اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آموزش زبان mql

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    با اجازه از بزرگان
    کد:
    TerminalInfoString(TERMINAL_COMPANY);
    TerminalInfoString(TERMINAL_NAME);

نظر

• سلام به دوستان گلم...میدونم شاید جای درستی نباشه سوال کنم ولی فعلا اینجا یکی از فروم فعال این روزگار هست....سوال راجب HTML هست من یه مشکلی دارم اگه کسی میدونه میتونه کمکم کنه ممنون میشم.
      ببینید من میخوام توی ای کد:
      <html>

<body>

<table border="4">
      <td>
      1
      </td>
      <td>
      2
      </td>
      </table>
      </body>
      </html>
      میخوام به جای 1 و 2 یه کاری کنم که این اعداد و از جای دیگه مثلا از فایل تکس که یه جای دیگه ذخیره شده بگیره. دوستان اگه میدونن کمک برسونن که کارم گیر کرده ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط hyby نمایش پست ها
        سلام به دوستان گلم...میدونم شاید جای درستی نباشه سوال کنم ولی فعلا اینجا یکی از فروم فعال این روزگار هست....سوال راجب HTML هست من یه مشکلی دارم اگه کسی میدونه میتونه کمکم کنه ممنون میشم.
        <html>

<body>

<table border="4">
        <td>
        1
        </td>
        <td>
        2
        </td>
        </table>
        </body>
        </html>
        میخوام به جای 1 و 2 یه کاری کنم که این اعداد و از جای دیگه مثلا از فایل تکس که یه جای دیگه ذخیره شده بگیره. دوستان اگه میدونن کمک برسونن که کارم گیر کرده ممنون.
        با سلام خدمت شما

من با زبان HTML آشنایی ندارم ولی کلا در همه ی زبان های برنامه نویسی یک سری دستورات به نام دستورات File وجود داره که مختص کار با فایل های خارج از برنامه هست.

شما یه سرچ بکن ببین ساختار دستورات File در زبان HTML چی هست و با استفاده از اون ساختارها اطلاعات یک فایل خارج از برنامه که همون تکست باشه رو بخون.

موفق باشی
        A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

• سلام تشکر فراوان از آقا آرش گل من نوشته های شما و تدریستان را دنبال میکنم ولی چون رشته ام برنامه نویسی نیست کند پیش میزم اما هستم
          شاید اینجا جاش نیست ولی میگم اگه
          کسی مسلط به اکسپرت نویسی هست که میتونه حتی روزی 1 تا 2 ساعت وقت بذاره ایده خوبی دارم بیاد همکاری کنه ضرر نمیکنه ولی حرفه ای باشه رو این طرح 6 ماه فشرده وقت گذاشتم idi mesenger:hamidhamidi8089
          email: hdabiry.yahoo.com

نظر

سلام به دوستان گلم...میدونم شاید جای درستی نباشه سوال کنم ولی فعلا اینجا یکی از فروم فعال این روزگار هست....سوال راجب HTML هست من یه مشکلی دارم اگه کسی میدونه میتونه کمکم کنه ممنون میشم.
            <html>

<body>

<table border="4">
            <td>
            1
            </td>
            <td>
            2
            </td>
            </table>
            </body>
            </html>
            دوست عزیز
            برای این کار باید با JavaScript کار کنی و اگر اطلاعات اون فایل مورد نظر شما دسته بندی شده هست از XML می تونی استفاده کنی
            البته من DotNet کار هستم و با این روش کار نمی کنم ولی اگر نخواهی از برنامه نویسی دیگری استفاده کنی بهترین راه همونی هست که گفتم
            این هم یک sample code :
            [PHP]<!DOCTYPE html>
            <html>
            <body>

<script>
            if (window.XMLHttpRequest)
            {// code for IE7+, Firefox, Chrome, Opera, Safari
            xmlhttp=new XMLHttpRequest();
            }
            else
            {// code for IE6, IE5
            xmlhttp=new ActiveXObject("Microsoft.XMLHTTP");
            }
            xmlhttp.open("GET","cd_catalog.xml",false);
            xmlhttp.send();
            xmlDoc=xmlhttp.responseXML;

document.write("<table border='1'>");
            var x=xmlDoc.getElementsByTagName("CD");
            for (i=0;i<x.length;i++)
            {
            document.write("<tr><td>");
            document.write(x[i].getElementsByTagName("ARTIST")[0].childNodes[0].nodeValue);
            document.write("</td><td>");
            document.write(x[i].getElementsByTagName("TITLE")[0].childNodes[0].nodeValue);
            document.write("</td></tr>");
            }
            document.write("</table>");
            </script>

</body>
            </html>

[/PHP]

موفق باشید

نظر

• سلام دوستان
              من 15 صفحه تاپیک رو خوندم اما دیگه چشمم یاری نداد . سوالی داشتم . من میخوام برنامه ای بنویسم که با استفاده از امکانات موجود (مثل اندیکاتورهای که قبلا نوشته شده) سهام خوب رو تشخیص بده و خودش بخره و بفروشه . یعنی یکبار استراتژی کلی رو بهش بدم و بعد برنامه رو run کنم و دیگه خودش تا هروقت stop نکردمش کار کنه(منظورم واسه روزها و حتی ماه هاست ) و من مثلا هر روز یا هفته فقط چک کنم ببینم موجودی حسابم چقدر شده . همین .

