاپیک دوستان سوال می پرسن متاسفانه درست جواب داده نمی شه یا ابهام داره خب وقتی قضیه به این روال باشه مطمئنا برای بعضی افراد سوتفاهم پیش میاد همه ما از فردی که مطلبی رو ارائه میده همین انتظار رو داریم شما خودت رو بذار جای بقیه
                        این قضیه پیوت های زمانی هم والا من شک دارم که روش جناب میری بوده چون ایشون کلا از هیچ چیز استفاده نمی کردند طبق فرمایشات خودشون در پست های قبلی

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• نوشته اصلی توسط absorptive money نمایش پست ها
                          پیوت های زمانی رو که همه از جمله خود من هم بلدم اما در طول روز تعداد زمان هایی که آقای میری می دادند بیشتر از تعداد پیوت های یک روز بود از سمپل گیری در پیوت زمانی خبری نبود

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                          جناب علیلو گرامی
                          ببینید شما دیروز یک سوال توی تاپیک استراتژی قفس مطرح کردید چند تا دوستان اومدن جواب دادن و شما اینقدر خوشحال شدی که پست تشکر زدی
                          حالا توی این تاپیک دوستان سوال می پرسن متاسفانه درست جواب داده نمی شه یا ابهام داره خب وقتی قضیه به این روال باشه مطمئنا برای بعضی افراد سوتفاهم پیش میاد همه ما از فردی که مطلبی رو ارائه میده همین انتظار رو داریم شما خودت رو بذار جای بقیه
                          این قضیه پیوت های زمانی هم والا من شک دارم که روش جناب میری بوده چون ایشون کلا از هیچ چیز استفاده نمی کردند طبق فرمایشات خودشون در پست های قبلی
                          همین مرا جذب کرد دوستان عزیز . فوت کوزه گری اینجاست . پیوت های زمانی محاسبه ای قبلی برای روزانه از تایم 1 ساعته بودند . اگر دقت کرده باشید جناب میری در چند کامنت به این نکته اشاره داشتند که زمان در تایم های بالاتر اعتبار کمتری دارند . اگر امتحان کنید خطا زیاد دارد .

جناب میری پیوت های روزانه را ابتدا برای تایم ساعتی اوردند همراه هارمونیک . ولی بعدا اومدند تایم 5 و 1 دقیقه .

پیوت های زمانی از روزانه و هفتگی به ا ساعته - 15 دقیقه - 5 دقیقه نیز قابل تغییر هستن . هر چقدر تایم پایین تر بیاید دقت کار بالا می رود.

دوست عزیزی که زحمت نوشتن اندیکاتور را نوشتند . اگر برایشان مقدور هست . پیوت های زمانی 1 ساعته و 15 دقیقه و 5 دقیقه را هم به اندیکاتور اضافه کنند برای تست.

فکر کنم الان متوجه شدید چرا من حاضر به گفتن سیستم نبودم . پیوت های زمانی تایم پایین برای اسکالپ فوق العاده هستند.

مرسی

-------------

در ان سایت که ادرسش را ندارم . با استفاده از پیوتهای زمانی ماهانه و هفتگی سیگنال های هزار پیپی می دادند به کاربرانشان . البته با تلفیق با سیستم دیگر

من چند بار در تاپیک خودم و تاپیک جناب aio دوستان را به ادامه مبحث زمان دعوت کردم . چون جای کار زیاد دارد و سود ده هست .

حالا بیایید همدیگر را متهم کنیم و پشت جناب میری حرف بزنیم . مگر جناب میری لطف نکردند .

ایده پیوت های 1 ساعته و پایین تر مال ایشان هست . ایده ..... زمان با زمان ایده ایشان هست

ای کاش حضور داشتند ایشان . ای کاش و صد افسوس .
                          ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-08-2013, 05:56 PM

نظر

• ما برای محاسبه پیوت زمانی روزانه از روز قبل اطلاعات میگیریم ولی اقای میری میگفتن که ما با روز قبل کاری نداریم پس احتمالا این دو مقوله با هم فرق میکنن
                            ویرایش توسط zoroaster : https://www.traderha.com/member/5308-zoroaster در ساعت 11-08-2013, 05:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط zoroaster نمایش پست ها
                              ما برای محاسبه پیوت زمانی روزانه از روز قبل اطلاعات میگیریم ولی اقای میری میگفتن که ما با روز قبل کاری نداریم
                              کامنت بالا گفتم . ما پیوت های روزانه را از روز قبل محاسبه می کردیم . ولی پیوت های جناب میری روزانه نبودند . پیوت های 5 دقیقه - 15 دقیقه بودند که از همان روز محاسیبه می شدند . هر چند از پیوت های روز قبل هم استفاده داشتند .

شما برای ..... زمان چکار می کیند . چطور زمان را با زمان ..... کنیم ؟

اگر ما از همان اول می دانستیم که مبحث همان پیوت های زمانی هست . ان وقت مثل من هیجان زده می شدید برای اسکالب و پیوت زمانی 5 دقیقه
                              ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-08-2013, 06:04 PM

نظر

• جناب میری خواهش می کنم ترک نکنید ما را

منظور از فیلترینگ این کامنت شما بود .

http://forum.broker-fa.com/f51/%D9%8...tml#post102728

برای محاسبه پیوت زمانی 1 ساعته ما به روزهای قبل نیاز نداریم
                                ویرایش توسط aliloo : https://www.traderha.com/member/8385-aliloo در ساعت 11-08-2013, 06:30 PM

نظر

پردازش ...
                                X