اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فایل های powerpoint - pdf آموزشی الگوهای هارمونیک (پرستو میری - امیر حسام میری)

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دوستانی که سئوال می کنند در این روش روز قبل یا ماه خاصی و یا نرخی از های و لو روز قبل و یا شمارش کندل ها دخالت داره یا نه ؟
    جواب این هست که در این روش به هیچ وجه نرخ و نوع چارت که طلا باشه یا ارز از هر نوعی و نه نرخ های و لو و یا کلوز و اپن و یا شمارش کندل ها هیچ یک در این روش دخالت نداره و هیچ اندیکاتوری هم نقش نداره بنده به اندیکاتور حساسیت دارم و هیچ یک از روشهای تحلیلی مثل الیوت یا هارمونیک و ..... اصلا تحلیل در این روش وجود نداره

نظر

• درپاسخ شما دوست عزیز :

از تقارن هم استفاده نمی شود از فرمول های جبر و مثلثات و هندسه و فیزیک و ستاره شناسی درفارکس هم استفاده نمی شود این موضوع آخری رو که اصلا نمی دونم چی هست . البته من دنبال راهی هستم که پای چارت هم نباشم بتونم بفهمم که بازار چه حرکتی درچه زمانی داره و واسه همین هم اعلام کردم درمیان دوستان آهنگساز وجود داره یا نه ؟

نظر

• به این پوزیشن نگاه کنید

چارت 1 دقیقه ساعت 20:59

به محل اشاره دستها نگاه کنید هیچ کدام از سایه ها از پوزیشن بالاتر نرفته اند

تنها علتی که می تونه شما روی پوند / ین در این ساعت شب با این لات بالا در این منطقه رنج با وجود این همه نقاط حساس که ازشون به عنوان سیاهچاله نام بردم پوزیشنی بگیرید که تمام نقاط بعدی بالاتر از اون نروند و استاپ لاس معنی نداشته باشه چی می تونه باشه ؟

نظر

• استاد میری عزیز، بسیار ممنونم از وقتی که اینجا برای ما صرف میکنید. چند مورد ابهام داشتم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

نوشته اصلی توسط hesam forex نمایش پست ها
          تو این روشی که من کار می کنم همانطور که بالا توضیح دادم، هرروز ساعات منحصر به فرد خودش رو داره حتی به روز قبل هم نگاه نمی کنم
          پس تمام اطلاعات اولیه ای که برای محاسبه انتخاب میکنیم از همین چارت m5 (یا هر تایم فریم دیگه ای که در اون تصمیم به محاسبه تایمینگها گرفتیم) در روز فعلی انتخاب میشن، درسته؟

خیر هیچ نرخی درمحاسبات دخالت ندارد البته اگر سئوال شما از های و لو فقط نرخ بوده باشد

از خطوط استفاده نمی شه فقط محاسبه هست
          تعداد کندل ها نقشی نداره - با شمارش کندل ها هم کاری نداریم
          و از آنجایی که از هیچ نرخی استفاده نمیشه، از کندل شماری و cycle بندی هم استفاده نمیشه، بنابراین تنها دیتایی که باقی میمونه تایم (ساعت و دقیقه) کندل هاست.درست؟ اونم کندلهای اخیر، به این دلیل که وقتی فرضاً در چارت m5 کار میکنیم نیازی به اطلاعات روز قبل نداریم و همین کندل ها برای محاسبه کافیست.
          در این صورت هر بروکر برای خودش تایم خاصی داره، این مشکلی در محاسباتتون ایجاد نمیکنه؟ - از طرفی هر گونه محاسبه ای که بر روی ساعت و دقیقه یک کندل انجام دهید، درواقع دارین به نوعی کندل شماری انجام میدین...

