اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

GANN Analysis

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط samadaldin نمایش پست ها
    با درودی دوباره...

گرفتاری اساتید دلیل شد که سروران گوشه چشمی به این دانش آموز داشته باشند و بنابه درخواست سرور عزیز قسمتی کوچک از ادامه این تحقیق به بنده حقیر محول شده که باعث افتخار بنده می باشد که در این فعل فاعلی کوچک باشم. که بعد از مرتفع شدن گرفتاریهای اساتید مقام بنده در همان دانش آموز بودن ابقا خواهد شد.

بیش از هر چیز تجربه ای بنده حقیر با سازماندهی قدم بر داشتن میباشد. که همون اصل اصلی ترید هم هست (دیسیپلین)...

آنچه اینجا مینویسم در حد یک نظر است و عزیزان علاقمند و پیگیر الطفات کنند و تفکر بنده را تکمیل کنند تا بتوانیم نتیجه بیش از بیش حاصل کنیم.

1)ایجاد یک تالار با نام (پیرامون گن)

2) ایجاد تاپیکهایی برای هرقسمت از ابزار و سبکهای ترید ایشان

3) ایجاد تاپیکهایی با نام افراد محقق پیرامون ایشان و بحث و تحقیق

4) ایجاد تاپیکهای کتابخانه. اصلی- فارسی - ترجمه

بعد از انجام موارد فوق

الف) آموزشهای مقدماتی بابت هر مورد ( و گرد آوری مطالب گسسته که در تاپیکهای مجزا در انجمن درج شده)
    ب) تفحص پیرامون استفاده صحیح و نیازمندی اجرایی
    ج) ایجاد کارگاه و امور تحقیقی
    د) ایجاد ژورنالی برای تحلیل به این سبک...

حال عزیزان با تفکر خود به نظرات بنده را تکمیل کنند تا اقداماتی انجام دهیم تا توانی بیشتر برای ترید خود داشته باشیم.

و در آخر توصیه شدید به عزیزان میکنم که فکر ترید به این سبک را در حسابهای کمتر از 50000$ را از سرتان بیرون کنید. و بعد از آموزش کامل حداقل 2-3سال در حسابهای دمو فعالیت داشته باشید.

جناب samadaldin از اینکه دعوت من رو برای ادامه این تاپیک پذیرفتید متشکرم.

اقای bulkowski عزیز هم انشاله با فارغ شدن از مسایل کاری و دانشگاهیشون به زودی در کنار شما این تاپیک رو جلو خواهند برد.تا اون موقع من خواشتم حداقل کارهای اولیه انجام شده باشد.

من تالار مربوط به گن رو ایجاد میکنم و ایجاد تاپیک های زیر مجموعه ان دیگه در تخصص خود شما و سایر دوستان هست.

نظر

• درود....

عزیزان اگر نظر یا پیشنهاد یا دستور کاری دارند به بیانش اقدام کنند....

تا آهسته و پیوسته بتوانیم ادامه دهیم...

تشکر...

راستی یه تاپیک در مورد نجوم هم دیده بودم که اگه صلاح میدونید انتقالش بدید به این جا...
      ویرایش توسط SAMADALDIN : https://www.traderha.com/member/4114-samadaldin در ساعت 06-07-2012, 11:55 AM
      من هیچ عجله ای برای پولدار شدن ندارم...

نظر

• دوست عزیز ممنون که قبول زحمت کردید . انشالا در موقعیت بهتری بنده هم بتونم در خدمتتون باشم .

موفق باشید .
        مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• دوستان یه کتاب در خصوص گن پیدا کردم تا حدودی متوجه موضوعات می شوم خواهشا دوستان بررسی و نظر بدهند

نظر

• نوشته اصلی توسط طلاياب نمایش پست ها
            دوستان یه کتاب در خصوص گن پیدا کردم تا حدودی متوجه موضوعات می شوم خواهشا دوستان بررسی و نظر بدهند
            دوستان حجم فایل 8 مگ آپلود نمیشه چطور میتونم ارائه بدم

نظر

• نوشته اصلی توسط طلاياب نمایش پست ها
              دوستان حجم فایل 8 مگ آپلود نمیشه چطور میتونم ارائه بدم
              سلام

اگر از روی این سایت http://pcmbrokers.org/pcmfileupload نشد فایل رو زیپ کنید و بعد آپلود کنید.

نظر

• دوست عزیز
                کتاب را می شود لطفا معرفی کنید.
                زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

• درود

تاپیکهای مجزایی برای کتابهای اصلی و فارسی ایجاد شده. لطفا برای قرار دادن کتابهای مد نظرتان به این محلها مراجع بفرمایید.

