اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آموزش زبان mql

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    منظورم e.a بازیه.

نظر

• نوشته اصلی توسط Arash72 نمایش پست ها
      سلام خدمت همه دوستان و عذرخواهی به خاطر اینکه هنوز آموزش رو شروع نکردم.

خودم دارم با mql کار میکنم تا به همه ی جزئیاتش آشنا بشم بعد آموزش رو شروع کنم.

اندیکاتور elliot_Confirm رو به دو صورت نوشتم که از لینک زیر میتونید دریافت کنید:

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...2746309511.zip

اندیکاتوری که اسمش elliot_confirm هست رو روی هرچارتی با هر تایم فریمی بندازید دیتای همون چارت رو برای شما استخراج میکنه.

اندیکاتوری که اسمش Marketwatch Data Exporter هست برای استخراج دیتای کل نمادهای داخل marketwatch استفاده میشه.به این صورت که اندیکاتور رو اجرا میکنی و از قصمت تنظیمات، تایم فریمش رو انتخاب میکنی.مثلا اگر تایم فریم 1 روزه رو انتخاب کنید، دیتای روزانه ی همه ی نمادهای marketwatch رو استخراج میکنه و همین طور برای تایم فریم های دیگه....

اسم نمادها هم سعی کردم مثل دیتای آقا نیما باشه!!!پیش به سوی حالت آیده آل استخراج دیتا!!!

دوستان چک کنن اگر بازم مشکلی بود اطلاع بدن.

موفق باشید
      سلام
      میشه expert elliot confirm رو به اندیکاتور تبدیل کرد؟
      اخه متاتریدر همزمان 2 تا expert advisors قبول نمی کنه
      و
      elliot confirm چون رو هم چارت ها تنظیم کردن باز بشه برای همین دائم نیاز تبدیل به اندیکاتور بشه خوب می شه

نظر

• نوشته اصلی توسط ali2000 نمایش پست ها
        سلام
        میشه expert elliot confirm رو به اندیکاتور تبدیل کرد؟
        اخه متاتریدر همزمان 2 تا expert advisors قبول نمی کنه
        و
        elliot confirm چون رو هم چارت ها تنظیم کردن باز بشه برای همین دائم نیاز تبدیل به اندیکاتور بشه خوب می شه
        با سلام

بفرمایید.دو تا فایل هست:

DataExport مربوط به استخراج دیتای 1 سهم و MarketWatchExport مربوط به استخراج دیتای نمادهای مارکت واچ با انتخاب تایم فریم مربوطه می باشد.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4933365031.zip

موفق باشید
        A Brilliant Mind Cannot Work Succesfully With a Weak Body.______William.D.GANN

نظر

با سلام

بفرمایید.دو تا فایل هست:

DataExport مربوط به استخراج دیتای 1 سهم و MarketWatchExport مربوط به استخراج دیتای نمادهای مارکت واچ با انتخاب تایم فریم مربوطه می باشد.

موفق باشید
          آرش جان یه سوال فنی .
          این دو تا که گذاشتی (یا همون دو تا قبلی) دیتا رو به صورت لایو لود میکنه؟ یعنی میتونی متصلش کنی به داینامیک و استفاده کنی؟ در مورد مارکت واچ فک نکنم اینجوری باشه ولی اندیکاتور اولیه الیوت کانفرم که مال همون شرکته بود لایو بود. شما تغییرش دادی چه جوری شد؟

نظر

با سلام

بفرمایید.دو تا فایل هست:

موفق باشید
            ارش جان کاش سورسش هم می گذاشتی
            برای تبدیل چه کدی اضافه کردی بهش؟

منم تازه از امروز می خوام شروع کنم mql5 یادبگیرم
            ویرایش توسط ali2000 : https://www.traderha.com/member/7797-ali2000 در ساعت 07-27-2013, 07:46 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط zooze نمایش پست ها
              آرش جان یه سوال فنی .
              این دو تا که گذاشتی (یا همون دو تا قبلی) دیتا رو به صورت لایو لود میکنه؟ یعنی میتونی متصلش کنی به داینامیک و استفاده کنی؟ در مورد مارکت واچ فک نکنم اینجوری باشه ولی اندیکاتور اولیه الیوت کانفرم که مال همون شرکته بود لایو بود. شما تغییرش دادی چه جوری شد؟
              سلام

منظورت رو از لایو متوجه نمیشم؟همون دوتای قبلی رو از اکسپرت درآوردم و اندیکاتورش کردم.

موفق باشی

نظر

ارش جان کاش سورسش هم می گذاشتی
                برای تبدیل چه کدی اضافه کردی بهش؟
                منم تازه از امروز می خوام شروع کنم mql5 یادبگیرم
                سلام

چیزی نمیخواد.همون قبلی رو کپی کردم توی یه اندیکاتور جدید.همین.

اندیکاتور و اکسپرت توی برنامه نویسی هیچ فرقی با هم ندارن.

موفق باشی

نظر

سلام

چیزی نمیخواد.همون قبلی رو کپی کردم توی یه اندیکاتور جدید.همین.

اندیکاتور و اکسپرت توی برنامه نویسی هیچ فرقی با هم ندارن.