مورد مهم اینکه، شما از روی چارت چه اطلاعاتی رو برمیدارید تا محاسباتتون رو بر اساس اونا انجام بدین؟ مثلا تایم (ساعت و دقیقه) high یا low اخیر؟ یا...؟

آیا روش به این صورت هست که فرضاً شما یک یا دو فرمول ثابت دارید،که اطلاعاتی رو که از چارت برداشتین بهش میدین و خروجی تایم مهم آن روز میشه؟ یا اینکه بسته به شرایط مارکت استراتژی متفاوتی انتخاب میکنید؟

آیا کندل های سیاهچاله از روش متفاوتی با کندل های تایمینگ اصلی محاسبه میشوند؟

آیا دیتای اولیه ای که برای محاسبه تایم های سیاهچاله استفاده میشن با دیتای اولیه که برای محاسبه تایم های اصلی استفاده میشن متفاوت است؟

آقا شرمنده، من نمیدونم چرا هر سری انقدر سوالام زیادتر میشه... قربان همین روزا باید تصویر پروفایل رو عوض کنیم یه عکس پوآرو بذاریم جاش (شوخی)

نظر

• چه هیجان انگیز شده اما متاسفانه به نظرم این تتاپیک نتیجه ای نخواهد داشت چون از اول هم قرار بر این گذاشته شده ، جناب میری هم اومدن که فقط بگن از این استفاده نمیشه از اون استفاده نمی کنم.... به جای این که روشی توضیح داده بشه یا بیان بشه از چی داره استفاده میشه از چیزای که کاربرد نداره دارن حرف می زنن شاید هم هدف تاپیک جذب مدیریت سرمایه بوده که در یک پست صحبتش شده ؟؟خدا داند

نظر

• سلام.
              امکانش هست کمی بیشتر توضیح بفرمایید.
              {این بازار چیزی جز یک بازی هوشمندانه ریاضی نیست و کاملا دست یافتنی است و از نظر بنده به هیچ وجه بورسی وجود ندارد بلکه یک برنامه از پیش نوشته شده است . تمام}
              .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• سلام.
                جناب میری بنده بین این 2 نقطه که در شکل نشان دادم رابطه ای پیدا کردم که براتون فرستادم,اگر در کل همچین چیزی صحیح است بفرمایید تا مطرح کنم.
                من که واقعا متعجب شدم وقتی عدد در اومد حالت ارمیشدس بهم دست داد...یافتم...یافتم(looool)
                EUR/USD M5
                [IMG][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
                  چه هیجان انگیز شده اما متاسفانه به نظرم این تتاپیک نتیجه ای نخواهد داشت چون از اول هم قرار بر این گذاشته شده ، جناب میری هم اومدن که فقط بگن از این استفاده نمیشه از اون استفاده نمی کنم.... به جای این که روشی توضیح داده بشه یا بیان بشه از چی داره استفاده میشه از چیزای که کاربرد نداره دارن حرف می زنن شاید هم هدف تاپیک جذب مدیریت سرمایه بوده که در یک پست صحبتش شده ؟؟خدا داند

بنظرم بهتره که فکرمون رو از این مسائل حاشیه ای آزاد کنیم،به اینکه جناب میری هر نیتی که داشته باشن کاری نداشته باشیم. با همین بله و خیر های ایشون بنده دارم به جاهایی میرسم... شما هم دست به کار شین تایم ها رو روی چارت نگاه کنید ببینید چه ارتباطی می بینید. آقا روایت داریم رو دیوار هم اگه مطلبی نوشته بود شما استفاده خودت رو بر چیکار داری کی گفته یا به چه نیتی.

نظر

• نوشته اصلی توسط hessamfx نمایش پست ها
                    سلام.
                    جناب میری بنده بین این 2 نقطه که در شکل نشان دادم رابطه ای پیدا کردم که براتون فرستادم,اگر در کل همچین چیزی صحیح است بفرمایید تا مطرح کنم.
                    من که واقعا متعجب شدم وقتی عدد در اومد حالت ارمیشدس بهم دست داد...یافتم...یافتم(looool)
                    EUR/USD M5
                    [IMG][/IMG]
                    با سلام

