اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فایل های powerpoint - pdf آموزشی الگوهای هارمونیک (پرستو میری - امیر حسام میری)

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام و ارادت
    aliloo عزیز پیام دیشبتون را خوندم ولی چون دیشب سیستمم مشکل داشت نتونستم سریعا پاسخ بدم . با پیشنهادتون موافقم و تاجایی که بتونم در این کار مشارکت میکنم ولی در یه تاپیک جدید و مخصوص خودش . و بعد هم نتایج مفید و کاربردیش را در تاپیک مادرش " مطالب آموزشی " قرار بدیم

پ .ن : داشتم یه متن مینوشتم که با دیدن پست الان جناب یزدی تمامش را به احترام ایشان پاک کردم
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط aliloo نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان عزیز

چند روز قبل من به این موضوع اشاره کردم که روش جناب میری همان پیوت های زمانی استاد نیما است . من در کامنت اول و در همان روز اول به قضیه پی بردم . کافی بود اندیکاتور پیوت زمانی را روی چارت بیاندازم و تطابق زمانی چارت خود و چارت جناب میری را درک نمایم .

برای من حضور در تاپیکی که به پیوت های زمانی در ان پرداخته می شد ارزشمند بود. چون علاقمند بودم و جز تحقیقات من بود .

در مبحث پیوت های زمانی ما با زمان های مختلف روی چارت سر کار داریم . اما قیمت به همه انها واکنش نشان نمی دهد . پس نیاز بود به ..... کردن .

دوما ما از کجا باید درک می کردیم که این پیوت زمانی برای سل هست یا بای . اما جناب میری با انتخاب یک پیوت وارد می شدند و با پیوت های دیگر کاری نداشتند .

من تا به حال به کمک پیوت های زمانی نتوانسته بودم ترید نمایم . ولی اینجا به عینه مشاهده کردم و هیجان انگیز بود .

در همان مراحل اولیه کار که چند تا زمان اعلام کردم و کامنت زدم . مشاهده کردم که جناب یزدی کامنت های مرا لایک می نمایند .

من به این واقعیت پی بردم که جناب یزدی این قضیه را متوجه شدند که من از کجا زمان ها را درست حدث می زنم . چون من این اندیکاتورها را از ایشان گرفته بودم .

و در اخر جناب یزدی روش کاری پیوت های زمانی را ارائه دادند . و متاسفانه جناب میری سعی بر حاشیه راندن مسئله داشتند با موسیقی و چینه شناسی .

نمونه چارتی که من زمان را با اندیکاتور پیوت های زمانی حدث زدم . را می گذارم .

دوستان رخ امام در ماه ندیدم . شاه و وزیر هم نداریم.

دوستان می گفتند روش را ارئه کن . من می گویم الان که روش ارائه شده و اندیکاتورش هم در دستان شماست . پس بسم ... چارت بگذارید و بای و سل را مشخص کنید .

من از کسانی که چه در خصوصی و چه در عمومی مرا به تمسخر گرفتند نخواهم گذشت . روز حق همدیگر را خواهیم دید و خدا بین ما قضاوت خواهد کرد .

چارت طلا : پیوت زمانی محاسبه شده توشط اندیکاتور و تطابق آن با زمان جناب میری

جناب علی لو اندیکاتور پیوت زمانی و مباحثش کجاست ممنونم

اگر اندیکاتورش را در همین تایپیک اپ کنید
      یادمان باشد :
      کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

• نوشته اصلی توسط اوپانیشاد نمایش پست ها
        جناب علی لو اندیکاتور پیوت زمانی و مباحثش کجاست ممنونم

