اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دنیای تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• من گمون میکنم این اتفاق بیشتر در ایران میوفته چون فعالیت ها شفاف نیست
    دو دسته در این بازار وجود دارند یکی سیگنال و اکسپرت فروشها و... که رویایی برای طرف درست میکنند که بیا و ببین
    یک دسته هم مخالفانند که چنان این کار را سیاه نمایی میکنند که با جنایت هم ارز میشه.
    الان من اینجا احساس راحتی میکنم چون میدونم ضرر هم جزء لاینفک این تجارته.
    اون چیزی که خیلی ها به اون توجه ندارند مدیریت ریسکه
    هیچ آدم عاقلی کل سرمایه را درگیر هیچ تجارتی توی جهان نمیکنه
    برای از دست دادن سرمایه یک پوزیشن هم کفایت میکنه کافیه شما فول مارجین ترید کنید بالاخره حساب را میترکونید
    اما برای سود بردن اولین خاصیت آرامشه.آرامش
    برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

• نوشته اصلی توسط NimaAzadi نمایش پست ها
      سوال : چرا بخش اعظم معامله گران در این بازار دنبال سودهای نجومی هستند؟

چون به فارکس به عنوتان شغل نگاه نمیکنن که هرشغلی درامدمشخصی داره وهزینه های مشخص هم داره ومتاسفانه اکثرماها فارکس رودرجاهائی یادگرفتیم که دیددرستی ازبازارنداشتن وصرفا بازارروبرای ماتبلیغ

کردن تا تبیین اکثرما خودمون نسبت به بازار شناخت پیداکردیم اونم براساس تجربه که ازفارکس بایدهمون قدرانتظارداشته باشیم که ازهرشغل دیگه ای داریم بازارفارکس محل براوردن لیست ارزوهای مانیست محلی

برای محک صبرواستفاده درست ازسرمایه وپیداکردن خلاقیت ونواوری هست اما جائی برای یکشبه راه 100ساله رورفتن نیست

گشتم نبود نگرد نیست
      حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• چون افراد تازه کار رو به نوعی گمراه میکنن
        توضیح داده میشه که میتونید از لوریج 1 به 500 استفاده کنید و تا 50 برابر موجودی از حسابتون پول برداشت کنید وقتی این جمله و یه مثال ساده واسه شخص زده میشه میره توی رویا که حالا چطور باید این پول رو خرج کنه و در مرحله بعد توضیح داده میشه ممکن هست به همون سرعت کال بشه در این لحظه مغز دیگه اجازه نمیده هیچ عاملی این رویای زیبا رو از بین ببره و بدون توجه به هشدارهای بعدی به دنبال سود هایی هست که در رویا دیده

دوم به نوعی نبود قانون خاصی برای کنترل افراد هست که باعث میشه نفس بی حد انسانها نتونه جلوی خودش رو بگیره . شما در رانندگی نمیتونید هر جور دلتون خاست رانندگی کنید اما در فارکس ره راحتی میتونید در اتوبان 10 خطه اون هم به صورت خلاف با سرعت 250 کیلومتر در ساعت ماشین برونید . خوب همه میدونیم عاقبت همچین راننده ایی چی میشه
        ویرایش توسط farhad61 : https://www.traderha.com/member/3475-farhad61 در ساعت 12-30-2011, 03:44 PM

نظر

• سلام خدمت استاد عزیز
          من از ساعت 10:30 صبح تا 7:30 عصر کار میکنم
          نوشته اصلی توسط NimaAzadi نمایش پست ها
          چون سودهایه نجومی واقعا زیبا هستن و دلفریب ولی بعدش متوجه میشن که اشتباه میکردن.
          و یک نکته اینه که در این بازار هرچه سرمایه اولیه بیشتر باشه میزان سود ما هم میتونه بیشتر بشه.
          ویرایش توسط meisam1 : https://www.traderha.com/member/2902-meisam1 در ساعت 12-31-2011, 08:26 PM