درجواب شما و باقی دوستان عزیز
                    شاید راهی که می روید شما رو به نتیجه برسونه ولی من از این روش شما استفاده نمی کنم من اصلا به چارت و گراف نگاه نمی کنم و ماهیت اون برام مهم نیست مثل شما خط هم نمی کشم من محاسبه می کنم شاید برای همه کمی عجیب باشه ولی واقعیت همینه و تمام روشهایی رو که دوستان هم سئوال کرده بودند و بنده جواب داده بودم واقعا در این روش هیچ استفاده ایی نداره
                    جهت هدایت دوستان مجدد عرض می کنم درروشی که بنده استفاده می کنم
                    1. اصلا به ماهیت چارت نگاه نمی کنم وبرام مهم نیست گراف مال طلا باشه یا هر جفت ارز دیگه ایی
                    2. تحلیل در اینجا هیچ نقشی نداره یعنی نه خط روند نه الگوهای هارمونیک نه گن نه الیوت نه الگوهای کلاسیک نه شکل کندل ها نه اندیکاتور و ......... هیچ کدام تاثیری ندارند
                    3. شمارش کندل ها و تایم های روز قبل و یا روز خاصی و یا ماه خاصی هیچی .....
                    4.فقط از چارت یک داده زمانی برمی دارم قبلا هم عرض کردم این سمپل می تونه از چارت 1 دقیقه هم باشه برای راحتی کارشما چارت 5 دقیقه رو انتخاب کردم
                    5.
                    هدف از ارائه این داستان هم مدیریت سرمایه نیست زیرا به اندازه کافی حساب دستم هست و هرکسی که بتونه به این مطلب دست پیداکنه من به شخصه ی حساب 50000 دلاری می دم کارکنه بدون اینکه ازش اکانت هیستوری بخوام من فقط با چند تا سئوال می تونم اون شخص رو براورد کنم همین . مسئله مدیریت سرمایه هم اگر مطرح شد چون دیدم همه دوستانی که تقاضای اموزش خصوصی و سیگنال رو داشتند و به دلیل مشکلات مالی اعلام یاری کرده بودند و بنده از هر دو مورد اموزش و سیگنال دوستان رو ناامید کردم گفتم مدیریت سرمایه اون هم درحالت خاص ، برای اینکه ی دلخوشی وجود داشته باشه
                    اگر هم حضور بنده اینجا برای بعضی دوستان به نوعی سنگین هست دیگه باید ببخشند می تونند این تایپیک رو دیگه نگاه نکنند.
                    باز تاکید می کنم به نظر بنده ، هیچ بازار بورسی درکارنیست و از اول هم نبوده . هر کسی که پای اکانتش می شینه مثل این می مونه که داره با شخص مقابلی شطرنج بازی می کنه .
                    این بازار یک برنامه از پیش نوشته شده بر اساس قوانین ریاضی هستش و سالیان سال هست که همه رو با ارائه ابزاری مثل اندیکاتور و ابزار فیبوناچی و ترسیم اشکال الگوها و یا امواج الیوت و .... سرکارگذاشتند مطلب دیگه ایی می مونه که در پست بعدی می گم.
                    ویرایش توسط hesam forex : https://www.traderha.com/member/6266-hesam-forex در ساعت 11-07-2013, 11:54 AM

نظر

• سلام.
                      جناب میری اصلا اون خط در محاسبات بنده دخیل نبوده و فقط برای نشان دادن 2 نقطه است.نحوه محاسبه رو براتون فرستادم.
                      در هر صورت یک عکس دیگه قرار میدم راهنمایی بفرمایید.
                      [IMG][/IMG]

نظر

• طلا

به چارت 1 دقیقه نگاه کنید

ساعت 8:41 و 8:40 پوزیشن گرفته شده نرخ 1319.53 و 1319.35 و های اون 1319.95 هستش . اینه که می گم به استاپ نیازی نداریم .استاپ لاس رو افرادی دراوردند که به بازار هیچ شناختی ندارند و حتی اگر تحلیل هم می کنند تحلیل شون رو هم باور ندارند .چون نمی دونند وقتی ترید می کنند وارد چه سرزمینی می شوند با گذاشتن استاپ و یاددادان اون خودشون رو توجیه می کنند

ضمنا راس ساعت 9:45 بستم پوزیشن ها رو

ویرایش توسط hesam forex : https://www.traderha.com/member/6266-hesam-forex در ساعت 11-07-2013, 12:18 PM

نظر

• با سلام
                          جناب ميري با عرض تبريك به شما براي فكري متفاوت از روشهاي معمول.سوالي داشتم وان اينكه :ايا رابطه ايي ثابت براي استخراج زمانها وجود دارد ويا دادههاي هر روز باعث تغيير در اين رابطه ميشود؟ و ايا فرمول ثابتي وجود دارد كه روزانه متغير هاي ان را بر حسب داده هاي ان روز تغيير ميدهيد كه زمانهاي بخصوص را نتيجه ميدهد!