اگر اندیکاتورش را در همین تایپیک اپ کنید
        پست 343

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
          سلام و درود

از تمام دوستان عزیز تقاضا دارم عقائد و روش دیگران را به تمسخر نگیرند و به خود اجازه توهین به دیگران و افراد دیگر را هم ندهند . فضای مجازی و ناشناس بودن دلیلی بر اختیار توهین و تمسخر نیست . لذا همانطور که برای خود ارزش قائل هستید موظف به احترام به حقوق دیگران نیز هستیم .
          در مورد جناب میری هم باید در حد بضاعت خود بگم که روشی که ایشان اعلام نمودند کاملا" منطقی و کارا میتواند باشد اما رسیدن به این علم راه زیادی را پیش روی انسان قرار میدهد و اگر ایشان توانسته باشن به رمز و راز این علم که بسیار علم پیچیده و سنگینی و در تمام علوم از اختر شناسی و شیمی و موسیقی و غیره کاربد دارد نائل گشته باشند برای این حقیر بسیار باعث افتخار است و بعنوان یک ایرانی که یک ایرانی توانسته از این فرضیه استفاده کند به خود می بالم . آقای حجتی یک تریدر ایرانی است و صاحب نام در وال استریت و هیچ سودی برای ما ندارد اما همینکه نام یک ایرانی در آنجا خود نمایی میکند باعث مباحات است .
          لذا وجود لگاریتم و موسیقی و فیزیک یک علم ثبت شده و کارا می باشد . و قابل استفاده و اگر ایشان توانسته به پیچیدگی این علم نائل شده باشد در همین جا از ته دل بهشون تبریک میگم و امیدوارم نه تنها در ترید بلکه در تمام عرصه های زندگی بتوانید ازش بهره ببرید .
          دوستان عزیز هم لطفا" اجازه بی حرمتی بخود ندهند . اگر ایشان تمایل داشتند که آموزشی در این مبحث داشته باشند . با آغوش باز از ایشان استقبال و سپاسگزارشون خواهیم بود . اگر هم نبودند براشون آرزوی موفقیت خواهیم کرد .
          لطفا" این بحث را در همین جا خاتمه دهید و تاپیک ایشان را به خودشون واگذار نمایید در غیر اینصورت پستهای خارج از اخلاق را از ناظر سایت درخواست حذف خواهیم نمود و دسترسی کاربر را هم محدود خواهیم کرد .

به امید موفقیت هر ایرانی در بازار فارکس
          سلام به تمامی بچه های فروم
          منم کاملا با نظرات جناب یزدی موافقم
          اگر جناب میری نخواستند اموزشی بدند ولی همینکه یه تلنگری بهمون زدند بازم قابل قدردانیه ایکاش ایشون بازهم تحلیل و سیگنالهاشونو میگذاشتن تا هم لذت صحبت با ایشون نصیبمون میشد و هم تحقیقات ما با دلگرمی بیشتری جلو میرفت از نظر روانشناسی این خاصیت انسانهاست که چیز جدیدی میبینند و میشنوند سریع مقاومت و مخالفت میکنند مگر کسانیکه دنبال واقعیت دران مطلب باشند امیدوارم جناب میری حداقل تحلیلهاشون را بازم بذارن

نظر

• درود؛

حکایت تحقیقات نیما و استفاده ها - و سوءاستفاده های - ما، حکایت غم انگیر نیروی هوایی ژاپن است در خلال جنگ جهانی دوم.

ژاپنی های مغرور، بلندپرواز و سخت کوش - اما فاقد خلاقیت و ابتکار انسان اروپایی تبار - به منظور تجهیز نیروی هوایی خود دست به ارسال دانشجوهای خود به آمریکا و اروپا در دهه های 1920 و 1930 زدند تا به اصطلاح دانش فنی ساخت جنگنده های پیشرفته غربی آن روزگار را بیاموزند و خود بر اریکه قدرت بنشینند. ماحصل این دانش آموزی در محفل دنیای غرب جنگنده بسیار کارآ و مهیب ZERO بود که در سال 1939 نخستین پرواز خود را انجام داد و در 1940 به خدمت نیروی هوایی امپراتوری درآمد.

ژاپنی ها از این جنگنده در یورش به چین و ماچین بهره ها بردند و به قدرت خود غرّه شدند چندان که از یاد بردند منبع دانش ساخت چنین سلاح برّانی کجا بوده است و چنین شد که بزرگترین اشتباه تاریخ طولانی هزاران ساله خود را مرتکب شدند و در سال 1941 به پرل هاربور هجوم آوردند و با ایالات متحده آمریکا به جنگ برخاستند.

