اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فایل های powerpoint - pdf آموزشی الگوهای هارمونیک (پرستو میری - امیر حسام میری)

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• gold

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-24-2013, 06:43 PM

نظر

• درود

من به تازگي اين تاپيك را ديدم ، حجم اطلاعاتش براي من زياد بود

كمي فرصت مي خوام همه را بخونم و ببينم كجاي تريد بكارم مياد

از آقا و خانم ميري هم سپاسگزارم

دونستن اينكه بي سواديم قدم بزرگيه و محركيه براي رفع ضعف ها
      هيچ چيزي تصادفي نيست

نظر

• طلا
        شاید امروز به سودهای کوچک راضی شوم
        باید دید ساعت 16:40 طلا درکادررنگی قرار می گیرد

نظر

• hesam forex سلام
          در تاپيك بريك اوت نقطه شكست را در 30 دقيقه 1347.56 با هدف 1340.10 ديدم
          هدف شما دقيقا كجاست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط كيانوش نمایش پست ها
            hesam forex سلام
            در تاپيك بريك اوت نقطه شكست را در 30 دقيقه 1347.56 با هدف 1340.10 ديدم
            هدف شما دقيقا كجاست ؟

سلام به شما و همه دوستان عزیز
            خدمت شما عرض کنم با توجه به عکسی که از تحلیل طلا در تایم روزانه می بینید این فلز هنوز کادر مثلثی بالا را تاچ نکرده . همانطور که در عکس قبلی خدمتتان ارائه دادم اگر برای ساعت 16:40 به بعد وارد کادرصورتی شد که تاچ کادرصورتی بالا درتایم روزانه از نظر بنده منتفی می شه و اون جا صبر می کنم و تصمیم دیگری براساس محاسبات می گیرم

نظر

• دوستان عزیز همانطور که درعکس صبح در عکس اول فرستادم
              منظور از تاچ کادرصورتی درساعت 16:40 به کادرصورتی تایم 5 دقیقه برمی گردد و ما یک کادر صورتی دیگر در تایم روزانه داریم که این دو را باهم اشتباه نگیرید شاید بهتر بود رنگ کادرها را متفاوت انتخاب می کردم

من یبار دیگه دو تاعکس رو می ذارم
              ضمنا خدمت شما عرض شد امروز به سودهای کم راضی می شم چون اینجا ما دو تا کادر داریم یکی دربالای نرخ درتایم روزانه و یکی درپایین نرخ درتایم 5 دقیقه.

نظر

• امروز کندل ساعت 11:40 با بدنه فروش اما بسیار ضعیفتر از کندل ساعت 7:10 بسته شد ضمنا در دو سشن قیمتی متفاوت بسته شدند کندل ساعت 11:40 بالای نرخ 1351.33 و ساعت 7:10 زیر آن بسته شد لذا من ی فروش دیگه درساعت 11:40 داشتم اما لازم به ذکر هست که باید ورود و خروج ها با لات کم صورت بگیره

ضمنا من این مطلب رو حدود 10 دقیقه پیش گذاشتم ولی مثل اینکه سایت خراب بود و بالا نمی امد

نظر

• [QUOTE=hesam forex;100197]امروز کندل ساعت 11:40 با بدنه فروش اما بسیار ضعیفتر از کندل ساعت 7:10 بسته شد ضمنا در دو سشن قیمتی متفاوت بسته شدند کندل ساعت 11:40 بالای نرخ 1351.33 و ساعت 7:10 زیر آن بسته شد لذا من ی فروش دیگه درساعت 11:40 داشتم اما لازم به ذکر هست که باید ورود و خروج ها با لات کم صورت بگیره

ضمنا من این مطلب رو حدود 10 دقیقه پیش گذاشتم ولی مثل اینکه سایت خراب بود و بالا نمی امد
                  [/QUOTE

دوستان همانطور که درپست قبلی گفتم در ساعت 11:40 هم فروش داشتم ودلیل آن هم ذکر شد.
                  این تریدها هیچ کدام استاپ لاس ندارن زیرا استاپ لاس بنده تطابق زمانی بین ساعتهای مرتبط هست و وباتوجه به رابطه بین کندل ها در ساعات مرتبط می فهمم که بازار چگونه عمل می کند .

نظر

• سلام .... ميري
                    پي دي اف شما را نگاهي كردم
                    يادم مياد سايت فرهاد انتصاري قبلا يك نفر فقط عكس ميگذاشت ريسك به ريوارد 1 به 8 بود
                    خيلي عالي كار ميكرد
                    پوند ين شما فكر كنم در 158.65 يكبار ديگر ريزش سنگين خودش را شروع كند
                    نوع كندل روزانه تا اندازهاي تعيين كننده
                    در كليه ارزها كندلها پر قدرتي كه بتواند تا 3 كندل قبول خودش را تحت پوشش قرار دهند
                    اتفاقات عجيبي مي افتد
                    شكست روند 4 ساعت
                    برخورد با فيبو 0.618
                    روز فكر كنم 29 تا 30 اتفاق بيفتد ساعت 08.30