با تشكر

نظر

• جناب میری لطفا به سوال منم پاسخ بدین... بدجوری ذهنم مشغوله. ممنونم از شما.
                            پست 199

نظر

• مطلب بعدی :

همگی می دانیم که برای برقراری ارتباط با هر شخصی و یا هر مللی باید با زبان مادری اون شخص یا اون ملل صحبت بشه . فرض مثال اگه شما بخواهید با ی فرانسوی ارتباط برقرار کنید باید بتونید فرانسوی صحبت کنید . حالا نگیم هم خوب بالاخره دست و پا شکسته هم بلد باشید بد نیست تا بتونید مطلب خودتون رو به اون شخص تفهیم کنید
                              این بازار هم یک زبان داره
                              این بازار به نظر بنده چون براساس یه قانون خاص و یک روش ریاضی نوشته شده حاوی یک پیام هستش .
                              تنها چیزی که درتمام چارتها مشترک هستش، اعم از چارت طلا و یا چارت تمامی جفت ارزها ، زمان هستش، نه نرخ اونها.
                              ذهنتون رو از نرخ خالی کنید و تنها به سمت زمان متوجه کنید.
                              دوست عزیزمون جناب کیانوش در سایت ایران ایگولد مطلبی رو عنوان کرده بودند تحت اینکه موکل ها روش شما رو می تونند بفهمند درسته اقای کیانوش ؟
                              شما درست حدس زدید
                              من احساس می کنم موجوداتی که دارند این بازار رو برنامه نویسی می کنند و اون رو راس یک ساعتهای خاصی تکان می دهند درواقع می خواهند با ما حرف بزنند و زبان انها زمان هست بنده دارم سعی می کنم ببینم که هر کلمه چه نتاسبی با زمان براساس ساعت ودقیقه داره و اونها می خوان به ما چی بگن .
                              می شه داستان همون هندسه دوجینی درمزرعه کشتزارها.
                              مطمئنا درآسمانها موجوداتی که غیر از ما وجود دارند که می خوان با ما ارتباط پیدا کنند
                              بنده مدتی در sky sight کارتحقیقاتی انجام دادم البته درایران عزیزمون ، ولی خریداری نداشت
                              داشتم رو بحث زمان و انتقال تصویر از طریق نور کار می کردم
                              درقران عزیز ، خدای متعال فرمودند اعمال ما رو ثبت و ضبط می کنند
                              اعمال ما شامل تصویر ما و صدای ما و هاله های انرژی ما هستند
                              تصویر که با سرعت 300000 کیلومتر برثانیه درفضای الکترومغناطیسی منتشر می شه و صوت هم با سرعت 330 متر درهوای صفر درجه تا 1435 دراب با دمای 5 درجه سانتیگراد متغییر هستش که درفضای مادی حرکت می کنه
                              پس خداوند بدون اینکه نیازی به نوشتن اعمال ما داشته باشه با نور و صوت از ما فیلم برداری می کنه و اون دنیا فیلمش برام پخش می شه.
                              خالا فرض کنید نزدیکترین کهکشان به ما کهکشان اندرومیدا است که با ما 2 میلیون سال نوری فاصله داره اگر کسی دراین نزدیکترین کهکشان نشسته باشه و بخواد ما رو ببینه درواقع چی میبینه ؟
                              مطمئنا تصویر 2 میلیون سال نوری پیش رو که برمی گرده به دوران ماموتها . یعنی ما رو نمی تونه ببینه
                              خب حالا این موجوداتی که در اسمانها هستند چه طوری می تونند با ما ارتباط پیداکنند و حرف بزنند
                              شاید یکی از راههاش فارکس باشه
                              من به دنبال راهی هستم تا با کمک یک اهنگساز تمام امواج بازار رو انالیز کنم و موسیقی پیامشون رو پیداکنم
                              خوشحال می شم پیام شما رو هم بشنوم
                              قران رو علمی مطالعه کنید پر از نکته هست. قران کتاب همه اعصاره.

