اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آموزش زبان mql

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دوستان میدونم جای این بحث اینجا نیست ولی جایی بهتر ار اینجا پیدا نکردم.میگم که میخوام فایل exe رو به mq4 تبدیل کنم من اول از نرم افزار استفاده میکردم حالا هرکاری میکنم نرم افزارو پیداش نمیکنم.دوستان میشه یه کمک بکنین
    دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
      دوستان میدونم جای این بحث اینجا نیست ولی جایی بهتر ار اینجا پیدا نکردم.میگم که میخوام فایل exe رو به mq4 تبدیل کنم من اول از نرم افزار استفاده میکردم حالا هرکاری میکنم نرم افزارو پیداش نمیکنم.دوستان میشه یه کمک بکنین
      با سلام

بهترن راه تبدیل کردن برنامه ها آشنایی با زبان های مختلف هست تا بتونید دستورات رو تبدیل کنید یا اینکه حداقل با زبان برنامه نویسی مقصد آشنا باشید و از نحوه ی عملکرد برنامه اطلاع داشته باشید تا دوباره برنامه رو بنویسید.

به هیچ عنوان به این برنامه های تبدیل اعتماد نکنید.

البته اگر زبان برنامه نویسی فایل exe زبان C باشد چون با mql زیاد اختلاف نداره تبدیل کردنش راحت تره ولی اگر فایل exe به زبان های دیگری نوشته شده باشه کار مشکل هست...

موفق باشید
      A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• نوشته اصلی توسط Arash72 نمایش پست ها
        با سلام

بهترن راه تبدیل کردن برنامه ها آشنایی با زبان های مختلف هست تا بتونید دستورات رو تبدیل کنید یا اینکه حداقل با زبان برنامه نویسی مقصد آشنا باشید و از نحوه ی عملکرد برنامه اطلاع داشته باشید تا دوباره برنامه رو بنویسید.

به هیچ عنوان به این برنامه های تبدیل اعتماد نکنید.

البته اگر زبان برنامه نویسی فایل exe زبان C باشد چون با mql زیاد اختلاف نداره تبدیل کردنش راحت تره ولی اگر فایل exe به زبان های دیگری نوشته شده باشه کار مشکل هست...

موفق باشید

من یه نرم افزار دی کامپایلر داشتم که اینکارو با اون نرم افزار انجام میدادم.بله حرف شما درست است.ولی فایل مورد نظر بسیار ساده نوشته شده ولی متاسفانه من وقت نوشتن برنامرو ندارم و جز سیستم تحلیلی من هم هست واسه فردا یا پس فردا میخوام وگرنه خودم مینوشتمش. فایل مورد نظر هم انقدر پیچیده نیست که نتونم ولی ا زمان مشکل دارم. با این حال ارش جان مرسی بابت راهنماییت
        دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط ali2000 نمایش پست ها
          سلام
          می شه سورس اندیکاتور هم بگذاری
          من از روش اشکال خودم در بیارم
          سلام علی جان

ببخشید.دیشب پستت رو دیدم ولی نشد فایل ها رو آپلود کنم بعدش هم یادم رفت.خدمت شما:

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5023743621.zip

نظر

• نوشته اصلی توسط zooze نمایش پست ها
            ببین در مورد اسکپرت قبلی خودت هم بررسی نکردم.
            ولی اون فایل الیوت کانفرم اولی که واسه اون شرکته پارسینا بود.که تاریخ ها رو اراجیف تولید میکرد.شما اکسپرت رو که ران میکردی دیتای prn ات رو لحظه ای بروز میکرد. یعنی اگر تو داینامیک میبردی نماد رو موقعی که بازار بازه و اون دکمه سبزه داینامیک رو میزدی (که باعث میشه مثلا هر 1 ثانیه دیتا رو از رو فایل تکست بخونه و لود کنه) کندل رو میدیدی که تغییر میکنه بصورت لحظه ای.
            انگار که تو خود متاتریدر داری نگاش میکنی! چه جوری بالا پایین میشه ؟ همونجوری لایو و لحظه ای!

میخواستم ببینم برای شما هم همینجوری برنامه نویسی شده یا نه.
            سلام آقا میلاد

این هم اکسپرت برای دیتای لایو! خودم تست کردم دیتا لایو بود!

خدمت شما:

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5079440361.zip

فقط برای اولین بار که دیتا استخراج میشه باید حتما بازار باز باشه یعنی نمودار در حال آپدیت باشه تا دیتا رو استخراج کنه.

موفق باشی

نظر

سلام آقا میلاد

خدمت شما:

فقط برای اولین بار که دیتا استخراج میشه باید حتما بازار باز باشه یعنی نمودار در حال آپدیت باشه تا دیتا رو استخراج کنه.