آیا چنین چیزی ممکنه ؟
              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط prince0fpersia نمایش پست ها
                سلام دوستان
                من 15 صفحه تاپیک رو خوندم اما دیگه چشمم یاری نداد . سوالی داشتم . من میخوام برنامه ای بنویسم که با استفاده از امکانات موجود (مثل اندیکاتورهای که قبلا نوشته شده) سهام خوب رو تشخیص بده و خودش بخره و بفروشه . یعنی یکبار استراتژی کلی رو بهش بدم و بعد برنامه رو run کنم و دیگه خودش تا هروقت stop نکردمش کار کنه(منظورم واسه روزها و حتی ماه هاست ) و من مثلا هر روز یا هفته فقط چک کنم ببینم موجودی حسابم چقدر شده . همین .

آیا چنین چیزی ممکنه ؟
                ممنون
                سلام

میتوانید با دنبال کردن و مطالعه تاپیک زیر خیلی راحت به هدفتون برسید . چون به تازگی در تاپیک مذکور به صورت بسیار شیوا و کاربردی اقدام به آموزش ساخت اندیکاتور و تمپلیت شده .

http://forum.broker-fa.com/f59/%D8%A...%B7-mda7-3719/

با احترام
                ویرایش توسط SystemTrader : https://www.traderha.com/member/6541-systemtrader در ساعت 01-25-2014, 09:19 PM
                لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• سلام
                  خیلی ممنون کلی استفاده کردم از اطلاعاتی که نوشته بودید
                  زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
                  تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
                  این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
                  هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

• سلام جناب ارش
                    لطف میکنید برای من یک اکسپرت بنویسید .
                    لطفا ایمیلتان را بدهید تا برای شما مشخصات اکسپرت را ایمیل کنم
                    نمیدونم چرا من نمیتونم برای شما پیام شخصی بفرستم . هر چه پیام میفرستم پیغام خطا میده .
                    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mansuorih نمایش پست ها
                      سلام جناب ارش
                      لطف میکنید برای من یک اکسپرت بنویسید .
                      لطفا ایمیلتان را بدهید تا برای شما مشخصات اکسپرت را ایمیل کنم
                      نمیدونم چرا من نمیتونم برای شما پیام شخصی بفرستم . هر چه پیام میفرستم پیغام خطا میده .
                      ممنون
                      لطفا به تاپیک ذیل مراجعه کنید .

http://forum.broker-fa.com/f59/%D8%B...%B7-mda7-3721/
                      لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

<html>

<body>

<table border="4">
                        <td>
                        1
                        </td>
                        <td>
                        2
                        </td>
                        </table>
                        </body>
                        </html>
                        با سلام
                        بسته به زبانی که کار میکنید باید فایل خوانده بشه ، دیتای مورد نظر تجزیه و تحلیل بشه و نتیجه در اون قسمت نمایش داده بشه
                        مثلا برای زبان PHP داریم :
                        $pointer=fopen("file_name.txt",'type');
                        $data=fread($pointer);

یا

$data=file_get_contents("file_name");

اما قبل از چاپ باید دیتا بررسی بشه و معمولا توسط تابع explode باز بشه
                        برای چاپ در محلی که فرمودید هم با دستور print یا echo فرمان چاپ صادر میشود

اگه میخواید دیتاتون لایو باشه باید توسط AJAX این کار انجام بشه و آسونتر اینکه از کتابخانه JQuery استفاده کنید

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من خیلی ناراحت شدم که دیر این تاپیک رو پیدا کردم نشستم از اول تا اینجا رو خوندم دیدم هنوز به صورت جدی استارت نزدید و همچنان مباحث مقدماتی هستید
                        من ی چیزایی از برنامه نویسی بلد هستم و چند سالی هست برنامه نویسی میکنم اما در مورد MQL چند وقتی هست به بهانه نبود وقت سراغش نرفتم ، ی بار نشستم از فایل Help خودش شروع کردم ی مقداریش رو خوندم و دیگه پیگیر نشدم امیدوارم این تاپیک انگیزه ای ایجاد کنه که پیگیر یادگیریش بشیم

ی نکته رو دوستان فرمودن اینکه اگه کسی هر زبان برنامه نویسی کار کرده باشه خیلی راحت میتونه زبان جدید یاد بگیره
                        و تجربه شخصی من هم اینو میگه که بهترین راه برای یادگیری برنامه نویسی اصطلاح دست به کد شدن هست ، باید دست به کار بشید و خودتون بنویسید... مطمئن باشید نتیحه میگیرید.

ممنون از کسانی که زحمت میکشن
                        پی احساس آرامش...

نظر

• با سلام و خسته نباشید

آیا راهی وجود داره تا اندیکاتورهای متاتریدر 4 رو بتونیم در مفبدتریدر هم استفاده کنیم؟ یعنی mq4 to mq5
                          (در این سایت http://fx1618.com/mt5/mql4-to-mql5.html آموزشی داده بود ولی کار نمیکرد و خطا میداد)

با تشکر

نظر

• دیگه تو این تاپیک آموزش انجام نمیشه؟
                            چه فکر کنی می.توانی یا نمی.توانی... در هر صورت حق با توست
                            if you think you can or you think you can not, probably you're right

نظر

• تاپیک خوبی می تونه باشه و بچه ها می تونن خیلی ازش استفاده کنن
                              چه فکر کنی می.توانی یا نمی.توانی... در هر صورت حق با توست
                              if you think you can or you think you can not, probably you're right

نظر

• سلام

ایا کسی در dll نویسی تجربه ای داره . البته مشکل من در نوشتن dll (با زبان ++C ) نیست، بلکه نحوه برقراری ارتباط dll با اکسپرت هست.

از دوستان اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ، خوشحال می شوم تا من رو راهنمایی کنه .

سپاس

نظر

پردازش ...
                                X