نظر

• کاری به درست و غلطش ندارما ولی مغز بشر توانایی های وحشتناکی داره و میتونه واقعا گسترده آنالیز کنه!!!
                                مطلب بعدی :

همگی می دانیم که برای برقراری ارتباط با هر شخصی و یا هر مللی باید با زبان مادری اون شخص یا اون ملل صحبت بشه . فرض مثال اگه شما بخواهید با ی فرانسوی ارتباط برقرار کنید باید بتونید فرانسوی صحبت کنید . حالا نگیم هم خوب بالاخره دست و پا شکسته هم بلد باشید بد نیست تا بتونید مطلب خودتون رو به اون شخص تفهیم کنید
                                این بازار هم یک زبان داره
                                این بازار به نظر بنده چون براساس یه قانون خاص و یک روش ریاضی نوشته شده حاوی یک پیام هستش .
                                تنها چیزی که درتمام چارتها مشترک هستش، اعم از چارت طلا و یا چارت تمامی جفت ارزها ، زمان هستش، نه نرخ اونها.
                                ذهنتون رو از نرخ خالی کنید و تنها به سمت زمان متوجه کنید.
                                دوست عزیزمون جناب کیانوش در سایت ایران ایگولد مطلبی رو عنوان کرده بودند تحت اینکه موکل ها روش شما رو می تونند بفهمند درسته اقای کیانوش ؟
                                شما درست حدس زدید
                                من احساس می کنم موجوداتی که دارند این بازار رو برنامه نویسی می کنند و اون رو راس یک ساعتهای خاصی تکان می دهند درواقع می خواهند با ما حرف بزنند و زبان انها زمان هست بنده دارم سعی می کنم ببینم که هر کلمه چه نتاسبی با زمان براساس ساعت ودقیقه داره و اونها می خوان به ما چی بگن .
                                می شه داستان همون هندسه دوجینی درمزرعه کشتزارها.
                                مطمئنا درآسمانها موجوداتی که غیر از ما وجود دارند که می خوان با ما ارتباط پیدا کنند
                                بنده مدتی در sky sight کارتحقیقاتی انجام دادم البته درایران عزیزمون ، ولی خریداری نداشت
                                داشتم رو بحث زمان و انتقال تصویر از طریق نور کار می کردم
                                درقران عزیز ، خدای متعال فرمودند اعمال ما رو ثبت و ضبط می کنند
                                اعمال ما شامل تصویر ما و صدای ما و هاله های انرژی ما هستند
                                تصویر که با سرعت 300000 کیلومتر برثانیه درفضای الکترومغناطیسی منتشر می شه و صوت هم با سرعت 330 متر درهوای صفر درجه تا 1435 دراب با دمای 5 درجه سانتیگراد متغییر هستش که درفضای مادی حرکت می کنه
                                پس خداوند بدون اینکه نیازی به نوشتن اعمال ما داشته باشه با نور و صوت از ما فیلم برداری می کنه و اون دنیا فیلمش برام پخش می شه.
                                خالا فرض کنید نزدیکترین کهکشان به ما کهکشان اندرومیدا است که با ما 2 میلیون سال نوری فاصله داره اگر کسی دراین نزدیکترین کهکشان نشسته باشه و بخواد ما رو ببینه درواقع چی میبینه ؟
                                مطمئنا تصویر 2 میلیون سال نوری پیش رو که برمی گرده به دوران ماموتها . یعنی ما رو نمی تونه ببینه
                                خب حالا این موجوداتی که در اسمانها هستند چه طوری می تونند با ما ارتباط پیداکنند و حرف بزنند
                                شاید یکی از راههاش فارکس باشه
                                من به دنبال راهی هستم تا با کمک یک اهنگساز تمام امواج بازار رو انالیز کنم و موسیقی پیامشون رو پیداکنم
                                خوشحال می شم پیام شما رو هم بشنوم
                                قران رو علمی مطالعه کنید پر از نکته هست. قران کتاب همه اعصاره.

نظر

پردازش ...
                                X