نظر

سلام
            1) انسان ها فکر میکنند عمر کوتاه دارد میخواد زودتر به خواسته هاش برسه.
            2)تحریک شدن آماتوره توسط افرادشکست خورده که به دروغ مگن من دارم 10لات میزنم و 20 لات میزنم .شما چطور؟
            3)نبودن ناظر بالا سر ماها ، جاده بازه پس گازشو بگیر و برو پلیس که نیست پس بزن لاتج هارو .
            4) سرمایه کم ، سوده کم داره حوصله رو سر میاره بزن لاتجرو ، تا بیارزد تایم صرف شده رو.
            5)گرفتن پول نزولی ، و دادن سود به این پول باید لاتج بزنیم تا جیزی برای خودمان هم بماند برای زندگی بهترمان.
            6)محاسبه کردن سود بر اساس فقط فرمول ریاضی ، بدون در نظر گرفتن عوامل فیزیکی بازار
            7)برای ارضاع شدن غرور شخصی، اگر نیما پولدارشده چرامن نه؟ بزن لاتج رو
            .
            .
            خوب دیگه بای.
            ویرایش توسط saman51 : https://www.traderha.com/member/3847-saman51 در ساعت 01-02-2012, 01:03 AM
            WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
            account demo

نظر

• ساعات کاری در بازار

سلام خدمت همه دوستان عزیز

به عنوان اولین سوال (1)

شما چه ساعت هایی برای ترید کردن راحت تر هستید و از نظر کاری چه ساعت هایی را در روز می توانید به ترید اختصاص دهید ؟

پی نوشت : دوستان فقط به همین سوال پاسخ بدهند و جواب های غیر مرتبط با این سوال مطرح نکنند .

این سوالان برای دسته بندی کردن افراد در کلاس های تریدری می باشد .....

با سپاس
              با سلام خدمت آقا نیما دوست و استاد عزیز
              بنده به شخصه با توجه به شغل اول خودم پیش بینی می کنم 3 روز در هفته صبح تا عصر و 2 روز فقط عصرها میتوانم در بازار فعالیت داشته باشم
              برقرار و پایدار باشید
              Think / Act / Enjoy

نظر

• من احساس نیاز مالی زیادی دارم،با توجه به عمر کم باقی مانده و ارزوهای بی نتیجه و نبود کار با حقوق مکفی دنبال راههای برای خروج از بحران بودم که فارکس بهم پیشنهاد شد و فکر کردم این همان کاریه که من دنبالش میگردم و به سمت بازار فارکس کشیده شدم.و چون فکر میکنم با دیگران از لحاظ فکری ،پشت کار و توانایی خیلی فرق دارم پس میتونم سودهای بزرگی بکنم و همین اعتماد به نفس کاذب و اعتماد بیش از حد به تحلیل باعث میشه فول مارجین کار کنم.و علت اصلی فول مارجین کار کردنم هم اینه که ذاتا عجول هستم و میخوام زود به هدفم برسم و نمیخوام همیشه درگیر این بازار باشم میخوام با 7-8 معامله به پول خوبی برسم و از فارکس خداحافظی بکنم و البته نتیجه اش از قبل مشخصه که تمام سرمایه ام را از دست میدم.

نظر

• سود خفن، سه سوت...!!!