در ماهها و سال های ابتدایی جنگ های هوایی، جنگنده ZERO به خوبی به مقابله با جنگنده های آمریکایی برمی خاست و جنگ های هوایی بسی سخت و نفس گیر بود. اما نکته ای که از یاد فرماندهان امپراتور هیرو هیتو به دور مانده بود، قطع جریان انتقال دانش فنی بود که به تدریج موازنه قوا را به نفع خلاقیت و ابتکار آمریکایی در برابر هوش ماشینی ژاپنی برگرداند. در حالی که ZERO همچنان بدون تغییر ماند و استخوان بندی نیروی هوایی امپراتوری را تشکیل می داد، آمریکایی ها هر ساله مدل های جدید جنگنده های خود را به عرصه نبرد می فرستادند. از Wildcat تا Hellcat و از Corsair تا Thunderbolt . در حالی که جنگنده های آمریکایی به تدریج به رادار و بعداً راکت مجهز شدند، ZERO ژاپنی تنها به شجاعت و مهارت فردی خلبانان رشید ژاپنی متکی بود؛ جنگ نابرابری که نتیجه ای جز تسلیم نیروی هوایی ژاپن نمی توانست داشته باشد.

کار به جایی رسید که ZERO ها چنان در برابر نسل جدید جنگنده ها و دفاع ضدهوایی آمریکایی ناتوان شدند که به کاری جز حملات کامیکازه نمی آمدند. و نهایتاً نیز آن شد که می دانیم. ژاپنی که در طول تاریخ دراز خود تسلیم هیچ نیروی بیگانه ای نشده بود و حتی 2 بار ارتش هولناک مغول را درهم کوبیده بود، برای نخستین بار - و بعد از تحمل 2 حمله مرگبار هسته ای - به اشغال یک نیروی بیگانه درآمد و تا امروز نیز همچنان تحت اشغال آمریکاست.

از این حکایت تاریخی که بگذریم، از خود بایستی بپرسیم که آیا این است راه و رسم شاگردی؟! آیا اخذ دانش و ابتکارات دیگران و آن را به نام خود مصادره کردن - به فرض که چندی موجب نشئگی و سرخوشی مستانه مان شود - در درازمدت سرنوشتی جز ناکامی و حرمان برایمان به ارمغان خواهدداشت؟! آیا بهتر نبود به جای دهان درانی و روده درازی، همچنان به تلمّذ خود در مکتب بزرگان بازار که سال ها در این عرصه استخوان خرد کرده اند ادامه می دادیم تا موجب رنجش ایشان نشویم و موجبات کدورتشان را فراهم نیاوریم؟!

یک بار که در فضای مجازی از نیما پرسیدم که کی مبحث زمان را ادامه خواهدداد، چنان از برخی بی وفایی ها رنجیده و مکدّر بود که دیگر عطای پرسش های بعدی را هم به لقایش بخشیدم.

کی می خواهیم مانند یک ملّت هوشمند و طالب پیشرفت و ترقّی رفتار کنیم و به نخبگانمان احترامی در خور بگذاریم؟!

جامعه شناسی نخبه کشی را دوباره بخوانیم و نخبگانمان را دوباره دریابیم تا دُر یابیم...

نظر

• سلام جناب امیرحسام میری عزیز

در مورد جفت ارز audusd تحلیل بلند مدت من روی این جفت ارز فروش بود ولی تو کوتاه مدت خرید داشتم با این ریزشی که جمعه داشتیم بنظرتون احتمال صعود کوتاه مدت دوباره را میدین؟ ممنون میشم اگه تحلیلتون را فردا صبح بگذارین

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam forex
                خطاب به کاربرانی که سعی بر بهم زدن آرامش این تایپیک داشتن ، دارن و خواهند داشت

کاربری که این تایپیک رو مزخرف می دونی ، با توجه به اسم تایپیک ، تا به حال چند تا پی دی اف و پاورپوینت درزمینه الگوهای هارمونیک ارائه شده باشه خوبه ؟ مطلب تقارن درالگوهای هارمونیک و ترسیم انها درسیستم مختصات دکارتی رو درهیچ سایتی نخواهید یافت و این حاصل تلاش شخص بنده بوده است .
                دین این تایپیک با توجه به اسمش ادا شده هست .چرا چشمتون رو روی حقیقت می بندید .شما اگر همون مسائل الگوها رو و نحوه استفاده ازآنها رو خوب خونده بودی و استفاده می کردی هیچ زمانی این حرف رو نمی زدی.