يك رابط وجود دارد كه فقط فقط خودتان ميتوانيد بازش كنيد
                    چرا طلا امروز 16.30 يا طلا ديروز 11.30
                    همگي بر ميگردد به ديد شما از بازار
                    ولفي شما حتما نبايد موج 3 در فيبو 126.8 حتما اتفاق بيفتد بلكه ميتواند در فيبو 100 درصد هم تحقق پيدا كند
                    ممنون از نكات اموزشي ارزنده شما

نظر

• نوشته اصلی توسط كيانوش نمایش پست ها
                      سلام .... ميري
                      پي دي اف شما را نگاهي كردم
                      يادم مياد سايت فرهاد انتصاري قبلا يك نفر فقط عكس ميگذاشت ريسك به ريوارد 1 به 8 بود
                      خيلي عالي كار ميكرد
                      پوند ين شما فكر كنم در 158.65 يكبار ديگر ريزش سنگين خودش را شروع كند
                      نوع كندل روزانه تا اندازهاي تعيين كننده
                      در كليه ارزها كندلها پر قدرتي كه بتواند تا 3 كندل قبول خودش را تحت پوشش قرار دهند
                      اتفاقات عجيبي مي افتد
                      شكست روند 4 ساعت
                      برخورد با فيبو 0.618
                      روز فكر كنم 29 تا 30 اتفاق بيفتد ساعت 08.30

يك رابط وجود دارد كه فقط فقط خودتان ميتوانيد بازش كنيد
                      چرا طلا امروز 16.30 يا طلا ديروز 11.30
                      همگي بر ميگردد به ديد شما از بازار
                      ولفي شما حتما نبايد موج 3 در فيبو 126.8 حتما اتفاق بيفتد بلكه ميتواند در فيبو 100 درصد هم تحقق پيدا كند
                      ممنون از نكات اموزشي ارزنده شما

آفرین

من امروز ساعت 8:20 با اختلاف 10 دقیقه که شما گفتید ریزش خوبی رو گرفتم
                      عکسش رو می ذارم و الان در عکسی که روش نوشتم سشن قیمتی و زمانی
                      می بینید که نرخ به دو خط مورب و افقی برخورد کرده اینجا کمی ریسک می کنم و بای زدم و احتمالا زیاد روی این بای نباشم چونکه بیشتر از ریزش حرف می زنه و الان جایی که بای زدم و درعکس می بینید می تونه استاپ نرخ باشه یادم رفت که بگم یک الگوی bullish @ 88.6 هم که جز همون الگوهای متقارن هست شکل گرفت من دیگه صبر نمی کنم که prz شکل بگیره و بای زدم
                      البته باید دید برای ساعت 20:50 امشب چه می شه

ویرایش توسط hesam forex : https://www.traderha.com/member/6266-hesam-forex در ساعت 10-29-2013, 12:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hesam forex نمایش پست ها

آفرین

من امروز ساعت 8:20 با اختلاف 10 دقیقه که شما گفتید ریزش خوبی رو گرفتم
                        عکسش رو می ذارم و الان در عکسی که روش نوشتم سشن قیمتی و زمانی
                        می بینید که نرخ به دو خط مورب و افقی برخورد کرده اینجا کمی ریسک می کنم و بای زدم و احتمالا زیاد روی این بای نباشم چونکه بیشتر از ریزش حرف می زنه و الان جایی که بای زدم و درعکس می بینید می تونه استاپ نرخ باشه یادم رفت که بگم یک الگوی bullish @ 88.6 هم که جز همون الگوهای متقارن هست شکل گرفت من دیگه صبر نمی کنم که prz شکل بگیره و بای زدم
                        البته باید دید برای ساعت 20:50 امشب چه می شه

این هم نتیجه خرید امروز روی طلا. امیدو.ارم که شما هم از این سیگنال استفاده کرده باشید.
                        می بینید که من استاپ لاس ندارم زیرا با محاسبه زمان دقیق خرید، کف نرخ را درساعت 9:45 تشخیص داده بودم . البته همزمان الگوی هارمونیک bullish @88.6 هم تشکیل شد که قبل از تکمیل prz خرید انجام شد

نظر

• طلا با لات کم و فروش در انتهای یک الگوی هارمونیک متقارن

نظر

طلا با لات کم و فروش در انتهای یک الگوی هارمونیک متقارن
                            سلام اقا حسام
                            وقت بخیر
                            اینجورم میشه دید؟

حاجی بالایی رو برای گلد میبینی؟؟؟
                            میشه پولبک هم حساب کرد؟

در اخر چون همه سلر هستند شک بر انگیزه...

یا حق
                            چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

طلا با لات کم و فروش در انتهای یک الگوی هارمونیک متقارن
                              من به 40 پیپ راضی شدم و با سود بستم

نظر

• نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
                                سلام اقا حسام
                                وقت بخیر
                                اینجورم میشه دید؟

حاجی بالایی رو برای گلد میبینی؟؟؟
                                میشه پولبک هم حساب کرد؟

در اخر چون همه سلر هستند شک بر انگیزه...

یا حق

با سلام . بله

نظر

پردازش ...
                                X