با تشکر از آقا نیما آزادی دوست و استاد با محبت
                  سوال خوشمزه به این میگن...!!!
                  آقا اجازه:
                  کلام اول: خوش دارن یه شبه ره صد ساله برن...!!!
                  کلام دوم هم اینکه: بیزنس و شغل یه چیزه، هوس و طمع یه چیز دیگس!
                  مهم همون جمله معروفه: " اینقدر نوک دماغو نبین، دو قدم جلوتری هم هست...!!!"
                  برقرار و پایدار باشید
                  Think / Act / Enjoy

نظر

سوال 2 : از کدام ابزار تکنیکال احساس راحتی بیشتری می کنید ؟
                    با سلام خدمت جناب ازادی

1-سطوح حمایت ومقاومت 2-خط روند 3-ار اس ای وتشخیص واگرایی 4-سطوح فیبو والگوهای وابسته به ان 5- نیم نگاهی هم به الگوهای کندل استیک
                    مرنج ومرنجان

نظر

سلام خدمت اقای ازادی و همه دوستان بزرگوار

بنظر من این بخاطر ماهیت این بازار است که هیچگونه محدودیتی ندارد.منظورم محدودیت های از جنس احکام کارگزینی که میزان دریافتی یک مستخدم دولتی یا بخش خصوصی را مشخص می کند.و توقع وی را در همان حد نگه میدارد.کسب درامد دربازارهای مالی مستقیما به ایده"استراتزی و مهارت فرد بستگی دارد.تنها شرط رسیدن به این درامد عالی این است که تریدر فقط در فکر ترید خوب باشد.اگر فردی توانست تمام تمرکز خودرا روی این مهم بنا نهد.ان موقع درامدهای انچنانی به سمت او سرازیر خواهدشد.نمونه انرا در اطراف خود میبینیم.مثل جراح خوب "مهندس خوب "مدرس خوب "
                      تاجر خوب و......بنظر من اگر فردی با هر تخصص ومهارتی که دارد.صددرصد رو ی ان مهارت تمرکز کند.قطعا سودهای نجومی دور از دسترس نیست>
                      مرنج ومرنجان

نظر

• ابزارهای تکنیکال مورد علاقه

سوال 2 : از کدام ابزار تکنیکال احساس راحتی بیشتری می کنید ؟
                        با سلام
                        1. خطوط روند
                        2. سطوح حمایت و مقاومت(پیوتهای دوس داشتنی)
                        3. واگرایی های وروجک
                        4. سطوح نازنین فیبو(Retracement - Expansion - Extension)
                        5- الگوهای گل باقالی کندل استیک
                        6- الگوهای هارمونیک
                        7- الیوت هم که دیگه گفتن نداره باید دونست
                        برقرار و پایدار باشید
                        ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 01-15-2012, 12:07 AM
                        Think / Act / Enjoy

نظر

• من بیشتر در زمان بازار اروپا کار می کنم
                          مگر شرایط خاص و مناسب پیش بیاد که خارج از بازار اروپا کارکنم
                          تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                          در این سایت و در تلگرام
                          SmartSignalFX@

نظر

• با سلام خدمت عزیزان :
                            بنظر من دلیل اصلی امکان دیدن گذشته چارت وارزوی گرفتن پوزیشن در موقعیتهای گذشته است
                            البته در سایر موارد زندگی نیز این مسئله بوجود میاید ،مثلا ای کاش سکه یا ارز را چند ماه پیش میخریدم و اکنون میفروختم ولی در زندگی واقعی کمتر امکان چنین معاملاتی وجود دارد بدلیل محدودیت مالی .ولی بدلیل وجود لوریج این رویا بهر صورت (هر چند با امکان ضعیف )در ترید وجود دارد .
                            با تشکر
                            زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• از استاد ازادی مخواستم بپرسم در ترید یک ساعته از چه ابزار وتکنیکی بطور کلی استفاده میکنن

نظر

باسلام خدمت شما وديگر دوستان
                                بنظر من در اين بازار دو دسته افراد قرار دارند
                                1- آنهايي كه در شغل قبليشان موفق بوده و همين مورد باعث ميشه با اين فكر كه در هر كاري موفق ميشوند وارد اين كار شده تا سودهاي نجومي بدست آورند
                                2-آنهايي كه در هر كاري با شكست روبرو مي شدند وحالا آمده اند تا گذشته ها را با سرعت جبران كنند
                                با تشكر

نظر

پردازش ...
                                X