کاربری که درگفته های ناسنجیده تون ، اول از هر چیز به ذات مقدس باریتعالی اون هم با اون لحن توهین می کنی و بعد از اون با تمسخر کاربر جناب علی لو و بنده سعی بر بیهوده جلوه دادن مطالب مطرح شده داری . یادت باشه ی روزی باید جوابگوی رفتارت باشی ، مرگ خبرنمیکنه.

دوستانی که از ابتدای بحث زمان ، شاهد این تایپیک بوده اید تا به حال توی چندتا پست ، بنده اعلام کرده باشم این موضوع اموزش داده نمیشه خوبه ؟ چندباراعلام کردم هرکسی این تایپیک براش خوشایند نیست این تایپیک رو نبینه ، که بعدش نیایید مثل آقای x , y به ما بدو بیراه نگه.

کمی منصف باشید.
                بحث بازار و ارتباط ساعتها با نت های موسیقی و لگاریتم و دنباله ها ، عنوان کارتحقیقی بنده هستش و چون هنوز درحال تحقیق و بررسی های بیشتر در این زمینه هستم ،آموزش این مطلب ، کاردور از منطق می باشد.

درپایان ، بنده همانطور که قبلا هم مرتب ذکر کردم ، با عنوان کردن بحث زمان ، خواستم به شما ایده ایی دراین زمینه داده باشم تا حس خلاقیت شما نیز دراین زمینه بیدارگردد .

ولی متاسفانه از دوران دبستان با سیستم اموزشی نادرستی به مایاد داده شده که همیشه ی سمت قضیه معلمی باشه و مطلبی برای آموزش و ی سمت دیگه عده ایی باشند برای یادگیری. که همین امر خلاقیت رو از بین می بره و دیگه زحمت فکر کردن رو به خودمون نخواهیم داد.

ضمنا درپایان از مدیربخش جناب آقای shyazdi و باقی دوستان که حمایتهاشون باعث دلگرمی این حقیر هست بسیار سپاسگزارم
                هرچی من می خوام به احترام جناب یزدی چیزی نگم نمی زارن

آقای میری تقارن در الگوهای هارمونیک رو خودت کشف کردی برادر ؟؟؟چرا آخه اینقدر خودنمایی می کنی چرا دروغ آخه این الگو ها رو من خیلی پیش تر از اینکه شما بخوای تو سایت ها بزاری من داشتم باهاشون ترید می کردم که از یک سایت خارجی منبع رو گیر آورده بودم. برای همه الگو ها هم اسم خاص داشتند که جدیدا میبینم چند تا از دوستان در تاپیک های مختلف فروم مشغول به ترید با اونها شدند
                بس کن این منم منم کردنارو یه ذره دیگه تحویل بگیرنتون لابد می خوای بیای بگی موجودات فضایی اومدن الگوهای متقارن رو به من یاد دادن؟،آره ؟
                ویرایش توسط Absorptive Money : https://www.traderha.com/member/11282-absorptive-money در ساعت 11-10-2013, 01:32 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها

آقای میری تقارن در الگوهای هارمونیک رو خودت کشف کردی برادر ؟؟؟
                  ای بابا... absorptive money جان، لطفا تاپیک رو انقدر به حاشیه نکشون! آخه برادر اومدی اینجا چیز یاد بگیری یا فقط گیر بدی و بحث راه بندازی؟؟
                  احترام آقای یزدی که به گردن هممون حق دارن رو هم نگه نداریا...
                  بذا حواسمون به کار باشه بابا.
                  ویرایش توسط amir.sfx : https://www.traderha.com/member/10233-amir-sfx در ساعت 11-10-2013, 01:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.sfx نمایش پست ها
                    ای بابا... absorptive money جان، لطفا تاپیک رو انقدر به حاشیه نکشون! آخه برادر اومدی اینجا چیز یاد بگیری یا فقط گیر بدی و بحث راه بندازی؟؟
                    احترام آقای یزدی که به گردن هممون حق دارن رو هم نگه نداریا...
                    بذا حواسمون به کار باشه بابا.
                    باشه شما به آموزش برسید
                    من از همه دوستان معذرت می خوام آای میری راست میگن

نظر

• میخواستم این پست رو خصوصی به اقای میری و یزدی بزنم ، پست های ادامه رو خوندم که بعضی دیگه از دوستان هواداری اقای میری را کرده بودند ، مجبور شدم عمومی بزنم .