موفق باشی
              مرسی آقا آرش گل
              ممنون
              تغییری ایجاد کردی تو فایل های قبلیت؟ اونا لایو بود یا نبود؟ راستش من نرسیدم چک کنم.

چون اونا رو تو بازار بسته هم من استفاده میکردم (عصرا که میرفتم خونه) و میشد اکسپرت کنم!

نظر

مرسی آقا آرش گل
                ممنون
                تغییری ایجاد کردی تو فایل های قبلیت؟ اونا لایو بود یا نبود؟ راستش من نرسیدم چک کنم.

چون اونا رو تو بازار بسته هم من استفاده میکردم (عصرا که میرفتم خونه) و میشد اکسپرت کنم!
                با سلام

برنامه ها اگر در تابع OnInit نوشته بشن فقط 1 بار و اون هم موقع اجرای اندیکاتور یا اکسپرت اجرا میشن.

باید برنامه رو ببری توی تابع OnTick که بعد از هربار آپدیت شدن چارت، برنامه یه بار اجرا بشه و دیتای جدید استخراج بشه.

موفق باشی

نظر

با سلام

برنامه ها اگر در تابع OnInit نوشته بشن فقط 1 بار و اون هم موقع اجرای اندیکاتور یا اکسپرت اجرا میشن.

باید برنامه رو ببری توی تابع OnTick که بعد از هربار آپدیت شدن چارت، برنامه یه بار اجرا بشه و دیتای جدید استخراج بشه.

موفق باشی
                  مرسی.
                  با این اوصاف اگر برنامه رو یه بار با OnInit بنویسیم و بعد از اون تابع دوباره کد برنامه تو OnTick باشه مشکل آپدیت برنامه موقعی که بازار بسته هست هم حل میشه نه؟!
                  یعنی اکسپرت یبار دیتا رو تولید میکنه موقع اجرا (با تابع اول) اگر بازار باز بود که با تابع دوم هم آپدیت میکنه اگرم بسته بود که بستس دیگه؟

مرسی واقعا.

یه سوال. یادته یه بحث ی مطرح کردم در مورد فیبوناچی و ریتریس و اینکه میشه حذفشون کرد یا نه؟ یه keep me و یا erase me اضافه بشه به رایت کلیک ... مث داینامیک بررسی اش کردی؟

یه سوال دیگه. این سورسی که گذاشتی رو مگه نمیشه از همون اندیک بدست آورد؟!
                  تو نرم افزار روش راست کلیک کنی modify رو بزنی مگه همین کد رو نمیده به شما. پس فرق این فایلی که شما قرار دادی با اون چیه؟! درسته اون کامپایل شده ولی سورس رو میشه دید دیگه درست میگم؟!
                  ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 07-29-2013, 02:34 PM

نظر

مرسی.
                    با این اوصاف اگر برنامه رو یه بار با OnInit بنویسیم و بعد از اون تابع دوباره کد برنامه تو OnTick باشه مشکل آپدیت برنامه موقعی که بازار بسته هست هم حل میشه نه؟!
                    یعنی اکسپرت یبار دیتا رو تولید میکنه موقع اجرا (با تابع اول) اگر بازار باز بود که با تابع دوم هم آپدیت میکنه اگرم بسته بود که بستس دیگه؟

مرسی واقعا.

یه سوال. یادته یه بحث ی مطرح کردم در مورد فیبوناچی و ریتریس و اینکه میشه حذفشون کرد یا نه؟ یه keep me و یا erase me اضافه بشه به رایت کلیک ... مث داینامیک بررسی اش کردی؟

یه سوال دیگه. این سورسی که گذاشتی رو مگه نمیشه از همون اندیک بدست آورد؟!
                    تو نرم افزار روش راست کلیک کنی modify رو بزنی مگه همین کد رو نمیده به شما. پس فرق این فایلی که شما قرار دادی با اون چیه؟! درسته اون کامپایل شده ولی سورس رو میشه دید دیگه درست میگم؟!
                    با سلام

بله.میشه برنامه رو 2 جا نوشت منتهی برای اینکه برنامه شلوغ نشه و کد اضافی ننوشته باشم این کار رو نکردم.یه کار دیگه هم میشه کرد و اینه که برنامه رو توی OnInit بنویسیم بعد در تابع OnTick دوباره همون تابع قبلی رو فراخوانی
                    کنیم منتهی خود شرکت mql توصیه کرده این کار رو نکنیم.

راستش اون مورد میشه که مثل داینامیک بشه منتهی به این صورت که در تنظیمات اندیکاتور انتخاب کنی چی باشه و چی نباشه و در ضمن مثل فیبو نمیشه که رسم کنی.باید 2 تا نقطه بهش بدی تا رسم کنه.