کتابخانه زبان فارسی گن

کتابخانه زبان اصلی گن

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                    سلام

اگر از روی این سایت http://pcmbrokers.org/pcmfileupload نشد فایل رو زیپ کنید و بعد آپلود کنید.
                    سلام چطور می تونم از این سایت استفاده کنم لطفا راهنمایی کنید

نظر

• سلام دوست عزیز
                      در آدرس گفته شد قسمت راهنما را مطاله کنید که بر اساس حجم و نوع فایل تان باید عضو شوید و یا بطور میهمان می توانید فایل آپلود کنید
                      در صفحه اصلی choose file را کلیک کنید
                      فایل مورد نظر را از کامپیوتر خود انتخاب کرده
                      تیک مربوط به قوانین را قبول دارم را بزنید
                      آیکون آپلود فایل فعال می شود . کلیک کنید
                      فایل آپلود می شود از صفحه جدید آدرس فایل را کپی کنید و در محل تایپ پست آن را past کنید
                      زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

• درود....

عزیزان اگر از روی جزوها آموزش مقدماتی را پیگیری میکنند. ما یک قدم جلوتر برویم.

ولی اگر میبینند به آموزش مقدماتی در سایت احتیاج است بفرمایید تا از مقدماتی قدم برداریم.

نظر خودتان را بفرمایید تا در اجرا بدانیم چه بکنیم...

نظر

• سلام دوستان کسی می تواند راهنمایی کند که چطور به مطالب فروم قیمت ها دسترسی پیدا کنیم مطالب آقای وحید سلیمانی در خصوص گن خیلی خوب بود

نظر

• با سلام
                            بنده یه PDF دارم مربوط به ترجمه اقای کیانی هست در سایت سرمایه فکر کنم بدرد بخوره.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcmgann.pdf
                            تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• Secret Angle Method CD

نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
                              با سلام

شخصی به نام Michael s. jenkins به مدت 38 سال بر روی روش گن کار کرده است و اکنون کتابها و روشهای جالب توجه ای را ارایه کرده . یکی از کتابهای جالب ایشان کتابی است تحت عنوان
                              Secret Angle Method
                              به همراه این کتاب یک cd که حاوی مثال های بسیار زیادی هست هنگام خرید ارایه میشود و نویسنده تاکید میکند که جهت درک کامل کتاب سی دی هم مطالعه شود . مشکل اصلی در اینجاست که هرچه سعی کردم سی دی مربوطه را پیدا کنم نشد لذا از اقای مدیرعامل بروکر محترم و سایر دوستانی که مایلند خواهشمندم که کتاب را دانلود کنید و در صورتیکه برای شما جذاب و کار آمد بود راهی برای بدست اوردن سی دی پیدا کنیم .
                              لینک اول یک سایت است که 4 کتاب از ایشان جهت دانلود وجود دارد که فعلا کتاب مورد نظر را دانلود کنید و لینک دوم سایتی است که راجع به این کتاب توضیح مختصری داده . دوستان لطفا نتایج کار را اعلام کنند تا بلکه بشود راهی برای سی دی بدست اورد.(اقای مدیرعامل بروکر محترم خواهشمندم شما هم کتاب را حتی یک نگاه اجمالی داشته باشید خالی از لطف نیست )

http://www.worldwide-invest.org/thre...s-Stock-Market

http://www.stockcyclesforecast.com/scf9.html

شاد زی مهر افزون

درود و سلام

بنده این سی دی و بسیاری کتب دیگر در مورد جناب گن رو دارم اما بخاطر حجم زیاد نمیدونم چه جوری آپلود کنم یا اینکه بدستتون برسونم .دستور بفرمائید بنده در خدمتم .

پیروز و سربلند باشید .
                              ایمیل بنده : sharabenab110@gmail.com

نظر

• نوشته اصلی توسط samad110 نمایش پست ها
                                درود و سلام

بنده این سی دی و بسیاری کتب دیگر در مورد جناب گن رو دارم اما بخاطر حجم زیاد نمیدونم چه جوری آپلود کنم یا اینکه بدستتون برسونم .دستور بفرمائید بنده در خدمتم .

پیروز و سربلند باشید .
                                ایمیل بنده : sharabenab110@gmail.com
                                با سلام و تشکر از شما بابت به اشتراک گزاری این کار.میشه بفرمایید حدودا چه حجمی دارند تا بتونیم راه حل ارایه بدیم

نظر

پردازش ...
                                X