اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دنیای تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با عرض سلام حضور محترم جناب آقای آزادی

نوشته اصلی توسط NimaAzadi نمایش پست ها
    سوال 2 : از کدام ابزار تکنیکال احساس راحتی بیشتری می کنید ؟
    هر موردی که درس میدهید استاد تقریبا" یک هفته بعد من راحت با آن کار می کنم

نظر

• بهترین ابزار

بهترین ابزاری که مواجهه شدم باهاش.1_خطوط روند .2_خطوط ساپورت و رزیستن .3_ فیبوناچی .4_مکدی .5_ الگویه هارمونیک .6_الگویه زمانی. 7_الگویه سروشانه .که با استفاده از اینها و در نظر گفتن همه جوانب استفاده میکنم و ترید کردن جمعه ممنوع هست نوسانش زیاده .
      ویرایش توسط omid1111 : https://www.traderha.com/member/3223-omid1111 در ساعت 11-09-2011, 07:29 PM

نظر

• با سلام خدمت اقای ازادی

کانال+ روند +ab=cd+ fibo
        خدایا چنان کن سر انجام کار
        تو خشنود باشی وما رستگار

نظر

• پاسخ سوال اول و دوم استاد

سلام خدمت استاد گرامی جناب آزادی
          پاسخ سوال اول :بنده ترید به عنوان شغل اصلی و فول تایمه و هر وقت پلن معاملاتیم به من اجازه بده و شرایطش محیا باشه وارد معامله میشم -البته پلن معاملاتیم هنوز ناقصه که انشاا... به امید خدا و کمک شما استاد عزیز بتونم کاملش کنم .
          پاسخ سوال دوم :فیبوناچی و کانال قیمت
          باتشکر

نظر

• جواب سوال ابزار

با سلام خدمت آقای آزادی

با توضیحات شما در مورد ابزار ها و الگو ها احساس می کنم که از همه راحتتر همان ابزار های فیبو ناچی و خط روند باشند چون تا جای که من فهمیدم استفاده از ابزار فیبو ناچی و تعیین حدود رفت و برگشت به انسان یک اطمینان خاطر در مقابل نوسانات بازار میدهد در حالی که دیگر ابزار ها فقط مسیر را نشان میدهد
            آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
            گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
            آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
            پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
            پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
            پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط NimaAzadi نمایش پست ها
              سوال 2 : از کدام ابزار تکنیکال احساس راحتی بیشتری می کنید ؟

جناب آزادی
              در پاسخ به سوال فوق شاید قبل از حضور درکلاس های اخیرتان , با خطوط روند-کانال-فیبوها-مکدی و اراس ای راحتر بوده ام .اما امروزه سعی میکنم از تمام ابزارها به موقع و در جاهای مناسب به همراه رعایت یک سری اصول استفاده کنم و خوذم را مقید به یک دسیپلین کنم.

با تشکر از شما و از ایجادکنندگان این محیط مجازی

نظر

• به نظر بنده ابزار فیبوناچی خیلی جزاب وموثرمیتونه باشه

نظر

• باسلام
                  تا پیش از این کلاس فقط از ابزار های تحلیل قیمت به فراخور استفاده میکردم الان الگوها را هم در نظر میگیرم . باتشکر .

نظر

• با سلام خدمت آقای آزادی و تشکر به خاطر زحمات شما

با توجه به وضعیت کاری ساعات 7 عصر به بعد
                    ابزارهای rsi,macdوتحلیل خطوطروند

نظر

• دوستان عزیزی که با متاتریدر کارکردن سوالی داشتم اندیکاتور مومنتوم را که درپایین چارت قرارمیگرد چگونه میشود روی نمودار قیمت منتقل کرد متاسفانه اندیکاتور موینگ اوریج گذینه های مورد نظر استاد را ندارد ولی ممونتوم دارد ولی نمیشود روی نمودار انرا قرار داد بلکه در پایین نمودار قرار میگیرد
                      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                      https://telegram.me/Cyclicalwaves
                      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• سلام

نوشته اصلی توسط سعادت نمایش پست ها
                        دوستان عزیزی که با متاتریدر کارکردن سوالی داشتم اندیکاتور مومنتوم را که درپایین چارت قرارمیگرد چگونه میشود روی نمودار قیمت منتقل کرد متاسفانه اندیکاتور موینگ اوریج گذینه های مورد نظر استاد را ندارد ولی ممونتوم دارد ولی نمیشود روی
                        نمدار انرا قرار داد بلکه در پایین نمودار قرار میگیرد
                        اگر میانگین را از قسمت گرایشها انتخاب کنید گزینه ها را دارد

نظر

• سلام دوستان عزیز

من لینک دانلود اندیکاتورپیوت پوینت را پیدا نکردم ممنون میشم اگر راهنمائی نمائید

نظر

• نوشته اصلی توسط سعادت نمایش پست ها
                            دوستان عزیزی که با متاتریدر کارکردن سوالی داشتم اندیکاتور مومنتوم را که درپایین چارت قرارمیگرد چگونه میشود روی نمودار قیمت منتقل کرد متاسفانه اندیکاتور موینگ اوریج گذینه های مورد نظر استاد را ندارد ولی ممونتوم دارد ولی نمیشود روی نمودار انرا قرار داد بلکه در پایین نمودار قرار میگیرد
                            سلام
                            پاسخ شما رو با عکس در پست قبلی که گذاشته بودیم دادم
                            دوستان لطفا سوالاتتون رو در تاپیک های مربوطه بپرسین
                            موفق باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط jamforoz نمایش پست ها
                              من لینک دانلود اندیکاتورپیوت پوینت را پیدا نکردم ممنون میشم اگر راهنمائی نمائید
                              سلام دوست عزیز
                              لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مربوطه مطرح کنید
                              اینم لینک اندیکاتور پیوت
                              http://www.greattradingsystems.com/P...raderindicator
                              موفق باشی

نظر

ممنون از شما جناب آرمان!دست شما درد نکنه

نظر

پردازش ...
                                X