اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دنیای تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• حذف پیام ............
    ویرایش توسط bah1002 : https://www.traderha.com/member/2790-bah1002 در ساعت 11-30-2011, 03:02 PM
    بهرام دانش

نظر

• نوشته اصلی توسط zarrinmehr نمایش پست ها
      دوست عزیز من از این اموزش ها هیچ اطلاعی نداشتم ولی لینکی که گذاشتید را مطالعه کردم و متاسفانه قادر به دانلود فایل های اموزشی نیستم ایا امکان دارد فایل ها را بصورت سی دی دراورید و به ما بدهد؟
      با تشکر
      با سلام
      برای کسب هرگونه اطلاعات در باره نحوه دانلود ویا ....... به سایت مربوطه مراجعه نمایید

باتشکر
      بهرام
      بهرام دانش

نظر

• نوشته اصلی توسط zarrinmehr نمایش پست ها
        دوست عزیز من از این اموزش ها هیچ اطلاعی نداشتم ولی لینکی که گذاشتید را مطالعه کردم و متاسفانه قادر به دانلود فایل های اموزشی نیستم ایا امکان دارد فایل ها را بصورت سی دی دراورید و به ما بدهد؟
        با تشکر
        باسلام
        سوال خود را با مسولین سایت قیمتها مطرح کنید .
        باتشکر
        بهرام
        بهرام دانش

نظر

• حذف پیام ...............
          بهرام دانش

نظر

• تريد

خط روند ، سطوح فيبو ، واگرايي و تبديل سطوح از بهترين ابزارهاي تكنيكال مي باشد .
            البته تحليل زماني نيز پس از آموزش توسط استاد بسيار راهگشا خواهد بود .

نظر

• امواج الیوت در تحلیل های بالاتر از یک ساعت کاربرد وسیعی دارد.

نظر

• با عرض سلام به اقا نیما و دوستان عزیز

آقا نیما جمع بندی مطالب رو اعلام می کنید.

ممنون
                بازار منطق خاص خود را دارد و در حركت خود از منطق خاص خود تبعيت مي كند (ِDynamic Waves System)

نظر

• سلام
                  من 9 تا 18 وقتم آزاده اگر امکان داره چون 3 سال ریل دارم استرس ترید ندارم .من رو یه جایی کنار نیما قرار دهید ممنونتان میشوم....
                  WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                  account demo

نظر

• نوشته اصلی توسط NimaAzadi نمایش پست ها
                    سوال 2 : از کدام ابزار تکنیکال احساس راحتی بیشتری می کنید ؟
                    سلام داشاکل
                    من از روش حس بازار ترید میکنم ، و از این روش حال میکنم بدون اندیکاتورها.... کار میکنم.روش جدید پیوت درمانی شما هم کلی لذت می برم واستفاده میکنم.
                    با تشکر
                    WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                    account demo

نظر

• سوال : چرا بخش اعظم معامله گران در این بازار دنبال سودهای نجومی هستند؟
                      « پلن+دیسیپلین » رمز موفقیت در بازارها

نظر

سوال : چرا بخش اعظم معامله گران در این بازار دنبال سودهای نجومی هستند؟
                        چون که هنوز نمیخوان ( شاید خودمم یاد نگرفتم) که از رویا بیان بیرون و زندگی مرفه و ماشین انچنانی و ..... از دست بدن
                        خوب معلومه رویا هم راحتتره ، هم شیرین تر

نظر

به نظر من این دسته از معامله گران بازار رو به دید یک بیزنس نگاه نمی کنن.
                          به دید یک شغل بهش نگاه نمی کنند
                          با این ذهنیت وارد بازار می شوند که این بازار میتونه آدم رو در مدت کوتاهی به پول های هنگفت برسونه.
                          در صورتی که اگر به دید یک بیزنس به بازار نگاه کنند و قوانین بیزنس رو رعایت کنند احتمال شکست خوردنشون به شدت پایین میاد.
                          ولی متاسفانه تفکر این دسته از معامله گران اینه که نهایت استفاده رو از لوریج ببرند و با یکی دو معامله بار خودشون رو ببندند.

نظر

• یک قانون ساده و عامیانه ای که برای انجام هر کاری دارم چه مارکت باشه چه فعالیت های دیگه:

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

این شعر ساده گرچه خیلی جاها تکرار شده ولی واقعا عمل کردن بهش سخته.

نظر

من هم با نظر آقای آرش موافقم چون همه خودشونو درگیر لوریج می کنن و انتظار دارن که معادل لوریج از بازار سود ببرند در حالی که اگه من حساب کنم که چقدر سرمایه گذاشتم و در قانون تجارت این سرمایه من در یک تایم تجاری چقدر باید سود داشته باشد حتما" در سود گیری از این بازار موفق میشوم, البته در این بازار سود های نجومی وجود دارد نه اینکه نباشد اما دست رسی به آن برای ماها بدلیل عدم آگاهی از بازار و دانش کافی و نداشتن اون حس بازار شناسی میتونم بگم که بعید به نظر می رسه پس بهتره از رویا بیرون بیایم و مثل بقیه تجارت ها مشغول کار بشیم تا آهسته آهسته به اون سود سرشار برسیم
                              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

به خاطر این که به عنوان یک شغل به این بازار نگاه نمی کنندو با این حال فکر می کنند که باید کنار کار اصلی خود آن را انجام دهند پس تمرکز اصلی با این حرکت می رود روی کار اصلیشان ولی با این وجود درآمد این بازار را ترجیح میدهند و دست و پا شکسته به جمع آوری اطلاعاتی می کنند و می گویند ما شدیم جزء سه درصد برنده در بازار (به خاطر چند معامله که در آن احیاناً موفق بودند) و به خاطر سختی هایی که در زندگی معمولی خود به خاطر بی پولی متحمل شدند می گویند وقت برآورده شدن آرزوهایمان است حالا که دیگه برنده ام و هالی گریل دستمه میخوام به همه نشان بدهم که همه از تعجب مبهوت بمونند و شروع می کنند به قمار به جای معامله و بازار هم جوابشان را میدهد که من شغلم نه غول چراغ جادوت. مشکل بعدی این است که این افراد نمیخواهند عاشق بازار باشند و همه روزه دنبال کسب اطلاعات باشند چرا؟ چون فقط می گویند ما پولشو میخوایم آخه من رشته کاریم چیز دیگه ست چرا باید زیاد وقت صرفش کنم و با این کار رابطه خوبی با بازار برقرار نمی کنند و پس از مدتی از آن خسته می شوند و می گویند باداباد معامله می کنیم ببینیم چی میشه؟ و دوباره بازار جوابشان را میدهد که منو باید دوست داشته باشی من شغل توام.
                                ویرایش توسط mojtabafx : https://www.traderha.com/member/3617-mojtabafx در ساعت 12-30-2011, 02:08 AM

نظر

پردازش ...
                                X