موفق باشی
                  سلام
                  چند تا کد اصلی و پایه باید بهش اضافه بهش فکر کنم
                  من کمپایل می کنم این خطا رو می ده no indicator plot defined for indicator, assigned to 1 by default 0 0

نظر

• این کد بهش اضافه کردم

کد:
                    #property indicator_chart_window
                    بعدش این خطا رو داد موقع کمپایل
                    no indicator plot defined for indicator, assigned to 1 by default 0 0

وقتی run می کنم کنار اندیکاتور می نویسه debugging

در ضمن موقع کمپایل چون error داد
                    این کد اضافه کردم
                    به خاطر این error این اضافه کردم درست شد
                    OnCalculate function not found in custom indicator 1 1

کد:

int OnCalculate(const int rates_total,
                                    const int prev_calculated,
                                    const datetime &time[],
                                    const double &open[],
                                    const double &high[],
                                    const double &low[],
                                    const double &close[],
                                    const long &tick_volume[],
                                    const long &volume[],
                                    const int &spread[])
                      {
                    //---

//--- return value of prev_calculated for next call
                       return(rates_total);

}
                    هنوز با ساختار mql اشنایی ندارم
                    ویرایش توسط ali2000 : https://www.traderha.com/member/7797-ali2000 در ساعت 07-27-2013, 10:00 PM

نظر

سلام

منظورت رو از لایو متوجه نمیشم؟همون دوتای قبلی رو از اکسپرت درآوردم و اندیکاتورش کردم.

موفق باشی
                      ببین در مورد اسکپرت قبلی خودت هم بررسی نکردم.
                      ولی اون فایل الیوت کانفرم اولی که واسه اون شرکته پارسینا بود.که تاریخ ها رو اراجیف تولید میکرد.شما اکسپرت رو که ران میکردی دیتای prn ات رو لحظه ای بروز میکرد. یعنی اگر تو داینامیک میبردی نماد رو موقعی که بازار بازه و اون دکمه سبزه داینامیک رو میزدی (که باعث میشه مثلا هر 1 ثانیه دیتا رو از رو فایل تکست بخونه و لود کنه) کندل رو میدیدی که تغییر میکنه بصورت لحظه ای.
                      انگار که تو خود متاتریدر داری نگاش میکنی! چه جوری بالا پایین میشه ؟ همونجوری لایو و لحظه ای!

میخواستم ببینم برای شما هم همینجوری برنامه نویسی شده یا نه.

نظر

• نوشته اصلی توسط zooze نمایش پست ها
                        ببین در مورد اسکپرت قبلی خودت هم بررسی نکردم.
                        ولی اون فایل الیوت کانفرم اولی که واسه اون شرکته پارسینا بود.که تاریخ ها رو اراجیف تولید میکرد.شما اکسپرت رو که ران میکردی دیتای prn ات رو لحظه ای بروز میکرد. یعنی اگر تو داینامیک میبردی نماد رو موقعی که بازار بازه و اون دکمه سبزه داینامیک رو میزدی (که باعث میشه مثلا هر 1 ثانیه دیتا رو از رو فایل تکست بخونه و لود کنه) کندل رو میدیدی که تغییر میکنه بصورت لحظه ای.
                        انگار که تو خود متاتریدر داری نگاش میکنی! چه جوری بالا پایین میشه ؟ همونجوری لایو و لحظه ای!

میخواستم ببینم برای شما هم همینجوری برنامه نویسی شده یا نه.
                        سلام

خیلی هم خوب.منتهی اون وقتی که اکسپرت باشه این اتفاق میافته.با اکسپرتش تست کن ببین میشه یا نه.خودمم فردا یادم موند تست میکنم.

موفق باشید

نظر

سلام
                          چند تا کد اصلی و پایه باید بهش اضافه بهش فکر کنم
                          من کمپایل می کنم این خطا رو می ده no indicator plot defined for indicator, assigned to 1 by default 0 0
                          سلام علی آقا

اندیکاتور معمولا باید یه خظی چیزی رسم کنه منتهی چون این اندیکاتور ما نمیخواد خطی رسم کنه به همین خاطر اون اخطار رو میده.در واقع ارور نیست و اخطار هست.بهش توجهی نکن.مشکلی ایجاد نمیکنه.

موفق باشی

نظر

سلام علی آقا

اندیکاتور معمولا باید یه خظی چیزی رسم کنه منتهی چون این اندیکاتور ما نمیخواد خطی رسم کنه به همین خاطر اون اخطار رو میده.در واقع ارور نیست و اخطار هست.بهش توجهی نکن.مشکلی ایجاد نمیکنه.

موفق باشی
                            وقتی اندیکاتور اجرا می کنم کنار اندیکاتور می نویسه debugging

این چی کار کنم؟

نظر

وقتی اندیکاتور اجرا می کنم کنار اندیکاتور می نویسه debugging

این چی کار کنم؟
                              سلام

راستش من که تستش کردم و مشکلی نداشت.کار خاصی هم انجام ندادم و کپی کردم.همین.منتهی وقتی یه اندیکاتور جدید درست میکنی، باید این برنامه رو توی تابع OnInit کپی کنی نه جای دیگه.

موقع کپی کردن حواست رو کامل جمع کن.یه آکولاد هم جابجا بشه برنامه رو خراب میکنه.

موفق باشی

نظر

سلام

راستش من که تستش کردم و مشکلی نداشت.کار خاصی هم انجام ندادم و کپی کردم.همین.منتهی وقتی یه اندیکاتور جدید درست میکنی، باید این برنامه رو توی تابع OnInit کپی کنی نه جای دیگه.

موقع کپی کردن حواست رو کامل جمع کن.یه آکولاد هم جابجا بشه برنامه رو خراب میکنه.

موفق باشی
                                سلام
                                می شه سورس اندیکاتور هم بگذاری
                                من از روش اشکال خودم در بیارم

نظر

پردازش ...
                                X