اقا واقعا من درک نمیکنم یا شما دوست دارین خودتونو گول بزنید ؟ برادر من کدوم آموزش ؟ کدوم تحقیق ؟ مطلب پیوت زمانی که مال استاد آ ز ا د ی هست ، اینجا هم که اقای میری فرمودند این بحث با آن بحث فرق دارد و نمیگوید چی هست .

شما چی رو آموزش دیدید اینجا ؟
                      جناب یزدی موضوع خرد و علم و نبوق اقای میری نیست ! اقای میری برترین برترین ها ! یعنی چی که من بلدم ولی یادتون نمیدم ؟!!! ارزش انسان به علمش هست یا به عملش ؟!

خرف من فقط همینه ! ارزش انسان به علمش ه یا به عملش ؟!!!!

این چه توجیه ه که آخه چون اقای میری به صرف (بر فرض ) اینکه علمی رو دارند بیان اینجا امسال من رو به دنبال نخود سیاه بفرستن !

من ایشون رو مسخره کردم یا ایشون بقیه رو ؟!! ایشون به وضوح دارن میگن من از شما ها برترم و بلدم و شما ها بلد نیستید و بهتون هم یاد نمیدم و جایزه هم گزاشتن که ثابت کنن من یک احمقم و هیچ وقت نمیتونم به جایی برسم که ایشون رسیده !

من دارم توهین میکنم یا ایشون ؟!!!
                      بابا تورو قران یکی بیاد منو توجیه کنه ! رسما داره به شعور من میخنده ایشون ! من باید اون دنیا جواب پس بدم ؟؟؟؟؟؟

شما مگه قهر نکردین گفتین دیگه پست نمیزنین ؟! حالا اومدین میگین میخواین یوزر پس اکانتتونو بدین ؟!! به والله اگر بدین ! شما 2 تا جواب درست و قابل فهم ندادین به این همه سئوال ، این حس خیرخواهیتونه ؟!!! شما میخوای امسال من چیز یاد بگیرن ؟!

اونایی که دارن التماس میکنن از اقای میری که تروخدا بیا ادامه بده ! فقط یه سئوال دارم ، چیو ادامه بده ؟!!! موش و گربه بازی ؟ از اول تاپیک تا اینجا ایشون چی یاد شما داده که الان باید اونو ادامه بده ؟؟؟ خوب من خنگم نفهمیدم ، خواهش میکنم اون پستی رو که شما از ایشون چیز یاد گرفتی رو بنویس کدومه من برم 100 بار هم که شده بخونم تا بالاخره بفهمم .

مگه من مریضم که جلوی یادگیری مقاومت کنم ؟ این همه پستهای اموزشی خودم توو آینده سازان هست ، توو این چند ساله به والله اگر کوچکترین چیزی یاد گرفتم سعی کردم به دیگران هم منتقل کنم !
                      مگه پدر کشتگی با اقای میری دارم که بخوام ایشونو مسخره کنم ؟

دوستایی که میگن این مباحث حاشیه ای رو تموم کنید ، لطفا بفرمائید کدوم بحث رو ادامه بدیم ؟ اقای میری که قرار نیست چیزی یاد بدن ، بحث پیوت زمانی هم که مال این تاپیک نیست ! برادر من ، اول مشخص کن اون بحث اصلی که دنبالشی تو این تاپیک چیه ؟ صاحب تاپیک میگه اینجا من چیزی یاد نمیدم !

اقای میری ، شما رو سر ما جا داری ، ما خاک کف پای شما هم نیستیم . اون دنیا که سحله ، این دنیا هم نمیتونیم جوابتونو بدیم ، ولی دوست عزیز کبر و غرور و منم زدن و به ریش دیگران خندیدن در شان کسی که خودشو مدعی فرهیختگی علمی و معنوی میدونه ، نیست . ارزش علمتونو با این رفتارتون پوج نکنید .

نظر

پردازش ...
                      X