میشه یه کاریش کرد که بگرده و توی آبجکت های روی چارت فیبوها رو پیدا کنه و روی اون قیمت هایی که میخوایم خط رسم کنه و بعد فیبو رو پاک کنه منتهی دردسر داره و دلچسب هم نمیشه.

راجع به سورس هم شما درست میگی ولی علی آقا خواست سورس رو هم بذارم به خاطر همین گذاشتم.

موفق باشی

نظر

آرش جان یه سوال فنی .
                      این دو تا که گذاشتی (یا همون دو تا قبلی) دیتا رو به صورت لایو لود میکنه؟ یعنی میتونی متصلش کنی به داینامیک و استفاده کنی؟ در مورد مارکت واچ فک نکنم اینجوری باشه ولی اندیکاتور اولیه الیوت کانفرم که مال همون شرکته بود لایو بود. شما تغییرش دادی چه جوری شد؟
                      آقا میلاد
                      سلام . من متا تریدر رو توی درایو به غیر از c نصب کردم تا دینامیک تریدر بتونه دیتا ها رو بخونه .اما انگار متتریدر به صورت خود جوش!! توی درایو C فایلها شو می سازه !!! شما چیکار کردین؟

نظر

سلام آقا میلاد

خدمت شما:

موفق باشی
                        سلام آقا آرش وممنون از اینکه کمک میکنید.
                        من اکسپرتو روی مفیدتریدر ران میکنم و فایل ها ساخته میشه اما وقتی داینامیک تریدر می خواد اونها رو باز کنه پیغام خطا ایجاد میکنه و نمیتونه رو لود کنه. البته همین کارو با کانفیرم الیوت انجام دادم که تونست لود کنه اما نمی دونم چرا از این اکسپرت شما نمی تونه نمودار رو بخونه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mili نمایش پست ها
                          سلام آقا آرش وممنون از اینکه کمک میکنید.
                          من اکسپرتو روی مفیدتریدر ران میکنم و فایل ها ساخته میشه اما وقتی داینامیک تریدر می خواد اونها رو باز کنه پیغام خطا ایجاد میکنه و نمیتونه رو لود کنه. البته همین کارو با کانفیرم الیوت انجام دادم که تونست لود کنه اما نمی دونم چرا از این اکسپرت شما نمی تونه نمودار رو بخونه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
                          با سلام خدمت شما

از منوی File گزینه ی Portfolio Manager رو انتخاب کنید و سپس روی ASCII Setup کلیک کنید.

در پنجره ی باز شده از سمت چپ مسیر دیتاهای استخراج شده رو انتخاب کنید و تنظیمات سمت راست رو مطابق شکل اجام بدید.

موفق باشید

نظر

با سلام خدمت شما

از منوی File گزینه ی Portfolio Manager رو انتخاب کنید و سپس روی ASCII Setup کلیک کنید.

در پنجره ی باز شده از سمت چپ مسیر دیتاهای استخراج شده رو انتخاب کنید و تنظیمات سمت راست رو مطابق شکل اجام بدید.

موفق باشید
                            3

بله درست شد . خیلی از راهنماییتون ممنون آرش عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط mili نمایش پست ها
                              آقا میلاد
                              سلام . من متا تریدر رو توی درایو به غیر از c نصب کردم تا دینامیک تریدر بتونه دیتا ها رو بخونه .اما انگار متتریدر به صورت خود جوش!! توی درایو C فایلها شو می سازه !!! شما چیکار کردین؟
                              سلام عزیز
                              مشکلی نیست من تو همون درایو c نصب کردم مشکلی هم نداره.
                              داینامیک از درایو c هم میتونه بخونه و مشکلی نداره. تو ویندوز 7 باید user account contrlol رو در پایین ترین درجه قرار بدی. اون بیلبیلکش رو باید بکشی تا ته پایین

نظر

• دوستان با عرض سلام و خسته نباشید
                                بنده یک سوالی داشتم و امیدورام دوستان بتوانند بنده را راهنمایی کنند.

سوال بنده این است :
                                در متا تریدر 5 که معروف به مفید تریدر هم است هنگامی که بر روی نمادی در پنجره مارکت واچ با موس نگه می دارم یک پنجره زرد رنگ (تول تیپ) باز میشه که نام فارسی شرکت را در خط اول پنجره نوشته و نام انگلیسی شرکت را در خط دوم پنجره نوشته است. می خواستم بدونم چه جوری در ام کیو ال به نام انگلیسی شرکت که در این پنجره نوشته می توانیم دسترسی پیدا کنیم؟

خودم خیلی دنبال این موضوع بودم اما متاسفانه تاکنون جوابی برایش پیدا نکردم. از دوستان ممنون میشم بنده را راهنمایی کنند

بسیار متشکرم.

نظر

پردازش ...
                                X